Ode mě je to pro dnešek vše. Děkuji za pozornost a přeji dobrou noc, respektive dobré ráno.

Pavel Zacha (NJD) – 0+0, 0 střel, čas na ledě 12:19
Tři hvězdy utkání:
1. Taylor Hall (NJD) 2+0
2. Michael Cammalleri (NJD) 0+1
3. Yohann Auvitu (NJD) 0+0
Je konec! New Jersey ve vyrovnaném utkání poráží Anaheim Ducks a připisuje si první výhru v sezóně. Anaheim na tu svou teprve čeká.

Hosté se díky dvěma přesilovkám na začátku utkání dostali do vedení, ale poté byli o něco méně aktivnějším celkem. První branku střetnutí dal Sami Vatanen.

Devils se dlouho trápili, ale poté přidali dvě přesilovkové trefy. Taylor Hall nejdříve zakončoval do prázdné branky a čtyři minuty později tečoval střelu od modré čáry.

Třetí třetina byla spíše taková opatrnější. Oba celky měly velké šance, ale ani jeden brankář za svoje záda další puk nepustil. Devils tedy Opening Night vyšel na jedničku.

Střely na branku: 28:24
59:34
Taylor Hall se z poloviny hřiště pokoušel o hattrick, ale kotouč se mu nakonec do opuštěné klece nepovedlo poslat.
58:57
Devils posílali kotouč přes celé hřiště do odkryté branky. Kotouč ovšem na poslední chvíli zalehl Chris Wagner, jenž udržel hosty ve hře o body.
58:33
John Gibson odjel na střídačku, což znamená, že hosté hrají v šesti bruslařích na ledě!
58:33
Oddechový čas pro hosty.
57:59
Po střele od modré čáry se před brankou pokoušel prosadit Perry i Kesler. Ani jednomu se ovšem nepovedlo překonat Schneidera.
57:12
K první střele se dostal Cam Fowler, jenž zakončoval z pravého kruhu. Do jeho pokusu se ovšem vložil bránící hráč, jenž puk zablokoval.
56:56
Nešťastně je vyloučen domácí obránce John Moore. Ten totiž vyhodil kotouč mimo mantinel a odsedí si tak dvouminutový trest v nejhorší možný moment.
56:27
Ducks se prodírali po pravé straně, ale tečovaný kotouč skončil jen u náhradního brankáře Devils, Keitha Kinkaida, který si z utkání odnese suvenýr.
Dnešní utkání sleduje 16 514 diváků.
56:15
Po nepovedeném útoku domácího celku se do zakončení prodírali zbrkle hosté. Z toho rezultuje ofsajd a další komerční přestávka.
55:27
Taylor Hall následně svedl sprinterský souboj s Bieksou. Právě domácí útočník upadl, a tak se do žádné střelecké pozice nedostal.
54:41
Nick Sörensen zakončoval snažení svého celku střelou z prostoru před kruhy. Jeho pokus byl ovšem zablokován bránícím hráčem.
54:12
Devils po vhazování v obranném pásmu poslali kotouč mimo obrannou třetinu. Puk skončil až na zakázaném uvolnění.
53:53
Následně se hosté opět dostávají do pásma Devils, kde se jim povedlo vybojovat vhazování. Hosté mají jen málo času na vyrovnání.
52:51
Pavel Zacha našel Taylora Halla, který si najel před branku a zakončoval k levé tyčce. Do jeho střely se ovšem na poslední chvíli vložil pozorný obránce!
52:24
Hosté se sice drží v útočném pásmu, kde se jim ovšem nedaří vymyslet nějaká akce, která by je vrátila do utkání.
51:47
Snaha Anaheimu byla ukončena poté, co se jeden z hráčů ocitl v ofsajdovém postavení. Následovat bude vhazování ve středním pásmu.
51:04
