Dnešní utkání je u konce! CSKA Moskva nezvládlo poslední domácí utkání základní části, a prohrálo s Dinamem Moskva 1:3!

První třetina moskevského derby nabídla povedenou podívanou. Aktivnější CSKA se dostalo do vedení ve třinácté minutě, kdy se trefil Alexander Radulov! Dinamo následně hrálo přesilovou hru, tu dokázal využít Alexej Těreščenko, který tečoval střelu Osipova!

Druhá třetina moskevského derby nabídla pouze jednu branku! CSKA bylo v prostředí části pasivní, a ve 35. minutě přišla branka Dinama. Střelu Baranceva ideálně tečoval Ivan Igummov, a Dinamo šlo do vedení. Domácí celek se následně výkonostně zvedl, avšak ani jednu ze svých šancí nedokázal využít.

Ve třetí třetině mělo Dinamo k dispozici přesilovou hru pět na tři, a tu dokázal využít Andrej Mironov! CSKA se snažilo o vyrovnání, to se však nepovedlo.

To je z mé strany vše, a u dalšího textového přenosu se těším brzy nashledanou!
59:28
Ve vlastním oslabení se dostal do úniku Geoff Platt, nicméně bělrouského útočníka křižoval obránce Hietanen, a domácí forvard o kotouč přišel.
58:51
Hostující celek stále kombinuje v útočném pásmu, a drží kotouč v dostatečné vzdálenosti od branky Jerjomenka.
58:15
Dinamo se ještě v závěru zápasu dokázalo usadit v útočném pásmu, a z levé strany nebezpečně vystřelil Těreščenko. Jeho ránu však Sorokin dokázal vyrazit!
57:45
A je zřejmě rozhodnuto! Na trestnou lavici míří domácí Svetlakov, který v útočném pásmu zahákoval Mirnova, a míří na trestnou lavici!
57:18
Alexander Radulov se dostal ke střele od modré čáry. Jerjomenko vyrazil střelu před sebe, rychle se však zorientoval, a hokejkou poslal kotouč do strany!
56:18
Na druhé straně kluziště vybojoval kotouč Vladimir Brjukvin, který však pouze nahodil kotouč za branku Sorokina, a míří střídat.
55:47
Těsně před návratem Těreščenka to zkoušel z levé strany Da Costa, nicméně nahození francouzského forvarda mířilo mimo branku.
55:27
V závěru přesilové hry se dokázal dostat ke střele obránce Bogdan Kiselevič, jehož střelecký pokus však skončil v náruči Jerjomenka.
54:16
Kirill Petrov dostal přihrávku vedle branky, kotouč si rychle zpracoval, a následně se dostal do zakončení. Jeho střela však mířila těsně mimo!
53:48
První útočná formace CSKA se dokázala usadit v útočném pásmu, poté však hru přerušil rozhodčí! Na trestnou lavici totiž míří Těreščenko, a hostující celek bude hrát ve čtyřech ...
53:16
Armádní klub dokázal dostat kotouč na Alexandera Radulova, kterému však hráči Dinama nedali prostor něco kloudného vymyslet.
52:41
Domácí celek postupoval do protiútoku, a do dobré pozice najížděl Telegin. Postup CSKA však zastavil hvizd čárového, který odpískal ofsajd.
52:06
Alexeje Cvetkov dostal kotouč na modrou čáru, odkud vypálil Denis Barancev. Pokus ruského beka vyrazil Sorokin, avšak k následné dorážce se Tarasov nedostal.
51:41
Hostující celek pokračuje v ideálním výkonu, a drží svého soupeře v jeho vlastním pásmu.
49:58
Dinamo předvádí v posledních minutách skvělý taktický výkon, a svého soupeře prakticky k ničemu nepouští.
49:15
Jan Muršak se zmocnil kotouč ve vlastním pásmu, a nabruslil si do útočného pásma. Následně slovinský útočník vystřelil, avšak jeho pokus zablokoval obránce Hietanen.
48:43
Domácí celek měl problémy při rozehrávce, a následná přihrávka Da Costy skončila na zakázaném uvolnění.
48:06
Domácí celek následné oslabení už zvládl, nicméně necelých dvanáct minut před koncem prohrává o dvě branky!
47:16
V závěru přesilové hry se dostal ke střele Hietanen, jehož tečovaný pokus skončil u Tarasova. Ruský forvard ještě vylepšoval pozici pro Pestuška, ten se však ke kotouči nedostal!
46:41
Dinamo má ještě k dispozici klasickou přesilovou hru, nicméně domácí celek dokázal dostat kotouč do středního pásma.
46:17
Dinamo právě vstřelilo branku!
