To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký zbytek neděle a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.

Trestné minuty: 17:19
Samostatné nájezdy dospěly až do 11. série, ve které rozhodl Dmitrij Kugryšev a byl tak jediným úspěšným střelcem CSKA v této části utkání. Na jeho první gól zvládl odpovědět Cvetkov, ale na druhou branku už domácí reagovat nemohli, neboť CSKA jelo jako druhé v pořadí. Dramatické utkání je u konce a CSKA si z VTB Ice Palace odváží dva body.
V samostatných nájezdech zvítězil tým CSKA Moskva.
Rozhodující nájezd zaznamenal DMITRIJ KUGRYŠEV a rozhodl tak o prémiovém bodu pro CSKA Moskva.
Je rozhodnuto. Na branku Dinama se rozjel Kugryšev a pokusem na Zalivinovu lapačku ukončil střelecké trápení obou týmů. CSKA vítězí 5:4!
Cvetkov si sice položil gólmana, ale už byl z úhlu a netrefil branku.
Ničuškina vychytal Zalivin, puk skončil v jeho lapačce.
Hietanenovi nevyšla bekhendová klička...
Osnovin vůbec netrefil branku, jedeme dál!
Kokarev jel pomalu a forhendový blafák byl velmi čitelný.
Petrov se dostal moc z úhlu a na zakončení už neměl prostor.
Čebykinovu střelu vyrazil Sorokin.
Ožiganův bekhendový blafák vystihl gólman Zalivin. Pokračujeme dále.
Karpova vychytal pozorný Sorokin.
Kugryšev opět neuspěl, tohle je už docela dlouhé...
Kokujevovi ujel puk od hole, ten tak vůbec nezakončil.
Kuzmenkovi sjel puk z hole a nedokázal pořádně zakončit.
Rybakov si rozhýbal gólmana, ale bekhend za brankovou čáru nezasunul.
Se svým druhým pokusem neuspěl ani Kugryšev, Zalivin scvakl betony včas.
Cvetkovovi ale druhý pokus nevyšel, Sorokina nepřekvapil.
Cvetkov srovnal, když si posunul gólmana a zasunul do volného prostoru.
Kugryšev dal a přiblížil CSKA výhře.
Dugin mířil na lapačku, ale Sorokin vyrazil.
Světlakova vychytal Zalivin.
Podšendjalov vystřelil, ale minul.
Jako první jel hostující Scott, ale forhendový blafák neproměnil.
Samostatné nájezdy začínají.
Pětiminutové prodloužení nerozhodlo, byť v něm měli hosté dlouhou přesilovku. Branící trojice ale předvedla heroický výkon, ubránila remízový stav a dotáhla zápas do samostatných nájezdů!
65:00
Prodloužení skončilo.
64:58
Tělegin měl na holi rozhodnutí, ale netrefil poloodkrytou branku!
64:39
Zalivin si poradili se střelou Světlakova z první, puk je v rohu.
64:06
Kugryševovu střelu vyrazil Zalivin a domácí poté ihned vyhodili. Mohou střídat!
63:25
Bránící trojice je už hodně unavená, pouze stínuje a hlídá nejdůležitější místa.
62:18
Hosté využívají více prostoru k jednodušší kombinaci, chce to ale více střílet.
61:31
CSKA má velkou šanci rozhodnout, neboť si po faulu Daniila Tarasova zahraje přesilovku. Tarasov se provinil vysokou holí a dostal trest na 2+2 minuty.
61:25
Domácí se vydali do brejku dvou na jednoho, Galimovovu střelu ale Sorokin vyrazil do rohu.
61:15
Dinamo hrálo chviličku ve třech, neboť jeden z hráčů byl bez hole, přesto to domácí přečkali bez újmy.
60:23
Ničuškinova střela skončila nad brankou Zalivina, CSKA je ale i nadále v útoku.
60:01
Začalo prodloužení.
