To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký večer a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.

Trestné minuty: 10:16
Nejlepšími hráči byli vyhlášeni domácí Patrik Bačík a hostující Alexandre Giroux.
Utkání je u konce a byť to na konci 54. minuty bylo o pět branek, v závěru se hosté zvedli a třemi góly utkání zdramatizovali. V na góly nejbohatší třetině se za domácí trefili Kyle Chipchura, Tomáš Starosta a Michal Hlinka, za hosty zkompletoval hattrick Alexandre Giroux a další trefy přidali Lukáš Kozák a Nathan Perkovich. Brankově divoký zápas tak skončil výsledkem 7:5!
59:33
Kundrátkovu střelu Gajdučenkou pouze vyrazil před sebe, Slovan se ještě snaží o jeden gól.
59:16
Tak ještě jedno vyloučení na straně hostů, dvě minuty za sekání dostal Lukas Lessio.
58:50
Medveščak to zkouší v šesti, Gajdučenko je na střídačce.
58:27
Slovan vyhazuje přes všechny čáry, stále totiž trvá druhý Jegličův trest.
57:20
Medveščak právě vstřelil branku!
Hosté přesilovku využívají a snižují na dvoubrankový rozdíl. Lessiovo nahození tečoval před Poggem NATHAN PERKOVICH a na tuto záležitost nedokázal domácí gólman zareagovat. Asistence: Lukas Lessio, Mark Katic.
56:55
Hosté jsou usazeni v útočném pásmu a rázem je slyšet i pískot publika.
55:53
Přesilovka pro Medveščak, 2+2 minuty za hrubost dostává Žiga Jeglič.
55:17
A další korekce skóre. Od pravého mantinelu nahazoval Lessio, po několika odrazech tečoval ALEXANDRE GIROUX a Poggemu proklouzl puk za brankovou čáru. Asistence: Lukas Lessio, Nathan Perkovich.
54:17
Hosté alespoň trochu korigují skóre, LUKÁŠ KOZÁK si s pukem na holi sjel až před Poggeho a prudkou ranou pod břevno mu nedal žádnou šanci. Asistence: Mark Katic.
53:59
Slovan právě vstřelil branku!
Dlouho ale na trestné lavici nepobyl, neboť Slovan opětovně předvedl rozborku hostující obrany, přes brankoviště přihrál Cheechoo na MICHALA HLINKU a ten zamířil přesně pod horní tyčku. Asistence: Jeff Taffe, Jonathan Cheechoo.
53:31
Medveščak jde do čtyř, dvě minuty za držení si míří odpykat Thomas Larkin.
52:45
Sledujeme bezstarostný hokej, hráči rychle kombinují a diváci je opět odměňují bouřlivým potleskem.
51:34
Gajdučenko loví puk ze své branky, dnes už šestý. Jeho branku objel Jeglič, přihrál na TOMÁŠE STAROSTU a ten si věděl rady. Pohotovou střelu poslal pod horní tyčku. Asistence: Žiga Jeglič, Nick Plastino.
51:07
Od modré pálil Kundrátek, Gajdučenko má další úspěšný zákrok.
50:50
A hráči Slovanu jsou při chuti, stále víří v útočném pásmu a připravují si střelecké pozice.
49:58
Domácí publikum hlasitě skanduje, dnes musí být s předvedeným výkonem i výsledkem spokojeno.
48:35
Voronin se vrátil z trestné lavice, oba týmy tak hrají v plném počtu.
49:28
Teď se už Medveščaku podařilo vyhodit, puk se ocitl až u Poggeho.
48:12
A další střely na hostující branku.
47:10
Gajdučenko si dnes neodpočine, nyní musel čelit tvrdé ráně od modré a poté i dorážce z brankoviště v podání Hlinky. Sergej Gajdučenko si při zákroku trochu ublížil a nyní se docela těžce zvedá z ledu.
46:35
Další vyloučení na straně Medveščaku, dvě minuty za hákování obdržel Kirill Voronin.