Hostující celek nakoned svou dvojnásobnou přesilovou hru využívá, a dostává se do důležitého dvoubrankového vedení! Na přihrávku Fjodorova si najel ANDREJ MIRONOV, který se opřel do kotouče, a ten poslal přesně pod břevno! Asistence: Arťjom Fjodorov, Alexej Cvetkov.
46:02
Moskevské Dinamo pokračovalo v kombinaci v útočném pásmu, a z pravé straně vystřelil Alexej Cvetkov, jehož ránu si však pohlídal Sorokin!
45:43
Úvodní ránu dvojnásobné přesilové hry vyslal z pravé strany Osipov, nicméně jeho rána nebyla přesná.
45:27
Dinamo se nedokázal udržet v útočném pásmu, to však hosty vůbec nemusí mrzet! Na trestnou míří i Sergej Andronov, a Dinamo čeká dlouhá přesilová hra pět na tři!
44:43
Vzápětí si zahraje přesilovou hru Dinamo! Domácí celek špatně střídal, a dvouminutový trest si jde odsedět Igor Makarov.
44:20
Ansel Galimov dostal hned po svém návratu z trestné přihrávky k útočné modré, a dostal se do úniku. Sorokin však dokázal jeho zakončení vyrazit!
43:37
Maxim Karpov vyrazil při vlastním oslabení do protiútoku, a prokličkoval se až do útočného pásma. Následně však ruský útočník o kotouč přišel.
43:06
Radulov poslal kotouč na hranici pravého kruhu, kde se nacházel Denis Denisov. Ruský bek tvrdě vypálil, nicméně Jerjomenko jeho střelu dokázal vyrazit!
42:38
Radulov se dostal v rohu kluziště pod velký tlak napadajících hráčů, nicméně kotou udržetl, a CSKA pokračuje v kombinaci.
42:13
Moskevský celek má velkou šanci na vyrovnání! Hned po vhazování fauloval Ansel Galimov, a CSKA si zahraje přesilovou hru.
41:52
Na modré čáře se dostal ke kotouči obránce Kiselevič, který nahodil puk na branku. Před Jerjomenkem ho tečoval Telegin, nicméně ruský reprezentant mířil mimo.
41:24
Moskevské Dinamo rozehárvalo z vlastní třetiny, a obránce Hietanen následně nahodil kotouč do pásma. Finský bek však poslal kotouč na branku, a Sorokin přerušuje hru!
40:44
Geoff Platt se dokázal uvolnit na pravé straně, a následně se pokoušel překvapit hostující brankáře. Jerjomenko však dokázal zasáhnout.
40:01

Třetí třetině začne přibližně v 19:13.
40:00
39:06
To Ivan Telegin byl odvážnější! Ruský reprezentant se dostal ke střele z levé strany, nicméně Jerjomenko zasáhl. Telegin se však dostal i k dorážce, ta už však mířila mimo!
38:38
Maxim Mamin se hnal do protiútoku, nicméně se zmohl pouze na nahození kotouče do útočného pásma.
37:56
Domácím se nepodařil postupný útok, kotouč ztratili, a dopředu šlo Dinamo. Z pravého rohu posílal Maxim Karpov přihrávku před branku, avšak Kiselevič zblokoval kotouč za branku.
37:39
Alexander Radulov se dostal ke kotouči v levém rohu, a následnou přihrávkou našel před brankou Svetlakova. Ruskému útočníkovi však střela nesedla, a Jerjomenko dokázal zasáhnout!
37:06
Denis Denisov se dostal ke kotouči na modré čáře, a vyslal ostrou střelu. Galimov však jeho ránu obětavě zablokoval!
36:18
Domácím se nepodařila rozehrávka, a kotouč se doklouzal k Jerjomenkovi, který přerušuje hru!
35:34
Armádní klub se dostal po brance Igummova do tlaku, a zatím svého soupeře přehrává. Jerjomenko však dnes podává v brance Dinama velmi povedený výkon!
34:48
CSKA se však z obdržené branky velmi rychle oklepalo, a hned mělo velkou šanci! Andronov vystřelil z mezikruží, nicméně Jerjomenko zasáhl betonem.
34:12
Pozor, hostující Dinamo jde v moskevském derby překvapivě do vedení! Hostující tým se usadil v útočném pásmu, a na modrou čáru dostal přihrávku Denis Barancev. Následnou střelu ruského beka ideálně tečoval IVAN IGUMMOV, a Sorokin nedokázal zareagovat! Asistence: Denis Barancev, Mat Robinson.
33:45
Dinamo se dokázalo dostat z tlaku domácího celku, a dostalo kotouč do středního pásma. Následná rozehrávka domácích povedená nebyla, a kotouč skončil na zakázaném uvolnění.