Poslední momenty jsou chudé na jakékoliv zajímavé momenty. Nechme se překvapit, zda se to ještě do konce třetiny změní a my uvidíme nějaké branky.
50:23
Jediné, co se jim ale povedlo vymyslet byla střela Larssona od modré čáry. Tu včasně zablokoval bruslemi Devante Smith-Pelly.
49:34
Polovina třetí třetiny je za námi. Anaheim aktuálně kombinuje v obranném pásmu, odkud se pokouší vymyslet akci, jenž by skončila vyrovnávací brankou.
48:53
Dobrou šanci měl následně Reid Boucher, jenž se dostal do zakončení z pravého kruhu. Jeho rána přes obránce skončila jen těsně vedle branky.
48:26
Devils byli pod menším tlakem, a tak jeden z hráčů puk raději vyhodil do středního pásma.
47:52
Po návratu z trestné lavice unikal po levé straně do zakončení Corey Perry. Ten si navedl puk do středu, odkud se mu ale Schneidera překonat nepodařilo.
47:28
Devils opravdu zamkli svého soupeře a nakonec vymysleli velkou šanci. Střelu Michaela Cammalleriho vyrazil Gibson pouze před sebe, kde se nedokázal prosadit Adam Henrique!
46:18
Taylor Hall dostal moc prostoru a byl opravdu blízko hattricku. Kanadský útočník si najel zpoza branky do střelecké pozice, ale jeho střela po ledě skončila na betonech brankáře!
45:46
Puk se dostal na pravé křídlo k Jacobu Josefsonovi, jenž zakončoval z kruhu. Jeho střela šla ovšem jen do výstroje připraveného brankáře.
45:39
Domácí hokejisté si vyzkouší další přesilovou hru. Corey Perry atakoval Coryho Schneidera v brance. Povede se domácím utéct na rozdíl dvou branek?
45:00
Ke střele se z pravé strany dostal Ryan Getzlaf, kterému se ale nepovedlo překvapit připraveného Schneidera v brance.
44:40
Následně se Ďáblům nepovedlo ideálně zakombinovat a jedna z přihrávek skončila na zakázaném uvolnění. Vhazovat se tak bude po levici brankáře Schneidera.
43:54
Domácí nahazovali kotouč do brankoviště, kde po jednom ze soubojů ležel hostující brankář a nevěděl, kde je kotouč. Domácí hokejisté jej ale do branky neposlali.
43:05
Začátek poslední dvacetiminutové části tohoto utkání je spíše v takovém pomalejším tempu. Věříme, že se vše změní.
42:24
Nyní vidíme boj o kotouč za brankou New Jersey. Ducks budou chtít co nejdříve vyrovnat. Čtvrtá prohra v řadě by byla již kritická.
41:55
Hned poté, co se Ducks vrátili do plného počtu, vyhodili na zakázané uvolnění. Vhazuje se tedy před brankou Gibsona.
41:51
41:16
Michael Cammalleri se pokoušel projít před branku, ale na pravém kruhu se mu nevydařila klička. Protiútok Ducks se ovšem nekonal.
40:58
Ti mají ještě minutovou přesilovku, ale v útočném pásmu se neudrželi. Pro puk se tak musejí vracet až do obranné třetiny.
40:11
Cory Schneider rozehrál špatně a hned jej prověřoval z pravé strany Ryan Kesler. Domácí brankář puk ovšem vyrazil, a tak se jeho spoluhráči ženou dopředu.
40:01
Druhá třetina končí zaslouženou výhrou domácího celku. Ti se sice dlouho trápili, ale poté přidali dvě přesilovkové trefy. Taylor Hall nejdříve zakončoval do prázdné branky a čtyři minuty později tečoval střelu od modré čáry. Hlavní hvězdou je tak právě on.