Šedesát minut hry o vítězi nerozhodlo, byť byli domácí blízko. Zalivin dlouho odolával tlaku soupeře, jenže nakonec gól Andreje Kutějkina nestačil. V 55. minutě srovnal na 4:4 Igor Ožiganov a dostal zápas do prodloužení.
60:00
Třetí třetina skončila.
59:36
Zalivin srazil nahození ze středního pásma do rohu kluziště, už to vypadá, že se dočkáme prodloužení.
58:43
Domácí publikum teď reklamovalo, že CSKA hrálo v šesti, pokračuje se ale ve hře bez přerušení.
57:44
Oba týmy se nyní snaží neudělat chybu, která by v konečném účtování mohla znamenal nulový bodový zisk. Hraje se opatrně.
57:05
Petrov z rohu kluziště přihrál na modrou, odkud přišlo nepříjemné nahození na Zalivina. Ten toho moc neviděl, přesto zvládl nebezpečnou situaci pokrýt a zabránil nejhoršímu.
56:36
Sorokin vyrazil nahození Tarasova, puk opustil ledovou plochu, vhazuje se tak v pásmu CSKA.
56:16
Nahození z rohu prolétlo kolem gólmana hostů, ten s trochou štěstí vytlačil puk do rohu.
55:47
Hosté se nyní ubránili náznaku výpadu Dinama, vhazuje se po pravici gólmana Sorokina.
54:48
CSKA právě vstřelilo branku!
Už je ale srovnáno! Ve středním pásmu se k puku dostal IGOR OŽIGANOV, prokličkoval se až před Zalivina a pohotovou střelou upravil na 4:4. Začínáme tak od nuly! Asistence: Denis Děnisov, Ilja Sorokin.
54:40
Kurgyšev si sjel do dobré pozice a z levého kruhu zamířil na zadní tyč. Zalivin vyrazil.
54:02
Další přesilovka pro CSKA a šance tohoto týmu na srovnání. Alexej Sopin dostal dvě minuty za hákování.
53:33
Zalivin nyní čelil nepříjemnému pokusu z rohu kluziště, poradil si i s tímto.
52:45
Hietanen pouze posunul puk do středního pásma. Tohle ale domácím ve spojení s dobrou obranou stačí.
51:10
Hosté začínají stupňovat tlak, rádi by dnes odjeli s bodovým ziskem, ale k vynikajícímu Zalivinovi se teď přidali i obránci Dinama.
50:20
Přesilovka CSKA je u konce, Galimov je na ledové ploše.
49:29
Domácí vyhodili a okamžitě zamířili střídat.
48:49
Zalivin je jako chobotnice, v brankovišti se dokáže roztáhnout a pokrýt i ty nejvzdálenější kouty své branky.
48:20
Aby těch vyloučení nebylo málo, tak je tu další. Na straně Dinama byl za držení hole vyloučen Ansel Galimov.
47:12
Ožiganov nyní zastavil další rodící se průnik Dinama, jeho zásluhou tak hra skončila v rohu kluziště.
46:08
Dinamo právě vstřelilo branku!
Dinamo dokonalo obrat a už vede 4:3! Na levé straně se do střely položil ANDREJ KUTĚJKIN a i když při ráně upadl, dokázal Sorokina prostřelit! Asistence: Alexej Cvetkov, Martinš Karsums.
45:15
Opět se bude vylučovat, nyní ale na straně CSKA. Dvě minuty za podražení dostal Grigorij Panin.
44:41
Dinamo své oslabení zvládlo a opět tak hraje v plném počtu.
44:32
Dalším střílejícím byl Kiselevič, Zalivin si ale puk našel a skryl jej v lapačce.
43:36
Rychlá kombinace hostů skončila tvrdou ranou Ožiganova, dělovka nakonec skončila mimo ledovou plochu.
42:41
Hosté si zahrají přesilovku, Mat Robinson totiž dostal dvě minuty za držení.
42:10
Ten nyní pro jistotu přikryl puk před dotírajícím Podšendjalovem a dal svým spoluhráčům možnost vystřídat.
41:50
Domácí publikum žene své oblíbence do útoku, ti jsou usazeni před Sorokinem.
41:00
I třetí třetina začala velice aktivně a to z obou stran.

