A je tu konec zápasu! Máme za sebou zápas bohatý na góly, díky kterým domácí Novgorod vyhrál vysokým poměrem 6:1. První třetina hry byla víc než vyrovnaná, dokonce Metallurg šel jako první do vedení. Od té doby však dávali góly jen domácí. Nejprve se trefil Šulenin a na něj pak navázal Lofquist. Zásadní rozhodnutí o konci zápasu přišlo ve druhé části, kde domácí nastříleli všechny další góly. Po druhé třetině svítil na tabuli stav 6:1 a ten se již nezměnil. To znamená, že domácí si ponechají doma tři důležité body do tabulky KHL. To je ode mne vše, díky za sledování a zase někdy u dalšího onlajnu naviděnou.
58:47
Domácí uklidňují hru. Hosté ještě zkoušejí domácí obrat o puk a snížit stav utkání.
54:54
Přichází tvrdý trest pro domácího hráče, který svého soupeře zasáhl do hlavy a dostává trest 5 minut + vyloučení do konce utkání.
53:14
Boj o puk v rohu vyzněl lépe pro domácí, kteří tak drží puk stále na svých holích. Výrazně šánce jsme prozatím neviděli.
50:04
Oba hráči jsou již zpět na hřišti a domácí se dokázali ubránit dvojnásobné přesilové hře hostů!
48:04
A druhé vyloučení na domácí straně! Hosté mají krátkou šanci na vstřelení branky 5 na 3.
46:36
Domácí hráč fauluje a dává tak šanci hostům na snížení.
43:57
Hosté ujeli ve třech na dva, střela končí v náručí proskurjakova.
40:57
Domácí hrají ve velké pohodě.
40:01
V druhé části jsme mohli vidět naprostou nadvládu domácího Novgorodu, který dokázal nastřílet 4 branky a poslat tak svůj tým do vysokého vedení v tomto zápase. Domácí se spíše jen bránili v důsledku i svých vlastních faulů. Tři branky domácích padly v přesilové hře. V poslední části můžeme očekávat klidnější hru ze strany domácích a možné výpady hostujícího celku.
40:00
39:51
Torpedo právě vstřelilo branku!
Dnes se prosazuje i ASHTON, který svou střelou posílá svůj tým do vysokého vedení! Stav utkání – 6:1.
38:05
Kuklev nevybíravým způsobem poslal k zemi Žerděva. Odsedí si dvě minuty. Další šance pro domácí.
37:41
Domácí kombinují v útočné třetině. Snaží se o navýšení svého vedení.
35:15
Na domácích je vidět chuť hrát, na druhé straně se Mettalurg snaží neinkasovat další branku.
33:42
A je to rázem 5:1! Domácí sehráli pěknou přesilovku na jejímž konci byl DAUGAVINŠ, který propálil vše, co mu stálo v cestě. Stav utkání – 5:1.
31:53
Nedovolené bránění Kukleva a domácí mají výhodu přesilovky. Již jednou se dokázali v početní výhodě prosadit.
30:12
Domácí drží puk na svých holích a bez problémů kombinují kdekoliv na ledové ploše. Hosté pouze brání.
28:12
A v zápětí je tu čtvrtá branka domácích! Tak ti se do toho pustili hned od začátku a před polovinou zápasu vedou již o tři branky! O tu poslední se postaral JEGORŠEV! Stav utkání – 4:1.
27:41
Domácí odskakují na dvě branky! OSIPOV se dokázal prosadit sám a zvyšuje na 3:1!
26:17
Domácí vyhráli souboj ve střední třetině a vrhli se do útočné části, kde jim byl odpískán ofsajd.
24:57
Hosté opět zahrozili, kdy z rohu domácích dokázali vyšťourat puk a nasměrovat ho před bránu! Tam však nikdo nebyl a puk tak projel až za modrou čáru.
23:01
Metallurg měl teď dobrou příležitost na vyrovnání, tu však nevyužili.
21:20
Domácí jsou hodně aktivní, je vidět, že chtějí navýšit své vedení.
20:01
Viděli jsme napínavou první třetinu, ve které jsme měli možnost sledovat tři branky, dvě na domácí straně a jednu hostí. Druhou branku domácí dokázali vstřelit při početní výhodně 5 na 4. Můžeme se těšit na aktivní druhou třetinu tohoto zápasu.
20:00
18:49
Domácí využívají přesilovku a prosazuje se LOFQUIST! Stav utkání – 2:1.
17:57
Trest pro hostujícího hráče za nedovolené bránění.
17:20
A domácí srovnávají! Prosadil se hráč ŠULENIN. Stav utkání – 1:1.
12:02
Metallurg Novokuzněck právě vstřelil branku!
Metallurg se dostává do vedení! Krásná střela MUSINA zapadla přesně k tyči a hosté jdou do vedení! Stav utkání: 0:1.
00:01

Torpedo Nižnij Novgorod: Proskurjakov (Kasutin) – M. Osipov, K. Vorobjov, Lofquist, Šulenin (C), Jegoršev, Al. Makarov, Budkin – V. Kuljomin, Gračjov, A. Potapov – Žerděv, Daugavinš, D. Sjomin – Šurakov, Ashton, Rasskazov – Verjajev, Urakov, Pettersson – D. Iljin.

Metallurg Novokuzněck: M. Birjukov (Karejev) – Ljamkin, Pervyšin, Kuklev, Fatkullin, Vasilčenko, Arbuzov, Viksna, Ďjakov – Zemčenko, Solovjov, Komaristyj – K. Semjonov, Jazkov, Vicharev – Razumov, S. Butuzov, A. Michejev – Lebeděv, Poliščuk (C), I. Musin..
Přeji příjemné pozdní odpoledne všem fanouškům kvalitního hokeje. Dnes vám prostřednictvím komentovaného přenosu popíši zápas mezi Torpedo Nižnij Novgorodem a hostujícím Metallurg Novokuzněckem. Dnešní utkání nabídne strhující zápas mezi velmi kvalitními soupeři KHL. Více favorizovaným týmem pro dnešní střetnutí je domácí Novgorod.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.