Viděli jsme skvělý zápas, který obsahoval vše, co má správná hokejová bitva nabídnout. Emoce, šarvátky, radost smutek. Domácí tým vyhrává po samostatných nájezdech 3:2.
Jaromír Jágr (FLA) 0+0, 1 střela, čas na ledě 18:23
V samostatných nájezdech zvítězil tým Anaheim Ducks.
Autorem vítězné branky je CHRIS STEWART.
Samostatné nájezdy začínají.
Vůbec poprvé v letošní sezóně pojede Florida nájezdy. Domnívám se, že své schopnosti předvede i česká osmašedesátka.
65:00
Prodloužení skončilo.
64:45
Santorelli neuspěl, podobně jako Cogliano. Uvidíme nájezdy.
64:20
Luongo pokryl další šanci soupeře.
64:00
Poslední minuta prodloužení.
63:20
Nyní zase šance domácích, Horcoff neuspěl.
63:01
Jágr se dostal do šance, ale neuspěl. Klobouk dolů, v prodloužení dostal obrovský prostor na ledě. Jeho fyzické síly jsou neuvěřitelné.
62:27
Na ledě je Jaromír Jágr. A právě on chce rozhodnout.
62:08
Andersen výtečně vychytal tři hostující hráče. Trocheck, Smith, ani Jokinen neuspěli. Domácí fanoušci stojí.
61:04
Oba týmy střídají, na led přichází nové síly.
60:30
Bjugstad a Huberdeau, oba se dostali do střelecké pozice, ani jeden z nich však nevystřelil přesně.
60:20
Hosté se dostali do postavení mimo hru,a tak museli vyklidit pásmo.
60:01
60:00
59:54
Anaheim právě vstřelil branku!
Gól. Vyrovnáno. Půjde se do prodloužení, protože COREY PERRY dává gól. Dostal puk před odkrytou branku a se zakončením neměl problém. Asistence: Ryan Kesler, Hampus Lindholm.
59:37
Domácí se nemohou usadit v pásmu.
59:21
Úžasný konec zápasu. Ducks nastěhovaní v útočném pásmu. Přichází faul hostujícího Campbella, který dostává dvě minuty. Šance pro domácí na vyrovnání. Zároveň i pro hosty, neboť minou vyhazovat aniž by se jednalo o icing.
58:45
Domácí v šesti.
58:38
Jágr se dostal ke střele, které chyběly milimetry.
58:01
Jágr nahrál Bjugstadovi, který při střele zlomil pracovní nástroj.
57:48
57:20
Necelé tři minuty zbývají do konce třetí třetiny.
57:00
Hosté posílají puk daleko od své branky.
56:53
Luongo kryje další střelecký pokus soupeře.
56:42
Tlak Anaheimu se nekoná.
56:19
Šmankote, co teď neproměnil Chirs Stewart, nad tím zůstává rozum stát. Výtečně, skvělý, parádní zákrok si připsal hostující gólman Luongo. Naopak ze Stewarta bude dost možná nešťastník.
56:00
Ducks od své branky začínají útočnou akci.
55:50
Tento moment bude pro výsledek zápasu hodně klíčový.
55:48
Howden vyloučen na dvě minuty za hákování. Šance pro domácí, kteří si zahrají přesilovou hru.
55:00
Anaheim se snaží vyrovnat, ale nyní hraje hostující obrana dobře.
54:23
Bolland neuspěl střelou z dolní hranice kruhů. Velká šance Floridy.
54:04
Komerční přestávka.
53:00
Sedm minut do konce třetí části hry. Jágr nyní na sebe navázal dva protihráče, čímž udělal prostor pro své spoluhráče. Ti toho ovšem nedokázali využít.
52:20
Hosté na chvilku se dostali do útočného pásma, pak o něj ale přišli.
51:30
51:24
Čas domácím běží hodně rychle, naopak z pohledu hostů vůbec ne.
50:30
32:19, takový je poměr střel na branku v 52. minutě.
