Jakub Voráček (PHI) 0+0, 0, střel, 3 hity, čas na ledě 14:22

Vyloučení: 2 – 6
Zásahy brankářů: 14 – 32
Vyhraná vhazování: 25 – 23
Dnešní utkání sledovalo 18 006 diváků.
Tento zápas je již minulostí. Do druhé třetiny velice vyrovnaný zápas. Hosté sice trefili úvodní branku, ale poté se už jen prosazovali domácí hráči. Třetí třetinu ovládli domácí, kteří měli k dispozici přesilovou hru čtyři minuty, kterou dokázali využít, a poté už jen přidali poslední branku, o kterou se postaral Hagelin. New York Rangers, tedy otočil utkání na svoji stranu a v dnešním duelu zvítězil. Stav série: 1:0.
60:00
59:49
První zápas té to série je za námi a už je jasné, že vítězí domácí tým.
59:34
Rangers zřejmě už úmyslně vyhazují na zakázané uvolnění.
59:12
Schenn (PHI) dostává dvě minuty za krosček.
59:01
58:36
Domácí jsou ve vlastním obranném pásmu, kde že jen dohrávají zápas.
58:19
Rangers drží kotouč za vlastní brankou a rozjíždí útočnou akci.
58:01
Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.
57:28
Domácí už jen dohrávají zápas a tuto přesilovku využívají jako čas na odpočinek.
57:01
Rinaldo (PHI) dostává dvě minuty za sekání.
57:01
Menší potyčka před domácí brankou, ale rozhodčí přerušuje hru a snaží se od sebe rozdělit hráče. Následuje komerční přestávka. Uvidíme zda bude nařízen nějaký trest.
55:52
Rangers právě vstřelili branku!
Domácí zřejmě potvrzují dnešní výhru! Teď se ukázalo pravidlo "Nedáš, dostaneš". Richards se dostal ke střele od modré a Emery vyrazil je před dorážejícího CARLA HAGELINA, který neměl žádný problém dopravit kotouč za brankovou čáru. Asistence: Brad Richards a Jesper Fast.
55:38
Horní tyčka, kterou trefuje MacDonald!
55:41
Flyers se přesunuli do útočného pásma, kde kombinují.
54:46
Simmonds rozehrával na Voráčka, který se pokoušel dostat se do útočného pásma podél levého mantinelu, ale jeho akci zastavil ofsajd.
54:01
53:38
Rangers se nyní usazují v útočném pásmu a Emery chytá vše co na něj létá.
53:05
Domácím se ale tato přesilovka moc nedaří. Philadelphia vyhazuje puk do středního pásma a hosté mohou vystřídat.
52:01
A máme tady další vyloučení. Giroux (PHI) dostává dvě minuty za sekání.
Komerční přestávka.
51:10
Hosté, ale nic nevzdávají a pokoušejí se vstřelit kontaktní branku.
49:09
A Rangers využívají i druhou polovinu přesilové hry. Domácí se dostávají do dvoubrankového vedení, a to zásluhou ihned několika hráčů. Richards našel krásnou přihrávkou volného DEREKA STEPANA, který pohotovou střelou do odkryté branky střílí třetí gól New Yorku. Asistence: Brad Richards, Martin St. Louis.
48:22
A domácí otáčejí průběh zápasu v přesilové hře na svoji stranu. Nash poslal puk zpoza branky na volného Louise, který ještě nahrál na druhou stranu na voleného BRADA RICHARDSE, který trefuje zcela odkrytou klec. Asistence: Martin St. Louis, Rick Nash.
47:59
St. Louis byl v ideální pozici, ale jeho střelu mu zblokoval Timonen.
47:35
To byl velmi tvrdý hit na Hagelina a na ledě je krev. Akeson (PHI) dostává čtyři minuty za vysokou hůl.
47:04
Emery si připsal další úspěšný zákrok a domácí stále kombinují v útočném pásma.
46:47
Lecavalier se dostal ke skákavému kotouči a dokázal i vystřelit, ale jeho střela letěla mimo branku.
46:35
A máme tady přerušení po střele Fasta, který trefil od modré připraveného Emeryho. Následuje komerční přestávka.
46:06
Opět se bojuje o kotouč v útočném pásmu hostů. Úspěšnější byli domácí, kteří se dostali k puku a ihned se ženou dopředu.
45:32
Až teď mohli zahrozit domácí, ale Hagelin který se řítil na branku nedokázal zakončit, jelikož mu puk sklouzl z hokejky.
