To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.

Jugra Chanty-Mansijsk: 28

Barys Astana: 32.
Československá stopa v utkání:

Do dnešního utkání nezasáhl žádný český nebo slovenský hokejista.
Utkání končí vítězstvím Barysu Astana, který o svém triumfu rozhodl ve třetí třetině, kdy soupeři nasázel tři góly. Utkání bylo vyrovnanější, než by se podle výsledku mohlo zdát, ale domácím se dnes tak úplně nedařilo v koncovce a na to nakonec Jugra doplatila ztrátou všech bodů.
59:37
Astana právě vstřelila branku!
A je rozhodnuto, NIGEL DAWES trefuje prázdnou bránu po chybě jednoho z domácích obránců. Bez asistence.
59:25
Nejde to, Jugra se nedokáže dostat do třetiny soupeře, nyní to domácí zkouší bez gólmana v šesti.
59:00
Poslední minuta třetí třetiny, puk míří ze třetiny Barysu a není to zakázané uvolnění.
58:26
58:10
Nyní se Jugře podařilo vybojovat pásmo, ale nakonec se domácí vlastní chybou o pásmo připravují.
57:45
Necelou minutu mají ještě domácí na to, aby využili přesilovou hru.
57:05
Tak možná nyní se domácí udrží ve třetině Barysu, je to tak.
56:35
Šance pro Jugru na vyrovnání, ale hostům se nyní podařilo dostat puk ze třetiny.
56:26
Oddechový čas pro hosty.
56:26
Vyloučení v týmu Barys Astana (Maxim Semjonov – 2 min., nedovolené bránění).
55:20
Puk ve třetině Barysu, ale Ivan Kučin ho nabral na hůl a takticky vyhodil do střední třetiny.
54:00
Barys rychle střídá, chce to stále čerstvé síly na ledě, puk za brankou Šaryčenkova, to hostům vyhovuje.
53:33
Domácí rozehrávají zpoza vlastní branky, Barys se již soustředí na urputnou defenzivu.
51:00
Diváci pískají, Jugra se nedokáže dostat do útočného pásma, Barys dobře hlídá modrou čáru.
50:35
Konstantin Sokolov vyzkoušel pozornost Karlssona, ten jeho střelu zneškodnil a raději přerušil hru.
49:35
Souboj o puk za brankou Jugry, hosté se dostávají k puku.
48:02
Nedáš – dostaneš! Střela ALEXANDRA LIPINA, od modré, prošla nad levým ramenem Šaryčenka do branky Jugry a hosté opět vedou. Bez asistence.
47:35
Konstantin Sokolov dostal přesnou přihrávku a měl před sebou odkrytou branku, ale přesouvající se Henrik Karlsson dokázal puk vyrazit.
46:50
Poměr sil na ledě vyrovnán, hraje se ve čtyřech na obou stranách.
46:38
Vyloučení v týmu Jugra Chanty-Mansijsk (Jevgenij Lapenkov – 2 min., hákování).
46:04
Vyloučení v týmu Barys Astana (Roman Starčenko – 2 min., hákování).
45:15
Za vyrovnaného stavu tak vstupuje do poslední čtvrthodiny poslední třetiny, půjde zápas do prodloužení?
44:45
Jugra právě vstřelila branku!
Henrik Karlsson si nepohlídal prostor u pravé tyčky, kde nechal, po přesunu z druhé strany, trochu místa a přijíždějící Denis Gorbunov dokázal poslat puk za jeho záda, ale ještě ho tečoval PAVEL VARFOLOMEJEV, kterému je gól připsán. Vše ještě zkoumali rozhodčí na videozáznamu. Asistence: Oleg Pogorišnyj a Denis Gorbunov.
43:55
Alexandr Ugolnikov vyslal dělovku od modré a puk orazítkoval brankovou konstrukci!
43:39
Vyloučení v týmu Barys Astana (Vjačeslav Trjasunov – 2 min., vysoká hůl).
43:20
Domácí sice přečkali dvojnásobné oslabení, ale poté inkasují, Oleg Pogorišnyj neuhlídal u branky NURSULTANA BELGIBAJEVA, který doklepl za záda Šaryčenkova odražený puk. Asistence: Konstantin Puškarjov a Corey Trivino.
42:19
A nyní jsou již domácí v plném počtu, přečkala Jugra to nejhorší v dnešním zápase?
41:59
Domácí jsou již ve čtyřech, Barys měl velkou příležitost jít do vedení, to se mu ale nepodařilo.
41:40
Ne, Barysu se nedaří ani při dvojnásobné přesilové hře.