46:05
Slovan ztratil v útočném pásmu puk, hosté se dostali do rychlého brejku, ALEXANDRE GIROUX za sebou nechal i obránce a své sólo zakončil forhendovým blafákem – 5:2. Asistence: Ilja Arkalov.
45:57
Hosté jsou v plném počtu.
44:33
Někteří diváci už oslavovali gól, Gajdučenko ale udržel puk mimo svou branku, střela Kundrátka se odrazila od tyče do gólmana a poté ven.
43:57
Domácí si zahrají přesilovku, na trestnou lavici zamířil Nathan Perkovich, dostal dvě minuty za krosček.
42:48
Výpad Medveščaku skončil opět u Poggeho a jeho spoluhráči vyráží na další zteč.
41:34
Domácí dávají pátý gól a to po opravdu pěkné a rychlé akci. Puk létal z hole na hůl, až se dostal mezi kruhy a KYLE CHIPCHURA svižnou střelou z první nedal Gajdučenkovi žádnou šanci. Asistence: Žiga Jeglič, Nick Plastino.
40:44
Glumac se vydal na útočný výlet po pravém křídle a zakončil jej střelou. Pogge vyrazil holí, puk skončil mimo ledovou plochu.

Trestné minuty: 6:8
Dvě třetiny jsou za námi a Slovan si i nadále udržuje tříbrankový náskok. Domácí pokračovali ve svém náporu a ve 23. minutě byli odměněni čtvrtým gólem – Pavol Skalický odrazem nahození ze záporného úhlu dostal puk za brankovou čáru a bylo to 4:0. Až poté se ke slovu začali dostávat hosté a ve 34. minutě se dočkali i snížení. U branky číhal Alexandre Giroux a dorazil za Poggeho Katicovo nahození od modré čáry.
40:00
39:48
Záhřeb neuspěl ani v další postupné akci, puk totiž hostům utekl do středního pásma.
39:20
Domácí po mantinelu vyhodili přes všechny čáry.
38:40
Dnešní utkání sleduje 10 055 diváků.
38:35
A hned se hosté usadili v útočném pásmu a vyzkoušeli Poggeho. Ten střelu Lessia skryl ve svém postoji a přerušil hru.
38:07
Medveščak si dá další přesilovku, dvouminutový trest za sekání obdržel Patrik Bačík.
37:53
Ve třech se vydal Slovan na zteč, přečíslení zakončil Lušňák střelou do Gajdučenka.
36:55
Poslední minuty jsou hodně rozvláčné, ani jeden z týmů se teď dopředu nežene, hraje se spíše ve středním pásmu.
35:51
Medveščak rozjíždí další akci za svou brankou, u puku je Kozák.
34:26
Lessio se levou stranou hnal k brance, rychlou střelou ale trefil pouze Poggeho.
33:55
Ke slovu se dostali i hosté a snižují na tříbrankový rozdíl. Po Katicově nahození se puk odrazil od zadního mantinelu před branku, kde se zorientoval ALEXANDRE GIROUX a bekhendem našel mezírku, kterou dostal puk do sítě – 4:1. Asistence: Mark Katic.
33:12
Prakticky až do branky se domácí snažili dotlačit puk, kombinace ale byla už trochu přehnaná.
32:19
Diváci se baví rychlým hokejem a potleskem děkují za dnešní podívanou.
31:11
Slovan je v plném počtu. Tohle oslabení přečkal celkem bez problémů.
30:39
Další výpad v oslabení, nyní jej po levém křídle předvedl Skalický. Jeho Švih skončil u Gajdučenka.
30:15
Kličkovanou v oslabení předvedl Lušňák, po jeho individuální akci se bude vhazovat v útočném pásmu Slovanu.
30:01
Pogge se blýskl rychlou lapačkou, zmrazil tak Girouxovu šanci na snížení.
29:11
Medveščak si zahraje přesilovku, dvě minuty za hákování dostal Patrik Luža.
28:11
Čárku do kolonky střely si udělal i Vopelka, na hostujícího gólmana ale jeho bekhendový pokus neplatil.
