Václav Nedorost (SBA) – 1+0, 4 střely, čas na ledě 18:36
Jakub Valský (SBA) – 0+0, 2 střely, čas na ledě 13:42
Tomáš Kundrátek (SBA) – 0+0, 0 střel, čas na ledě 16:12

Bodyčeky: 10 – 9
Vyhrané buly: 21 – 33
Využití: 0 – 1
Oslabení: 0 – 0
Je dobojováno. Nejlepší tým KHL nakonec poráží Slovan na jeho ledě 2:1 po prodloužení a získává tak dva body. Slovan se musí spokojit s jedním. Nicméně ale mohou být domácí spokojeni po skvělém výkonu, který předvedli.
62:52
CSKA právě vstřelilo branku!
Hosté rozhodují toto utkání, když se před brankou dostal k teči MICHAIL NAUMENKOV, který tečoval střelu Bogdana Kiseleviče od modré čáry a dává hostům bonusový bod navíc. Asistence: Bogdan Kiselevič.
61:15
Po nepřesné střele Da Costy se do předbrankového prostoru Moskvy dostal Jeglič, ale jeho přízemní střela mezi třemi tyčemi neskončila.
60:24
Cheechoo pálil z pravé strany, ale Sorokin byl připraven.
60:01
Začalo prodloužení.
Základní hrací doba vítěze nepřinesla a na řadu tak přijde pětiminutové prodloužení ve čtyřech hráčích na obou stranách.
60:00
Třetí třetina skončila.
59:38
Hosté drží útočné pásmo a snaží se strhnout vedení na svou stranu. To se jim nepovedlo a do další akce se dostal Nedorost, ale ani on nezamířil mezi tři tyče.
58:45
Brust si připsal další úspěšný zákrok po ráně Da Costy. A chytil i následnou střelu Tělegina. V posledních minutách poslední části se stále hraje velmi útočně.
58:00
Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.
57:34
Plastino zachytil kotouč u modré čáry a posílá ho šikovně do středního pásma tak, aby z toho nebylo zakázané uvolnění.
56:13
Da Costa golfovým úderem střílel na Brusta, ale znovu se hosté netrefují. V posledních chvílích ale měli několik šancí k tomu, aby strhli vedení na svou stranu.
54:37
Brust chytil do lapačky střelu Semjona Košeleva a znovu tak drží nerozhodný stav. Následně pak chyboval v obraně Luža, jenž svou chybou mohl darovat hostům vedení, ale Slovan nakonec vše uhasil.
54:23
Na druhé straně střílel z pravé strany Jonathan Cheechoo, ale Sorokin srazil jeho střelu za svou vlastní branku.
54:11
Igor Ožiganov pálil z dálky na Brusta, ale jeho střelu právě domácí brankář chytil.
53:30
Toto utkání v Aréně Ondreja Nepelu sleduje 10 055 diváků.
53:19
Na druhé straně se prezentoval dobrým zákrokem Sorokin, jenž zlikvidoval lapačkou střelu Václava Nedorosta. Sledujeme stále skvělý hokej na obou stranách, který se divákům musí líbit.
52:20
Hosté se dostali do další šance, ale Cheechoo pomohl v obraně Slovanu coby útočník. Střelu Ničuškina, která mířila takřka na odkrytou klec, zachytil svým tělem a podržel Slovan ve hře.
50:54
Kirill Petrov mohl střílet z levé strany, ale vybídl nakonec svou přihrávkou Ničuškina, ale někdejší útočník Dallasu svou střelu poslal vysoko nad.
50:45
Na řadu přichází další komerční přestávka.
50:13
Hra se téměř nepřerušuje. Akce střídá akci a hraje se velmi rychlý útočný hokej. Valský dostal přihrávku do mezikruží, ale nedokázal dobře zpracovat kotouč, který si tak přebírají hosté.
49:15
Ničuškin, který se vrátil z NHL do KHL nyní pálil z prostoru mezi kruhy, ale Brust byl připraven.
48:08
Tomáš Kundrátek, kterému se nepovedl páteční zápas v Záhřebu, dnes dokazuje své kvality a snaží se napravit své chyby, které si připisoval s Medveščakem. Nyní perfektním obranným zákrokem nepustil hosty do přečíslení.
