Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek večera a někdy příště opět na shledanou.
Československá stopa

Jiří Sekáč (KZN) 1 + 1 čas na ledě: 14:01
Dnešní utkání je za námi. První dvě třetiny byli velmi vyrovnané, také tomu napovídal stav utkání 1:1. Ve třetí třetině však domácí zabrali ještě více, než v těch dvou prvních a nakonec zaslouženě zvítězili 4:1! Za domácí se dnes trefili Sekáč, Tkačjov, Glinkin a Azevedo. Za hosty se dnes prosadil pouze Galimov. Hosté ve třetí třetině naprosto propadli a zaslouženě tak prohráli.

Střely na branku: 28 – 26
59:08
Kazaň vstřelila branku!
Domácí vedou už 4:1! Těsně po vypršení trestu Robinsona se ke střele z pravého kruhu dostal JUSTIN AZEVEDO a ten se následnou střelou do levého horního růžku nemýlil. Lazušin byl bez šance. Asistence: Vasilij Tokranov a Jiří Sekáč.
59:06
58:21
Domácí si předávají kotouč mezi sebou v útočném pásmu. Ke střele se však zatím neodhodlali.
58:00
Poslední dvě minuty třetí třetiny.
57:53
Zacharčuk vyslal na branku tvrdou střelu od modré čáry, jeho pokus však Lazušin dobře viděl a kotouč v pohodě chytil.
57:20
Domácí si mezi sebou špatně přihráli v útočném pásmu a jeden z obránců kotouč dokázal vyhodit až za branku soupeře.
57:09
Domácí si zahrají další přesilovku. Dvě minuty za nedovolené bránění vyfasoval Mat Robinson.
56:36
Domácí se momentálně zbavují kotouče vyhazováním ho do středního pásma.
55:46
Ne však na dlouho, neboť o malou chvíli později jeden z nich špatně přihrál na modrou čáru Abrosimovovi a ten tak kotouč nezachytil na modré čáře.
55:31
Domácí se usadili s kotoučem v útočném pásmu.
54:31
Hosté se okamžitě snaží na obdrženou branku odpovědět stejnou mincí. Domácí defenziva však dnes pracuje velice dobře a zatím se jim to tak nedaří.
54:03
Domácí využívají přesilovou hru a vedou 3:1! ANTON GLINKIN převzal kotouč v pravém kruhu, následně si s ním sjel do mezikruží a střelou k pravé tyči nedal Lazušinovi sebemenší šanci. Asistence: Stěpan Zacharčuk.
53:21
Domácím se zatím nedaří dostat s kotoučem do útočného pásma.
52:48
Domácí si zahrají přesilovku. Dvě minuty za hákování odsedí Mat Robinson.
52:12
Střela jednoho z domácích hráčů byla sražena do ochranné sítě a vhazovat se tak bude před Lazušinovem.
51:26
Hosté se snaží o vyrovnání. Domácí se však momentálně soustřeďují spíše na defenzivu a hosté to tak mají velice těžké.
50:46
Žukov vyslal na branku střelu z pravého kruhu, jeho pokus však Lazušin dobře viděl a kotouč v pohodě chytil do své lapačky.
49:56
Domácí se opět dostávají do vedení! Lukojanov vyslal na branku střelu od modré čáry, jeho pokus Lazušin pouze vyrazil k VLADIMIROVI TKAČJOVOVI a ten se následně do poloodkryté klece nemýlil. Asistence: Andrej Čibisov a Arťjom Lukojanov.
49:26
Glinkin se dostal ke střele z mezikruží, jeho střelecký pokus však neprošel přes jednoho z clonících obránců.
48:31
Domácí drží kotouč na svých holích a snaží se vymyslet něco směrem dopředu.
47:58
Ohtamaa napřáhl ke střele od modré čáry, jeho pokus však dokázal jeden z obránců zblokovat do ochranné sítě. Následuje komerční přestávka.
47:20
46:57
Varnakov se v oslabení řítil s kotoučem od levého mantinelu sám na branku, nepochopitelně však ani nevystřelil, ale snažil se spíše šetřit čas.
46:25
Nikulin nezachytil přihrávku od jednoho ze svých spoluhráčů na modré čáře a rozhodčí tak odpískali ofsajd. Vhazovat se bude ve středním pásmu.
45:56
Hosté si předávají kotouč mezi sebou v útočném pásmu. Ke střele se však zatím neodvážili.
45:20
Hosté si zahrají přesilovku. Dvě minuty za nedovolené bránění odsedí Andrej Popov.
44:35
Ohtamaa se snažil nahodit kotouč před branku od modré čáry, nepovedlo se mu to však přes jednoho z obránců.
43:31
Tkačjov se dostal ke střele z mezikruží, nezamířil však přesně a kotouč tak skončil vysoko nad brankou.
42:51
Hra se momentálně pohybuje převážně ve středním pásmu.
41:59
Varnakov se už už rozjížděl do samostatného úniku, těsně před brankou soupeře však upadl a tak z této šance nic nebude.
41:27
Osipov se dostal ke kotouči před brankou soupeře, následně však vyslal na branku nepovedenou střelu, se kterou si Garipov poradil.
40:37
Tokranov se dostal ke střele od modré čáry, to jeho rány však padl jeden z obránců a kotouč tuto střelu tak dokázal zablokovat.
40:05
Domácí vyhráli úvodní buly třetí třetiny a ihned se s kotoučem ženou směrem dopředu.
40:01
Další třetina začne přibližně v 20:14.
Druhá třetina je za námi. Ve druhé třetině byli naopak lepším týmem hosté, kterým se také podařilo vyrovnat a to ve 29. minutě, když se dokázal střelecky prosadit Galimov. Domácí se dostali ve druhé třetině prakticky do dvou větších šaníc, ani jednu však nedokázali proměnit, neboť Lazušin dnes zatím chytá velmi dobře. Třetí třetina tak bude ještě velmi zajímavá, určitě si jí nenechte s námi ujít.

