Z mé strany je to pro tuto chvíli vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů!

Jakub Jeřábek (CEC) – 0+0, 2 střely, čas na ledě: 21:07
Roman Horák (CEC) – 0+1, 3 střely, čas na ledě: 16:56
Jakub Krejčík (ZAG) – 0+0, 2 střely, čas na ledě: 21:10
Tomáš Mertl (ZAG) – 0+0, 1 střela, čas na ledě: 19:30
Střely na branku: 24 – 35
Je dobojováno! Viťaz nakonec obrátil nepříznivě rozehraný zápas s Medveščakem Záhřeb a vítězí 3:2! Hosté přitom vstoupili do zápasu o mnoho lépe! V první třetině otevřel skóre Yann Sauve a na začátku prostřední periody navýšil náskok Záhřebu Colby Genoway ! Domácí ale ještě do přestávky vyrovnali! Přesilovou hru nejprve využil Mario Kempe a v polovině zápasu srovnal Alexej Semjonov ! Rozhodující moment přišel ve 44. minutě, kdy po rychlém protiútoku vsítil vítěznou branku Alexej Makejev !
59:47
Podle všeho je rozhodnuto! Hosté se totiž zbytečně oslabili! Tomáš Mertl vyfasoval dvě minuty za vysokou hůl!
59:30
Alexandre Giroux vystřelil od modré čáry. Jeho rána se od jednoho ze stojících obránců odrazila do rohu obranného pásma Viťazu!
59:00
Niko Hovinen v tuto chvíli opouští branku Medveščaku! Hosté zkoušejí štěstí v šesti bruslařích na ledě!
58:31
Hostující trenér si vyžádal oddechový čas! Lodivod Medveščaku udělí svým svěřencům pokyny před posledními desítkami sekund zápasu!
58:00
Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny!
57:50
Viťaz znovu vyhodil puk až do obranného pásma Medveščaku. Uvidíme, kdy se hosté rozhodnou pro hru bez brankáře.
57:18
Harri Säteri vyrazil puk betonem pouze před sebe, jenže dorážející Brandon McMillan z dobré pozice nasměroval kotouč mimo tři tyče domácí svatyně.
56:40
Niko Hovinen musel dávat pozor na prudké nahození přes celé hřiště. Hostující brankář puk zastavil holí a okamžitě jej posunul na obránce.
56:15
Viťazu se znovu podařilo vyhodit kotouč z obranného pásma. Hosté si navíc nerozuměli v zakládání nového útoku. Viťaz hraje s pukem ve středním pásmu.
55:40
Jakub Jeřábek se neukvapil s rozehrávkou zpoza branky a s klidem na hokejce dopravil kotouč ven z obranného pásma. Domácí se brání bez větších problémů.
55:10
Domácí fandové se dožadovali odpískání nedovoleného zákroku Bobbyho Butlera po tvrdém souboji v rohu útočného pásma. Arbitr tentokrát nevylučuje.
55:00
Nikita Vyglazov dostal nabito na modrou čáru a bez přípravy se opřel do volného puku! Jeho ránu ale ještě před brankou přizvedl do ochranné sítě obětavý obránce.
54:10
Do hry se zapojil také Harri Säteri. Domácí brankář vyrazil za svou branku, zkrotil nahozený kotouč a rozehrál puk přesně na obránce.
53:40
Nathan Perkovich si na útočné modré čáře počkal na přihrávku o mantinel a okamžitě se posunul do útočného pásma. Hostující hráč nedokázal zakončit.
53:05
Alexandr Nikulin upadl v rohu útočného pásma, přesto se ještě stačil postavit a udržel puk před dotírajícím obráncem. Domácí se vymanili z tlaku Medveščaku.
52:47
Na druhé straně musel po Katicově ráně od mantinelu zasahovat Harri Säteri. Domácí brankář schoval puk ve výstroji. Vhazuje se po jeho levici.
52:10
Obrovská šance Viťazu! Vjačeslav Soloduchin si nabruslil mezi kruhy, kam dostal prudkou přihrávku a střelou zápěstím poslal puk těsně vedle branky!
51:47
Vjačeslav Soloduchin se vydal napadat obránce Medveščaku za hostující branku. Domácí útočník nasbíral cenné vteřinky.
51:30
Po zakázaném uvolnění domácího celku se bude vhazovat před brankou Harriho Säteriho. Hosté se v posledních minutách tlačí před branku.
50:31
Až nyní Sergej Gimajev protečoval puk ven z obranného pásma Viťazu. Domácí hokejisté se po delší době osvobodili a mohou vystřídat.
50:10
Tomáš Mertl operoval s pukem za domácí brankou. Český hokejista předal kotouč na modrou čáru, ale jeho spoluhráč jej nahozením o mantinel vrátil za branku.
49:16
Goran Bezina vystihl nepřesnou rozehrávku domácích, dostal se za modrou čáru, ale v útočném pásmu byl zcela sám proti přesile hokejistů v červeném.
