Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek večera a někdy příště opět na shledanou.
Československá stopa

Jakub Nakládal (JAR) 0 + 0, čas na ledě: 20:33
Dnešní utkání je za námi. Domácí byli v dnešním utkání lepším týmem a zaslouženě tak zvítězili 4:2. Za domácí se dnes postupně trefili Kontiola, Kadějkin, Koledov a Loktionov. Za hosty se dnes trefil pouze Filatov a Šenfeld. Domácí tak po dnešní výhře zůstávají v tabulce stále na čtvrté příčce.

Střely na branku: 39 – 21
59:47
Jaroslavl právě vstřelila branku!
ANDREJ LOKTIONOV trefuje střelou ze středního pásma odkrytou klec a zvyšuje vedení svého týmu. Stav utkání je tedy 4:2. Asistence: Jegor Averin.
59:27
Ale ani v šesti hráčích na ledové ploše se jim nedaří s kotoučem usadit v útočném pásmu.
59:02
Hosté to zkoušejí v šesti!
58:59
Oddechový čas pro hosty.
58:39
Hosté se nemohou s kotoučem usadit v útočném pásmu.
58:00
Poslední dvě minutky třetí třetiny! Hosté tak už nemají příliš času na vyrovnání.
57:13
Zernov střelou z pravého kruhu branku soupeře vůbec netrefil.
56:46
Hosté drží kotouč na svých holích a snaží se vymyslet nějakou gólovou akci směrem dopředu.
55:57
Zakázané uvolnění domácích. Hra se tak přesune před Sudnicina.
55:11
Domácí momentálně už jen prakticky brání a dopředu se už ani nesnaží. Spíše kotouč často vyhazují do středního pásma.
54:39
Pomalu, ale jistě se nám blíží konec utkání. Domácí zatím stále drží jednobrankový náskok.
53:15
Kotouč skončil v hledišti. Vhazovat se bude ve středním pásmu.
52:40
Kartajev se dostal ke střele z levého kruhu. Branku soupeře ale vůbec netrefil.
51:48
Hosté hrubě chybovali ve vlastní třetině. Tuto chybu ale nedokázal potrestat Mosaljov, který dokonce ani nevystřelil na branku.
51:15
Sinicyn dostal nabito na modrou. Jeho následnou tvrdou střelu ale dokázal zablokovat jeden z obránců.
50:29
Hosté si mezi sebou špatně přihráli v útočném pásmu a o kotouč tak přišli.
49:37
Kozun se snažil překvapit Masalskise střelou z velkého úhlu. Lotyšský brankář se ale překvapit nenechal a kotouč v pohodě chytil.
48:52
Domácí jsou momentálně aktivnějším týmem směrem dopředu, ale vážnější šanci si zatím vytvořit nedokázali.
47:46
47:18
Koledov střelou od modré trefil pouze jednoho z obránců.
46:45
Domácí posílají na branku soupeře jednu střelu za druhou. Masalskis ale zatím odolává.
45:45
Vyloučení v týmu Lada Togliatti (Rafael Achmetov – 2 min., hrubost).
44:36
Ani jeden z týmů se zatím dopředu příliš nežene, a tak jsme zatím žádnou vážnější šanci neviděli.
43:49
Zakázané uvolnění hostů. Vhazovat se tak bude před Masalskisem.
42:41
Hra se momentálně pohybuje převážně ve středním pásmu.
41:30
Ofsajd domácích. Vhazovat se tak bude ve středním pásmu.
41:06
Zakázané uvolnění hostů. Hra se tak přesune před Masalskise.
40:29
Kontiola střelou od modré branku soupeře minul.
40:01
Další třetina začne přibližně v 18:38.
Druhá třetina je za námi. Ve druhé periodě jsme byli svědky pouze jedné branky, kterou vstřelil v šestatřicáté minutě Koledov. Jinak ve druhé třetině neměl ani jeden z týmů prakticky žádnou vážnější šanci a uvidíme, jak vstoupí do třetí třetiny host, kteří potřebují vyrovnat. Doufejme, že se ještě v závěrečné periodě dočkáme nějaké té branky.

