Z mé strany je to pro dnešní den vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů! Pěkný zbytek dne!
Československá stopa v utkání

Jakub Krejčík (ZAG) – 0+0, 0 střel, čas na ledě 13:53
Tomáš Mertl (ZAG) – 0+0, 2 střely, čas na ledě 14:10
Střely na branku: 35 – 20
Je dobojováno! Domácí Petrohrad potvrdil roli favorita a roznesl Medveščak Záhřeb výsledkem 6:0! Demolici chorvatského celku odstartoval v závěru první třetiny Jevgenij Ketov ! Ve druhé třetině se hosté snažili o vyrovnání, ale Kovalčuk přidal druhou branku! Těsně před druhou přestávkou se ještě parádně trefil Pavel Dacjuk a bylo prakticky rozhodnuto! V závěrečné části hry udělali domácí hráči z dění na ledě exhibici! Těsně po přestávce se trefil Nikolaj Prochorkin , nepopulární pátou branku přidal Alexandr Barabanov a gólovou tečku za dnešním utkáním napsal v přesilové hře Jegor Jakovlev !
59:40
Domácí si užívají závěr zápasu! Petrohrad kombinuje v útočném pásmu a celá hala stojí na nohou a hlasitě odměňuje své hráče za předvedený výkon!
59:02
Petrohrad si v závěru utkání zahraje ještě jednu přesilovku! Dvě minuty za vysokou hůl dostává Francis Paré!
58:02
Velká šance také na druhé straně! Francis Paré se prodral do útočného pásma, zbavil se Jakovleva, ale v těsné blízkosti už bekhendem neprostřelil Šesťorkina!
58:00
Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny!
57:29
Další velká šance domácího celku! Domácí fantastickým způsobem rozebrali obranu Medveščaku! Přihrávku na levou stranu poté dostal Nikita Gusev, jenže domácí střelec trefil přesouvajícího se brankáře!
57:05
Igor Šesťorkin raději přikryl puk před napadajícím Lessiem. Domácí brankář schoval puk v lapačce. Vhazovat se bude po jeho levé ruce.
56:32
Colby Genoway se rychlou brzdou zbavil obránce v rohu útočného pásma. Hokejista Medveščaku poté otálel s rozehrávkou a domácí mu ukradli puk.
56:03
Drew MacIntyre měl plné ruce práce! Brankář chorvatského celku se musel pořádně ohánět, aby zastavil skákavý kotouč na brankovišti.
55:26
Alexandr Děrgačjov vymyslel přihrávku pro Jakovleva, jež okamžitě vystřelil. Rána domácího obránce zamířila mimo tři tyče a zaduněla o zadní mantinel.
54:45
Alexandr Chochlačjov vlétl s pukem do útočného pásma, předal jej Barabanovi, jež přihrával před branku, nicméně jeho pobídku srazil obránce mimo dosah domácích.
54:12
Anton Bělov se vrátil za domácí branku a před napadajícím Mertlem odpálil puk ven z obranného pásma domácích. Ruský celek si se soupeřem dělá, co chce.
53:30
Hosté se hnali do útočného pásma, ale Edwin Hedberg nepřesnou přihrávkou na modrou čáru vyhnal své spoluhráče až za branku Medveščaku.
53:03
Petrohrad právě vstřelil branku!
Petrohrad využívá přesilovou hru a navyšuje své vedení na 6:0! JEGOR JAKOVLEV si v přesilové hře sjel před branku, kam dostal dobrou přihrávku a ránou zápěstím rozjásal zaplněný Ledový palác! Asistence: Pavel Dacjuk.
52:15
Hosté ale uspěli na vhazování před svou brankou a okamžitě vyhodili puk přes celé kluziště. Petrohrad musí začít až od Šesťorkina.
52:02
Bude se vylučovat! Domácí si zahrají další přesilovou hru! Dvě minuty za podražení si odsedí Tomáš Mertl!
51:35
Steve Moses si sjel do útočného pásma na prudkou přihrávku od mantinelu. Domácí útočník ale promáchl na prázdno!
51:07
Hosté mohli kombinovat v útočném pásmu, ale Blake Parlett neudržel skákavou přihrávku v útočném pásmu a kotouč mu uskočil do střední třetiny.
50:05
Je to 5:0! Aréna slaví! Domácí dělají z dnešního souboje exhibici! Blake Parlett ztratil puk v rohu kluziště. Kotouče se zmocnil domácí Gusev, který našel volného ALEXANDRA BARABANOVA, jež překonal hostujícího brankáře! Asitence: Nikita Gusev.