48:40
Roman Horák uspěl na vhazování v obranném pásmu a domácím se znovu povedlo přenést hru ven z obranné třetiny. Medveščaku se pomalu ale jistě krátí čas.
48:12
Nepřesnou rozehrávku domácích vystihl na červené čáře rozjetý Alexandre Bolduc, ale už na modré čáře nedokázal obejít obránce a odevzdal puk Viťazu.
47:30
Nikita Vyglazov srdnatě bojoval o puk v rohu obranného pásma. Domácí hokejista nakonec v pádu odpravil puk mimo dosah hostujících útočníků.
47:11
Tomáš Mertl se natlačil před obránce a předložil přihrávku před branku domácího celku. Na pobídku rozjetého útočníka si však nesjel nikdo v bílém.
46:19
Domácí brankář raději znovu přerušuje hru! Harri Säteri tentokrát schoval do lapačky oblouček od modré čáry. Vhazuje se po jeho levé ruce.
46:14
Harri Säteri si připsal důležitý zákrok! Colby Genoway napřáhl od modré čáry, avšak domácí brankář střelu po celou dobu viděl a schoval puk v lapačce.
45:40
Mario Kempe vyvezl puk za modrou čáru, ale hosté dostali kotouč rychle zpátky do útočného pásma. Za pukem pospíchal Colby Genoway, jenže i on upadl.
45:07
Maxim Afinogenov napadal rozehrávku Medveščaku za jeho brankou. Domácí hvězda ale neudržela balanc, podklouzla a poroučela se k ledu.
44:33
Domácím se vůbec nepovedla rozehrávka a přihrávka zpoza branky skončila po teči jednoho z obránců na střídačce domácího celku.
44:15
S odpovědí spěchal kupředu rozjetý Alexandre Bolduc. Hostující hokejista střílel z ostrého úhlu a Harri Säteri jeho pokus vytěsnil ramenem.
43:42
Viťaz právě vstřelil branku!
Domácí se dostávají do vedení! Viťaz otáčí skóre dnešního zápasu! Po rychlé akci domácích poslal Roman Horák kotouč na zadní tyč a ALEXEJ MAKEJEV uklidil puk do prázdné branky! Asistence: Roman Horák, Maxim Afinogenov.
43:27
Na druhé straně si Harri Säteri bez problémů poradil s propagační střelou od pravého mantinelu. Domácí brankář schoval puk v lapačce, vhazuje se po jeho levici.
43:12
Mario Kempe svedl na pravé straně souboj s Bezinou. Domácí útočník bojoval ze všech sil, jenže v souboji přišel o hokejku a musel na střídačku.
42:33
Jakub Jeřábek znovu skvěle zabojoval v obranném pásmu Viťazu, obral o kotouč Girouxe a ještě stačil přesně rozehrát. Český zadák hraje dobré utkání.
42:20
Mark Katic dostal nabito na levý kruh, srovnal si puk na hokejce, ale střelou zápěstím jej poslal vysoko nad břevno domácí svatyně! Vhazuje se ve středním pásmu.
41:40
Tomáš Mertl vybojoval puk za brankou Viťazu, předal jej na modrou čáru, jenže jeho kolega z obrany neudržel puk v útočném pásmu a vyhnal své spoluhráče ven ze třetiny.
41:12
Jakub Jeřábek dojel nahození do středního pásma a zažehnal hrozící nebezpečí. Český obránce si připsal další důležitý zákrok na modré čáře.
40:39
Bobby Butler se rychlou stahovačkou chtěl zbavit obránce. Hostující hokejista se příliš dlouhou kličkou zahnal až do rohu útočného pásma.
40:10
Do třetí třetiny vstoupili lépe hosté. Medveščak ovládl úvodní vhazování závěrečné periody a okamžitě se hnal vpřed. Hosté drží puk v rohu útočného pásma.
40:01
Střely na branku: 20 – 25
Druhá třetina končí! Medveščaku se vydařil její úvod! Hosté se zásluhou Colbyho Genowaye dostali do dvoubrankového vedení! Od té doby ale začal hrát také domácí celek! O dvě minuty později snížil z přesilové hry Mario Kempe a ve 29. minutě vyrovnal šťastným nahozením Alexej Semjonov ! Roman Horák poté mohl poslat Viťaz do vedení, ale český útočník z blízka natrefil branku! Do kabin se odchází za stavu 2:2!
40:00
39:07
39:00
Probíhá poslední minuta druhé třetiny!
38:35
Po přihrávce Butlera před branku se puk odrazil od brusle jednoho z domácích obránců. Naštěstí pro Viťaz se kotouč odvalil mimo tři tyče.
38:02
Polovina přesilové hry je fuč! Hosté se zatím neprokousali ke střele. Domácím se navíc povedlo vyhodit kotouč přes všechny čáry až k Hovinenovi.
37:07
