KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Kazaň : Dynamo Moskva - 11. prosince 2017   17:30

Kazaň
Kazaň
23:08' Lukojanov (Tokranov) • 27:18' Klinkhammer (Sekáč) • 33:14' Zaripov (Lander, Galijev) • 44:59' Glinkin (M. Gluchov) • 48:00' Lander (Markov, Ljamkin) • 49:05' Sekáč (Tkačov)
6:2
(0:0, 3:1, 3:1)
Dynamo Moskva
25:27' I. Nikulin  (Ignatuškin, Sidljarov) • 59:03' I. Nikulin  (Anisin, Boyd)
Kazaň
Bočarov (50. Jerjomenko) – Rylov, D. Višněvskij, I. Nikulin, Volkov, Hietanen, Kutějkin, Korjagin – Anisin, Boyd, Brjukvin – Ignatuškin, Sidljarov, Tarasov – Alexejev, Petunin, Markovin – Dm. Kazionov, Arťuchin, Sopin – Jefremov.

Česká stopa v zápase
Sekáč – (1+1)
V poslední třetině Kazaň jednoznačně potvrdila roli favorita v tomto utkání. Na tři po sobě jdoucí branky už nenašlo Dynamo recept a tak odjíždí z Kazaně bez jediného bodu.
Tohle je ode mne pro dnešek vše, přeji příjemný zbytek večera.
59:03'
Dynamo právě vstřelilo branku!
ILYA NIKULIN svou druhou brankou pouze koriguje skóre tohoto utkání. Asistence: Anisin, Boyd
58:01'
Vischnevskeho střelu skvěle vyrazil Garipov.
57:01'
Vyloučení v týmu Ak Bars Kazaň (Andrej Markov – 2 min., nedovolené bránění).
56:32'
Tarasov se ocitl ve velké šanci, jeho pokus ale neměl gólové parametry.
55:35'
Alexeyeva přihrávka byla zablokována jedním z domácích obránců.
53:10'
Hostující celek se i přes nepříznivý vývoj utkání neustále snaží útočit.
49:05'
Střídání v týmu Dynamo Moskva: ze hřiště odchází Ivan Bočarov, přichází Alexandr Jerjomenko.
49:05'
Kazaň vstřelila branku!
JIŘÍ SEKÁČ se dostal do samostatného průniku, který dokázal bez jediného problému proměnit v branku. Asistence: Tkačov
48:00'
Efektivní kombinaci domácích završil přesnou dělovkou ANTON LANDER. Asistence: Markov, Ljamkin
47:38'
Vyloučení v týmu Dynamo Moskva (Michail Anisin – 2 min., vysoká hůl).
47:32'
Obrovská šance domácích! Glinkin našel přesně hokejku Glukhovka, ten ale netrefil prázdnou bránu.
44:59'
ANTON GLINKIN dokázal na hraně brankoviště sklepnout rukou vysoký puk, a následně zakončit bekhendem přesně nad pravý beton Bocharova. Asistence: Gluchov
44:02'
Velká šance Kazaně! Absolutně odkrytou cestu před sebou měl Musin, ten ale místo postupu vpřed raději volil střelu, která ovšem nedokázala Bocharova překonat.
43:26'
Obukhov se dostal k odraženému puku a pokusil se ze strany překvapit brankáře hostí, ten ale jeho záměr přečetl a v klidu puk pokryl.
43:02'
Rozehra domácích končí na zakázaném uvolnění.
41:15'
Heitanenova střela se pouze odrazila od betonů Garipova.
40:38'
Nahození Galieva nedokázal tečovat žádný z jeho spoluhráčů, a tak je tu možnost pro protiútok Kazaně.
40:01'
Další třetina začne přibližně v 19:15 .
Druhá třetina nabídla daleko zajímavější podívanou. Na Lykoyanův gól ještě stihl zareagovat Nikulin, na další trefy Klinkhammera a Zaripova už ale Dynamo odpovědět nedokázalo. Po druhé třetině tedy vede domácí tým 3:1.
40:00'
39:30'
Další střela! Tentokrát netrefil bránu Zaripov.
39:10'
Teč Landera jen těsně minula hostující branku!
37:44'
Vyloučení v týmu Dynamo Moskva (2 min.).
37:39'
Zmatek v obraném pásmu vyřešil jeden z hostujících obráncům výhozem puku za zakázané uvolnění.
37:01'
Střelu Landera kryje ramenem Bocharov.
36:08'
Domácím se teď delší dobu nedaří dostat k puku.
34:26'
Vyloučení v týmu Dynamo Moskva (Vladimir Brjukvin – 2 min., hrubost).
34:26'
Vyloučení v týmu Ak Bars Kazaň (Albert Jarullin – 2 min., hrubost).
33:14'
Skvělé vyřešení situace tři na dva přineslo první trefu DANISE ZARIPOVA v tomto utkání. Asistence: Lander, Galiev
31:37'
I přes clonění jednoho z útočníků moskevského Dynama se Garipovovi podařilo chytit střelu Nikulina.
31:25'
Zakázané uvolnění domácích.
31:14'
Kuteikinovu střelu od modré čáry nedokázal tečovat žádný z jeho spoluhráčů.
30:57'
Vyloučení v týmu Ak Bars Kazaň (Alexej Potapov – 2 min., naražení zezadu).
27:18'
Nikým nehlídaný ROB KLINKHAMMER si najel od pravého mantinelu až do bezprostřední blízkosti Bocharova, a následnou střelou mezi betony hostujícího gólmana posílá svůj celek do vedení. Asistence: Sekáč
26:12'
Vyloučení v týmu Dynamo Moskva (Dmitrij Višněvskij – 2 min., hákování).
25:27'
Po vyhraném buly se ke střele příklepem dostal ILYA NIKULINEM, který svou dělovkou nedal Garipovovi žádnou šanci. Asistence: Ignatuškin, Sidljarov
24:30'
Střelu Alexeyeva kryje Garipov.
23:56'
Vyloučení v týmu Ak Bars Kazaň (Anton Glinkin – 2 min., hákování).
23:08'
ARTYOM LUKOJANOV skvěle "proplul" hostující obranou a poté chladnokrevně zakončil nad lapačku Bocharova. Asistence: Tokranov
21:50'
Domácí v plném počtu a začíná tak krátká přesilovka Kazaně.
21:04'
Protiútok domácích zastavuje odpískaný ofsajd.
20:39'
Vyloučení v týmu Dynamo Moskva (Dustin Boyd – 2 min., hákování).
20:01'
Výhru v úvodním buly druhé třetiny si připisují hosté.
20:01'
Další třetina začne přibližně v 18:20.
V první třetině jsme nebyli svědky příliš útočné hry obou celků. Jedinou větší šanci utkání si dokázal vypracovat v poslední minutě Anisin, který ovšem neuspěl. Po první části hry tedy nerozhodně – 0:0.
20:00'
19:45'
Velký závar před bránou domácích! Petunin našel na hranici brankoviště stojícího Anisina, ten ale nedokázal z nebezpečné pozice prostřelit brankáře Kazaně.
19:25'
Vyloučení v týmu Ak Bars Kazaň (2 min. – příliš mnoho hráčů).
18:26'
Po pěkné kombinaci domácích se ke střele dostal Zaripov, ale i jeho pokus kryje zatím bezchybný Bocharov.
16:48'
Momentálně sledujeme směs nepřesných přihrávek na středu hrací plochy.
15:34'
Bryukvin dojel nahození Rylova a poté procpal puk na Anisina, proti kterému skvěle zasáhl Garipov.
14:17'
Skvěle se uvolnil na modré čáře Ohtaama, následnou střelou však branku netrefil.
13:44'
Garipov pro jistotu kryje nahození Petunina.
12:26'
Boyd skvěle zapracoval za Bocharovou svatyní a získal kotouč pro svůj celek.
11:29'
Garipov dokázal včas vyjet proti Nikulinovi a zamezit tak hostujícímu útočníkovi ve skórování.
10:19'
Nahození Anisina zpoza branky pouze proletělo brankovištěm domácích.
08:53'
Sidlyarovo nahození nedokázal zachytit žádný z jeho spoluhráčů, a tak mohou domácí rozjet další protiútok.
07:50'
Snahu Rylova u průnik do útočného pásma zmařila obrana domácích.
00:01'