Trestné minuty: 7:17
Máme za sebou čtyřicet minut hry a drama pokračuje. Sice jsme neviděli takové brankové hody, jako v první části, ale hokej se hrál velice akční a pohledný. Hlavními aktéry se stali oba brankáři, kteří byli úspěšní až do 38. minuty, kdy na současných 3:3 srovnal Daniil Tarasov. O drama do třetí třetiny je tak postaráno.
40:00
39:45
Z mezikruží vystřelil hostující Světlakov a jelikož neuspěl a Zalivin si připsal další úspěch, mohl se pouze chytit za hlavu.
38:40
Pokračuje svižný zápas, nyní to jsou zase hosté, kdo se usadil v pásmu, dvě tvrdé rány vyslal Kiselevič, ale jednu mu zblokoval obránce a tu druhou lapil připravený Zalivin.
37:50
A je srovnáno! Hosté už sice hráli v plném počtu, jenže Dinamo pokračovalo v náporu. Od mantinelu si blíže středu sjel Karpov, vyslal střelu švihem a od u brankoviště ležícího DANIILA TARASOVA se puk dostal za Sorokina! Asistence: Maxim Karpov, Jegor Dugin.
37:40
Pěknou střelu vyslal Višněvskij, Sorokin ale i nadále drží jednobrankový náskok svého týmu.
36:50
Domácím se nedaří, puk opět letí až k Zalivinovi. A přesilovka se už přehoupla do druhé poloviny.
36:06
Kutějkinovo nahození od modré čáry pouze prolétlo vedle Sorokinovy branky, hosté vzápětí vyhodili přes všechny čáry.
35:46
Další vyloučení na straně hostů, Grigorij Panin dostal dvě minuty za nedovolené bránění.
35:33
Hosté pokračují v aktivně vedeném utkání a stále víří v pásmu před Zalivinem.
34:23
Jak Jakov Rylov, tak i Greg Scott dostali pětiminutové tresty za bitku.
34:23
34:23
Máme tu bitku, do sebe se před Zalivinem pustili domácí Jakov Rylov a hostující Greg Scott. Jasným vítězem šarvátky bez rukavic se stal hostující Scott, který soka dostal na led.
33:33
CSKA je už v plném počtu, Kugryšev se vrátil do hry.
33:20
Přesilovka Dinama se chýlí ke svému konci, domácí tým v ní moc nepředvedl...
32:36
A nyní hosté vyhodili přes všechny čáry až k Zalivinovi.
32:04
Sorokin na brankovišti zachoval klid a veškeré pokusy o střelu dokázal odrazit.
31:33
Vylučuje se na straně CSKA, Dmitrij Kugryšev dostal dvouminutový trest za sekání.
30:30
Zalivin je teď pod plnou palbou, na brankovišti předvádí jeden skvělý zákrok za druhým a drží tak stav 2:3!
29:58
A další závar před Zalivinem. Nyní jej zakončil tvrdou ranou Kiselevič, trefil ale pouze před ním stojícího obránce.
28:50
Delší nápor hostů v útočném pásmu ukončil až pozorně bránící Kokarev, který vyvezl puk do bezpečí.
28:06
Ve středním pásmu se k puku dostal domácí Galimov, nabral obrovskou rychlost, přesprintoval obránce, ale na Sorokina si nepřišel.Ten skvěle vykryl úhel a přerušil hru.
27:36
Zakázané uvolnění domácích, Podšendjalov na prudkou přihrávku nedosáhl.
26:31
Od modré čáry nahazoval na Zalivina puk Sergejev, puk ale k brankáři neprošel, rána byla nepřesná.
26:00
Petrov je zpátky na ledové ploše, CSKA se celkem v poklidu ubránilo.
25:17
Další rána od modré, nyní gólman CSKA zasahovat nemusel, puk skončil na zadním mantinelu.
25:11
Prudkou ránu od modré vyslal Kutějkin, Sorokin schoval puk ve své výstroji.
24:16
Úvodní útok domácích se nevydařil, puk je v jejich obranném pásmu.
24:00
Akce domácích byla přerušena, ale nemusí zoufat, k dispozici totiž dostanou přesilovou hru. CSKA hrálo v šesti. Trest odpyká Kirill Petrov.
22:50
Hra se v úvodu druhé třetiny přelévá ze strany na stranu, nyní s pukem kličkuje hostující Světlakov a hledá si prostor pro střelu.
21:17
Parádní stahovačku předvedl domácí Dugin, dostal se až před Sorokina, byl už ale příliš blízko a gólmana CSKA nepřekonal.
20:36
Přes obránce střílel hostující Světlakov, jeho rána z pravého křídla skončila u pozorného Zalivina.