44:59
Zimním stadionem zní pokřik "Let's go Rangers", ale domácímu celku to příliš nepomáhá. U puku jsou hosté.
44:29
Flyers se pokouší udržet se v útočném pásmu, ale kotouč je v rohu kluziště.
43:51
Hosté se jen brání a nakonec to byl Raffl, který dokázal kotouč vyhodit, ale je z toho zakázané uvolnění.
43:16
Rangers se dostalo do plného počtu a ihned hrozí v útočném pásmu, kde si nyní Emery připsal na své konto několik úspěšných zákroků.
42:46
42:16
Moore dokázal vyvézt kotouč do útočného pásma a dokonce i v oslabení dokázal zahrozit střelou, ale Emry ji vyrazil mimo dosah své klece.
41:47
Hosté jsou usazeni v útočném pásmu, kde hledají recept na Lundqvista.
40:59
Voráček to zkusil sám, ale Lundqvist vychytal. Následoval dorážka Simmondse, ale i tu dokázal domácí brankář chytit.
40:46
McDonagh (NYR) dostává dvě minuty za vysokou hůl.
40:39
Philadelphia má ihned na úvod po nechanou výhodu a bude se vylučovat na straně domácích.
40:25
Domácí vyhráli vhazování a nyní již zakládají útočnou akci.
40:01
Další třetina začne přibližně ve 2:58.
Druhá třetina je již také za námi a skóre se nám nezměnilo. Tudíž i po prostřední třetině platí skóre 1:1. My sledujeme hru, kde všichni hráči hrají hlavně hodně do těla. Domácí jsou mírně aktivnější a mají i více šancí, ale proměnit je nedokázali. Hosté hrají spíše dozadu, kde jen brání a pokoušejí se zakládat útočné akce jen pomocí dlouhých přihrávek.

39:27
Pozorujeme spíše hodně hitů, ale zatím moc gólu k vidění není. Domácí se ještě dostávají ke kotouči, ale zatím jsou jen ve svém obranném pásmu.
39:01
Probíhá poslední minuty druhé třetiny.
38:55
Domácí i hosté hrají v plném počtu.
38:38
Rangers se pokouší o založení akce, ale zatím neúspěšně.
37:38
Philadelphia se drží před Lundqvistem, ale pouze kombinuje. Voráček na Girouxe, ale ten o několik desítek centimetrů minul branku.
37:06
Nyní uvidíme také trochu změnu. Hra pokračuje čtyři na čtyři.
36:55
Zuccarelo (NYR) dostává dvě minuty za hrubostí.
Schenn (PHI) dostává dvě minuty za vysokou hůl.
36:47
Simmonds nyní drží kotouč v útočném pásmu, kde kombinuje. Lundqvist nemusel, ale zasahovat.
36:08
Hosté si nyní neporozuměli na modré čáře a je z toho postavení mimo hru.
35:49
Boyle perfektně obral soupeře o kotouč a nyní se žene po levé straně mantinelu do útočného pásma, ale jeho střela mu nesedla a puk letěl mimo branku.
35:16
A je tady další komerční přestávka.
35:15
Giroux vyhodil kotouč do středního pásma, ale tam byl jen domácí obránce, který si nedokázal pohlídat modrou čáru a vjel do ofsajdu.
34:41
Druhá formace domácích je velmi aktivní. Nyní operuje s pukem v útočném pásmu. Richards pálil od modré a Emery musí chytat.
33:27
Grossman zachytil nepřesnou rozehrávku domácích, ale útočnou akci hostů založit nedokázal.
32:34
Richards si prodloužil pobyt na ledě a ihned měl na hokejce dvě gólové situace, ale Emeryho nepřekonal.
31:41
Rangers se teď vůbec nemůže dostat přes střední pásmo, a když už se jim to podaří, tak se hraje spíše podél mantinelu.
30:49
Flyers se dostali do útočného pásma, ale hra se odehrává jen v rohu kluziště. Nakonec Pouliot vybojoval puk u mantinelu a přihrál do středního pásma, kde byl rozjetý jeho spoluhráč.
30:08
29:39
Hra se na chvíli přesunula před Lundqvista, ale opravdu to byla jen chvíle. Domácí si ihned vybojovali kotouč a řítili se dopředu. Střela Zuccarela skončila v lapačce Emeryho.
29:18
Emery raději podržel kotouč po střele z jednoho útočníku Rangers. Vhazovat se bude po jeho levici.