47:05
Hosté ale nenašli recept na pevnou obranu Slovanu, která pomáhá také Brustovi, který v posledních chvílích nemusel vůbec zasahovat.
46:20
Enlund skáče na led a je už v plném počtu.
46:03
Z levého kruhu střílel Andrej Meszároč, ale znovu nechal vyniknout vyrážečku Sorokina, který si připisuje další přesný a hlavně veledůležitý zákrok.
45:26
Domácí hokejisté stále drží útočné pásmo. Zblízka na Sorokina střílel Jonathan Cheechoo, ale trefil se pouze těsně nad břevno Sorokina.
44:20
Tlak Slovanu vyústil v další přesilovou hru. Enlund dostává dvě minuty za podražení a má znovu velkou šanci ke skórování.
43:40
Domácí hokejisté neustále tlačí před Sorokinem, kde pálil Žiga Jeglič. Jeho rána ale skončila pouze vedle hostující brány.
42:36
Hosté se ubránili a nyní jsou už v plném počtu.
41:36
Slovan se drží delší dobu v pásmu CSKA, na Sorokina lětělo několik střel, ale dokázal jim statečně čelit. Následně pak se hosté osvobozují.
40:36
Slovan si zahraje přesilovou hru. Dostává dvě minuty za naražení na hrazení a desetiminutový osobní trest za nesportovní chování.
40:15
Hned v úvodu třetí třetiny byli domácí v tlaku. Nedorost střílel na branku hostů a nebyl daleko od vedoucí branky Slovanu.

Využití: 0 – 0
I druhá třetina je už minulostí. Slovan dokázal srovnat zásluhou Václava Nedorosta a měl i další šance na zvrat v utkání, Sorokin ale takovou situaci nedovolil. V utkání byl předčasně poslán do sprch Panin, který rukou trefil rozhodčího a dostal za to osobní trest do konce utkání. Určitě ale dostane minimálně stopku na další zápas. Jak dnešní zápas dopadne? Podaří se Slovanu duel otočit a připíše si po pátečním debaklu od Záhřebu nějaké body? Třetí třetina začne přibližně v 18:45.
40:00
39:45
Ještě střela Václava Nedorosta, kterou Sorokin chytil. Už se ale nic nestane a druhé dějství se už pouze dohrává.
39:14
Kugryšev skáče na led a Moskvané jsou kompletní.
39:00
Hraje se poslední minuta druhé třetiny.
38:26
Zatím se domácím početní výhoda nedaří. Nedostali se do útočného pásma a hosté tak ukrajují cenné vteřiny svého oslabení.
37:14
Za příliš mnoho hráčů je vyloučen hostující tým. Trest odpyká Kugryšev.
37:11
Domácí jsou v plném počtu.
36:16
Obrovská mela před Brustem. Po střele hostů zazvonila pravá tyčka branky Slovanu, následně se kotouč dostal zpět před branku domácích, ale padající Scott zachytil kotouč na svém těle. Paradoxně tak pomohl domácím, kteří neinkasovali.
35:30
Scott si stáhl puk po nahození Tělegina, ale zpětná střela na Brusta mu nevyšla. Nicméně hosté jsou stále v pásmu Slovanu a roztáčejí přesilovkový kolotoč.
35:11
Patrik Luža inkasuje dvě minuty za podražení a nabízí tak hostům další přesilovou hru. Ti tak budou mít možnost strhnout vedení na svou stranu. Uvidíme, zda se jim to podaří.
33:46
Slovan ožil a nyní je ho plné kluziště. Teprve osmnáctiletý mladík Šiška se drze dostal před hostující branku, ale jeho střelu lapil znovu Sorokin.
31:59
Slovan právě vstřelil branku!
Nádherná akce Slovanu už v klasickém počtu hráčů na ledě. Žiga Jeglič z pravého kruhu poslal kotouč přímo na VÁCLAVA NEDOROSTA, který z mezikruží propálil hostujícího brankáře a připravuje ho o čisté konto. Je vyrovnáno a začíná se tedy znovu od začátku. Asistence: Žiga Jeglič, Marek Viedenský.
31:48
Denisov skáče na led a hosté jsou už v plném počtu.
31:13
Další osvobození hostů a kotouč opět míří až před Brusta.
30:20
Cheechoo s Taffem si několikrát vyměnili kotouč před Sorokinem, ale ani tento tlak Slovanu brankou nekončí. Sorokin opět velmi dobře čelí a pomáhá mu také pozorná obrana.