Střely na branku: 23:14
40:00
39:55
Po vyhrané buly se dostal puk k Auvitovi, jenž posouval na druhou stranu Cammallerimu. Ten ale od modré čáry branku minul.
39:51
Další vyloučení pro hosty. Kevin Bieksa si podržel napadajícího Fiddlera a jde za tento zákrok na trestnou lavici.
39:24
Do útočné třetiny si najel Ryan Getzlaf, jenž zakončoval střelou k levé tyčce. Jeho pokus byl ovšem chycen pozorným brankářem.
39:15
38:49
Wagner to udělal skvěle! Najel si před Schneidera, kterého si položil a mohl zakončovat do odkryté branky. V rozhodující chvíli se mu ovšem nepovedlo zakončit, protože uklouzl!
38:49
Chris Wagner byl v samostatném úniku faulován Adamem Henriquem. Následovat tak bude samostatné střílení hostujícího útočníka!
38:11
Devils si sice v útočném pásmu nahrávají, ale k žádné střele se zatím nedostali. Uvidíme, zda to v následujících momentech změní.
37:29
Přihrávka od modré čáry k levému kruhu byla ztečována obráncem Fowlerem nad mantinel. Bude se tedy vhazovat po pravici Gibsona.
37:15
V souboji před brankou Devils shodil rukavice Ryan Garbutt, jenž se chtěl pustit do Verna Fiddlera. Ten se ovšem nepral. Ve stejný moment míří na trestnou lavici Ryan Kesler, jenž hrál vysokou holí.
36:46
Devils právě vstřelili branku!
Daří se! Nahození Damona Seversona od modré čáry před brankou skvěle tečoval dnes již dvougólový TAYLOR HALL! Tomu se říká domácí debut jako víno. Asistence: Damon Severson a Kyle Palmieri.
36:21
Minuta přesilovky Devils je pomalu a jistě pryč. Domácímu celku se stále nepovedlo něco vymyslet. Uvidíme, zda se jim to povede v minutě druhé.
35:38
Anaheimu se povedlo ihned puk vyhodit pryč ze svého pásma, a tak musejí hráči v červenočerném začít svou akci od začátku.
35:31
Nick Sörensen míří na trestnou lavici a domácí budou mít další přesilovou hru. Hostující útočník se provinil podražením.
34:29
Taylor Hall si objel branku a bekhendovým pokusem mířil na zadní tyčku. Jeho pokus byl ovšem neúspěšný, a tak se pokračuje za stavu 1:1.
34:01
Domácí celek je nastěhován před brankou Johna Gibsona, kde kombinuje. Druhým brankovým efektem to ovšem ještě zakončeno nebylo.
33:24
Devils tak zaslouženě vyrovnávají a budou chtít přidat i druhou branku, která by jim zařídila vedení. Uvidíme, zda se jim to povede.
32:35
Přesilovka je využita a Devils vyrovnávají na 1:1! Michael Cammalleri se dostal ke střeleckému pokusu od modré čáry. John Gibson puk vyrazil jen před sebe, kde dorážel do prázdné branky TAYLOR HALL! Asistence: Michael Cammalleri a Travis Zajac.
32:15
31:42
Antoine Vermette následně podrazil právě Jacoba Josefsona, a tak uvidíme chvilkovou přesilovou hru Devils v poměru pět na tři.
31:39
Jacob Josefson se dostal u levé tyčky do výborné šance, ale ani jedním pokusem nedokázal překonat skvěle připraveného Gibsona!
31:03
Devils se ještě nedostali do útočného pásma, kde by nějak zakombinovali. Sledujeme od nich zatím hodně nepovedenou přesilovku.
30:28
Následně ale hosté puk i tak vyhodili až ke Schneiderovi. Domácí se tak pro kotouč co nejrychleji vrací.