28:38
Giroux se pokoušel nahodit kotouč do útočného pásma, ale to se mu nepodařilo, protože puk zachytil Hagelin, který neváhá a ihned se řítí dopředu.
27:51
Staal rozehrál velmi nepřesně a puku jsou hosté. Voráček dostal přihrávku do středu levého kruhu, ale jeho střela byla zblokovaná.
27:05
Domácí se pokoušejí vybojovat puk v útočném pásmu, a to se jim také daří. Klein vybojoval kotouč a ihned vystřelil, ale hostující brankář střelu vyráží do ochranné sítě.
26:42
Moore byl na modré čáře příliš rychlý a vjel svému spoluhráči do ofsajdu. Následuje komerční přestávka. Vhazovat se bude ve středním pásmu.
26:02
Giroux kombinuje v útočném pásmu spolu s Voráčkem, ale opět nepřesná rozehrávka. Jezdci si berou kotouč a ženou se na Emeryho.
25:39
Zuccarelo se dostal k puku a jeho střela orazítkovala boční tyčku hostující branky!
25:22
Simmonds to nemyslel vůbec špatně, ale nakonec jeho přihrávka skončila na zakázaném uvolnění.
24:47
Stepan na modré přihrával na Stralmana, ale jeho rozehrávka nebyla přesná a kotouče ujali hosté, kteří ale nemají dostatek sil a musí jít střídat, takže puk pouze do útočného pásma nahazují.
24:01
Pouliot dostává prostor na ledě a nyní se dostal k puku po přihrávce od Dorsetta a neváhal ani vteřinku a rychlou střelou z první prověřil pozornost Emeryho.
23:48
Boyle a spol. dokázali sevřít první formaci hostů v obranném pásmu. Giroux se pokoušel vyhodit kotouč, ale to se mu nepodařilo.
22:52
Domácí kombinují v útočném pásmu podél mantinelu, ale tahle přihrávka od Fasta nebyl vůbec přesná a Rangers musí ven z útočné třetiny.
22:01
Hosté jsou stále u kotouče, ale nemohou se dostat ze středního pásma. Richards dokázal získat puk a ihned zakládá útočnou akci.
21:18
Až teď se hosté dostali k puku a ihned prověřili pozornost Lundqvista.
20:58
Philadelphia vybojovala puk a ihned ho vyhodila do středního pásma a domácí musí zakládat útočnou akci znova.
20:16
Vhazování vyhráli domácí, kteří se ihned usazují v útočném pásmu, kde kombinují.
20:01
Další třetina začne přibližně ve 2:06.
První třetina je za námi a výsledková tabule nám ukazuje vyrovnané skóre. Úvodní branku vstřelil hostující tým, a to zásluhou MacDonalda, který tvrdou střelou od modré otevřel stav utkání. O necelé tři minuty později se Rangers probudilo a vyrovnalo. O vyrovnávací branku se postaral Mats Zuccarello.

19:52
Rangers ještě zkouší napadat a útočit, ale v první třetině se již nic nestane.
19:16
Simmonds se perfektně dostal s kotoučem až před Lundqvista, ale už nestihl zakončovat, a tak se pokusil alespoň zpoza branky přihrávat.
19:01
Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:06
Hráči bojují o každý kousek ledu. Nyní se svedl boj o kotouč za domácí brankou a nakonec puk vybojoval Klein, který ihned zakládá útočnou akci.
17:27
Lecavalier se pokusil dostat kotouč do útočného pásma, ale domácí ho ihned o puk obrali. New York rozjíždí útočnou akci.
16:16
Voráček objel domácí branku a pokoušel se zakončovat, ale nakonec jeho střela končí pouze odrazem od boční tyčky!
15:45
Hra se nyní odehrává ve středním pásmu. Stepan už se na to nemohl koukat a tvrdou střelou ze středního pásma vystřelil na Emeryho, ale tato střela hostujícího brankáře nějak neohrozila.
14:58
Flyers rozjíždí útočnou akci, ale Timonen rozehrál špatně a kotouče se ujal Nash, který mohl zakončovat, ale nakonec přihrál na modrou, kde nikdo nebyl, a tak se puk nachází ve středním pásmu.
14:31
Další komerční přestávka.
14:05
Rangers stále před Emerym, ale hostující brankář zatím odolává.
13:32
Domácí se bleskurychle dostali do útočného pásma, ale kotouč zůstal u mantinelu, kde se o něj svedl boj. Rozhodčí hru nakonec přerušil.