49:08
Nikolaj Prochorkin si sjel před branku, kam mířila prudká přihrávka z rohu kluziště. Domácí útočník ale nestihl položil hůl na led a kotouč prolétl mimo.
49:01
Drew MacIntyre raději přikryl nahození od mantinelu lapačkou a přerušil hru! Hostující brankář nechtěl riskovat ztrátu kotouče před napadajícím útočníkem.
48:22
Tempo hry v posledních minutách dost opadlo. Domácí se už neženou do útoku a spíše vyčkávají na nápady hráčů Medveščaku.
47:55
Drew MacIntyre měl další práci! Hostující brankář schoval v lapačce střelu zápěstím od levého mantinelu. Vhazuje se po jeho levici.
47:25
Ilja Kovalčuk vyjel z rohu útočného pásma mezi kruhy, ale jeden z obránců Medveščaku jej zboural. Domácí fandové jej odměňují hlasitým pískotem.
46:55
Drew MacIntyre měl plné ruce práce! Pavel Dacjuk se totiž procpal k odraženému kotouči, ale z těsné blízkosti jej poslal do lapačky hostujícího brankáře.
46:28
Steve Moses nahodil puk na branku Medveščaku. Drew MacIntyre vyrazil puk betonem do rohu útočného pásma.
45:43
Hosté se stále nemohou dostat do tempa! Nahození za branku Petrohradu uzmul jen připravený Anton Bělov. Ani domácí už se do útoku zrovna neženou.
45:13
Yann Sauve se vydal na výlet do rohu útočného pásma. Hostující hráč projel až za branku Petrohradu, ale přihrávkou neoslovil nikoho v bílém.
44:40
Brandon McMillan se natahoval po dlouhé přihrávce do útočného pásma. Hostující hráč puk sice zpracoval, jenže Jegor Rykov jej o něj obral.
44:10
Francis Paré projel s pukem do útočného pásma, ale kotouč mu utekl do rohu a hostující hokejista už jej nevybojoval nazpátek.
43:20
Domácí fandové se baví! Ledovým palácem v Petrohradu obíhají mexické vlny! V Benátkách severu je dnes velká show!
43:12
Jegor Jakovlev se vydal na výlet do útočného pásma, ale hned za modrou čárou trefil brusle vracejícího se obránce Medveščaku.
42:45
Steve Moses se po vyhraném vhazování v útočném pásmu snažil vypálit, jenže v pádu nedokázal poslat kotouč okolo obránce Medveščaku.
42:15
Hosté se stále nemohou prodrat do útočného pásma. Medveščak nyní střídal a Colby Genoway proto nerozehrál zpoza branky.
41:39
Je tady další gól! Petrohrad vede už 4:0! Domácí si dnešní duel opravdu užívají! Steve Moses objel padajícího obránce, posunul puk vedle sebe a NIKOLAJ PROCHORKIN z těsné blízkosti prostřelil brankáře Medveščaku! Asistence: Steve Moses.
40:47
Hosté se nastěhovali do útočného pásma, ale nikdo v bílém dresu se neprodral do zakončení. S pukem hrají hokejisté Petrohradu.
40:01
Střely na branku: 23 – 12
Druhá třetina končí! Petrohrad v prostřední periodě navýšil své vedení na 3:0! Hned v úvodu třetiny překonal brankáře pěknou tečí Ilja Kovalčuk ! Domácí byli poté nadále aktivnějším celkem! Minutu před přestávkou objel Pavel Dacjuk branku a parádní střelou bekhendem navýšil vedení na 3:0! Hosté budou mít v závěrečné třetině hodně práce!
40:00
39:07
Tohle už pro domácí vypadá více než slibně! Petrohrad totiž navyšuje vedení na 3:0! Alexandr Barabanov sice v samostatném úniku neuspěl, ale PAVEL DACJUK si vzal odražený puk, objel branku a bekhendem pod břevno překonal bezmocného brankáře! Asistence: Vjačeslav Vojnov, Alexandr Barabanov.
39:00
Probíhá poslední minuta druhé třetiny!
38:45
Jevgenij Ketov zastavil vyhození hostů na modré čáře a okamžitě nahodil puk na branku. Jeho pokus ale před klecí Medveščaku srazil obránce.
38:10
Roman Rukavišnikov rovněž dojel nahození za branku domácího celku a nikým neatakován rozehrál. Petrohrad se nikam nežene.
