Z mé strany je to pro tuto chvíli vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů! Pěkný zbytek dne!
Československá stopa v utkání

Jakub Kovář (CER) – 21 střel, 1 gól, 91,3%
Vojtěch Polák (CER) – 1+1, 2 střely, čas na ledě: 15:03
Střely na branku: 23 – 21
Je konec! Severstal Čerepovec poráží Admiral Vladivostok 2:1! Domácí se ujali vedení už v první třetině, kdy se trefil Dmitrij Kagarlickij ! Hosté ale rychle po přestávce vyrovnali zásluhou Maxima Mamina! Rozhodující okamžik přišel před polovinou zápasu, kdy chybu hostující obrany využil Vojtěch Polák! Ve třetí třetině se zápas pouze dohrával a domácí si pohlídali vítězství!
59:06
Až nyní se Nikita Serebrjakov vydal na střídačku! Hosté zkoušejí v závěru utkání štěstí v šesti bruslařích na ledě!
58:17
Hostující brankář stále zůstává v brance. Uvidíme, kdy se Nikita Serebrjakov vydá na střídačku.
58:00
Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny!
56:19
Vladivostoku se pomalu ale jistě krátí čas na vyrovnání! Domácí jednoduše vyhazují kotouče do středního pásma.
55:26
55:00
Hostům se v přesilové hře nepodařilo ohrozit branku Severstalu. Domácí dvakrát vyhodili kotouč přes všechny čáry.
53:26
Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Maxim Truňov – 2 min., hákování).
53:19
Hraje se dlouhou dobu bez přerušení. Domácí se s ničím nepářou a jednoduše vyhazují kotouče do středního pásma.
52:09
James Wright se prosmýkl středním pásmem, v útočné třetině zastavil hru a bekhendem nahodil kotouč na Kováře. Český brankář s přehledem vyrazil.
51:34
Oba týmy hrají v plném počtu.
50:30
Hostům se vůbec nedaří ohrozit branku Jakuba Kováře. Český brankář ve druhé třetině musel hasit pouze dvě rány.
49:34
Jakub Kovář
49:34
Jakub Kovář
49:32
Ivan Gavrilenko střílel od modré čáry. Domácí obránce se obětavě položil do dráhy kotouče a tvrdou střelu zablokoval.
48:19
Andrej Koněv zkusil nahodit puk do útočného pásma. Jeho pobídku nedostihl nikdo v bílém a po zakázaném uvolnění se hra vrátí před Serebrjakova.
47:56
Domácí s přehledem kontrolují své vedení a nepouštějí Vladivostok do šancí. Admiral se zatím trápí.
46:18
44:26
Další práce pro hostujícího brankáře. Ruslan Karlin nahodil puk ze středního pásma, ale Serebrjakov s jeho nahozením neměl problémy.
44:18
Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Arťom Zemčjonok – 2 min., podražení).
43:41
Jevgenij Mons nahodil puk za branku Vladivostoku. Serebrjakov si ale pohlídal mezírku u pravé tyčky a odražený kotouč odklidil holí.
42:16
Jakub Kovář vyrazil střelu od modré čáry do rohu obranného pásma. Domácí obránci poté puk vybojovali a vyhodili jej do středního pásma.
40:10
Do závěrečné třetiny vlétli lépe domácí hokejisté. Čerepovec bude ve třetí třetině hájit těsný náskok.
40:01
Střely na branku: 22 – 14
Druhá třetina je u konce! Hosté se s kabin vrátili jako poletí živou vodu a Maxim Mamin po dvou minutách srovnal stav na 1:1! Vladivostok byl nadále lepším týmem, ale v polovině zápasu si Vojtěch Polák vyměnil roli s Kagarlickým a vrátil Čerepovec do vedení! Domácí už poté kontrolovali zbytek třetiny a nepouštěli Vladivostok do šancí! Po čtyřiceti minutách je stav 2:1!
40:00
39:24
39:00
Probíhá poslední minuta druhé třetiny!