29:48
Denisov držel protihráče a už putuje na trestnou lavici. Je tu další početní výhoda pro Slovan.
28:15
Jeff Taffe střílel zblízka na Sorokina, ten ale znovu ukázal, že dnes se mu ve svém brankovišti obzvláště daří. Hru ale nechal plynout a kotouč poslal mezi své spoluhráče.
27:24
Hostující Panin putuje předčasně do sprchy. V potyčce trefil rukou rozhodčího a dostává za to osobní trest do konce utkání.
26:36
Na hráčích Slovanu je vidět, jak moc by chtěli srovnat zatím nepříznivý stav. Ale Sorokin je neprůstřelný. Chytil i střelu z hole Viedenského, která na něho mířila z prostoru mezi kruhy.
25:59
Jeff Taffe se dostal ke střele z levého kruhu, ale lapačka Sorokina byla na svém místě. Vhazovat se bude po jeho pravé ruce.
24:59
Na druhé straně k puku mířil Juraj Šiška, ale nakonec se ke kotouči nedostal, neboť se domácí dopustili zakázaného uvolnění a hra se stěhuje zpět před Brusta.
24:13
Da Costa si nabruslil na levý kruh, odkud vyslal jedovatou střelu na Brusta, ale ten se znovu prezentoval přesným zákrokem.
23:13
Slovan Bratislava už hraje v plném počtu.
22:54
Kirill Petrov jel téměř sám na Brusta, ale ten nyní svým zákrokem podržel svůj tým. Moc nechybělo a hosté mohli vést o dva góly.
22:23
Domácí hokejisté zatím hrají své oslabení výborně, CSKA takřka k ničemu nepustili a stále tak drží naděje v dnešním utkání.
21:15
Hosté jsou už v plném počtu a začíná jejich takřka celá přesilová hra.
21:13
Meszároš dostává dvě minuty za držení a už sedí na trestné lavici.
20:55
Václav Nedorost střílel na Sorokina z levé strany, ale brankář CSKA Moskva byl opět pozorný. Znovu se pak hosté osvobozují.
20:20
Slovan se uhnízdil v pásmu hostujícího celku, ale moc dlouho mu to nevydrželo. Hosté zachytili kotouč a hned ho poslali do bezpečí.

Vyhrané buly: 8 – 10
První třetina tohoto utkání je za námi. Hosté se v ní ujali vedení v přesilové hře, když velkou chybu obrany potrestal Kirill Petrov. Ale hokejisté Slovanu mohli několikrát vyrovnat, ale Sorokin předváděl ve svém brankovišti přesné zákroky a těsné vedení svého celku uhájil. Slovan bude na začátku druhé třetiny dohrávat svou přesilovou hru. Podaří se mu srovnat? Druhá třetina začne přibližně v 18:00.
20:00
19:58
V samotném závěru prvního dějství měli ještě obrovskou šanci hokejisté Slovanu. Švarný střílel z levého kruhu, ale Sorokin fantastickým semaforem lapil jeho střelu!
19:37
Plastino střílel od modré čáry a kotouč letěl na branku CSKA. Tam byl ale znovu připravený Sorokin, jenž opět kryje střelu Slovanu.
19:15
Scott jde znovu na lavici hanby. Za podražení si odpyká dvě minuty a domácí hokejisté si zahrají další přesilovou hru.
19:00
Hraje se poslední minuta první třetiny.
18:37
Slovan má nyní velký tlak a Sorokin má ve svém brankovišti plné ruce práce. Nyní ale zachytil kotouč a poslal ho šikovně do středního pásma tak, aby z toho nebylo zakázané uvolnění.
17:24
Hosté jsou už v plném počtu.
16:54
Cheechoo nabil Nedorostovi, který v těsné blízkosti Sorokina pálil z otočky, ale brankář CSKA svým pohotovým zákrokem zachránil svůj tým od inkasované branky.
15:58
Po šanci Slovanu, kde pálil Nedorost, se hosté dostali opět k puku a ten letí před Brusta.
15:24
A další přesilovka pro Slovan. Hosté hráli v šesti a Da Costa odpyká trest za příliš mnoho hráčů na ledě.