37:20
Jegor Jakovlev odvedl skvělou práci. Domácí zadák dojel nahození za branku Šesťorkina a zadovkou rozehrál na svého kolegu z obranného páru.
37:12
Ilja Kovalčuk dostal nabito na levý kruh a bez přípravy poslal kotouč na branku Medveščaku! Drew MacIntyre se stačil přemístit k pravé tyči a puk vyrazil.
36:50
Lucas Lessio potáhl kotouč do útočného pásma a přenechal jej spoluhráči za sebou. Edwin Hedberg ale jeho úmysl nepochopil a hosté nezakončili.
36:12
Shaone Morrisonn vyhodil puk až do útočného pásma. Za pukem spěchal Brandon McMillan, ale proti přesile hráčů Petrohradu neměl šanci.
35:30
Alexandr Barabanov dotíral na hráče Medveščaku u mantinelu. Domácí hokejista vybojoval kotouč pro své spoluhráče.
34:45
Vjačeslav Vojnov se otočil s pukem v rohu útočného pásma. Domácí hokejista dlouho otálel s přihrávkou a nakonec nenašel nikoho v modrém.
34:12
Nikolaj Prochorkin vlétl do útočného pásma. Domácí útočník se ale neodhodlal ke střele. Petrohrad přesto zůstává v útočném pásmu.
33:38
32:45
Mark Katic také vyvezl puk až do útočného pásma. Petrohrad se v přesilové hře hodně trápí. Domácí se nemohou usadit před brankou Medveščaku.
32:05
Mike Glumac vyvezl puk do útočného pásma a nahodil jej za branku Petrohradu. Hosté se znovu brání velmi nadějně.
31:38
Uvidíme další přesilovou hru! Tentokrát si ji zahrají domácí! Goran Bezina dostává dvě minuty za sekání!
31:15
Jakub Krejčík musel spěchat za branku Medveščaku za vyhozením domácího celku. Čárový rozhodčí totiž ukázal, že se zakázané uvolnění pískat nebude.
30:42
Igor Šesťorkin znovu vyrazil za branku Petrohradu, aby usnadnil obráncům práci při rozehrávce. Domácí brankář našel bekhendem Antona Bělova.
30:15
Pavel Dacjuk napadal rozehrávku Medveščaku na útočné modré. Domácí hvězda bojovala opravdu srdnatě, ale hostům se povedlo rozehrát.
29:42
Obrovská šance Petrohradu! Brankář Drew MacIntyre se roztáhl na brankovišti a zamezil kotouči v průchodu za brankovou čáru!
29:20
Vadim Šipačov postupoval s pukem do útočného pásma. Šipačov místo zakončení přihrával před branku, ale jeho pobídku netrefil nikdo z domácích.
28:45
Yann Sauve udržel puk na modré čáře. Hosté se usadili v útočném pásmu, před brankou Petrohradu cloní dva útočníci, jenže tomu chybí střela.
28:10
Vjačeslav Vojnov rozehrával dlouhou přihrávkou do středního pásma. Domácím se však podařilo puk pouze protečovat. Hosté jsou u kotouče.
27:30
Igor Šesťorkin musel vyrazit ven z branky! Domácí brankář vyrazil na modrou čáru a odpálil puk do bezpečí před napadajícím soupeřem.
27:15
Mike Glumac dojel nahození do útočného pásma. Hostující útočník ale neuspěl proti přesile domácích obránců. Petrohrad je opět u kotouče.
26:40
26:15
Až nyní Igor Šesťorkin přerušuje hru! Colby Genoway vystřelil od modré čáry a domácí brankář schoval puk do lapačky. Vhazuje se po jeho levici.
25:40
Petrohrad se ne a ne osvobodit ze sevření chorvatského celku. Medveščak hraje přesilovku opravdu dobře. Obranná čtveřice domácích už je unavená.
25:10
Hosté kombinují v útočném pásmu. Colby Genoway vyčkával s přihrávkou před branku. Do jeho pobídky se opřel Parlett, jehož pokus minul branku.
24:40
Bude se vylučovat! Přesilovku si vyzkoušejí také hosté! Vadim Šipačov si odsedí dvě minuty za hákování!
24:26
Petrohrad navyšuje své vedení na 2:0! ILJA KOVALČUK si udělal místo před brankou a šikovně tečoval nahozený kotouč od modré čáry. Drew MacIntyre už na změnu letu puku nestačil zareagovat! Asistence: Vjačeslav Vojnov.
24:10