30:21
Anaheimu se povedlo po vyhrané buly puk hned vyhodit mimo obranné pásmo. Bylo to tak nešikovně, že se bude vhazovat před jejich brankářem.
30:15
Po komerční přestávce uvidíme také přesilovku domácích. Emerson Etem zahrál vysokou holí, a tak mají Devils šanci na vyrovnání.
29:54
Devils i nadále kombinují v útočném pásmu, a tak uvidíme, zda se jim konečně povede stav utkání vyrovnat. Času mají ještě dostatek.
29:21
Hned jak se Devils dostali ke kotouči se ke střele odhodlal Yohann Auvitu. Jeho jedovatá rána skončila jen na betonech brankáře.
28:58
John Moore nyní dostal kotouč a po levém mantinelu jej poslal za branku Johna Gibsona a společně s celou svou lajnou šel střídat.
28:29
27:52
Vern Fiddler se prodral v oslabení do pásma a puk jen tak nahazoval před branku. Pavel Zacha v této pozici nedokázal trefit rychlý puk.
27:23
Minuta přesilovky je téměř pryč. Vhazovat se bude před domácím brankářem, který bude čelit dalšímu přesilovkovému náporu.
26:50
Po následném vhazování se domácí hokejisté dostali k puku a rychle jej poslali až k brance Johna Gibsona. Anaheim musí zaútočit od této pozice.
26:46
Corey Perry dostal z levé strany puk do brankoviště, kde se pokoušel prosadit Kesler. Cory Schneider měl ovšem puk pod kontrolou.
26:29
Devils se konečně dočkali branky, která ale nebude uznána. Reid Boucher totiž míří na trestnou lavici. Před brankou fauloval Kevina Bieksu.
25:27
Stále čekáme na první akci druhé třetiny. Prostřední část je hodně neatraktivní, ale my doufáme, že se brzy všechno změní.
24:28
Následně byl Kyle Palmieri jasně podražen Ryanem Keslerem, který za tento zákrok nepůjde na trestnou lavici. Pokračuje se v pěti.
24:23
V další akci dával puk před branku Kyle Palmieri, kde se mu ovšem nepovedlo nikoho v černočerveném najít. Pokračuje se hrou domácích.
23:54
Začátek druhé třetiny je poněkud nudný. Vidíme spíše nahození obou celků, a tak si na první nějakou šanci ještě musíme počkat.
23:17
Následně se tak do útoku prodrali hokejisté z Kalifornie, kterým se ovšem nepovedlo nějak překvapit Schneidera. Ten ovšem hru přerušil.
23:10
Za brankou obíral Johna Gibsona jeden z domácích. Tomu se ale následně nepovedlo poslat puk před branku, kde by jeho spoluhráči mohli zakončovat.
22:21
Po chvilce se bojuje o puk také v útočné třetiny Ducks. Ani oni se ale nějak nemohou dostat do nějakého zajímavého zakončení.
21:49
Domácí hokejisté kombinují na útočné polovině, ale do nějakého střeleckého pokusu se ještě nedostali. Uvidíme, zda se jim to následně povede.
21:20
Od modré čáry nahazoval před branku obránce Larsson. Jeho pokus šel ovšem vysoko nad branku a hokejisté se k němu nedostali.
20:33
20:18
Po nahrávce od modré čáry to zkoušel z levého kruhu Kyle Palmieri. Americký forvard mířil na zadní tyčku, ke které ale nezakončil gólově.
20:01
Je za námi první třetina utkání mezi Devils a Ducks. Hosté se díky dvěma přesilovkám na začátku utkání dostali do vedení, ale poté byli o něco méně aktivnějším celkem. Jedinou branku zatím obstaral Sami Vatanen!

