Radek Faksa (DAL) 1+0, 3 střely, čas na ledě 14:38
Jiří Hudler (DAL) 0+1, 1 střela, čas na ledě 12:58
Tři hvězdy utkání:
1. Jack Eichel (BUF) 2+0
2. Tyler Ennis (BUF) 1+0
3. Sam Reinhart (BUF) 0+1
Ve třetí třetině padl pouze jeden gól, když se do prázdné branky trefil Jake Eichel. Dallas si žádné větší šance nepřipravil, a zaslouženě odjíždí s prázdnou.
59:50
Sabres právě vstřelili branku!
Po chybě jednoho z hráčů Dallasu jel sám na prázdnou branku JAKE EICHEL, který tak definitivně uzavírá skóre dnešního střetnutí. Bez asistence.
59:23
Dallasu se nedaří usadit v útočné třetině.
58:58
Buffalo vyhrálo buly a posílá puk do středního pásma.
58:51
Domácí opět vyhazují na zakázané uvolnění.
57:55
Dallas kombinuje v útočné třetině, ale střela ne a ne přijít nebo je zblokovaná.
56:48
Z přemíry snahy se dostal do ofsajdu Roussel.
56:40
Dallas se snaží s výsledkem něco udělat, ale bez střelby to nepůjde.
55:54
Ihned po buly pálil neúspěšně Eichel.
55:50
Z protiútoku netrefil, z gólové pozice, branku McCabe, který si tak mohl připsat druhou branku v utkání, i v celé sezoně.
55:35
Stars usazeni v útočné třetině, ale kotouč točí pouze po rozích.
55:00
Pět minut do konce a nic nenasvědčuje tomu, že by hosté mohli zdramatizovat konec utkání.
54:13
Ryan O´Rielly se skvěle vrátil a obral soupeře o puk.
53:31
Hraje se daleko od domácí branky.
52:47
Carrier šikovně nahodil na Lehtonena, aby se nepískal icing, a celá pětka odchází střídat.
52:09
Teď se Lehner skvěle přesunul proti střele Lindella.
51:35
Lehtonen si musel připsat další úspěšný zákrok. Zatím se závěrečný tlak Stars nekoná.
51:15
Po střele Okposoa se hra přerušuje.
50:43
Hosté teď jeli 4 na 2, Eaves, ale nedokázal najít žádného z najíždějících spoluhráčů.
50:10
Reinhart vyprášil Lehtonenovu výstroj.
49:35
Po Oduyově střele vznikl pořádný chumel před brankou domácích, hráči Buffala ale kotouč vybojovali a vyhodili do bezpečí.
49:23
Sražená střela, vhazovat se bude před Lehnerem.
48:51
Nepřesné přihrávky teď připravily Dallas o dobře vypadající situaci.
48:01
Ne, v dnešním utkání se Dallasu zakládání útoku prostě nedaří. Další zakázané uvolnění.
47:01
Kotouč v hledišti, vhazovat by se mělo v útočném pásmu Dallasu.
46:21
Po levém křídle se do dobré pozice dostal Foligno, jeho střelu Lehtonen vyrazil bez větších potíží.
46:10
Na dobře postaveného Lehnera nyní Sharp nevyzrál.
45:30
Carrier nabral rychlost, objel branku a snažil se zakončit, Lehtonen se stačil přesunout.
44:39
Kane padáčkem hledal mezi kruhy Girgensonse, který na kotouč o centimetry nedosáhl.
44:17
Nakonec Lehtonen přerušuje hru.
44:10
Nyní vidíme neúspěšné pokusy o založení útoku na obou stranách.
42:56
Konečně se Hvězdám daří svého soupeře zatlačit, na střelu ale stále čekají.
42:30
Střela Jordieho Benna sražena mimo hrací plochu.
41:45
Domácí opět šetří cenné vteřinky v útočném pásmu.
40:54
Do dobré příležitosti se dostal Okposo, Lehtonena ale nepřekonal.
40:23
Hráče Buffala v postupu zastavuje ofsajd.
40:15
Buffalo začne útočit jako první.
40:01
Další třetina začne přibližně v 21:06.
Ve druhé třetině jsme viděli dva góly. První branka Eavese nebyla uznána poté, co si trenér Buffala vzal challenge pro ofsajd. Ve 28. minutě se prosadil, útočně dobře naladěný, Jack Eichel, který poslal svůj tým do dvougólového trháku. Domácí jsou v dnešním utkání lepším týmem, a Hvězdy budou muset hodně zabrat, pokud chtějí vybojovat alespoň bod.
40:00
39:43
Jack Eichel má na svém kontě už 9 střel, což je jeho maximum v celé kariéře!
39:33
Hra je ve středním pásmu, v držení kotouče hráči Buffala.
39:01
Buffalo se snaží držet puk co nejdál od své branky.
38:15
Klingberg se z pravého rohu prokličkoval k brance, střílel ale po zemi z velkého úhlu.
37:43
V ofsajdu přistižen Jake Eichel, který je v dnešním utkání velmi aktivní.
37:14
Kari Lehtonen přerušuje hru.
36:43
Faksova střela zblokována pozornou obranou.
36:33
36:20
Sabres vyhazují.
36:15
Po skrumáži před brankou Buffala si Lehner schoval kotouč a přerušil hru.
36:00
Až nyní se usadili a kombinují po rozích.
35:41
Hostům se nedaří dostat do útočné třetiny.
35:00
Eavesova střela zblokována a domácí vyhazují.
34:45
Stars ihned po buly kombinují v útočném pásmu.
34:33
Vyloučení v týmu Buffalo Sabres (Brian Gionta – 2 min., hákování).
33:39
Vyhození přes všechny čáry se odrazilo k Lehnerovi, který se dotkl kotouče a tudíž se bude vhazovat po jeho levici. Zakázané uvolnění se ruší.
33:07
Dobře zakročil Oduya, který odstavil Ennise, který mohl jít sám na Lehtonena.