Svou první přesilovku v zápase si zahraje také Medveščak! Jevgenij Katičev dostává dvě minuty za podražení!
37:00
Maxim Afinogenov si v otočce přebíral přihrávku na útočnou modrou. Domácí hvězda si puk sice zpracovala, ale hostující obránce mu jej rychle vypíchl.
36:39
Až nyní se po dlouhé době přerušuje hra! Harri Säteri raději přikryl odražený kotouč lapačkou. Vhazovat se bude po levici domácího brankáře.
36:17
Goran Bezina střílel bez přípravy z levého kruhu. Jeho rána minula domácí klec a kotouč pouze zaduněl o zadní mantinel. Domácím se povedlo vyhodit.
35:40
Blake Parlett zavezl puk před domácí branku a lehkou přihrávkou chtěl oslovit spoluhráče na brankovišti. Jeho pobídku na poslední chvíli srazil domácí zadák.
35:10
Jurij Kokšarov nahodil puk před branku z ostrého úhlu. Jeho střílenou přihrávku nezasáhl nikdo v červeném dresu. Medveščak se osvobozuje.
34:35
Domácí v posledních minutách diktují tempo hry. Další útok Viťazu se však zadrhl už na modré čáře, kde se ke kotouči dostali hosté.
34:08
Niko Hovinen raději schoval v lapačce nahozený puk ze středního pásma. Brankář Medveščaku si všiml dotírajícího soupeře a raději přerušil hru.
33:34
Maxim Afinogenov uháněl za nahozením do útočného pásma. Domácí hvězda se sice natlačila před obránce, avšak zadák Medveščaku jej natlačil na mantinel.
33:15
Jurij Kokšarov si sjel na přihrávku zpoza branky a bez přípravy prověřil hostujícího brankáře. Niko Hovinen byl připraven a utěsnil mezírku u pravé tyčky.
32:44
Důležitý zákrok domácího brankáře! Harri Säteri zastavil střelu z mezikruží, kterou na něj vyslal Thomas Larkin! Nyní sledujeme skvělý hokej!
32:05
Alexandre Giroux předložil puk na modrou čáru Larkinovi, který se bez přípravy opřel do puku. Pokus hostujícího obránce zastavil jeden z obránců.
31:17
Domácí jsou po vstřelení vyrovnávací branky pořádně nabuzení a nyní buší do obrany Medveščaku ze všech sil! Hosté se ubránili jen za cenu vyhození do středního pásma.
30:47
Roman Horák mohl poslat domácí do vedení! Český útočník si sjel na přihrávku před branku, jenže z první neprocpal puk mezi beton a levou tyč!
30:10
Thomas Larkin střílel od modré čáry. Jeho střele se do cesty položil obětavý obránce, jež přizvedl kotouč do ochranné sítě za brankou. Vhazuje se před domácí klecí.
29:00
Je vyrovnáno! Domácí dotahují náskok chorvatského klubu! Rychlý útok Viťazu po levé straně ještě hostující obrana uhasila, ale puk si na modré čáře vzal ALEXEJ SEMJONOV a jeho rána zapadla za záda brankáře Medveščaku! Asistence: Alexej Makejev, Igor Golovkov.
28:10
Colby Genoway se bojovně prodíral za modrou čáru. Autor druhé branky Medveščaku spěchal za nahozením do útočného pásma, ale dvojice obránců jej ke kotouči nepustila.
27:15
Český útočník Roman Horák nyní skvěle vypomohl domácí defenzívě. Horák se stáhl až za branku, kde vybojoval puk a ještě přesně rozehrál.
27:02
Na druhé straně si Niko Hovinen poradil se střelou od mantinelu. Brankář Medveščaku vyzrál i na dorážku Romana Horáka z levého kruhu.
26:13
Obrovskou šanci zahodil Bobby Butler! Hostující hráč dostal přihrávku před branku a střílel úplně osamocený! Harri Säteri jeho ránu reflexivně vyrazil!
26:02
Francis Paré se prohnal za nahozením do útočného pásma, převzal si volný puk, jenže z ostrého úhlu už nepřekvapil připraveného gólmana Viťazu.
25:30
Hosté se ihned po obdržené brance vrhli do útoku. Hokejisté Medveščaku dotírali na domácího brankáře, nicméně Harri Säteri nemusel zasahovat.
24:43
Nyní už je ale sníženo! Domácí přeci jen využívají přesilovou hru! Vjačeslav Soloduchin našel přihrávkou na kruh volného MARIA KEMPEHO, jež pohotově propálil bezmocného Hovinena! Asistence: Vjačeslav Soloduchin, Alexej Kopejkin.
24:00
Domácí už se radovali ze vstřelené branky! Hostujícímu brankáři prošel mezi betony puk po střele od modré čáry, ale hlavní rozhodčí měl situaci před sebou a usoudil, že puk brankovou čáru nepřekročil!