27:26
Domácí hraji v naprosté pohodě, hravě přechází do útoku a narůstá počet střeleckých pokusů. Musatov pálil přes obránce, Gajdučenko ale obstál.
26:45
Sledujeme teď poklidnější pasáž, hraje se převážně ve středním pásmu.
25:41
Zleva to zkusil Voronin, jeho bombu ale Pogge zvládl ztlumit a vysloužil si za to potlesk tribun.
24:45
Zakázané uvolnění hostů, ti tak nemohou střídat a budou bránit své pásmo.
24:22
Musatov vyzkoušel Gajdučenka z pravé strany, gólman hostů schoval puk v lapačce.
23:50
Záhřeb se po dlouhé době dostal do útočného pásma, nemělo to ale dlouhého trvání. Slovan už jde zase dopředu.
22:08
A další gól v hostující síti. Nyní to bylo s trochou štěstí, neboť PAVOL SKALICKÝ spíše nahazoval ze záporného úhlu a od bránícího hráče se puk odrazil za brankovou čáru. Asistence: Andrej Šťastný.
21:37
Přihrávka skrz brankoviště prolétla až k mantinelu, Slovan pokračuje v kombinaci.
21:04
Dlouho to ale hostům nevydrželo, neboť Lukas Lessio dostal dvě minuty za držení.

Trestné minuty: 2:6
Máme za sebou první třetinu, ve které jsme viděli velkou převahu domácího týmu, který soupeře prakticky do ničeho nepustil. A přišly i góly. Jako první se na začátku 11. minuty trefil Nick Plastino a odstartoval menší gólovou kanonádu. O tři minuty později upravil ranou od modré na 2:0 Patrik Bačík a v minutě osmnácté využil přesilovku Patrik Lušňák. Ten Gajdučenka překonal zblízka střelou mezi betony. Slovan tak vede 3:0 a zatím pohodlně kráčí za výhrou.
20:00
19:52
Cheechoo, ani Bačík teď branku netrefili, oběma střelám chybělo ale opravdu málo.
19:07
Zprava pálil Musatov, gólman hostů se stačil přemístit a tvrdou ránu krýt.
19:01
Slovan hraje přesilovku čtyři na tři a pozvolna utahuje před Gajdučenkem smyčku.
18:18
Další vyloučení, nyní na straně Medveščaku. Dvě minuty za hrubost dostal Lukas Lessio.
18:00
U Gajdučenka se nám strhla po zákroku na Lužu menší potyčka a rozhodčí ukazuje jasně, bude se vylučovat. Za domácí to je Samuel Petráš, za hosty Matija Miličić. Oba za hrubost.
18:00
17:05
Přesilovka je využitá, Slovan vede 3:0. Od levého mantinelu přihrál na před brankou zcela nepokrytého PATRIKA LUŠŇÁKA a ten našel mezi Gajdučenkovými betony mezírku, kterou dostal puk do sítě. Asistence: Andrej Šťastný, Pavol Skalický.
16:41
Lessio nejenže vyhodil puk z pásma, dostal se dokonce do útoku a zakončení. Pogge jeho bekhendovou střelu chvíli hledal a v brankovišti se udála menší mela, nakonec byla hra přerušena, neboť sudí ztratil puk z dohledu.
15:57
A znovu. Nyní letěl puk až k Poggemu.
15:43
Hostům se podařilo vyhodit alespoň do středního pásma.
15:11
Navíc si Slovan zahraje přesilovku, dvě minuty za hákování dostal Alexandre Giroux.
14:57
Jak vidno, hostující gólman se dnes nebude nudit, Slovan pokračuje v útočné smršti.
13:53
No a je to už 2:0. Slovan podnikl další útok, na modrou dostal přihrávku PATRIK BAČÍK a střelou z první prostřelil vše, co mu stálo v cestě. Gajdučenko toho moc neviděl a možná mu ránu tečoval i jeden z obránců. Asistence: Mislav Rosandić.
12:50
Chipchura opět na ledě, nyní bojoval o puk u levého mantinelu. Byl sice tvrdě atakován, dokázal však udržet pásmo.
