Česká stopa
Jakub Jeřábek (CEC) 0+0, 0 střel, čas na ledě 22:56
Roman Horák (CEC) 0+0, 1 střela, čas na ledě 17:29
Dominik Furch (OMS) 20 minut 1 inkasovaný gól.
Hostující celek vyhrává tento duel rozdílem jedné branky. Domácí se snažili seč jim síly stačily, ale na výhru neměli nárok.
59:18
Domácí to znovu zkoušejí se šesti bruslaři v poli. Brankář jde ze hry na střídačku.
59:13
Oddechový čas pro hosty.
59:13
Viťaz právě vstřelil branku!
Gól v přesilovce. MAXIM AFINOGENOV dává kontaktní branku. Domácí fanoušci se radují, jejich tým se dostává do hry. Bez asistence.
59:03
Vyloučení v týmu Avangard Omsk (Anton Fiščenko – 2 min., vysoká hůl).
59:00
Probíhá poslední minuta hry ve třetí třetině.
58:30
Domácí nyní hrají bez brankáře. Hráni fanoušky se nadechují domácí k poslednímu tlaku.
57:35
Avangard právě vstřelil branku!
Nyní už domácí maskovaný muž nestačil na střelu soupeře. IIYA MICHEJEV dává po Paršinově přihrávce krásnou branku. Hostující celek tak rozhoduje definitivně o své výhře. Asistence: Denis Paršin.
57:34
Hostující celek je střelecky podstatně aktivnější, ale ne a ne překonat brankáře domácích. Harri Säteri hraje dnes velký zápas.
56:00
Poslední čtyři minuty hry ve třetí třetině, stav zápasu je stále stejný. Hosté vedou o jednu branku.
55:33
Hostující celek nevyužil další přesilovou hru. Domácí se dokázali ubránit. Viťaz už mnoho času na vyrovnání nemá.
53:33
Vyloučení v týmu HC Viťaz (Nikita Vyglazov – 2 min., podražení).
52:00
Čas vymezený pro třetí třetinu se blíží ke svému konci. Hostující celek stále vede o jednu branku.
50:29
Domácí celek hraje nyní už v plném počtu.
50:01
Dostáváme se do druhé poloviny třetí třetiny, domácí stále prohrávají o jednu branku.
48:29
Vyloučení v týmu HC Viťaz (Alexej Semjonov – 2 min., držení hole).
48:15
Dvě střely na branku si nyní připsali hráči Avangardu Omsk. Domácí gólman zatím kryje všechny střely soupeře.
47:13
Domácím se nepodařilo vyrovnat, hosté hrají v plném počtu.
45:13
Následuje první přesilová hra v této části hry. Vyloučen je hostující Kulikov na dvě minuty za podražení.
45:10
Sledujeme atraktivní hokejový zápas, který momentálně nenabízí mnoho střeleckých šancí.
44:05
Čtyři minuty hry ve třetí třetině jsou pryč. Střelecky se neprezentoval ještě ani jeden celek. Hraje se v poklidném tempu.
42:15
Oba týmy změnily do třetí třetiny brankáře, uvidíme, zda udrží čisté konto, nebo inkasují.
40:01
V brance domácích je Harri Säteri, v té hostujícíc Dominik Furch.
40:01
Právě byla zahájena třetí třetina, aktuální stav utkání hovoří více ve prospěch Omsku.
40:01
Hostující celek se dostal do vedení o dva góly, v samotném závěru druhé třetiny se domácí dočkali prvního zásahu. Omsk je střelecky aktivnější, v tomto ohledu vede 24:10.
40:00
39:53
ALEXEJ KOPEINIK dává v závěru druhé třetiny gól, který znamená, že se domácí dostávají do hry. Krásnou střelou v přesilové hře se prosazuje tento hráč.
39:25
Vyloučení v týmu Avangard Omsk (trestné střílení – příliš mnoho hráčů).
37:21
V přesilové hře sice gól nevstřelili, ale v následném tlaku ano. Anton Fiščenko přihrál Valentinu Pjanovovi, který našel ANTONA BURDASOVA, který zvyšuje náskok hostů.
37:15
Domácí velmi obětavým způsobem přečkali oslabení. Omsk hrát hodně aktivně, ale nedokázal vstřelit v početní výhodě branku.
35:15
Vyloučení v týmu HC Viťaz (German Rubcov – 2 min., podražení).
34:50
Střeleckou převaha domácího celku je patrná, Viťaz má i více ze hry, nicméně vyrovnávací branka nepřichází.
33:25
Sledujeme atraktivní zápas, který nabízí mnoho střeleckých šancí. Gólmani momentálně mají dominantní postavení, střelci nemají štěstí při zakončení.
30:00
Střelecky je druhá třetina vyrovnaná, oba celky vystřelili šestkrát.
29:35
Výbornou přesilovku sehráli hostující hokejisté. Stabilně byli v útočném pásmu, nicméně druhý gól nepřidali.
28:15
Hned dvakrát se dostal hostující celek do zakončení. Anton Burdasov ani Jevgenij Medveděv neprostřelili domácího gólmana.
27:35
Vyloučen je nyní domácí hráč Alexej Semjonov na dvě minuty za hákování.
26:25
Hra se nyní poněkud uklidnila, do hlavních rolí se dostávají obránci.
25:04
Nyní zahrozili i hosté. Ahnolov ani Nikolaj Lemťugov nedokázali své šance proměnit.
24:08
Hostující tým výborně přečkal oslabení, domácí měli několik šancí, které nedokázali proměnit.
23:45
Igor Golovkov se dostal do dobré střelecké pozice, gólman hostů jej vychytal.