33:06
Kirill Petrov obkroužil hostující branku, a následně hledal před brankou Da Costu. Francouzský útočník se však nedokázal dostat do zakončení, neboť byl tísněn obránce Dinama!
32:26
Obránce Juuso Hietanen chyboval při rozehrávce z vlastního pásma, a jeho přihrávku vystihl Andronov. Domácí forvard se však do následného zakončení nedokázal dostat.
31:47
Moskevské Dinamo pokračovalo v aktivní hře v útočném pásmu, nicméně poté se domácí hráči ke kotouči dostali, a poslali ho do středního pásma.
31:19
Andrej Alexejev se pokoušel uvolnit v útočném pásmu, nicméně o ruského forvarda se dokázal postarat obránce Bogdan Kiselevič.
29:46
Domácí celek se ještě dokázal udržet v útočném pásmu, a následně to zkoušel od modré Kiselevič. Jeho ránu však dokázal zablokovat Brjukvin.
29:17
Maxim Mamin zatáhl kotouč do útočného pásma, a následně našel mezi kruhy Ivana Telegina, který se opřel do kotouče z voleje, avšak jeho pokus mířil těsně vedle!
28:36
Dinamo je v posledních minutách aktivnějším týmem na ledové ploše, avšak hráči moskevského celku zatím nenašli potřebný klid v zakončení.
27:55
Hned po vyhraném vhazování to od modré zkoušel Juuso Hietanen, nicméně jeho pokus dokázal zablokovat Hietanen.
27:21
Alexander Radulov se hned zapojil do hry, a povedenou přihrávkou našel na pravé straně najetého Da Costu. Francouzský forvard pohotově zakončil, nicméně jeho rána skončila v náruči Jerjomenka.
26:59
Radulov i Pestuško jsou již zpět na ledě, a oba týmy pokračují v plném počtu!
26:19
Na druhé straně hřiště se pokoušel kombinovat Andronov s Petrovem, nicméně jejích spolupráce k zakončení nevedla.
25:54
Hra čtyři na čtyři zatím lépe vychází hostujícímu Dinamo! Hosté se dokázali usadit v útočném pásmu, a následně se dostal ke střele Hietanen. Jeho pokus skončil těsně vedle branky Sorokina!
24:57
Rozhodčí museli přerušit hru, neboť temperamentní Radulov se u střídačky "chytl" s Pestuškem, a oba hráči míří na trestnou lavici za hrubost!
24:57
23:35
Ve středním pásmu dostal přihrávku Pestuško, kterému se však nepodařila následná přihrávka na Těreščenka, a u kotouče jsou domácí.
22:45
Dinamo se konečně dokázalo dostat z vlastního pásma, a vydalo se do útoku. Za nahozením Robinsona šel Brjukvin s Andronovem, a po jejich souboji byla branka posunuta z původního postavení, a hra je přerušena.
21:52
Z ostrého úhlu to zkoušel Kirill Petrov, nicméně pokus ruského útočníka dokázal vyrazit pozorný Jerjomenko! Da Costa se poté dostal ke kotouči, obkroužil branku, nicméně brankáře Dinama nepřekvapil!
21:03
Ivan Telegin se protáhl po pravé straně okolo Hietanena, a dostal se až do zakončení. Ruský reprezentant však následně najel do Jerjomenka, a hra je vykázána do středního pásma!
20:34
Dinamo postupovalo do zajímavého přečíslení, nicméně Těreščenko se ke střele nedostal, neboť byl odpískán ofsajd.
20:01

Druhá třetina začne přibližně v 18:23.
20:00
18:52
Velká radost na straně hostujících fanoušků, neboť Dinamo v závěru třetiny srovnává na 1:1! U modré čáry zakombinoval Maxim Pestuško s ALEXANDEREM OSIPOVEM, který dostal přihrávku na modrou, opřel se do kotouče, a mířil přesně! Asistence: Maxim Pestuško.
18:22
Mat Robinson si udělal prostor v mezikruží, a z tohoto prostoru se pokusil ohrozit branku Sorokina. Jeho střelu však obrana CSKA dokázala zblokovat!
17:45
Dinamo bude mít k dispozici další přesilovou hru! Na trestnou lavici míří Denis Denisov, který ve středním pásmu nedovoleně bránil Ansela Galimova.
17:37
Dmitrij Kugryšev postupoval po pravé straně, a následnou přihrávkou se pokoušel najít před brankou volného Jana Muršaka. Slovinský forvard však na kotouč těsně nedosáhl!
16:42
Dmitrij Sinicyn dostal na modrou přihrávku od Tarasova, a pohotově plácnul do kotouče. Jeho pokus však letěl mimo branku Sorokina!