Ak Bars Kazaň: Garipov (Biljalov) – Jarullin, Markov, D. Musin, Tokranov, Ljamkin, Ohtamaa, Sidorov – Galijev, Lander, Sekáč – Klinkhammer, Tkačov, Zaripov – Jazkov, A. Potapov, Lukojanov – Obuchov, M. Gluchov, Glinkin.

Dynamo Moskva: Bočarov (Jerjomenko) – Rylov, D. Višněvskij, I. Nikulin, Volkov, Hietanen, Kutějkin, Korjagin – Anisin, Boyd, Brjukvin – Ignatuškin, Sidljarov, Tarasov – Alexejev, Petunin, Markovin – Dm. Kazionov, Arťuchin, Sopin – Jefremov..
ČEŠI A SLOVÁCI NA SOUPISKÁCH

Ak Bars Kazaň

Jiří Sekáč

Na soupisce týmu není ani jeden český či slovenský hokejista.

DYNAMO MOSKVA

Ani moskevské Dynamo si zatím nevede špatně. Ve Východní konferenci je sice až šesté, avšak dosud nasbíralo jen o osm bodů méně než dnešní soupeř. Hosté sice nepatří mezi naprostou elitu v počtu vstřelených branek, ale s 93 inkasovanými góly jsou desátým nejlepším týmem celé KHL. Navíc poslední dvě utkání Dynamo vyhrálo.

AK BARS KAZAŇ

Domácí hokejisté si v letošním ročníku KHL vedou na výbornou. V rámci Západní konference je Kazaň vůbec nejlepším celkem, neboť ve 40 utkáních nasbírala 73 bodů. Navíc se jedná o druhý nejčastěji skórující celek západu a zároveň druhý nejméně inkasující tým. Na druhou stranu, v posledních pěti utkáních Ak Bars zvítězil pouze jednou!

8.12.2017 Kazaň – Jaroslavl 1:4
6.12.2017 Kazaň – Petrohrad 2:3 pp.
4.12.2017 Kazaň – Minsk 3:1
2.12.2017 Kazaň – Nižněkamsk 1:2
29.11.2017 Kazaň – Ufa 0:1
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.