Střely na branku: 17 – 19
40:00
39:23
Hra se momentálně pohybuje převážně ve středním pásmu a druhé třetina tak pravděpodobně skončí za stavu 1:1.
39:00
Právě se nám rozeběhla poslední minutka druhé třetiny.
37:58
Ohtamaa vyslal na branku střelu od modré. Lazušin kotouč vyrazil pouze k Čibisovovi, ale ten následně nedokázal kotouč zvednout na levý beton Lazušinovova!
37:06
Domácí drží kotouč na svých holích a snaží se vymyslet nějakou kloudnou akci směrem dopředu.
36:18
Zakázané uvolnění hostů. Vhazovat se tak bude před Lazušinovovem.
35:26
Hosté se usadili s kotoučem v útočném pásmu. Osipov vypálil na branku od modré čáry, jeho pokus však Garipov vyrazil svým pravým betonem do rohu kluziště.
34:59
Višněvskij napřáhl ke střele z levého kruhu, jeho pokus však dokázal Garipov vyrazit mimo tři tyče.
34:40
Komerční přestávka.
34:23
Sekáč ztratil kotouč v útočném pásmu a hrát tak mohou hosté.
33:49
32:34
Jeden z domácích hráčů pouze zavezl kotouč do útočného pásma a následně jel se svými spoluhráči střídat.
31:38
Obrovská šance hostů! Sopin vybojoval kotouč v útočném pásmu, následně se řítil ještě s jedním ze spoluhráčů jen proti jednomu z obránců. Sopin to však vzal na sebe, ale prostřelit Garipovova se mu nepodařilo, neboť Garipov vytáhl fantastický zákrok svou lapačkou!
31:18
Karpov se dostal ke střele z pravého kruhu, jeho pokus však nenadělal Garipovovi větší potíže.
30:45
Domácí si mezi sebou neporozuměli v útočném pásmu a kotouč tak přišli.
29:34
Dugin vystřelil na branku z levého kruhu, jeho pokus však neprošel přes jednoho z clonících obránců.
28:46
Dinamo právě vstřelilo branku!
Hosté vyrovnávají na 1:1! Osipov napřáhl ke střele od modré čáry, jeho pokus Garipov vyrazil pouze k ANSELU GALIMOVOVI a ten následně neměl problém prostřelit Garipovova. Asistence: Konstantin Gorovikov a Alexander Osipov.
28:40
Zakázané uvolnění domácích. Vhazovat se tak bude před Garipovovem.
27:25
Glinkin se dostal z ničeho nic ke kotouči v útočném pásmu, následně se pokusil překonat Lazušinovova backhendovou střelou, to se mu však nepovedlo, neboť Lazušin předvedl skvělý zákrok proti této střele.
26:33
Jeden z domácích pouze nahodil kotouč do útočnho pásma a následně celá jeho pětka, včetně něho jela střídat.
25:42
25:10
24:33
Žukov se pokusil vypálit na branku z levého kruhu, jeho pokus však zablokoval jeden z obránců.
24:19
Zacharčuk vyslal na branku střelu od modré, Lazušin však tuto střelu dobře viděl a kotouč v pohodě chytil.
23:45
Domácí si zahrají přesilovku. Dvě minuty za hákování odsedí Alexander Osipov.
22:51
Těreščenko se dostal ke střele z pravého kruhu, střela mu však nesedla a kotouč tak skončil vedle pravé tyče.
22:32
21:54
Jeden z domácích hráčů ztratil kotouč v útočném pásmu a s kotoučem tak hrají hosté.
21:03
Kokujov zůstal po jednom ze soubojů ležet na ledě, rozhodčí tak přerušil hru. Kokujov však následně vstal a odjel na střídačku ledovat své zranění.
20:25
20:05
Domácí vyhráli úvodní buly druhé třetiny a ještě budou dohrávat 10 sekund přesilovku 5 na 4.
20:01
Další třetina začne přibližně v 19:25.
První třetina je za námi. Domácí jsou zatím mírně lepším týmem a zaslouženě tak vedou 1:0. O jedinou branku první třetiny se postaral už ve druhé minutě český útočník Jiří Sekáč, který vstřelil mimochodem krásnou branku. Hosté se v první třetině dostali prakticky do jedné větší šance, kterou však nedokázali proměnit a stav utkání je tak po první třetině 1:0.