Střely na branku: 11:10
20:00
19:26
Po nahození před branku se snad pětkrát pokoušel zakončit Smith-Pelly. Tomu se ovšem pozorného brankáře nepovedlo pokořit ani jednou.
18:53
Parenteau se pokoušel projít skrz střední pásmo, kde mu ale vystavil stopku pozorný obránce Ducks. Ten následně puk vyhodil až ke Schneiderovi.
18:33
Taylor Hall vybojoval přesilovku pro Devils. Jacob Larsson jej na pravém kruhu poslal k zemi, a tak uvidíme první přesilovku domácích.
18:02
Dvě minuty před koncem první třetiny se do střelecké pozice dostali hosté. Těm se ale z pravé strany nepovedlo překvapit domácího brankáře.
17:16
Kyle Palmieri se obtočil kolem branky a bekhendem zakončoval. Jeho pokus Gibson vyrazil před sebe, kde se z dorážky nedokázal k puku dostat Adam Henrique.
16:29
Yohann Auvitu se na levé straně dostal do dobré pozice a hledal na pravé straně volné spoluhráče. Jeho přihrávka byla ovšem zblokována.
16:01
Během chvilky se opět přerušuje poté, co Anaheim vyhodil na zakázané uvolnění. To jsme tu dlouho neměli. Vhazovat se tak bude před Gibsonem.
15:27
Antoine Vermette posílal kotouč z pravé strany do brankoviště, kde ovšem nikdo nebyl. Do útoku se tak prodírají hokejisté New Jersey.
15:02
Ducks se následně hnali dopředu, kde se jim povedlo vybojovat pásmo. Pět minut před koncem první třetiny se bude vhazovat před Schneiderem.
14:41
Hodně blízko vyrovnání byl Adam Henrique, jenž projel po levé straně do zakončení. Z kruhu ovšem trefil jen levou tyčku, od které se puk odrazil ven!
14:15
V posledních sekundách sledujeme spíše pokusy o co nejvíce vyhození. Anaheim nyní vyhodil na další zakázané uvolnění v této třetině.
13:25
Jacob Josefson přenechal na levé straně puk Yohannu Auvitovi, který následně tvrdě pálil směrem na branku. Jeho pokus ale skončil jen mimo tři tyče.
12:36
Kevin Bieksa se dostal k odraženému puku, který následně poslal na branku Schneidera. Po ledě ovšem domácího brankáře nedokázal překonat.
12:19
Následně se hosté směrem dopředu nedomluvili, a tak se píská zakázané uvolnění. Následovat bude vhazování po levé ruce Johna Gibsona.
12:02
Z druhé strany to zkoušel střelou přes obránce Beau Bennett. Tomu se ale nepovedlo prostřelit pozorného hráče před ním.
11:28
Štěstí zkoušel střelou z levého kruhu Michael Cammalleri. Tomu se ovšem nepovedlo překonat pozorně zasahujícího brankáře Ducks.
11:03
Puk opustil ledovou plochu, a tak se bude po další komerční přestávce vhazovat ve středním pásmu. V polovině první třetiny vedou Ducks 1:0.
10:51
Po dalším snažení domácího celku následovalo vyhození přes všechny čáry. Hosté tak nesmějí střídat a vhazuje se po pravici Johna Gibsona.
09:49
Devils byli hned blízko vyrovnání. Celé snažení před brankou zakončil svým bekhendovým pokusem Smith-Pelly, jehož bekhend v brance neskončil!
09:03
Anaheim právě vstřelil branku!
Toto snažení zavánělo brankou a nakonec jí taky končí. Po kombinační hře se do puku opřel na pravém kruhu SAMI VATANEN, kterému se povedlo zamířit pár centimetrů nad beton Schneidera! Asistence: Corey Perry a Ryan Getzlaf.
08:50
Cory Schneider nyní musel řešit střelecký pokus z pravého kruhu. Povedlo se mu chytit tuto střelu i následnou dorážku.
08:10
Dlouho se bojovalo o kotouč za brankou Schneidera. Puk nakonec vydolovali Ducks, kteří tak nadále přesilovkově kombinují.
07:25
Hosté to hned zkusili. Střelu od modré zkoušel tečovat Corey Perry, jehož teč ale skončila jen ve výstroji připraveného Schneidera.
07:15
Kyle Palmieri posílá svůj celek opět do čtyř. Domácí útočník v pádu zasáhl Ryana Garbutta a rozhodčí tento souboj posoudili jako podražení.
06:44
Zajímavá akce domácího celku! Jeden z hráčů objel branku a posílal kotouč do brankoviště. John Gibson se tam válel, ale touš nakonec v jeho brance neskončil!
06:23
Puk se po jednom z vyhození objevil mimo ledovou plochu, a tak je po šesti minutách a třiadvaceti sekundách první komerční přestávka utkání.
05:55
05:46
A tak musel být v pozoru Cory Schneider. Tomu se povedlo zneškodnit nájezd Coreyho Perryho, jenž zakončoval z pravého kruhu a dojel si do brankoviště i pro dorážku.
05:24
A domácí se dokonce dostali do zajímavé akce. Taylor Hall zakončoval přečíslení střelou z mezikruží k levé tyčce. Do jeho střely ovšem položil Cam Fowler.
04:58
Stále se Anaheimu nepovedlo ideálně zakombinovat, a tak vidíme spíše vyhazování kotouče z obranného pásma Devils až za branku Johna Gibsona.
04:11
Bránícím hráčům Devils se povedlo zabojovat a následně puk poslali mimo obranné pásmo. Prozatím jsou tak Devils v bezpečí.
03:55
Uvidíme první přesilovou hru. Adam Henrique sekl do hokejky zakončujícího Nicka Ritchieho, a tak uvidíme přesilovku Anaheimu.
03:21
Kačeři se tak museli dostat do útočného pásma, kde rychlou střelou vybojovali vhazování před americkým brankářem.
02:52
Následně se do protiútoku hnal Taylor Hall, jenž se po levé straně dostal před branku, kde touš posouval na Parentaua. Tomu se ale z dobré pozice nepovedlo zakončit díky obrannému zákroku.
02:20
Devils se dostali do další akcí, ale ani jedna nebyla zakončena gólovým efektem. Anaheimu se následně povedlo vyhodit.
01:47
Na druhé straně šance také pro domácí. Yohann Auvitu ujel po levé straně, odkud se pokoušel zakončovat na přední tyčku. Gibson byl ovšem připraven.
01:11
Devils jsou v úvodu utkání pod tlakem. K puku se před brankou dostal Nick Ritchie, který ovšem v předbrankovém prostoru nepřekonal pozorného Schneidera!
00:30
Oba kohouti míří pochopitelně na trestnou lavici, kde si odsedí pětiminutové tresty za tuto bitku.
00:30
00:30
Hned po třiceti sekundách se do sebe pustili Vern Fiddler a Ryan Kesler, známý to provokatér. Bitka to byla rychlá a ani jeden z hráčů nejspíše nevyhrál.
00:20
Utkání začalo vítěznou buly pro Anaheim, který se hned pokoušel dostat do nějakého zakončení. Puk ale po dvaceti sekundách skončil mimo ledovou plochu.
00:01
Devils pořádají úvodní ceremoniál. Start utkání se tak minimálně na dalších deset minut zpozdí.