Hraje se dlouhou dobu bez přerušení! Domácí hokejisté už zase diktují tempo hry, obrana Medveščaku zalezla před branku.
23:33
Ilja Kablukov si vzal opuštěný puk v útočném pásmu, srovnal si kotouč na holi a vypálil zápěstím. Drew MacIntyre jeho ránu vyrazil betonem.
23:07
Jegor Rykov vybojoval kotouč v rohu útočného pásma. Domácí útočník však zadovkou nenašel nikoho ze spoluhráčů.
22:25
Jegor Jakovlev neuspěl v souboji s Perkovichem. Domácí obránce ale své zaváhání napravil a vybojoval puk nazpátek.
21:50
Jegor Jakovlev uklidnil hru domácího celku. Medveščak vlétl do druhé třetiny jako vyměněný a zaměstnává domácí obranu rychlými výpady.
21:26
Blake Parlett vyvezl kotouč do útočného pásma, tlačil se před branku, ale Igor Šesťorkin mu na poslední chvíli vypíchl kotouč!
20:58
Colby Genoway vyslal ránu ihned po vyhraném vhazování. Jeho pokus Igor Šesťorkin vyrazil do rohu obranného pásma. Domácí jsou u puku.
20:10
Na úvodním vhazování druhé třetiny uspěli domácí hokejisté. Petrohrad se ihned vydal do útoku, jenže Ilja Kovalčuk nenašel nikoho ze spoluhráčů.
20:01
Střely na branku: 13 – 7
První třetina je minulostí! Domácí Petrohrad byl v úvodní dvacetiminutovce jasně lepším týmem a vypracoval si velké šance! Domácí střelci však ztroskotali na výborném MacIntyrovi! Smůlu se domácím hráčům podařilo prolomit až tři minuty před sirénou, kdy se dělovkou z mezikruží prosadil Jevgenij Ketov ! Do šaten se proto odchází za stavu 1:0!
20:00
19:16
Thomas Larkin vyvezl puk do středního pásma, ale pomalou přihrávkou trefil brusle vracejícího se obránce a zazdil tak rodící se útok Medveščaku.
19:00
Probíhá poslední minuta první třetiny!
18:30
Drew MacIntyre musel vytáhnout další zákrok! Hostující brankář tentokrát zastavil pokus zápěstím z hokejky Vjačeslava Vojnova.
18:00
Ilja Kovalčuk čekal na přihrávku do útočného pásma. Prudkou pobídku středem kluziště ale zpomalil jeden z hráčů Medveščaku a Kovalčuk projel do ofsajdu.
17:11
Domácí se ujímají vedení! Hostující obraně ujel Alexandr Chochlačjov, který ještě brankáře nepřekonal, ale odražený kotouč si mezi kruhy vychutnal JEVGENIJ KETOV, jehož dělovka prolétla do branky! Asistence: Ilja Kablukov, Alexandr Chochlačjov.
16:34
Igor Šesťorkin vyjel za svou branku, zkrotil nahozený kotouč a okamžitě rozehrál na Antona Bělova. Hokejisté Petrohradu spěchají vpřed s dalším útokem.
16:10
Jevgenij Dadonov nepřesnou přihrávkou poslal kotouč na zakázané uvolnění. Domácím se zatím nepovedlo najít recept na obranu Medveščaku.
15:45
Francis Paré operoval s kotoučem v útočném pásmu. Hostující hokejista vymyslel přihrávku přes šíři kluziště, jenže jeho pobídku nezastihl nikdo v bílém.
15:10
Hosté se po dlouhé době osmělili a podnikli výpad do útočného pásma. Hned na modré čáře ale zasáhl Bělov, který vybojoval puk na hole domácích.
14:35
14:15
Kotouč znovu letí přes všechny čáry do obranného pásma ruského celku. Petrohradu se v úvodní přesilovce zrovna nedaří.
13:40
Hosté se prodrali ke kotouči a okamžitě jej vyhodili přes celé kluziště za domácí klec. Brankář Petrohradu urychlil rozehrávku svého celku.
13:05
Anton Bělov dostal nabito na levou stranu a okamžitě vypálil! Drew MacIntyre si proti jeho ráně povyjel a s obtížemi puk vyrazil!
12:35
Bude se vylučovat! První přesilovku dnešního zápasu si zahraje Petrohrad! Dvě minuty za hákování dostává Goran Bezina!
12:05
Pavel Dacjuk pálil z mezikruží. Domácí hvězda dělovkou bez přípravy nasměrovala kotouč vedle branky. Drew MacIntyre mohl zůstat klidný.
11:31
Až nyní se Medveščak dostal ke kotouči. Hosté vyčkali v obranném pásmu na kompletní vystřídání. U puku už jsou ale znovu hráči domácího klubu.