16:03
Do slibné šance se hnal Andronov, kterého však velmi těsně bránil Brjukvin. Ruský útočník možná i fauloval, nicméně rozhodčí tuto situaci pustili.
15:15
Armádní klub nakonec zvládl své oslabení velmi dobře, a vyloučený Kiselevič se již prohání po ledě.
14:16
Dinamo se usadilo v útočném pásmu, a od modré to zkoušel Hietanen. Jeho rána byla nepřesná, a kotouč se následně dostal do středního pásma.
13:49
Hostujícímu celku se však při přesilové hře příliš nedaří, a CSKA dokázalo hned dvakrát vyhodit kotouč do středního pásma.
13:15
Vzápětí si však moskevské Dinamo zahraje přesilovou hru! Na trestnou lavici míří Bogdan Kiselevič, který ve vlastním pásmu podrazil Brjukvina.
12:30
CSKA právě vstřelilo branku!
Teď už však útočná akce domácího celku vyšla, a vedoucí tým celé KHL se dostává do vedení! ALEXANDER RADULOV našel přihrávkou před brankou Svetlakova, který mohl střílet, nicméně svému kapitánovi kotouč vrátil, a ten poslal puk do odkryté branky! Asistence: Andrej Svetlakov.
11:58
Hned po návratu Muršaka na led nebezpečně střílel z levé strany Alexejev, jehož pokus ještě dorážel Šipov. Ilja Sorokin si však jeho pokus pohlídal!
11:26
Moskevskému Dinamu se zatím při přesilové hře příliš nedaří, a domácí celek svého soupeře drží ve středním pásmu.
10:52
Domácí celek dokázal vyhrát vhazování ve vlastním pásmu, a obránce Nikita Zajcev násldně vyhazuje kotouč do třetiny Dinama.
10:21
Vyloučený Sinicyn je zpět na ledě, a začíná přesilová hra hostujícího celku!
09:51
Jan Muršak hákoval v rohu kluziště Těreščenka, a dostává dvouminutový trest! Přesilovou hru si tak zahraje také hostující celek!
09:17
První střelecký pokus během přesilové hry vyprodukoval útočník Jan Muršak. Slovinský forvard střílel z hranice pravého kruhu, nicméně jeho pokus mířil pouze do připraveného Jerjomenka!
08:47
Domácí celek se zatím drží v útočném pásmu, nicméně zatím branku Jerjomenka neohrozil.
08:16
Domácí celek si zahraje další přesilovou hru! Na trestnou lavici míří Dmitrij Sinicyn, který ve velké šanci fauloval Telegina!
06:59
Obránce Kiselevič našel na levé straně Hjalmarssonova. Švédský útočník si zpracoval kotouč, a pohotově zakončil. Jeho ránu však Jerejomenko dokázal zastavit!
06:08
Vladimir Brjukvin se dostal z trestné lavice na led, a hned ujel do samostatného úniku. Jeho zakončení však nebylo povedené, a Sorokin dokázal zasáhnout!
05:19
První střelecký pokus během úvodní přesilové hry vyslal z pravé strany Nikita Zajcev, jehož střela však mířila mimo!
04:45
CSKA se zatím při přesilové hře příliš nedaří, a soupeř dokázal již dvakrát vyhodit kotouč z pásma ven!
04:03
Domácí celek si zahraje první přesilovou hru v dnešním utkání! Na trestnou lavici míří Vladimir Brjukvin, který v rohu podrazil Denisova!
02:16
První zákrok dnešního zápasu si připsal Jerjomenko, který vyrazil střelu Kiseleviče!
01:09
Do dnešního utkání vstoupilo lépe hostující Dinamo, které má momentálně kotouč ve vlastní třetině, a připravuje se na útok!
00:01
Oba týmy jsou již nastoupeny na ledě CSKA Universtal Sports Hall. Následuje ruská hymna!
Příjemné čtvrteční odpoledne všem hokejovým fanouškům a fanynkám! Kontinentální hokejová liga má dnes na programu své poslední zápasy základní části. My se společně zaměříme na souboj CSKA Moskva s Dinamem Moskva. Úvodní vhazování je naplánováno v 17:30, a u textového přenosu se na vás bude těšit Jan Havlovic.
V poslední hrací den je na programu moskevské derby, nicméně půjde o derby, ve kterém už oběma týmům o nic nepůjde. Hráči již myslí na play-off, a je otázkou, s jakým nasazením do dnešního utkání nastoupí. Domácí CSKA v posledním domácím zápase překvapivě prohrálo s Viťazem, a ukázalo, že je již myšlenkami v play-off! Dinamo se zase v úterý představilo na ledě Rigy, kde se prosadit nedokázalo, a prohrálo 0:1 ...