New Jersey Devils: Cory Schneider (Kinkaid) – Severson, A. Greene, Lovejoy, J. Moore, Quincey, Auvitu – Parenteau, Zajac, Hall – Palmieri, Henrique, Cammalleri – Smith-Pelly, Zacha, B. Bennett – Josefson, Fiddler, Boucher.

Anaheim Ducks: Gibson (Bernier) – Manson, Fowler, Vatanen, Ja. Larsson, Bieksa, Stoner – Silfverberg, Getzlaf, N. Ritchie – Perry, Vermette, Cogliano – Sörensen, Kesler, Garbutt – Boll, Wagner, Etem.

Rozhodčí: L’Ecuyer, Furlatt – Pancich, MacPherson..
Předpokládané sestavy

Devils: Schneider (Kinkaid) – Severson, Greene, Lovejoy, Moore, Quincey, Auvitu – Parenteau, Zajac, Hall – Palmieri, Henrique, Cammalleri – Smith-Pelly, Zacha, Bennett – Josefson, Fiddler, Boucher.

Ducks: Gibson (Bernier) – Manson, Fowler, Vatanen, Larsson, Bieksa, Stoner – Silfverberg, Getzlaf, Ritchie – Perry, Vermette, Cogliano – Sorensen, Kesler, Garbutt – Boll, Wagner, Etem.
Vzájemné utkání v minulé sezóně

New Jersey Devils 1:2 Anaheim Ducks
56. Cammalleri (Stempniak, Severson) – 8. Stewart (Bieksa), 20. Kesler (Perry).

Anaheim Ducks 7:1 New Jersey Devils
21. Cogliano (Silfverberg, Kesler), 24. Kesler (Manson, Cogliano), 26. Silfverberg (Manson, Stoner), 30. Silfverberg (Kesler, Cogliano), 43. Perry (Holzer, Rakell), 47. Ritchie (Holzer, Horcoff), 48. Silfverberg (Lindholm, Despres) – 22. Smith-Pelly (Kennedy, Moore).

ANAHEIM DUCKS,
3 zápasy, 1 bod

Podobně špatně začali také hokejisté Ducks, kterým nevyšel ani start do minulého ročníku. Anaheim prohrál všechny tři úvodní zápasy, ovšem ani jeden nehráli doma. Postupně prohráli s Dallasem, Pittsburghem a naposledy také s Islanders. Jejich cestování kolem New Yorku pokračuje utkáním s New Jersey.

NEW JERSEY DEVILS
2 zápasy, 1 bod

Obrozený celek New Jersey zatím nepotvrzuje roli černého koně soutěže, do které jej někteří experti pasovali. Svěřenci svérázného kouče Johna Hynese mají zasebou floridský trip, kde získali bod za prohru v prodloužení s Floridou Panthers. Druhé utkání Devils prohráli s Tampou Bay 2:3.
Krásné ráno všem fanouškům nejkvalitnější hokejové soutěže na světě! New Jersey Devils vyzvou na svém ledě od jedné hodiny ranní Anaheim, a tak se můžeme těšit na zajímavé utkání.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.