38:14
Domácím se v přesilové hře vůbec nedaří. Vladivostoku se nadvakrát podařilo odpravit kotouč ven ze třetiny. Hosté posílají na led čerstvé síly.
37:24
Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Andrej Sigarjov – 2 min., držení hole).
37:16
Jakub Kovář musel dávat pozor na nahození ze středního pásma. Český brankář kotouč zastavil a raději jej přikryl před dotírajícím Sigarjovem.
36:41
Ruslan Karlin dostal nabito mezi kruhy a bez přípravy vypálil. Střela se mu však vůbec nepovedla a Karlin při ní zlomil hokejku.
35:10
Jevgenij Mons spěchal s pukem do útočného pásma. Od modré čáry jej nahodil za branku a Nikita Serebrjakov raději vyjel a pomohl spoluhráčům s rozehrávkou.
34:12
Pokračuje se v dobrém tempu. Severstalu po vstřelené brnace znovu narostla křídla. Domácí už nenechávají soupeři prostor ve středním pásmu.
33:00
Další útok Vladivostoku! Andrej Sigarjov si sjel na prudkou přihrávku do mezikruží, ale střela mu vůbec nesedla a kotouč, který se svezl po čepeli, zaduněl o zadní mantinel.
31:19
James Wright nahodil puk do útočného pásma, jenže zbytek hokejistů Admiralu zrovna mířilo na střídačku. Hosté se ne a ne dostat do šance.
30:15
Vladivostok sice inkasoval, ale hosté už se znovu tlačí do útoku. Domácí obrana má ve druhé třetině plné ruce práce.
29:02
Čerepovec právě vstřelil branku!
Domácí si berou nazpátek své ztracené vedení! Vladivostok ze svého enormního tlaku nevytěžil branku a na druhé straně rychle udeřilo! VOJTĚCH POLÁK si vyměnil pozici s Kagarlickým a vrátil Severstal do vedení! Asistence: Dmitrij Kagarlickij, Pavel Černov.
28:17
Vladivostok je aktivnějším týmem! Andrej Koněv nahodil puk za branku. Kotouč si dojel James Wright, který zadovkou nenašel nikoho ze spoluhráčů.
27:00
Na pěknou přihrávku na útočnou modrou si nabruslil rozjetý Anton Sizov. Domácí hokejista si chtěl obhodit obránce, ale puk se zastavil o jeho brusli.
26:02
Jonathon Blum nahodil puk na Kováře od modré čáry. Český brankář ale nemusel zasahovat. Pomalé nahození zastavil jeden z obránců.
25:16
Viktor Alexandrov hledal prudkou přihrávkou před branku někoho z hostujících hráčů. Jakub Kovář jeho úmysl přečetl a hokejkou poslal puk do rohu obranného pásma.
24:26
Andrej Koněv vybojoval puk na modré čáře a mohl rozjet rychlou akci. Prudká přihrávka na rozjetého Lugina ale prolétla až na zakázané uvolnění.
23:47
Jakub Kovář vyjel za branku a pomohl svým spoluhráčům s rozehrávkou. Severstal čeká na dostřídání všech hráčů.
22:30
Hosté se ihned po vstřelení vyrovnávací branky tlačili do dalšího útoku. Jakub Kovář musel znovu zasahovat! Proti ráně z pravého křídla včas nastavil lapačku.
21:55
Admiral Vladivostok právě vstřelil branku!
Je vyrovnáno! To je vstup do druhé třetiny jako z říše snů! Vladivostok maže náskok domácího celku! MAXIM MAMIN se s pukem prodral do střelecké pozice a propálil Jakuba Kováře! Asistence: Viktor Alexandrov.
20:10
Do druhé třetiny vstoupili lépe domácí hokejisté. Severstal se ihned tlačí do útoku.
20:01
Střely na branku: 13 – 6
První třetina je minulostí! Domácí v ní sice nebyli lepším týmem, nechali se zbytečně vylučovat, ale ujali se vedení! Po dvanácti minutách hry otevřel skóre Dmitrij Kagarlickij ! Vladivostok ale hraje důstojnou partii a další dvě třetiny budou jistě zajímavé! Do kabin se odchází za stavu 1:0!