11:06
Ketov objel hostující branku a z otočky vymyslel prudkou přihrávku na brankoviště. Nikdo v modrém se po jeho pobídce nestačil natáhnout.
10:21
Vadim Šipačov si sjel před branku, kam obdržel dobrou přihrávku, jenže domácí střelec zápěstím trefil přesouvajícího se brankáře Medveščaku!
10:05
Medveščak se vymanil z tlaku domácího celku jen za cenu vyhození puku přes všechny čáry. Po zakázaném uvolnění se hra vrátí před branku hostů.
09:50
Prudká přihrávka na modrou čáru se od jednoho z domácích hráčů vymrštila na střídačku Petrohradu. Vhazovat se bude ve středovém kruhu.
09:10
Pavel Dacjuk se otočil s pukem u mantinelu. Bývalý hráč Detroitu se sice zbavil obránce, ale Medveščaku se přesto podařilo vyhodit.
08:20
Ilja Kovalčuk střílel z otočky z mezikruží. Domácí útočník tentokrát mířil k levé tyči, jenže Drew MacIntyre utěsnil prostor mezi tyčí a ramenem.
08:09
Jevgenij Ketov projel s pukem do útočného pásma, obhodil si obránce a vypálil. Po zásahu hostujícího brankáře se bude vhazovat po jeho levici.
07:34
Práci měl také Drew MacIntyre. Gólman Medveščaku zasáhl proti ráně od mantinelu. Slabé nahození nemohlo hostujícímu brankáři nadělat problémy.
07:05
Edwin Hedberg tečoval nahození od modré čáry. Domácí brankář měl zakrytý výhled, ale nakonec si kotouč našel a vyrazil jej do bezpečí.
06:35
Nathan Perkovich dojel nahození domácích do útočného pásma, v rohu se s kotoučem otočil a přihrávkou o mantinel vyslal do útoku své spoluhráče.
06:00
Maxim Čudinov dostal nabito na modrou čáru. Domácí obránce si zpracoval puk a vyslal ránu příklepem. Jeho pokus však prolétl kolem zadní tyčky.
05:25
Vadim Šipačov dotíral na rozehrávku chorvatského celku na modré čáře. Domácí útočník sice vypíchl kotouč, ale puk se odrazil k dalšímu z hostů.
05:17
Ilja Kovalčuk tentokrát obdržel přihrávku mezi kruhy, srovnal si puk na hokejce a vyslal střelu zápěstím. Drew MacIntyre udržel puk v lapačce.
04:50
Medveščaku se nyní podařilo vyhodit puk z obranného pásma. Hosté alespoň stačili vystřídat. Nyní už se na ně valí další útok domácích.
04:10
Ilja Kovalčuk si sjel před branku, kam mířil kotouč z rohu kluziště, ale hvězdný hokejista Petrohradu se k dorážce nedostal. Domácí přesto zůstávají v pásmu.
03:45
Probudili se také fanoušci Petrohradu! Halou se nese hlasité skandování doprovázené tleskáním domácích fanoušků.
03:12
Ilja Kovalčuk zaskočil na pozici obránce, vrátil se před branku Petrohradu a odehrál puk před napadajícím McMillanem. Domácí jsou od začátku aktivní.
02:36
Drew MacIntyre musel dávat pozor na nahození od modré čáry. Před hostujícím brankářem tečoval puk jeden z domácích, ale MacIntyre zasáhl.
02:08
Steve Moses si prodloužil pobyt na ledě, vlétl do útočného pásma, jenže jeho bekhendovou přihrávku na brankoviště srazil obránce do rohu.
01:31
Steve Moses vlétl do útočného pásma středem kluziště, za modrou čárou si stáhl kotouč na ránu zápěstím, nicméně jeho pokus brankář Medveščaku vyrazil.
01:05
Maxim Čudinov dojel nahození do rohu obranného pásma. Domácí obránce se s ním otočil a rozjel novou akci domácího celku.
00:32
Ilja Kovalčuk dotíral na rozehrávku Medveščaku v rohu útočného pásma. Hvězdný hokejista Petrohradu na kotouč nedosáhl a odjel střídat.
00:10
Na úvodním vhazování uspěli domácí hokejisté. Petrohrad se ihned vydal do útoku, nicméně Kovalčuk nedosáhl na prudkou přihrávku.
00:01
Ještě před úvodním vhazováním zazní chorvatská a ruská hymna!
Hráči už naskakují na ledovou plochu! Petrohrad bude hrát v modrém, zatímco Medveščak nastoupí v bílých dresech.