12:52
Voráček se dostal s kotouč do útočného pásma, kde se pokouší něco vymyslet, ale domácí tým si dokázal vybojovat puk a zakládá rychlý protiútok.
10:53
A je vyrovnáno! Neuvěřitelné co nyní předvedl domácí útočník. MATS ZUCCARELLO nejprve vystřelil z mezikruží, ale Emery dokázal kotouč ještě vyrazit, ale již zmiňovaný střelec na podruhé bekhendovou střelou hostujícího brankáře překonal. Asistence: Benoit Poulio, Marc Staal.
10:39
Rangers se usadilo v útočném pásmu a kombinuje před hostujícím brankářem.
10:20
A máme tady další komerční přestávku.
09:58
Polovina první třetiny je za námi a my pozorujeme hodně tvrdý hokej plný hitů. Nyní jsou u kotouče domácí, kteří se drží před hostujícím brankářem.
09:36
Hra se odehrává spíše v obranném pásmu domácích. Teď si Lundqvist na svoje konto připsal ihned několik úspěšných zákroků.
08:29
Domácí hokejisté se pokouší zase vyrovnat, ale vůbec se jim nedaří dostat se k puku. Philadelphia se zatím drží v útočném pásmu a kombinuje.
07:59
Hosté jsou při chuti a pokouší se zvýšit své jednobrankové vedení. Nyní Simmonds nerozehrál vůbec dobře a je z toho další zakázané uvolnění.
07:45
07:28
Philadelphia právě vstřelila branku!
Tak a máme tady úvodní branku utkání. Krásná akce, kterou vytvořil hráč s číslem devatenáct. Hartnell zpoza branky nahrával na modrou čáru, kde byl připraven ANDREW MACDONALD, který tvrdou ránou prostřelil domácího brankáře. Asistence: Scott Hartnell.
06:44
Hra se chvilku odehrávala ve středním pásmu a nakonec se ke kotouči dostali domácí. Ti se ale nedohodli na rozehrávce, a tak puk skončil na zakázaném uvolnění.
05:46
Domácí jsou u puku, ale nemohou se dostat do útočného pásma. My sledujeme hodně aktivní hru, kterou doplňují pěkné zákroky u mantinelů.
05:16
Voráček dostal pěknou přihrávku do mezikruží, ale nedokázal ji zpracovat. Kotouče se tedy ujali domácí, kteří se ihned vrhají do rychlého protiútoku.
04:55
Dominik Moore se dostal ke střele od modré, ale Emery předvedl pohotový zákrok a ukryl kotouč do své lapačky.
04:31
03:58
Read se dostal k puku a vyhodil puk do středního pásma. Domácím se tato přesilovka vůbec nedaří.
03:22
Hosté se brání zatím skvěle. Rangers se nemohou usadit před hostujícím brankářem.
02:31
Hall (PHI) dostává dvě minuty za nedovolené bránění.
02:21
Domácí se nyní usadili v útočném pásmu a kombinují. Rozhodčí signalizují vyloučení. Na trestnou lavici půjde někdo z hostů.
01:45
Hosté vybojovali kotouč ve vlastním obranném pásmu a chtěli rozehrát, ale přihrávka na Simmondse nebyl přesná a skončila na zakázaném uvolnění.
00:58
Rangers se stále pokoušejí o přechod přes střední pásmo. Až teď se to povedlo a domácí se již usazují v útočném pásmu.
00:19
Hosté vyhráli úvodní vhazování, ale Staal neudržel kotouč na své holi, a tak se puku zmocňují domácí, kteří se pokouší o přechod středního pásma.
00:01
Americká hymna je již za námi a utkání může každou chvíli začít.
Hráči jsou již na ledové ploše a my si nyní poslechneme hymnu USA.
Start utkání se nám ještě kvůli před zápasovému programu trochu zpožďuje.

New York Rangers: Lundqvist (Talbot) – Staal, Stralman, Falk, J. Moore, Klein, Diaz – Nash, Stepan, Hagelin – Fast, Richards, D. Moore – Zuccarello, Brassard, Pouliot – Dorsett, Boyle, Carcillo

Philadelphia Flyers: Emery (Mason) – Coburn, Timonen, Grossman, Streit, Schenn, MacDonald – Voráček, Giroux, Hartnell – Simmonds, Schenn, Raffl – Akeson, Couturier, Read – Hall, Lecavalier, Rinaldo

Rozhodčí: Jackson, O'Rourke – Devorski, Nansen.