20:00
19:23
Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Clay Wilson – 2 min. + 10 min. osobní trest, zásah do hlavy nebo krku).
19:18
Dobrou ránu vyprodukoval Andrej Koněv. Hostující hokejisty vyslal dělovku od modré čáry, která jen o kousek minula horní roh Kovářovy branky!
19:00
Probíhá poslední minuta první třetiny!
17:53
Po přihrávce rukou v útočném pásmu Severstalu vykázal rozhodčí hru do středního pásma. Vhazuje se ve středovém kruhu.
17:18
Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Igor Magogin – 2 min., podražení).
16:47
Nikita Serebrjakov vyrazil za branku, aby svým spoluhráčům vypomohl s rozehrávkou. Gólman Vladivostoku rozehrál přesně až na modrou čáru.
15:32
Andrej Koněv podruhé v utkání nahodil puk za domácí branku. Ani snaha hostujícího hráče nepřinesla Vladivostoku ovoce, kotouč dojel domácí bek.
14:59
Nikita Serebrjakov musel hasit závěr před svou brankou. Hostující brankář se roztáhl na brankovišti a zalehl odražený kotouč.
13:19
Domácí se po vstřelení úvodní branky nadále tlačí do útoku. Obrana Vladivostoku má plné ruce práce.
12:21
Domácí se ujímají vedení! Severstalu se podařilo otupit tlak Vladivostoku a Vojtěch Polák potáhl kotouč do útočného pásma, kde jej předložil DMITRIJI KAGARLICKÉMU, který otevírá skóre! Asistence: Vojtěch Polák, Pavel Černov.
12:03
Vladivostok stupňuje tempo hry a tlačí se před branku domácího celku. Kolem Jakuba Kováře teď létal jeden kotouč za druhým, nicméně český brankář nemusel zasahovat.
11:12
Vladivostok se usadil v útočném pásmu Severstalu. Na modrou čáru dostal nabito Jonathon Blum, ale jeden z domácích hráčů jeho ránu obětavě zablokoval.
10:17
Clay Wilson si prodloužil pobyt na ledové ploše. Sjel si na přihrávku do středního pásma a nahodil puk na Serebrjakova. Hostující gólman kotouč vyrazil do rohu kluziště.
09:32
Další atak Admiralu podél levého mantinelu zastavil hned za modrou čárou připravený obránce Stasenko.
08:49
Jakub Kovář vytasil pohotový zákrok lapačkou proti nahození od modré čáry. Český brankář se v úvodu utkání jeví hodně jistý.
07:22
Jevgenij Mons nahodil puk přímo na branku Admiralu. Nikita Serebrjakov nenechal domácím útočníkům prostor a raději ukryl kotouč v rukavici.
06:12
Andrej Koněv nahodil puk za branku domácího celku. Za nahozeným kotoučem se hnali dva hráči v bílém dresu, jenže ani jeden z nich nepředčil dva obránce.
05:23
Daniil Vovčenko bruslil s pukem středním pásmem, ale podobně jako jeho spoluhráči narazil na obranný val Admiralu na modré čáře.
04:09
Pavel Černov se prohnal do útočného pásma, zbavil se svého strážce a svižnou střelou zápěstím prověřil Serebrjakova. Hostující gólman byl na místě.
03:15
Domácí drží kotouč ve středním pásmu a zatím mají obrovské problémy s přechodem přes modrou čáru. Hraje se oboustranně opatrný hokej.
02:26
Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Denis Ježov – 2 min., podražení).
01:19
První práci měl Jakub Kovář. Český brankář musel dávat pozor na nahození od modré čáry. Vhazuje se po jeho pravici.
00:10
Do zápasu lépe vstoupili hokejisté Admiralu. Vladivostok uspěl na vhazování a hnal se do útoku. Domácí obrana ale byla pozorná už na modré čáře.