23:23
Medveščaku se ale rychle podařilo vyhodit puk do středního pásma. Domácím se nepovedl ani vstup do druhé přesilovky v zápasu. Viťaz musí začít nanovo.
23:03
Bude se vylučovat! Domácí si zahrají další přesilovou hru! Dvě minuty za hákování si odpyká Edwin Hedberg!
22:24
Medveščak právě vstřelil branku!
Medveščak navyšuje své vedení na 2:0! Alexandre Giroux nahodil puk z rohu útočného pásma před branku a jeho pobídku ještě tečoval COLBY GENOWAY! Harri Säteri už se nestačil přemístit k levé tyči! Asistence: Alexandre Giroux, Alexandre Bolduc.
22:00
Harri Säteri se musel hodně rychle otáčet! Před domácí brankou totiž poskakoval odražený kotouč, jenže nikdo v bílém dresu se neprodral do zakončení.
21:30
Alexej Kopejkin dohnal nepřesné nahození hostujících hokejistů. Domácí obránce rozjel přihrávkou o mantinel další útok Viťazu po levé straně.
21:10
Miro Aaltonen sice vybojoval puk v rohu útočného pásma, ale hostující obránce k němu okamžitě přistoupil, přilepil jej k mantinelu a kotouč získal.
20:26
Georgij Berďukov hledal zadovkou spoluhráče před brankou Medveščaku. Na jeho pobídku z rohu útočného pásma si však nesjel nikdo v červeném.
20:10
Na úvodním vhazování druhé třetiny uspěli hokejisté Viťazu. Domácí se ihned hnali po levé straně do útoku, jenže prudkou přihrávku zastavil Blake Parlett.
20:01
Střely na branku: 9 – 13
První třetina je minulostí! Úvodní dvacetiminutovka se lépe vydařila hokejistům Medveščaku. Hosté byli od úvodní minuty aktivnější a dobře napadali domácí rozehrávku! Po jedné z nedůrazných přihrávek se k puku dostal Yann Sauve a krásnou střelou otevřel skóre! Domácí si nevypracovali žádnou brankovou možnost, a proto se do kabin odchází za stavu 0:1!
20:00
19:16
Goran Bezina napřáhl od modré čáry. Jeho pokus prolétl shlukem těl před brankou až k domácímu gólmanovi, jež puk betonem vykopl do rohu třetiny.
19:00
Probíhá poslední minuta první třetiny!
18:30
Mario Kempe vyhodil obloučkem kotouč do středního pásma. Ve středním pásmu si puk znovu vzali hokejisté Medveščaku, kteří mohou zaútočit.
18:08
Harri Säteri předvedl další důležitý zákrok. Domácí brankář udržel střelu od modré čáry před dotírajícími hráči Medveščaku. Vhazuje se po jeho levici.
17:22
Alexandre Bolduc vlétl do útočného pásma a hned za modrou čárou vyslal prudkou ránu zápěstím. Jeho nepovedený pokus skončil na zadním mantinelu.
17:07
16:40
Miro Aaltonen rozjel další přesilovkou akci domácích. Nejproduktivnější hráč Viťazu zatáhl puk do útočného pásma, ale Colby Genoway jej obral.
16:08
Jakub Jeřábek vypálil od modré čáry a vyslal prudkou střelu příklepem. Jeho pokus ještě tečoval Mario Kempe, ale puk se nakonec odrazil za branku.
15:32
Domácím se v přesilové hře vůbec nedaří. Obrana Medveščaku zachytila pomalou přihrávku na modrou čáru a hosté okamžitě vyhodili puk přes celé kluziště.
15:07
Bude se vylučovat! První přesilovku dnešního utkání si zahrají domácí! Yann Sauve dostává dvě minuty za sekání!
14:24
Hosté se ujímají vedení! Domácí obraně se nepodařilo vyhodit puk z předbrankového prostoru. Na modré čáře puk zachytil YANN SAUVE, jehož rána zápěstím zapadla za záda domácího brankáře! Bez asistence.
13:48
Maxim Afinogenov poslal prudkou přihrávku po zadním mantinelu. Jeho pobídku v útočném pásmu nezastavil nikdo v červeném dresu. Viťaz musí začít nanovo.
13:15
Tomáš Mertl rozjížděl akci Medveščaku po pravé straně. Český útočník stanul proti trojici obránců, kteří jej nepustili ani za červenou čáru.
12:36
Thomas Larkin dotíral před domácím brankářem. Na pomoc mu dojel Brandon McMillan, jehož chování se nelíbilo obráncům Viťazu, kteří si jej vzali do parády!
12:05
Alexandr Stěpanov dojel vyhození hostující obrany ještě před brankovou čárou. Domácí se mohli drát vpřed, jenže nepřesná přihrávka na Golovkova jejich akci ukončila.
11:20