Střely na branku: 10 – 10
20:00
19:48
Popov dostal nabito do mezikruží, jeho následný střelecký pokus minul levou tyč jen o pár centimetrů.
19:24
Domácím se momentálně nedaří udržet s kotoučem v útočném pásmu.
19:00
Právě se nám rozeběhla poslední minutka první třetiny.
18:56
Azevedo vyslal na branku bombu z levého kruhu, jeho tvrdý pokus však Lazušin dokázal chytit.
18:37
Žukov dostal přihrávku do mezikruží, vystřelit se mu však nepodařilo, neboť mu to nedovolil jeden z obránců.
18:23
Domácí si zahrají přesilovku. Dvě minuty za podražení odsedí Mat Robinson.
18:07
Na branku však nevyslali ani jednu střelu a následně po nepřesné přihrávce jednoho z nich kotouč skončil u jednoho z protihráčů.
17:52
Domácí se na delší dobu udrželi s kotoučem v útočném pásmu.
16:55
Zacharčuk vyslal na branku střelu od modré čáry, jeho pokus však skončil vedle levé tyče.
16:48
16:06
Čibisov nahodil kotouč ze středního pásma přímo na branku a Lazušin raději kotouč podržel ve své lapačce.
15:12
14:43
Opět napřáhl ke střele od modré Nikulin, střela mu však nesedla a kotouč skončil v levém rohu kluziště.
14:17
Až teď to zkusil Nikulin, jeho pokus však neprošel přes skrumáž před Garipovem.
13:36
Hostům se však zatím v přesilové hře vůbec nedaří vystřelit na branku.
13:12
Hosté si zahrají přesilovku. Dvě minuty za vražení na hrazení odsedí Roman Abrosimov. Na trestnou lavici však míří ještě Ansel Galimov a Vasilij Tokranov. Ti vyfasovali 4 minuty za hrubost.
13:12
13:12
12:55
12:54
Ofsajd domácích. Vhazovat se tak bude ve středním pásmu.
12:06
Obuchov vyslal na branku střelu od modré čáry, kotouč však skončil nad brankou.
11:29
Vladimirov se dostal s kotoučem podél pravého mantinelu až do útočného pásma, následně to vzal na sebe a vyslal na branku střelu, kotouč však minul levou tyč zhruba o půl metru.
10:19
Hietanen nahodil kotouč před branku od modré čáry, kotouč ještě před Garipovem tečoval jeden z jeho spoluhráčů, ale pouze těsně vedle levé tyče.
09:23
Osipov se dostal ke kotouči těsně před brankou soupeře, následně však nedokázal prostřelit Garipova, který kotouč vyrazil mimo tři tyče svým levým betonem.
08:50
Robinson vyslal na branku tvrdou střelu od modré čáry, jeho pokus však Garipov dobře viděl a kotouč schoval po svými betony.
08:42
Dugin dostal nabito do levého kruhu, střela mu však nesedla a Garipov kotouč v pohodě chytil.
08:12
Tkačjov převzal kotouč v útočném pásmu, následně se však místo střely pustil do riskantní kličky a o kotouč tak přišel.
08:01
07:22
Gorovikov opět napřáhl ke střele z levého kruhu, tentokrát však jeho pokus ztečoval jeden z obránců nad branku.
06:54
Gorovikov napřáhl ke střele z levého kruhu, jeho pokus však skončil mimo tři tyče.
06:28
Hostům se však zatím nedaří s kotoučem udržet v útočném pásmu.
06:01
Hosté si zahrají přesilovku. Dvě minuty za vražení na hrazení odsedí Stěpan Zacharčuk.
05:28
Brjukvin se dostal ke kotouči ve středním pásmu, jeho spoluhráči však jeli střídat a tak musel kotouč pouze nahodit za branku soupeře.
04:49
03:49
Ohtamaa se dostal ke kotouči v útočném pásmu, následně však pouze nahodil kotouč za branku a celá jeho pětka jela střídat.
03:22
Sopin vyslal na branku střelu od modré čáry, jeho pokus však neprošel přes jednoho z obránců.
02:25
Lazarev plácl do kotouče zády k brance v pravém kruhu, jeho pokus nazdařbůh však minul klec soupeře jen těsně!
01:48
Abrosimov nahodil kotouč před branku od modré čáry, před Lazušinovovem však nedokázal kotouč nikdo tečovat a ten tak následně puk v pohodě chytil do své lapačky.
01:09
Domácí se dostávají do vedení! JIŘÍ SEKÁČ dostal skvělou přihrávku do úniku, těsně před brankou soupeře se ještě skvělou kličkou zbavil jednoho z obránců a následně střelou pod břevno nedal Lazušinovovi sebemenší šanci. Asistence: Michail Sidorov a Justin Azevedo.
00:34
Zakázané uvolnění domácích. Vhazovat se tak bude před Garipovem.
00:08
Karpov se dostal ke střele z levého kruhu, jeho pokus však Garipov v pohodě chytil.
00:05
Hosté vyhráli úvodní buly první třetiny a ihned se s kotoučem ženou směrem dopředu.
00:01