Střely na branku: 13 – 18
40:00
39:49
Hra se momentálně pohybuje převážně ve středním pásmu a vypadá to, že půjdou oba týmy do kabin za stavu 3:2.
39:00
Poslední minutka druhé třetiny.
38:13
Domácí to teď moc překombinovali v útočném pásmu a z případné velké šance, nakonec nebylo vůbec nic.
37:05
Kontiola převzal kotouč v útočném pásmu. Ke střele se ale nedostal, neboť mu kotouč na poslední chvíli čistě odebral jeden z obránců.
36:19
Sotnieks vyslal na branku střelu od modré, kterou ale branku soupeře vůbec netrefil.
35:36
Hra se momentálně pohybuje spíše ve středním pásmu.
35:05
Domácí se opět dostávají do vedení! PAVEL KOLEDOV dostal nabito do mezikruží, odkud následnou razantní střelou prostřelil Masalskise. Ten neměl šanci proti této tvrdé střele zasáhnout. Asistence: Jegor Averin.
34:23
Gavrikov se ocitl s kotoučem zcela osamocen před Masalskisem. Jeho následný střelecký pokus mu ale příliš nevyšel a Masalskis tak kotouč dokázal chytit.
33:28
Kronwall tvrdou střelou od modré vyděsil Masalskise, který ale jeho pokus nakonec dokázal i se štěstím chytit!
32:56
Hosté dokázali vyhodit a domácí tak musejí začít od znova.
32:45
Nakládal střelou od modré branku minul.
32:40
Vyloučení v týmu Lada Togliatti (Jefim Gurkin – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
32:36
Ve druhé třetině stále marně čekáme na nějakou vážnější šanci.
32:14
31:12
Nakládal zavezl kotouč do útočného pásma, kde ale nic nevymyslel a o kotouč přišel.
30:12
Jeden z hostujících hráčů napřáhl ke střele od modré. Jeho pokus ale Sudnicin dobře viděl a kotouč tak v pohodě chytil.
29:39
Mokšancev se dostal ke střele z mezikruží. Jeho pokus ale skončil jen nad brankou.
29:09
Kadějkin střelou z levého kruhu nijak nevyděsil Masalskise.
28:42
Domácí si mezi sebou neporozuměli v útočném pásmu a o kotouč tak přišli.
27:55
Kostromitin dostal nabito na modrou čáru, odkud ale svou tvrdou střelou branku soupeře přestřelil.
27:41
Ljubuškin zavezl kotouč do útočného pásma, kde ale o něj vzápětí přišel.
26:34
Galimov dostal příliš těžkou přihrávku do mezikruží od jednoho ze svých spoluhráčů a kotouč se mu tak nepodařilo zpracovat.
25:25
24:33
Bělousov se dostal ke kotouči v útočném pásmu. Místo střely ale volil kličku obránci, která se mu příliš nepovedla a hosté tak o kotouč přišli.
23:38
Domácí se na chvíli udrželi s kotoučem v útočném pásmu, po následné nepřesné přihrávce však o kotouč přišli.
22:23
Galimov obkroužil s kotoučem branku soupeře a snažil se ho zasunout za brankovou čáru. Masalskis se ale dokázal včas přesunout k levé tyči a kotouč tak vyrazil mimo tři tyče.
21:43
Iljenko převzal kotouč ve středním pásmu. Následně se s ním dostal do útočného pásma, kde ale o něj přišel.
20:58
Šenfeld hledal přihrávkou z levého kruhu před brankou někoho ze svých spoluhráčů. Našel ale pouze hokejku jednoho z obránců.
20:05
Domácí vyhráli úvodní buly druhé třetiny a ihned se s kotoučem ženou do útočného pásma.
20:01
Další třetina začne přibližně v 17:51.
První třetina je za námi. Domácí vstoupili do utkání velice aktivně a už po sedmadvaceti vteřinách vedli 1:0 zásluhou Kontioly. Hosté ale dokázali zhruba o tři minuty později vyrovnat, a to když se střelecky prosadil Filatov. Tento remízový stav vydržel až do čtrnácté minuty, když se opět prosadili domácí. V samostatném úniku se střelecky prosadil Kadějkin. Ale domácí opět nevedli příliš dlouho. Zhruba o tři minuty později hosté opět vyrovnali, a to když se střelecky prosadil Šenfeld. Po první třetině je tak stav utkání 2:2.