50:01
Polovina třetí třetiny je pryč, stav zápasu stále hovoří ve prospěch hostujícího týmu.
49:03
Jokinen s Jágrem vyrazili do útoku. Český útočník si klepal o přihrávku, ale Jokinen vystřelil sám. Branku minul o malý kousek.
48:00
Domácí mužstvo svůj tlak hodně stupňuje. Florida se nyní brání a do útoku se prakticky nedostává. Otázkou je, jak dlouho dokáže defenziva Panterů odolávat.
47:38
Vatanen se dostal do vyložené pozice, v níž selhal. Následuje komerční přestávka.
46:30
Třetí třetina se pomalu blíží ke své polovině, Florida drží svůj jednobrankový náskok. Domácí budou muset zabrat, pokud chtějí alespoň vyrovnat.
45:40
Tempo hry se poněkud uklidnilo, hraje se spíše ve středním pásmu. Ani jeden tým nechce udělat chybu.
44:40
Panthers ubránili oslabení, a tak nyní mohou přemýšlet o útoku.
44:10
43:57
Postavení mimo hru, kterého se dopustili domácí, znamená, že se hra stěhuje do středního pásma.
43:43
Další dobrý zákrok, tentokrát se předvedl Luongo.
43:25
Ducks jsou v útoku, ale nestřílí. Hrají podél mantinelů.
42:30
Florida se brání, domácí jsou v útočném pásmu. Několik střel zblokovali obránci. Luongo si s ostatními střelami poradil.
42:10
Vyloučen Brian Campbell na dvě minuty za sekání.
41:47
A další zákrok domácího brankáře. Domnívám se, že dnes bude zvolen hvězdou zápasu.
41:34
Pirri se dostal do skvělé pozice, ale domácí brankář ho vychytal. Andersen drží Anaheim na dostřel.
40:54
Střelecky jsou aktivnější domácí (28:15), co se skóre týká, ve vedení je Florida.
40:15
Hra je přerušena, vhazovat se bude před brankou Floridy.
40:01
Tři branky přinesla druhá třetina, po níž vede Florida 2:1. Jaromír Jágr zatím nemá kanadský bod, ale na ledě je hodně vidět.
40:00
39:31
Zakázané uvolnění Floridy.
39:24
Luongo výtečně vychytal Keslera.
39:00
Probíhá poslední minuta hry ve druhé třetině.
38:54
Buly v útočném pásmu Floridy. Puk mají pod kontrolou hráči Ducks.
37:57
Florida právě vstřelila branku!
Florida vede 2:1 a postaral se o to ERIK GUNBRANSON, který uspěl přesnou střelou. Jágr rovněž odvedl důležitou práci při této akci, ale pod gól přímo podepsaný není. Asistence: Nick Bjugstad, Jonathan Huberdeau.
37:18
Následuje komerční přestávka po zákroku Luonga.
37:18
Florida se snaží něco vymyslet před brankou domácích, ale nedostává prostor od defenzivy.
35:30
Druhá třetina se blíží do své finální části, skóre je vyrovnané. Střelecky vedou domácí a to výrazně 25:13.
35:12
34:20
Floridu hodně trápí nepřesnosti. Těch je v této přesilovce opravdu nadměrné množství.
34:01
Huberdeau po Jágrově přihrávce nedokázal pálit přesně.
33:20
Silfverberg okamžitě vyhazuje přes všechny čáry.
33:12
Za podražení vyloučen Corey Perry. Přesilovka pro Floridu.
32:42
Jokinen napadal hluboko v útočném pásmu, a pak měl problémy, aby se dokázal vrátit do obrany.
31:36
Po několika šancích Floridy raději domácí brankář přerušuje hru, buly před ním.
31:04
Na druhé straně to byl Petrovic, který nedokázal zamířit přesně. Ve vyložené šanci absolutně selhal.
30:40
Santorelli dostal přihrávku na brusle, i tak dokázal vystřelit a málem z toho byla velká šance.
30:10
Komerční přestávka v začínající jednatřicáté minutě.