41:22
To již neplatí, nepřesnou přihrávku zachytil bránící hráč Jugry a vyhodil puk ze třetiny.
41:11
I po vhazování se hosté drží v útočném pásmu.
41:00
Nigel Dawes zkoušel z pravé strany překvapit Šaryčenkova, ale ten s ledovým klidem chytá puk do lapačky.
40:45
Nyní jsou již hosté v útočném pásmu.
40:30
Jakov Selezňov dokázal vyvézt puk až k útočné modré, pak odešel střídat.
40:20
Těžký úvod pro domácí Jugru, která se bude muset bránit pouze ve třech!
40:18
Vyloučení v týmu Jugra Chanty-Mansijsk (Oleg Pogorišnyj – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
40:10
Hosté mají v úvodu třetí třetiny téměř celou dobu přesilovou hru.
40:01
Další třetina začne přibližně v 17:12.
Druhá třetina nepřinesla pohledný hokej, byla to spíše bitva ve středním pásmu, kterou lépe zvládli domácí. Ti totiž, díky proměněnému brejku Lapenkova, dokázali vyrovnat na 1:1 a za tohoto stavu tak oba týmy vstoupí do poslední třetiny utkání.
40:00
39:59
Vyloučení v týmu Jugra Chanty-Mansijsk (Anton Kurjanov – 2 min., podražení).
39:48
A ještě se bude vylučovat, Henrik Karlsson spěchá na střídačku.
39:00
Poslední minuta druhé třetiny.
38:36
Barys nyní v útočném pásmu, Alexandr Šaryčenkov zneškodnil střelu od modré a poté nedovolil Bochenskimu dorážet.
37:38
Puk ve středním pásmu, domácí ho nahazují do třetiny soupeře, hraje ale Barys.
37:07
36:56
V závěru přesilové hry se dostal Brandon Bochenski do zakončení, jeho střela z levé strany ale nenašla cestu za záda Šaryčenkova.
36:00
Téměř minuta uplynula z přesilové hry Barysu, která ale hostům vůbec nevychází podle představ.
35:36
Poslední pětiminutovka druhé třetiny, která zatím lépe vychází domácím, ti dokázali v této části vyrovnat.
35:07
Vyloučení v týmu Jugra Chanty-Mansijsk (Oleg Pogorišnyj – 2 min., hákování).
35:01
Alexandr Šaryčenkov má puk ve své lapačce a raději přerušuje hru, střela Šalapova, od modré, nebyla vůbec špatná.
34:25
Puk zůstal na okamžik před brankou Karlssona, jako první si ho všiml Konstantin Puškarjov.
33:43
Tempo hry trochu opadlo, Roman Savčenko vybojoval puk za vlastní brankou, ale Barysu se nedaří rozehrávka.
32:16
Puk míří za branku Jugry, hrají ale domácí, hosté se k němu nedostali.
31:51
Jakov Selezňov trochu pohrál na nervy divákům, když před dvojicí napadajících hráčů Barysu udělal kličku před vlastní brankou, naštěstí pro domácí to zvládl.
30:40
Ale skórovat se domácím nepodařilo, nyní jsou již hosté opět v plném počtu.
30:30
Jugře se přesilová hra daří, téměř celou dobu se domácí drží v útočném pásmu.
29:27
Jugra drží útočné pásmo, ale zatím je to bez střel.
28:49
Jugra získává další přesilovou hru, domácí mohou zvrátit průběh zápasu ve svůj prospěch.
28:40
Vyloučení v týmu Barys Astana (Madijar Ibrajbekov – 2 min., podražení).
27:58
Nahozený puk za branku Karlssona, který se zapojuje do rozehrávky.
27:18
A Jevgenij Lapenkov je znovu před Karlssonem, ale tentokrát na něho nevyzrál, gólman Astany vyráží nad branku.
26:52
26:05
Byť hrají hosté přesilovou hru, zatím to na ledě tak moc nevypadá, domácí získali nový náboj po vyrovnání.
25:01
Hosté ztrácejí útočné pásmo, domácí jdou ve třech dopředu, ale vše končí střelou Sokolova od levého mantinelu, kterou Karlsson vyráží.
24:52
Vyloučení v týmu Jugra Chanty-Mansijsk (Andrej Ankudinov – 2 min., nedovolené bránění).
23:45
JEVGENIJ LAPENKOV se dostal do úniku, z pravé strany si nabruslil před Karlssona, kterého překonal střelou mezi betony. Asistence: Nikita Chlystov.
23:20
Domácí nahazují puk za branku Karlssona, ten zastavuje puk a pomáhá svým obráncům s rozehrávkou.