32:11
Snášející se kotouč raději Lehtonen lapil a přerušil hru.
31:37
31:27
Spezza vyzkoušel Lehnerovu pozornost z pravého křídla.
30:25
Eichelova střela sražena mimo.
30:19
Dallas se osvobozuje vyhozením přes všechny čáry.
29:49
Foligno byl tváří v tvář Lehtonenovi, blafák mu ale nevyšel, jak by potřeboval.
29:02
Kotouč skončil v hledišti.
28:33
Další nepřesný pokus Stars o založení útoku, další zakázané uvolnění.
28:19
Shoreova střela zblokována Calem O´Riellym.
27:07
Po střele Ristolainena několikrát dorážel neúspěšně Reinhart, až se kotouč dostal k JACKU EICHELOVI, který puk uklidil do prázdné branky. Asistence: Sam Reinhart, Rasmus Ristolainen.
26:40
Po střele Eichela se puk dostal k O´Reillymu, který netrefil puk.
26:00
Opět Hvězdy vyhodily, Buffalu se nedaří usadit v útočné třetině.
25:35
Hosté vyhazují.
25:17
Vyloučení v týmu Dallas Stars (Tyler Seguin – 2 min., příliš mnoho hráčů).
24:45
Pořádný závar před brankou Šavlí. Jen tak tak se nedostal k zakončení Jaimie Benn.
23:33
Hosté dobře napadají rozehrávku hráčů Buffala.
22:43
Offside domácích.
21:29
Gól Eavese neuznán pro offside!
20:41
Eichel našel krásným pasem mezi kruhy Ristolainena, který minul.
20:14
Jako první ve druhé třetině střílel Faksa, s jeho střelou ale neměl Lehner problém.
20:01
Další třetina začne přibližně v 20:04.
Po první třetině platí stav 2:1. Dallas si oba góly zavinil sám, když v obou případech kotouč namazal na hokejku soupeře. Po české spolupráci, se, jako blesk z čistého nebe, prosadil Faksa, a zařídil tak snížení. Dle mého názoru, ale měli domácí mírně navrch.
20:00
19:19
Eakin nahrál na modrou Klingbergovi, ale ani jeho dělovka se neujala.
18:51
Spezza pálil z nulového úhlu nepřesně, kotouč opustil hrací plochu.
17:36
Obrana Dallasu opět namazala kotouč na hokejku soupeře! Moulsonovi ale bekhendový blafák nevyšel.
17:24
Po zákroku Lehnera se bude vhazovat po jeho levici.
16:41
Kotouč byl úplně volný v brankovišti Stars, hostující obrana se k němu dostala dřív a tak zažehnala velké nebezpečí.
16:17
Kotouč se odrazil po nahození Klingberga k Seguinovi, který netrefil přesně.
16:11
Dallas po snížení ožil a po kombinaci v útočném pásmu si Lehner připoisuje další zákrok.
15:43
Zakázané uvolnění Buffala.
15:14
Dallas právě vstřelil branku!
Po střele Hudlera se puk odrazil od horní tyče do těla RADKA FAKSY a poté do branky. Lehner byl bezmocný. Asistence: Jiří Hudler.
14:58
Jaimie Benn se teď pěkně dostal přes obránce, střílel ovšem z úhlu a Lehnera nepřekvapil.
13:39
Stars se snaží s výsledkem něco udělat, jejich rozehrávky ale končí ve středním pásmu.
12:34
Jamie Benn za brankou se pokusil vyhodit, to se mu nepovedlo a puk namazal přímo JAKEU MCCABEOVI, který se nemýlil. Bez asistence.
12:15
Nyní se Dallasu podařilo vyhodit.
11:50
Buffalo ihned začalo kombinovat a Lehtonen se má co ohánět!
11:17
Vyloučení v týmu Dallas Stars (Radek Faksa – 2 min., hákování).
10:34
Nyní se píská offside hostů.
09:40
Lehké nahození raději Lehner podržel.
09:30
Další špatná rozehrávka Dallasu, Kaneova střela byla zblokována, následně dorážel Moulson, ale Lehtonen kryje.
09:12
08:45
08:20
Lehtonena teď zachránila tyč!
07:48
Až teď se podařilo Dallasu vyhodit, nutno dodat, že domácí pouze kombinovali, ale nevystřelili.
07:15
Domácí vyhráli buly a už kombinují.
07:12
Vyloučení v týmu Dallas Stars (Brett Ritchie – 2 min., vysoká hůl).
06:30
Eichel se ocitl úplně sám mezi kruhy, skvělý zákrok si připsal Lehtonen.
06:17
Buffalo se teď opět usadilo v útočné třetině a několikrát zahrozilo, naposledy pálil Bogosian, ale jeho zblokovaná střela skončila pouze v ochranné síti.
05:05
Pěknou individuální akci předvedl Eichel, jeho střela ale neměla gólové parametry.
04:20
Roussel pěkným pasem našel Sharpa, který prověřil Lehnera, ten kotouč vyrazil, k dorážce se ale Eakin nedostal.
04:08
Nepřesná rozehrávka Dallasu zapříčinila zakázané uvolnění.
03:13
Do úniku se dostával Eaves, pozorná obrana ho nakonec nenechala v klidu zakončit.
02:47
Kotouč v hledišti vhazovat se bude ve středním pásmu.
02:29
Dallas se osvobozuje ze sevření.
01:37
Buffalo je hodně aktivní, nepouští soupeře z pásma.
00:39
Další závar před brankou Dallasu, tentokrát Lehtonen úspěšný.
00:19
Tak to je návrat jako hrom! Po třiceti zápasech absence se po špatné rozehrávce Lindella dostal ke kotouči TYLER ENNIS, který nedal Lehtonenovi šanci. Bez asistence.
00:01
Buffalo vyhrálo buly a jako první se pokusí zaútočit.
00:01