Mario Kempe se natahoval po dobré přihrávce před brankou. Domácí útočník kotouč bekhendem nasměroval na branku a Niko Hovinen vyrážečkou vytěsnil puk mimo tři tyče.
11:00
Miro Aaltonen si prodloužil pobyt na ledě, znovu se hnal do útočného pásma, ale tentokrát byl příliš rychlý! Ofsajd, vhazuje se ve středním pásmu.
10:32
Miro Aaltonen si sjel na přihrávku mezi kruhy, přichystal si kotouč na střelu a svižnou ránou zápěstím o kousek minul zadní tyč branky Medveščaku.
10:10
Obrovskou chybu obránce mohl ztrestat osamocený Bobby Butler, ale hokejista Medveščaku byl překvapen a kotouč mu přeskočil přes hokejku.
09:34
Tempo hry zatím není nikterak oslnivé. Hosté raději zavezli kotouč za branku a šli střídat. Čerství hráči naskočili na led také na straně domácího celku.
09:03
Hosté se nastěhovali do útočného pásma. Bobby Butler poslal puk po mantinelu za domácí branku, kde už si kotouč převzali obránci Viťazu.
08:20
Alexandre Giroux se hnal do otevřené obrany domácího celku. Hostující hráč však zaváhal a vracející se obránce jej vytlačil ze střeleckého úhlu.
08:12
Další práce pro domácího brankáře! Harri Säteri už tentokrát raději schoval kotouč do lapačky a přerušil hru. Vhazovat se bude po jeho levé ruce.
07:42
Harri Säteri musel dávat pozor na Girouxovu ránu zápěstím. Domácí brankář si ale věděl rady a slabý pokus s přehledem vyrazil do rohu hřiště.
07:13
Brandon McMillan spěchal za nahozením za branku Viťazu. Hostující hráč kotouč sice vybojoval, ale nepřesnou přihrávkou puk odevzdal domácím.
06:38
Maxim Afinogenov se svou rychlostí protáhl do útočného pásma, natlačil se před obráncem a bekhendem pozdravil hostujícího brankáře. Niko Hovinen jeho pokus vyrazil.
06:00
Georgij Berďukov pálil po vyhraném vhazování od modré čáry. Domácí obránce bez přípravy napálil puk mimo tři tyče a po kotouč se navíc vymrštil za ochranné sklo.
05:46
Maxim Afinogenov nahazoval puk od modré čáry. Největší hvězda domácího celku z dobré pozice poslala kotouč mimo tři tyče. Vhazuje se před brankou Medveščaku.
05:08
Jurij Kokšarov bojoval za brankou hostů o nahozený kotouč. Domácí hokejista se pustil do křížku s obráncem, ale puk se mu vyválčit nepovedlo.
04:40
Alexandre Bolduc se řítil mezi dvojici obránců domácího celku. Hokejista Medveščaku však ztratil puk a připravený Harri Säteri kotouč přikryl lapačkou.
04:10
Jakub Jeřábek uklidnil hru za brankou domácího celku a počkal na vystřídání svých spoluhráčů. Čerstvé síly posílá na led také hostující trenér.
03:32
Colby Genoway zavezl puk do útočného pásma, kde udělal rychlý obrat v rohu kluziště, jenže poté se nepřesným nahozením zbavil kotouče.
03:15
Jakub Krejčík prosvištěl s pukem na hokejce přes celé kluziště až na modrou čáru. Český obránce ale nechal puk za sebou a projel do ofsajdu. Vhazuje se ve středním pásmu.
02:16
Zasahovat musel rovněž hostující brankář! Niko Hovinen si věděl rady se slabým nahozením od mantinelu. Vhazovat se bude po jeho pravé ruce.
02:00
Hosté mohli jít do vedení! Do obrovské šance se po chybě domácí obrany dostal Alexandre Bolduc, který z blízka nedokázal sklepnout bud do odkryté branky!
01:30
Až nyní se hra poprvé přerušuje! Miro Aaltonen vyslal prudkou střelu zápěstím, nicméně Niko Hovinen si pohlídal mezírku u levé tyčky a kotouč vyrazil.
01:06
Brandon McMillan postupoval vpřed podél levého mantinelu. Hostující hráč však přišel o puk už na červené čáře. Dobrou práci odvedl Sergej Gimajev.
00:33
Na druhé straně dojel nahozený puk Bobby Butler. Hráč Medveščaku posunul kotouč za branku. Hosté se ještě udrželi v útočném pásmu.
00:10
Na úvodním vhazování si lépe počínali domácí hokejisté. Hráči Viťazu se okamžitě vydali do útočného pásma, jenže Roman Horák nahozením od mantinelu brankáře soupeře nepřekvapil.
00:01
Před úvodním vhazováním ještě zazní chorvatská a ruská hymna!
Hráči už naskakují na ledovou plochu! Domácí Viťaz odehraje zápas v červených dresech, zatímco Medveščak nastoupí v bílém.