Trestné minuty: 2:6
Je za námi první třetina, která byla opravdu velmi akční. Hosté do zápasu vlétli jako velká voda a už ve 12. minuté vedli po gólech Alexandera Popova, Dmitrije Kugryševa a Kirilla Petrova 0:3! Lazušin zmizel na střídačku a do branky Dinama se postavil Zalivin. Ten už za svá záda puk nepustil, naopak domácí se trefili hned dvakrát. Využili k tomu přesilovku pět na tři a radost svým fanouškům udělali Martinš Karsums a Jegor Dugin. Rázem tu máme zcela otevřený výsledek, což slibuje dramatickou podívanou i do dalších třetin.
20:00
19:40
Už to vypadalo, že se Dinamu podaří ještě jeden brejk dvou na jednoho, nakonec se ale hosté stačili vrátit a nebezpečnou akci ukončili.
18:50
Obrovský závar před Zalivinem. Ten se v brankovišti pěkně mrskal a vychytal jak Popova, tak i Sergejeva. Poté přerušil hru a dal svým spoluhráčům možnost vystřídat.
18:04
Andronov si z rohu vybruslil k brance, jenže z takřka nulového úhlu neměl šanci propasírovat puk za Zalivinova záda.
17:16
Hosté se po hodné dlouhé době dostali do útočného pásma, slabá střela z pravé strany ale Zalivina nepřekvapila.
16:33
Samozřejmě pokračuje přesilovka pět na čtyři. A Dinamo je v laufu.
15:45
Už je to jen o gól! Po velkém tlaku vydoloval Hietanen puk zpod ležícího hráče, od něj se dostal k JEGORU DUGINOVI a ten jej nekompromisně napálil pod břevno! 2:3. Asistence: Juuso Hietanen.
15:34
Tvrdou střelu Karpova Sorokin vyrazil.
14:56
Další vyloučení na straně hostů, Sergej Andronov vyhodil puk mimo hrací plochu a dostal dvě minuty za zdržování hry. Takže je tu zase přesilovka pět na tři!
14:29
Přesilovka pět na tři je bleskově využitá, když Cvetkov nahrál na brankoviště, kde stáli hned dva jeho spoluhráči a MARTINŠ KARSUMS zblízka doklepl puk do sítě! Asistence: Ansel Galimov, Alexej Cvetkov.
14:12
Je tu obrovská šance Dinama na snížení, neboť Maxim Mamin a Bogdan Kiselevič dostali dvouminutové tresty ve stejném čase. Mamin za vražení na hrazení a Kiselevič za podražení.
14:12
14:01
Kokarev byl blizoučko snížení, najel si do pásma, udělal kličku gólmanovi, jenže z úhlu trefil pouze tyčku!
13:19
CSKA nemá dost a i nadále vyvíjí na soupeře tlak už v obranném pásmu Dinama.
12:37
Dinamu se teď vůbec nic nedaří, celkem nadějný průnik končí postavením mimo hru.A publiku se už průběh moc nelíbí a dává to najevo.
11:33
Ve stejném čase opustil Alexander Lazušin svou branku a pustil chytat Alexandera Zalivina.
11:33
Tak tohle už zavání lehkým debaklem! Ve středním pásmu se puku chopil KIRILL PETROV, hravě s ním projel až před Lazušina a podél jeho pravé nohy zasunul a upravil na 0:3! Asistence: Alexander Popov.
11:00
Tohle byla poměrně rychle využitá přesilovka. V levém kruhu měl DMITRIJ KUGRYŠEV dostatek prostoru a svižnou střelou procedil puk do sítě. Asistence: Denis Děnisov.
10:42
Je tu první vyloučení, přesilovku si zahraje hostující tým. Dvě minuty za podražení dostal Jegor Dugin.
10:14
Dlouhý pas na Mamina skončil v ofsajdovém postavení, rychlá akce CSKA tak končí neúspěchem.
09:44
Domácí teď trochu přitvrdili, Martins a po něm i Cvetkov předvedli tvrdé hity u mantinelu.
09:31
Rozhodčí signalizovali a vzápětí odpískali postavení mimo hru domácího týmu. Zápas je teď hodně rozkouskován a schází mu tempo.
08:56
Nyní už šel puk vyhozený hostujícími hráči přímo na Lazušinovu branku, takže CSKA střídá, zatímco domácí Dinamo přechází do pozvolného útoku.
08:49
Stejné provinění tohoto týmu, hosté si tak budou muset odpustit střídání.
08:29
Zakázané uvolnění CSKA, vhazovat se bude po levici gólmana Sorokina.
07:33
Domácí Sopin musel velice rychle pospíchat za nahozeným pukem, neboť jej už stíhal protivník. Nakonec se Dinamo dokázalo ubránit.
06:20
CSKA je vedoucí brankou povzbuzeno a i nadále se tlačí před Lazušina.
05:13
Je tu gól. CSKA se ubránilo, samo se vydalo do protiútoku a na konci celé akce stál před brankou chvíli volný ALEXANDER POPOV, který bekhendem zvedl puk pod horní tyčku! Asistence: Kirill Petrov.
05:00
Najednou se ale musel ohánět i Sorokin, neboť se před ním objevilo hned duo domácích hráčů.
03:50
Osnovin se vydal do samostatné akce, projel středním pásmem a po průniku do útočného zakončil z bekhendové strany. Lazušin vyrazil.
02:58
CSKA je zatím o hodné aktivnější, dokázal to i Popov svým nájezdem po levé straně. Lazušin si připsal další úspěšný zákrok.
02:40
Zakázané uvolnění hostů. Dinamo si zajisté oddechlo, neboť Tělegin, kdyby zpracoval, jel by sám na Lazušina.
02:15
Sorokin si připsal první zákrok, zleva na něj střelu příklepem vyslal Kuzněcov.
01:34
Hostující Sergejev pouze nahodil puk do útočného pásma, za brankou jej pak vybojovali hráči Dinama.
00:21
CSKA se ihned po buly dostalo do pásma a přišla i Denisovova střela. Lazušin u své levé tyčky kryl.
00:01