SKA Petrohrad: Šesťorkin (Koskinen) – Vojnov, Zubarev, Chafizullin, Čudinov, J. Jakovlev, A. Bělov, Rukavišnikov, Rykov – Barabanov, Dacjuk, Kovalčuk – Dadonov, Šipačov, N. Gusev – Děrgačjov, Prochorkin, Moses – Ketov, Kablukov, Chochlačjov.

Medveščak Záhřeb: MacIntyre (Gajdučenko) – Morrisonn, Parlett, Bezina, J. Krejčík, T. Larkin, Sauve, Perkovich – Co. Genoway, Mertl, A. Giroux – McMillan, Paré, Lessio – Hedberg, Katic, Glumac – Zanoški, Arkalov.

Rozhodčí: Buturlin, Ščenjov – Badyl, Golvak.

V dresu Medveščaku bychom měli sledovat Jakuba Krejčíka a Tomáše Mertla!
Vzájemné duely

Dnešní soupeři se v letošní sezóně už jednou potkali! Na začátku října zajížděl Petrohrad do Záhřebu, kde po obrovské přestřelce prohrál 5:4 v prodloužení!
SKA Petrohrad

Zato Petrohrad, tým nabitý hvězdami typu Dacjuk a Kovalčuk, řeší úplně opačné problémy! Celek z "Benátek severu" totiž nasbíral už šedesát čtyři bodů a kraluje celé soutěži! Na druhé CSKA Moskva má navíc čtyřbodový náskok a zápas navíc. Ofenzivní mašina Petrohradu navíc nasázela soupeřům úctyhodných 112 branek a slabá defenzíva Medveščaku by hvězdám mohla vyhovovat! V minulém utkání zvítězil Petrohrad 6:1 nad Slovanem Bratislava.

Poslední tři zápasy

Petrohrad – Bratislava 6:1
Omsk – Petrohrad 2:3 po nájezdech
Novokuzněck – Petrohrad 0:6
Medveščak Záhřeb

Jediný chorvatský zástupce v Kontinentální hokejové lize zatím nasbíral třicet dva bodů, které mu vysloužily dvanáctou příčku Západní konference! Medveščak má problémy hlavně v defenzívě. Dosud inkasoval už sedmdesát branek, což by proti gólové mašině z Petrohradu mohl být problém! V minulém utkání prohrál Záhřeb na ledě CSKA Moskva 3:1!

CSKA – Záhřeb 3:1
Záhřeb – Togliatti 3:2
Záhřeb – Nižněkamsk 4:1
Příjemný čtvrteční podvečer u sledování textového přenosu z Kontinentální hokejové ligy! Společně se dnes zaměříme na duel mezi Petrohradem a Medveščakem Záhřeb! Úvodní vhazování padne v 18:30!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.