Ak Bars Kazaň: Garipov (S. Galimov) – Abrosimov, D. Musin, Sidorov, Ohtamaa, S. Zacharčuk, Tokranov – An. Popov, Glinkin, Varnakov – Tkačjov, Čibisov, Lukojanov – Žukov, Azevedo, Sekáč – Svitov, Golubev, Obuchov – M. Lazarev, Archipov.

Dinamo Moskva: Lazušin (Jerjomenko) – D. Višněvskij, I. Nikulin, A. Osipov, Robinson, Makljukov, Hietanen, J. Zajcev – A. Těreščenko, Karsums, Karpov – Kokujov, Rybakov, Sopin – A. Galimov, Gorovikov, Tarasov – Brjukvin, Dugin, Vladimirov.

Rozhodčí: Bondar, Sidorenko – Otmachov, Palej.
Poslední 3 vzájemná utkání

Din. Moskva – Kazaň 0:2
Kazaň – Din. Moskva 3:2
Kazaň – Din. Moskva 1:4
Dinamo Moskva

Dinamo Moskva se momentálně nachází v Západní konferenci na druhé příčce s šestnácti body. Po sedmi odehraných zápasech mají na svém kontě 4 výhry, 1 výhru po nájezdech a 2 prohry po prodloužení či nájezdech. Venku zatím odehráli čtyři utkání, ze kterých 2x vyhráli, 1x vyhráli po nájezdech a 1x prohráli po nájezdech.

Ak Bars Kazaň

Kazaň se momentálně nachází v tabulce Východní konference na sedmé příčce s osmi body. Po sedmi odehraných zápasech mají na svém kontě 1 výhru, 2 výhry po prodloužení či nájezdech, 1 prohru po nájezdech a 3 prohry. Na domácím kluzišti zatím odehráli čtyři zápasy, ze kterých 1x vyhráli, 1x prohráli po nájezdech a 2x prohráli.

Kazaň – CSKA Moskva 1:3
Čerepovec – Kazaň 2:3 po prodloužení
CSKA Moskva – Kazaň 4:2
Petrohrad – Kazaň 5:6 po nájezdech
Kazaň – Medveščak Záhřeb 1:3
Zdravím všechny hokejové fanynky a fanoušky. Vítejte u dnešního zápasu ruské nejvyšší hokejové soutěže KHL mezi Ak Bars Kazaň a Dinamo Moskva.