11:58
I nadále se hraje hokej bez zbytečných průtahů a přerušení, puk létá ze strany na stranu.
10:30
Slovan úvodní gól povzbudil a je opět v útočném pásmu.
09:52
Slovan jde do vedení. Domácí předvedli před brankovištěm kombinaci, puk poté putoval do druhé vlny na zcela volného NICKA PLASTINA a ten zamířil chirurgicky přesně. Puk dokonce zlehka zacinkal na konstrukci branky. Asistence: Kyle Chipchura, Žiga Jeglič.
08:54
Chipchura podnikl individuální akci, proháčkoval se až před Gajdučenka, bekhendem jej ale nedokázal překonat.
07:37
Medveščak se najednou dostal do brejku tři na dva, chybná přihrávka před brankoviště ale Poggemu usnadnila práci.
07:11
Další dva pokusy domácích, pálili Šťastný a Bačík, oba pokusy pochytal hodně zaměstnaný Gajdučenko.
06:05
Slovan velice rychle přečíslil soupeře a Hlinka se najednou hnal z levé strany na branku Medveščaku. zvolil tvrdou střelu, tu mu ale pozorný Gajdučenko zvládl pokrýt.
05:35
Pogge vytěsnil Mahbodovu střelu nad plexi, vhazovat se tak bude po pravici brankáře domácího týmu.
05:25
Rychlá kombinace Slovanu skončila přihrávkou na levý kruh, kde si sjížděl Skalický, trefil ale pouze Gajdučenkův postoj.
04:37
Rosandić tlačil puk před brankoviště, jeho přihrávku srazila obrana Medveščaku mimo centrum dění.
03:55
Medveščak kombinuje ve středním pásmu, u toho postupně střídá.
03:15
Hraje se uvolněný hokej. Nyní se před Poggeho prokličkoval Glumac, ale ani on neuspěl.
02:37
Po Lušňákově přihrávce pálil Skalický, jeho rána ale branku minula a skončila na zadním mantinelu.
01:12
Z levé strany prověřil Poggeho Zanoški, brankář Slovanu má další dílčí úspěch.
01:02
Už si zachytal i Pogge, poradil si se střelou z mezikruží.
00:20
Na Gajdučenka mířily první střely, gólman Medveščaku je od úvodu v plné permanenci.
00:01

HC Slovan Bratislava: Pogge (Pavlas) – Kundrátek, Sersen, Starosta (C), Plastino, Bačík, Rosandić, Luža (A), Pätoprstý – Cheechoo, Taffe (A), M. Hlinka – Chipchura, Jeglič, Musatov – Šťastný, Lušňák, Skalický – Petráš, Halama, Vopelka.

Medveščak Záhřeb: Gajdučenko (Tomljenović) – Glumac (C), D. Smith, Katic, T. Larkin, Smolec, Kozák – Lessio, Perkovich (A), A. Giroux – Zanoški, Arkalov, Janković – K. Voronin, Mahbod, Miličić.

Rozhodčí: Bondar, Oskirko – Majtak, Pronskich.
Oba týmy jsou již na ledové ploše, zápas za pár okamžiků začne.
Zápas v Aréně Ondreja Nepelu začne v 19 hodin, takže si na tuto dobu nic neplánujte a buďte u našeho přenosu. Jste k němu všichni srdečně zváni.
Oba týmy se utkaly už včera a také to byl zápas v Bratislavě. Hrát se mělo sice v Záhřebu, oba týmy se ale dohodly, že oba duely uvidí Aréna Ondreja Nepelu. Oba celky již pouze dohrávají sezónu, postup je jak pro Slovan, tak i Medveščak ztracen, dá se tak očekávat bezstarostný hokej, který by mohl přinést útočnou podívanou a hodně gólů. Tak jako včera, kdy na papíře vedeni hosté z Bratislavy vyhráli 5:4 po prodloužení. O branky Slovanu se postarali Hlinka, Chipchura, Jeglič, Musatov a Kundrátek.
Dobrý večer u KHL. Dnes se společně podíváme na duel mezi týmy HC Slovan Bratislava a Medveščak Záhřeb.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.