29:45
Florida se za vyrovnané stavu tlačí do zakončení, chce získat vedení na svou stranu. Proti je domácí brankář Andersen, který podívá velmi dobrý výkon.
28:38
Následuje komerční přestávka.
27:50
Dvacátá střela na branku znamená vyrovnání. Bieksa přenechal puk CHRISU STEWARTOVI, který se trefil přesně. Ducks se dočkávají vyrovnání krátce před polovinou zápasu. Asistence: Kevin Bieksa, Shawn Horcoff.
27:37
Lindholm si vybruslil do dobré střelecké pozice, v níž ho vychytal Luongo. Střelecky jsou domácí aktivnější, vedou 19:9, jenomže skóre vypadá 0:1.
27:01
Domácí zahráli na zakázané uvolnění, buly před Andersenem.
26:47
Ducks se nemohou během přesilové hry stabilně dostat do útočného pásma.
25:49
Vyloučen Nick Bjugstad na dvě minuty za držení. Přesilovka pro domácí.
25:01
Florida jde to vedení. Obrovskou chybu udělala domácí obrana. Hned tři hráči mířili na branku Andersena. MacKenzie posunul na Howdena, který přenechal puk spoluhráči. ROCCO GRIMALDI se trefil přesně a Florida vede. Asistence: Quinton Howden, Derek MacKenzie.
24:14
23:40
Obránce Holzer ve spolupráci s Andersenem dokázali utěsnit všechny mezírky, kterými se mohl puk dostat do domácí branky.
23:12
Minuta přesilovky pryč, Panteři se do velké šance nedostali.
22:35
Floridě se nedaří hrát přesilovku aktivně, domácí celkem v pohodě brání.
22:14
Vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění domácí Kevin Bieksa. Přesilovka pro hosty.
21:34
Nyní má více ze hry domácí tým, ale nedaří se mu získat stabilnější tlak v útočném pásmu.
21:01
Perry se dostal do dobré střelecké pozice, branku ale trefit nedokázal.
20:01
První buly druhé třetiny vyhráli hostující hokejisté. Jágr hledal Bjugstada, který přesný pas nedokázal zpracovat.
20:01
20:00
19:35
Pravděpodobně už se nic nestane, třetina se v klidu dohrává.
19:00
Poslední minuta hry v první třetině.
18:37
Jágr se vrátil přes půl kluziště, aby dokázal zastavit Perryho, který už se chystal kouzlit v obranném pásmu Floridy. Výtečně obranný zákrok českého hráče.
18:00
Probíhají poslední dvě minuty hry v první třetině.
17:38
Anaheim se dostal do brejku dva na jednoho. Holzerovu střelu vykopl Luongo betonem.
17:30
16:50
Jágr znovu u kotouče, ale nemá komu přihrát. Následně Ducks vyhazují.
16:10
Jágr a spol. na ledě. Domácí se musí bránit, ale Florida vlastní chybou přichází o pásmo.
15:55
Pirri přihrávku letící vzduchem minul.
15:30
Vyloučen Clayton Stoner na dvě minuty za krosček. Přesilovka pro Floridu. Komerční přestávka.
14:22
Holzer vystřelil malý kousek za hranicí kruhu a hostující brankář puk vykopl betonem.
13:30
Sledujeme pasáž hry, která nenabízí mnoho střel na branky. Hraje se spíše ve středním pásmu.
12:37
Komerční přestávka, která se více hodní hostům. Luongo zlikvidoval střelu Keslera. Florida se poslední minuty brání.
11:30
Pozor na něj. Znovu to byl Cogliano, který před brankou Floridy kotouč nebezpečně tečoval. Luongo dokázal zareagovat.
11:05
10:51
Luongo skvěle teď vychytal dva hráče domácích, kteří zůstali zapomenutí před brankou.
10:23
A domácí znovu přicházejí o útočné pásmo.
10:00
Jokinen vybojoval kotouč a v oslabení zavezl puk k brance Ducks. Ušetřil tak cenné vteřinky z oslabení.