HC Viťaz: Säteri (Saprykin) – Gimajev, Berďukov, A. Semjonov, Golovkov, Jeřábek, Katičev, Davidov, Voronkov – Vyglazov, A. Nikulin, Soloduchin – Horák, Makejev, Afinogenov – Kempe, Kopejkin, M. Aaltonen – Džiošvili, Kokšarov, Al. Stěpanov.

Medveščak Záhřeb: Hovinen (Gajdučenko) – Parlett, Bezina, T. Larkin, J. Krejčík, Sauve, Perkovich – Mertl, Co. Genoway, McMillan – Katic, Butler, Paré – A. Giroux, Hedberg, Bolduc – Zanoški, Glumac, Arkalov.

Rozhodčí: Belov, Sidorenko – Badyl, Dědulja.

V dresu domácího celku by měli nastoupit obránce Jakub Jeřábek a útočník Roman Horák! Barvy Medveščaku hájí obránce Krejčík!
Vzájemné duely v minulé sezóně

21.9.2015 Záhřeb – Viťaz 3:1
10.9.2015 Viťaz – Záhřeb 4:3 po samostatných nájezdech
HC Viťaz

Viťaz je na tom o něco lépe než jeho dnešní soupeř! V sedmnácti zápasech vybojoval Viťaz dvacet pět bodů a drží osmou příčku Západní konference! Na svém ledě patří Viťaz k nejlepším celkům v Západní konferenci! V minulém duelu ale zajížděl na led Rigy, kde prohrál 4:0!

Poslední tři duely

Riga – Viťaz 4:0
Minsk – Viťaz 2:3 v prodloužení
Jokerit – Viťaz 3:4 po samostatných nájezdech
Medveščak Záhřeb

Medveščak Záhřeb v letošní sezóně sehrál zatím osmnáct duelů, ve kterých vybojoval třiadvacet bodů! Chorvatskému celku s tímto ziskem patří jedenáctá pozice Západní konference! Na kluzištích soupeřů to však Medveščaku jde lépe než doma v Záhřebu! V minulém utkání zajížděl na led Dinama Moskva, kde padl po výsledku 5:1!

Dinamo Moskva – Záhřeb 5:1
Záhřeb – Čerepovec 7:3
Záhřeb – CSKA Moskva 2:5
Příjemný podvečer všem fanynkám a fanouškům ledního hokeje! Vítejte u sledování textového přenosu z Kontinentální hokejové ligy! Společně se dnes zaměříme na duel mezi Viťazem a Medveščakem Záhřeb! Duel startuje v 18:30!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.