Dinamo Moskva: Lazušin (Zalivin) – Robinson, Kutějkin, D. Višněvskij, Hietanen, Makljukov, Rylov, Barancev – A. Galimov, Karsums, Cvetkov – Karpov, Tarasov, Dugin – Sopin, Kokujov, Rybakov – Čebykin, Podšendjalov, A. Kuzněcov – Kokarev (C).

CSKA Moskva: I. Sorokin (Filoněnko) – Ožiganov, Děnisov (C), Kiselevič, Kutuzov, Ar. Sergejev, Panin, K. Alexejev – Světlakov, Kugryšev, Tělegin – K. Petrov, Al. Popov, Andronov – Mamin, Osnovin, Ničuškin – N. Kvartalnov, Kuzmenko, V. Žarkov – Scott.

Rozhodčí: Gofman, Ravodin – Šeljanin, Šišlo.
Hráči obou týmů jsou již na ledě, moskevské derby může začít.
Jak si oba týmy povedou v dnešním duelu, se dozvíme v pozdějších večerních hodinách. Ze zápasu je pro Vás připraven online přenos, kterým Vás mile rád provedu. Takže o nejdůležitější momenty a také videa z gólových příležitostí tak rozhodně nepřijdete. Přeji tedy všem příjemnou počtenou a hokejovou zábavu.
Československá stopa v utkání

Lukáš Kašpar (DMS)
Vzájemná utkání

Oba týmy se v loňské sezóně spolu utkaly čtyřikrát a výhry si rozdělily přesně na půl. Kdo se bude radovat dnes z výhry a strhne pomyslné misky vah na svou stranu?
CSKA Moskva

To armádní celek z CSKA Moskva je na druhém místě ve stejné konferenci a na svém kontě má prozatím čtyřiašedesát bodů. Poslední dva duely Moskvané prohráli na ledě svých soupeřů a dnes by rádi zase chtěli zvítězit. Ovšem Dinamo nebude chtít doma body rozdat a rozhodně neprodá svou kůži lacino, i když je mírným favoritem právě CSKA. Hosté i po odchodu Alexandra Radulova do Montrealu hrají stále v nejvyšších patrech KHL a jsou tedy stále favority na zisk Gagarinova poháru. Nejproduktivnější hráči CSKA jsou Igor Ožiganov (6+10), Jan Muršak (5+11) a Bogdan Kiselevič (1+15).
Dinamo Moskva

Moskevské Dinamo se nachází v tabulce Západní konference na šestém místě. Z osmadvaceti utkání si na své konto připsalo šestačtyřicet bodů a patří tedy mezi silné týmy v této soutěži. Naposledy si hokejisté Dinama Moskva připsali výhru 2:1 po prodloužení nad Čerepovcem, dnes je ale čeká daleko těžší oříšek. Mezi nejproduktivnější hráče Dinama patří Mat Robinson (3+11), Martins Karsums (4+7) a Maxim Karpov (6+4).
Hezké odpoledně přeji všem příznivcům ledního hokeje. Kontinentální liga – KHL má dnes na programu čtyři zápasy a my se v našem online přenosu zaměříme na utkání mezi týmy Dinamo Moskva a CSKA Moskva. Půjde tedy o horké moskevské derby.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.