Střely na branku: 12 – 8
20:00
19:00
Poslední minutka první třetiny.
18:15
Kontiola napřáhl ke střele od modré. Jeho slabý pokus ale dokázal Masalskis v pohodě chytit.
16:58
Togliatti právě vstřelilo branku!
A máme opět vyrovnáno! Bělousov převzal kotouč v mezikruží. Následně se s ním dostal až před Sudnicina, kterého dokázal střelou po ledě překonat, ale kotouč ještě nepřešel brankovou čáru. To se stalo až po dorážce ANTONA ŠENFELDA. Asistence: Gregorij Bělousov a Alexej Mastrjukov.
15:33
Hosté drží kotouč na svých holích a snaží se vymyslet něco směrem dopředu.
14:32
Domácí si mezi sebou špatně přihráli ve středním pásmu a o kotouč tak přišli.
13:32
Kartajev se s kotoučem prokličkoval středem kluziště do útočného pásma, kde ale o něj vzápětí přišel.
13:03
Domácí se opět dostávají do vedení! ALEXANDR KADĚJKIN ujel obráncům. Následně udělal kličku brankáři a pohodlně zasunul kotouč za brankovou čáru. Asistence: Bez asistence.
11:11
Koledov převzal kotouč na útočné modré. Následně na nic nečekal a vyslal na branku střelu, kterou ale dokázal zablokovat jeden z obránců.
10:26
Kostromitin vyslal na branku střelu od modré, kterou ale trefil pouze jednoho z obránců.
09:49
Komarov vyslal na branku střelu z vrcholu levého kruhu. Sudnicina ale překonat nedokázal.
09:28
Kraskovskij pouze zavezl kotouč do útočného pásma, kde ale o něj vzápětí přišel.
08:37
Zernov hledal před brankou od zadního mantinelu někoho ze svých spoluhráčů, našel ale pouze hokejku jednoho z obránců.
07:38
Šenfeld převzal kotouč na útočné modré. Následně se mu ale vystřelit nepodařilo, neboť mu dokázal kotouč na poslední chvíli vypíchnout jeden z vracejících se obránců.
07:25
Zakázané uvolnění domácích. Vhazovat se tak bude před Sudnicinem.
06:57
06:44
Komarov napřáhl ke střele od modré. Jeho pokus ale zblokoval jeden z obránců do ochranné sítě. Následuje komerční přestávka.
06:10
05:20
Ljubuškin vyslal na branku střelu od modré, kterou ale trefil jen lapačku připraveného Masalskise.
05:13
Kartajev se dostal s kotoučem středem kluziště až před Masalskise, kterého ale svou následnou bekhendovou střelou prostřelit nedokázal.
04:15
Kraskovskij se dostal ke střele z mezikruží. Jeho pokus mířený mezi Masalskisovy betony neskončil v síti, neboť lotyšský brankář je dokázal včas sklapnout k sobě.
03:50
Hosté vyrovnávají na 1:1! NIKITA FILATOV se dostal ke střele z vrcholu pravého kruhu. Jeho následný střelecký pokus mířený nad lapačku Sudnicina rozvlnil síť za tímto ruským brankářem. Asistence: Andrej Ivanov.
02:51
Jeden z domácích hráčů se ocitl u kotouče těsně před Masalskisem, kterého ale svou následnou střelou pod horní tyčku nedokázal překonat.
02:23
Domácí si mezi sebou neporozuměli ve středním pásmu a kotouč tak skončil jen za brankou soupeře.
01:23
Domácí jsou nyní aktivnějším týmem směrem dopředu a snaží se přidat další branku.
00:27
Domácí se dostávají velmi brzo do vedení! Talbot vybojoval kotouč za brankou soupeře. Následně ho poslal do pravého kruhu, kde se nacházel osamocený PETRI KONTIOLA, a ten se následnou střelou k bližší tyči nemýlil. Asistence: Maxime Talbot a Brandon Kozun.
00:05
Domácí vyhráli úvodní buly první třetiny a kotouč ihned nahazují do útočného pásma.
00:01
Arénou Arena 2000 nyní zní ruská národní hymna.
Oba týmy jsou již na ledové ploše. Domácí dnes nastupují v červených dresech, hosté dnes oblékli bílé dresy.

Lokomotiv Jaroslavl: Sudnicin (Murygin) – Nakládal, Kronwall (C), Gavrikov, Ljubuškin, Manuchov, Čerepanov, Koledov – Kozun, Talbot (A), Kontiola – Iljenko, Kraskovskij, Kadějkin – Mosaljov, E. Galimov, Kartajev – Lugin, Averin, Loktionov – Polunin.

Lada Togliatti: Masalskis (I. Ježov) – Sotnieks (A), Aronson, Kostromitin, Gurkin, Volgin, Sinicyn, A. Bolšakov – Mastrjukov, V. Strelcov, Bočarov – Zernov, Šenfeld, Bělousov (A) – Achmetov, Rybin (C), Mokšancev – V. Komarov, A. Ivanov, Filatov.

Rozhodčí: Ravodin, Sojn – Golovljov, Sivov.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.