14:03
Scott skáče na led a to znamená jediné, hosté hrají v plném počtu a opět ubránili své oslabení.
13:21
Marek Viedenský hledal svou přihrávkou Ziga na modré čáře, ale jejich úmysl vystihla znovu pozorná obrana Moskvy, jenž znovu posílá černou gumu na opačný konec kluziště.
12:50
A znovu hosté vyhodili puk daleko od vlastní branky a pokračují v dobré hře ve vlastním oslabení.
12:14
Bratislavané už zakládají útočnou akci před Sorokinem, na něho poté pálil Nedorost, ale kotouč se odrazil jen k obránci CSKA, který ho vyhazuje do bezpečí.
12:03
Scott putuje na trestnou lavici za nedovolené bránění a přesilovou hru si zahraje Slovan Bratislava.
10:54
Moskvané svou přesilovou hru využívají po velké chybě domácí obrany. Jeden z obránců domácích doslova namazal na levý kruh KIRILLU PETROVOVI, jenž poslal puk za bezmocného Brusta. Bez asistence.
09:50
Plastino velmi dobře zapracoval v obraně domácího celku, po tom, co doslova ukradl puk Da Costovi, posílá ho až před brankáře Sorokina.
09:22
Slovan jde do čtyř. Lušňák sedí na trestné lavici za podražení a hosté si zahrají další početní výhodu.
08:43
A další šance před Sorokinem. Ten musel čelit další akci Slovanu, na jejímž konci byla střela Zigy, ale ten také neuspěl.
08:31
08:06
Následně po této akci se hosté dostali k puku a okamžitě ho vyhazují do bezpečí, až před domácího brankáře Brusta.
07:48
Obrovská mela před hostující brankou, kde to zkoušel Cheechoo, ale nadvakrát kotouč za záda Sorokina neposlal.
07:24
Téměř minuta početní výhody Slovanu je pryč. Hosté také velmi dobře brání a zatím domácí k ničemu nepustili. Nyní vyhazují puk do bezpečí.
06:31
Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Jan Muršak – 2 min., hákování).
06:26
Na řadu přichází komerční přestávka.
05:17
Slovan Bratislava je už v plném počtu.
05:01
Opět letí kotouč až před Sorokina a domácí se zřejmě v prvním oslabení ubrání.
04:30
Slovan se zatím v oslabení velmi dobře brání a vyhazuje puky do bezpečí. Brust tak neměl žádnou práci ve svém brankovišti.
03:17
Vyloučení v týmu HC Slovan Bratislava (Patrik Luža – 2 min., podražení).
02:09
Nyní to před Sorokinem zkoušel Kyle Chipchura, ale jeho rána mezi tři tyče nezamířila.
01:06
Hosté se drželi v pásmu Slovanu a před Brustem zahrozil Da Costa. Ale nakonec si domácí mohli oddychnout.
00:01
Oficiality před začátkem tohoto utkání jsou za námi. Oba kapitáni se už zdraví s arbitry dnešního utkání, které tak za malý okamžik začne.
A nyní přichází na řadu hymna slovenská.
Oba celky jsou už na ledové ploše a Aréna Ondreja Nepelu už slyší hymnu ruské federace.

HC Slovan Bratislava: Brust (Pogge) – Švarný, Plastino, Luža, Meszároš (C), Pokorný, Ďaloga, Bačik, Kundrátek – Nedorost, Taffe, Jeglič – Šťastný, Viedenský, Cheechoo – Valský, Zigo, Chipchura – Skalický, Lušňák, Šiška.

CSKA Moskva: Sorokin (Fasth) – Děnisov (C), Ožiganov, Kutuzov, Kiselevič, Panin, Naumenkov, Pivcakin – Tělegin, Scott, Kugryšev – Ničuškin, Al. Popov, K. Petrov – Muršak, Da Costa, Enlund – Kvartalnov, Andronov, V. Žarkov – Košelev.

Rozhodčí: Gašilov, Ravodin – Metalnikov, Sirotkin.
Jak si oba týmy povedou v dnešním duelu, se dozvíme v pozdějších večerních hodinách. Ze zápasu je pro Vás připraven online přenos, kterým Vás mile ráda provedu. Takže o nejdůležitější momenty a také videa z gólových příležitostí tak rozhodně nepřijdete. Přeji tedy všem příjemnou počtenou a hokejovou zábavu.