23:10
Výborná střelecká pozice, do které se dostal Maxim Afinogenov. Hráč mající zkušenosti s NHL nyní nedokázal v přesilové hře vystřelit přesně.
22:12
Vyloučený Anton Burdasov se vrací do hry, pokračuje přesilovka domácích o jednoho hráče.
22:08
Krátkou přesilovou hru pět na tři budou hrát domácí hokejisté, kteří tak mají šanci na vyrovnání.
22:08
Vyloučení v týmu Avangard Omsk (Anton Fiščenko – 2 min., hákování).
20:30
Ke střele se dostal domácí Mario Kempe. S jeho pokusem si brankář dokázal poradit na výbornou.
20:12
Hned na úvod třetiny uvidíme přesilovou hru domácích. Vyloučen je Anton Burdasov na dvě minuty za nedovolené bránění.
20:01
Úvodní třetina přinesla jednu jedinou branku. Vstřelili ji hosté, díky čemuž se tak dostali do vedení.
20:00
19:00
Probíhá poslední minuta hry v první třetině, jednobrankové vedení hostujícího celku stále platí.
18:00
Probíhají poslední dvě minuty hry v první třetině.
17:47
Hostující celek se rychle dostal do útočného pásma, ale nedokázal navýšit své vedení. Domácí s vypětím všech sil dokázali odolat a nyní hrají v plném počtu.
15:47
Vyloučení v týmu HC Viťaz (Igor Golovkov – 2 min., hákování).
15:46
Hostující celek se nyní dostal do útočného pásma. Jeho tlak bude pokračovat dál, vyloučen je domácí hráč.
14:50
Dostáváme se pomalu ale jistě do finální fáze první třetiny, ani jeden celek nyní nechce udělat chybu. Sledujeme dál rychlý hokej. Gólmani mnoho práce nemají.
13:30
Nyní se prakticky nepřerušuje, k vidění je plynulý hokej, která nabízí hodně bruslení. Střeleckých pokusů není k vidění mnoho. Nicméně se diváci nenudí. Jedná se o hokej, který baví.
11:50
Domácí hokejisté mají i díky velké divácké podpoře více ze hry. Hostující celek ale velmi dobře brání, a tak mají domácí útočníci podstatně těžší pozici.
11:25
I domácí hrají v plném počtu. Ani jeden celek nedokázal svou byť zkrácenou přesilovou hru proměnit.
11:06
Hostující celek hraje v plném počtu, následuje krátká přesilová hra Omsku.
10:38
Sledujeme hru čtyři na čtyři, ve které se dostáváme do druhé poloviny první třetiny.
09:25
Vyloučení v týmu HC Viťaz (Georgij Berďukov – 2 min. pro hráčskou lavici, příliš mnoho hráčů).
09:06
Přesilovku si zahrají i domácí hokejisté, Nikolaj Lemťugov vyloučen na dvě minuty za hákování.
08:21
Sledujeme hodně vyrovnaný zápas, ani jeden celek nechce udělat chybu, kterou by se jeho soupeř dostal do šance.
07:36
Sergej Gimajev bojoval o kotouč u mantinelu, proti početní převaze protihráčů neměl mnoho šancí.
07:14
Hra je nyní přerušena, následovat bude komerční přestávka. Aktivněji hrají domácí hokejisté, nicméně zatím neskórovali.
06:18
Sledujeme rychlý hokej, který nabízí mnoho zajímavých šancí na obou stranách. Diváci se rozhodně nenudí. Fandí a vytrvale podporují své oblíbence.
04:35
Hostící celek sice přesilovou hru nevyužil, ale i tak se dostává do vedení. Valentin Pjanov našel svým pasem dobře postaveného ALEXANDRA PĚREŽOGINA, který uklidil kotouč do sítě. Asistence: Anton Burdasov.
03:30
Domácí se poněkud i se štěstím dokázali ubránit, hosté nehráli špatně, ale chyběl větší důraz před brankou.
02:00
Přesilovou hru hrají hostující hokejisté velmi dobře. Kombinují v útočném pásmu a snaží se vstřelit úvodní branku zápasu.
01:30
Máme tu první přesilovou hru. Maxim Afinogenov vyloučen na dvě minuty za podražení.
00:44
Sledujeme poměrně rychlý hokej na úvod zápasu, více ze hry má domácí celek, který kombinuje v útočném pásmu.
00:01
Zápas za malý moment začne. Vše je připraveno.

HC Viťaz: Saprykin (Säteri) – Katičev, Jeřábek, Golovkov, A. Semjonov, Berďukov, Gimajev, Voronkov – Horák, Afinogenov, Makejev – Kempe, Kopejkin, M. Aaltonen – Cyganov, Soloduchin, A. Nikulin – Vyglazov, Al. Stěpanov, Drugov – Rubcov.

Avangard Omsk: Furch (Šilin) – J. Medveděv, Martynov, Gustafsson, Ahnelöv, Kutějkin, Kulik, Děrvuk, Minejev – Pjanov, Pěrežogin, Burdasov – Paršin, Zubov, I. Michejev – Lemťugov, Kučerjavenko, Pestuško – Machanovskij, A. Gluchov, Fiščenko..
Dva odehrané zápasy má na svém kontě HC Viťaz. Nejprve prohrál ve Vladivostoku 4:5, pak vyhrál v Chabarovsku 3:1.
Omsk odehrál v této sezóně v KHL zatím čtyři zápasy. Hned tři dokázal tento tým vyhrát. Proti Jaroslavli prohrál v prodloužení.
Dovolte mi, abych co nejpříjemnější sportovní zážitek popřál všem fanynkám a fanouškům Kontinentální Hokejové Ligy. V tomto zápase proti sobě nastoupí HC Viťaz a Avangard Omsk.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.