09:32
Anaheim se dostal do postavení mimo hru, vhazovat se bude ve středním pásmu. Přesilová hra se zatím domácímu týmu nedaří podle představ.
09:05
Vyloučen Branton Pirri na dvě minuty za podražení.
08:40
Hodně těžkou přihrávku dostal Jágr před branku. Skákající kotouč nedokázal zpracovat. Když sleduji opakovaný záběr, musím poznamenat, že se jednalo možná spíše o střelu na teč.
08:16
Panthers si nerozuměli, a tak se píská zakázané uvolnění. Na ledě je první formace Floridy.
07:26
Florida se po zmatečné rozehrávce dostala do postavení mimo hru. Vhazovat se bude ve středním pásmu. Střely na branku 5:5.
07:10
Po delší době bez přerušení rozhodčí nyní pískají. Následuje komerční přestávka. Jaromír Jagr, který se vrátil dnes do sestavy Floridy, je na ledě hodně vidět. Podle jeho pohybu je patrné, že je naprosto v pořádku.
05:43
Jaromír Jágr byl na ledě poměrně dlouhou dobu. Obraně Ducks pořádně zatopil. Spolu se svými kumpány dostal soupeře pod tlak. Brankář Andersen si se dvěma střelami poradil.
04:40
Jakob Silfverberg vystřelil dobře a znovu stálo při maskovaném muži štěstí.
04:22
Domácí jsou nyní aktivnější. Gólman Floridy má plné ruce práce, aby si se všemi střelami soupeřů poradil.
03:45
Icing domácích, buly před brankou Ducks.
03:00
Úvodní tři minuty přinesly pět střel na branku. Neujala se ani jedna, a tak stále platí nerozhodný stav.
02:43
První větší šance Floridy. MacKenzie se prokličkoval až před branku. Bekhendovou střelou trefil hruď brankáře Andersena.
01:55
Hagelin připravil další práci hostujícímu brankáři, který si připisuje třetí zákrok.
01:07
A znovu to byl Cogliano, který se pokoušel vstřelit úvodní branku utkání. To se mu nepovedlo, protože ho vychytal Luongo.
00:57
Zakázané uvolnění vrací hru před branku hostujícího týmu.
00:23
Perry zkoušel vystřelit z nulového úhlu. Puk byl tečovaný do ochranné sítě.
00:17
Cogliano dostal přesnou přihrávku na modrou čáru a rychlou střelou prověřil pozornost brankáře Luonga.
00:01
Úvodní buly vyhráli domácí hokejisté, kteří se ihned dostali do útočného pásma.
00:01
Utkání začne o něco později, což je u NHL zvykem.

Anaheim Ducks: Andersen (Khudobin) – Bieksa, Lindholm, Holzer, Fowler, Vatanen, Stoner – Perry, Kesler, Santorelli – Stewart, Rakell, Hagelin – Silfverberg, Horcoff, Cogliano – Friberg, Wagner, Maroon

Florida Panthers: Luongo (Montoya) – Ekblad, Campbell, Petrovic, Kulikov, Gudbranson, Mitchell – Jágr, Bjugstad, Huberdeau – Smith, Trocheck, Jokinen – Grimaldi, Bolland, Pirri – Howden, MacKenzie, Wilson
Podle nejnovějších informací by měl Jaromír Jágr do tohoto utkání nastoupit.
Domácí tým se v léto sezóně poněkud trápí. Prožívá nepovedený start do sezóny. Lídrem bodování je Rickard Rakell se čtyřmi body. O bod méně má celkem sedm hráčů.
Nejproduktivnějším hráčem hostů je Jaromír Jágr mající na svém kontě deset bodů za šest branek a čtyři asistence. Druhým v produktivitě je Vincent Trocheck s devíti body (5+4).
Dovolte mi, abych co nejpříjemnější sportovní zážitek dopřál všem fanynkám a fanouškům toho nejlepšího světového hokeje. V tomto zápase NHL proti sobě nastoupí Anaheim Ducks a Florida Panthers.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:30.