22:40
Ofsajd Ankudinova na útočné modré, hra přerušena.
21:33
20:50
V úvodu druhé třetině se hosté ještě musí bránit při vyloučení Boyda.
20:01
Další třetina začne přibližně v 16:21.
Hosté dohráli první dvacetiminutovku v oslabení, ale přesto odchází do kabin spokojenější, nad Jugrou totiž vedou 1:0. Barys byl lepší v první části této třetiny, v níž se mu podařilo i skórovat při přesilové hře. Jugra se vrátila do zápasu ve druhé půli první dvacetiminutovky, ale byť si vypracovala minimálně dvě dobré šance, ani jednou se domácím skórovat nepodařilo.
20:00
19:31
Vyloučení v týmu Barys Astana (Dustin Boyd – 2 min., podražení).
19:12
Brandon Bochenski ztrácí puk za brankou Šaryčenkova a domácí rozehrávají.
19:00
Poslední minuta první třetiny, hraje se ve třetině Jugry.
18:42
Zblokovaný puk končí vysoko nad brankou, po střele Bochenskiho z levé strany, vhazovat se tak bude po pravici Šaryčenkova.
18:01
A pozor, další šance domácích, Pavel Varfolomejev prošel mezi dvěma obránci a dostal se do zakončení, ale branku trestuhodně minul...
17:42
Puk za brankou Šaryčenkova, hosté napadají rozehrávku Jugry.
17:15
Konstantin Sokolov v gólové šanci, na levé straně, ale Karlsson skvěle zasáhl a puk vyrazil.
16:27
Díky přesilové hře se Jugra dostala do zápasu, dočkají se domácí vyrovnávacího gólu ještě do přestávky?
15:58
Chyba v rozehrávce Jugry, ale Maxim Chudjakov toho nedokázal využít.
15:11
14:45
Hosté se osvobozují, puk míří až za branku Šaryčenkova.
14:27
Pavel Varfolomejev na konci celé akce Jugry, jeho pokus ale skončil ve výstroji Karlssona.
14:01
Střela od modré zablokována, ale domácí i nadále drží útočné pásmo.
13:44
Domácí nezačali vůbec špatně, stále se drží v útočném pásmu.
13:11
Vyloučení v týmu Barys Astana (Maxim Semjonov – 2 min., hákování).
11:57
Domácí musí ven z útočného pásma, Vjačeslav Trjasunov dokázal došťourat puk za modrou.
11:25
V počtu střel hosté jasně vedou 9:3, domácím se nic nedaří.
10:50
Hosté nahazují puk do útočného pásma, hrají domácí.
10:20
Elitní formace Barysu si znovu vytvořila tlak, nyní po střele Dawese zasahuje Šaryčenkov.
09:20
Barys má převahu, domácí jsou pod tlakem.
08:54
Hosté šli do brejku, ale z levé strany se nedokázali prosadit, hra přerušena.
08:01
Arťom Buljanskij rozehrává z vlastní třetiny, domácí se dostávají do útočného pásma.
06:40
Jugra konečně v plném počtu, domácí se nyní mohou pokusit o vyrovnání.
06:13
05:19
Přesilová hra Barysu se pomalu chýlí ke svému konci, hosté nyní ve své třetině.
04:47
Dustin Boyd padá za brankou Šaryčenkova a obránce Jugry vyhazuje puk ze třetiny.
04:27
Pokračuje přesilová hra Barysu, který je opět zformován v útočném pásmu.
03:56
Vypadá to, že poslední tečoval puk před Šaryčenkovem Dustin Boyd, který tak ve svém jubilejním třístém zápase v KHL mohl skórovat, ale gól je nakonec připsán NIGELU DAWESOVI. Asistence: Kevin Dallman a Martin St. Pierre.
03:47
Alexandr Šaryčenkov má puk ve své lapačce a přerušuje hru, bude se vhazovat po jeho pravici.
03:29
Do útočného pásma se nyní dokázali dostat bránící se domácí, tím získávají cenné sekundy z vlastního oslabení.
02:58
Barys získává útočné pásmo, domácí se formují do obranné čtveřice.
02:40
Domácí nyní vytlačili svého soupeře ze třetiny.
02:20
Dlouhá přesilová hra Barysu začíná střelou Starčenka od modré, puk končí pouze na zadním mantinelu.
02:13
Vyloučení v týmu Jugra Chanty-Mansijsk (Arťom Buljanskij – 2 min., vysoká hůl + 2 min., vysoká hůl).
01:50
Puk v rohu třetiny Barysu, Corey Trivino ho dostal nakonec do středního pásma, ale to bylo všechno.