Buffalo Sabres: Lehner (A. Nilsson) – McCabe, Ristolainen, Bogosian, Franson, Falk, Fedun – Ennis, R. O'Reilly (A), Okposo (A) – M. Foligno, Eichel, Reinhart – E. Kane, Girgensons, B. Gionta (C) – Moulson, C. O'Reilly, Carrier.

Dallas Stars: Lehtonen (Niemi) – Lindell, Klingberg, Oduya, Johns, Hamhuis, Jo. Benn – Ja. Benn (C), Seguin, Eaves – Roussel, Eakin, Spezza (A) – Korpikoski, Faksa, Sharp (A) – Hudler, D. Shore, B. Ritchie.

Rozhodčí: Brad Meier, Pierre Lambert – Scott Cherrey, Mark Shewchyk.
Dallas Stars (18-18-8) 44 b.
Hosté na tom nejsou o moc lépe. Neustále střídají porážky s výhrami, a nedaří se jim vyhrát dva a více zápasů v řadě. I proto jim v západní konferenci náleží 11. místo. Z posledních 5 zápasů mají bilanci 2 výhry a tři porážky, když v posledním strhujícím utkání podlehli těsně Minnesotě 4:5. Dallas v tomto střetnutí prohrával už 0:4, i přesto dokázal vyrovnat. V poslední třetině však hráči Minnesoty dokázali strhnout utkání na svou stranu.

Nejproduktivnějším hráčem je Tyler Seguin (16+27), následovaný kapitánem Jamiem Bennem (10+25) a Jasonem Spezzou (7+20).

Podle posledních informací netrénovali hráči Patrick Eaves a Cody Eakin, nemělo by jí o nic vážného, a oba by měli do zápasu nastoupit.
Buffalo Sabres (16-17-9) 41 b.
Domácí tým má letošní sezoně lehce zápornou bilanci výher a proher. Ve východní konferenci jim náleží 15. místo. Z posledních pěti utkání mají dvě výhry, dvě prohry a jednu porážku po prodloužení. Své poslední dva zápasy Šavle nezvládly a podlehly nejprve Tampě 4:2, a posléze Carolině 5:2. Uvidíme, jestli se v dnešním utkání dokáží zlepšit, a konečně dosáhnout na body.

V čele produktivity jsou ihned tři hráči s 27 body. Kyle Okposo (12+15), Sam Reinhart (9+18) a Rasmus Ristolainen (3+24).

Podle posledních informací by do dnešního zápasu mohli zasáhnout dva hráči, kteří kvůli zranění nehráli – brankář Robin Lehner a útočník Tyler Ennis.
Zdravím všechny fanoušky nejlepší hokejové ligy světa! V dnešním utkání se proti sobě postaví týmy Buffalo Sabres a Dallas Stars.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.