2. Michael Cammalleri (NJD) – 0 + 2
3. Adam Henrique (NJD) – 1 + 0
Československá stopa
Pavel Zacha (NJD) 1 + 1, čas na ledě – 13:39.
Skončilo utkání, ve kterém si Devils připsali výhru po na domácím ledě, po 7-mi prohraných domácích utkáních a poprvé od 2.1 si připisují doma 2 body. Do zápasu se výrazně zapsal mladíček Pavel Zacha, který kromě nahrávky na první gól vstřelil i vítězný gól v přesilovce.
Střely po 3. třetině: NJD – 39, BUF – 23.
59:59
Palmieri obětavě chytil poslední střelu Oksopa od modré!
59:34
Schneider drží kotouč po střele O'Reillyho.
59:29
Tentokrát Santini vyhodil puk na zakázané uvolnění.
59:18
Zajac vyhodil puk na další zakázané uvolnění.
59:05
Vyhození Halla končí až na zakázaném uvolnění a tak si domácí trenér bere oddechová čas.
58:30
Hosté to zkoušejí se 6-ti hráči v poli!
58:20
Hall přesprintoval Reinharta a zamezil zakázanému uvolnění.
57:59
Schneider podržel žabičku od Reinharta a bude se vhazovat po pravici domácího gólmana.
57:15
Schneider podržel puk po střele Gionty.
56:50
Buffalo se snaží usadil ve třetině soupeře,ale domácí dobře brání a vyhazují kotouče do středního pásma.
56:10
Lovejoy vyhazuje puk do třetiny soupeře a umožňuje spoluhráčům vystřídat.
55:20
Josefson vyhrál buly a domácí kombinují ve třetině hostů.
55:12
Následuje komerční přestávka.
55:12
Zacha nahazoval kotouč na branku Lehnera, ten si s pokusem českého mladíka poradil.
54:15
Buffalo nic nevzdává a ihned se vrhá do útoku. Střelu Oksopa drží Schneider.
52:33
Devils právě vstřelili branku!
Ďáblové si znovu berou vedení na svou stranu! Damon Severson přihrál puk na levý mantinel na Michaela Cammalleriho. Lehner vyrazil lapačkou střelu Michaela Cammalerriho a před brankovištěm se nejrychleji zorientoval PAVEL ZACHA, který poslal puk za záda Lehnera. Český útočník se tak připisuje druhý bod v dnešním utkání! Asistence: Michael Cammalleri, Damon Severson.
52:16
Foligno vyváží kotouč mimo vlastní třetinu.
51:48
Kane (BUF) (2 minuty, vysoká hůl.)
51:30
Nahození Foligna zastavila tyč!
50:20
Rozehrávka Ďáblů skončila až na zakázaném uvolnění.
50:10
Hendriqueho akci zastavil offside a následuje další komerční přestávka.
48:39
Sabres právě vstřelili branku!
Je srovnáno! TYLER ENNIS dostal kotouč ve středním pásmu a bráněn hráčem domácího týmu dojel skoro až do rohu, kde se spíš ze zoufalství otočil a poslal puk po zemi na branku. S tímto pokusem Schneider nepočítal a kotouč proklouzl mezi betony do branky. Bez asistence.
48:10
Buffalo kombinuje ve třetině soupeře, ale k žádné střele zatím nedošlo.
47:13
Střela Gionty byla zablokovaná a skončila v ochranné síti. Následuje komerční přestávka.
46:10
Cammalleriho střela od modré prolétla těsně kolem pravé tyče!
45:50
Obrana Buffala je velmi pasivní, ale střely domácích hráčů míjí branku Lehnera.
45:10
Střela Halla mířila mimo branku Lehnera.
44:55
Falk (BUF) (2 minuty, podražení.)
44:20
New Jersey dobře napadá rozehrávku hostů až za brankou Lehnera a Sabres mají obrovské potíže dostat se s pukem do třetiny.
43:59
Zachova střela od pravého mantinelu mířila pouze do rohu kluziště.
43:10
Kulikov odpálil kotouč před zle dotírajícím Zajacem! To mohla být skvělá příležitost pro domácí.
42:17
Kalinin neprošel přes Kulikova do útočné třetiny a odevzdal kotouč.
41:20
K Josefsonovi se odrazil kotouč a snažil se Lehnera překonat kličkou do backhandu, puk mu v rozhodující chvíli ujel.
40:55
K Echelovi se odrazil puk a ten se snažil překvapit Schneidera střelou zpoza branky, domácí gólman úspěšný.
40:01
Úvodní buly vyhrál domácí tým.
40:01
Druhá třetina začne přibližně v 2:56.
Po druhé třetině jdou do kabin spokojenější domácí. Ve druhé třetině se měnilo skóre jednou a to když fanoušky domácího týmu rozjásal šťastnou střelou Henrique a oslavil tak své 27. narozeniny gólem. Buffalo bylo aktivnějším týmem až ke konci třetiny, ale Schneidera se hostujícím hráčům zatím překonat nepodařilo.
Střely po 2. třetině: NJD – 29. BUF – 17.
40:00
39:10
Nahrávka Halla skončila mezi bruslemi Palmieriho a puk má znovu hostující tým.
38:20
Blandisi dostal skvělou nahrávku od Kalinina na střed třetiny a střílel do protipohybu Lehnera. Hostující gólman si připsal fantastický zákrok ramenem a nadále drží svůj tým!
37:24
Schneider si lapačkou našel střelu Oksopa od mantinelu.
37:10
Sabres kombinují s pukem ve třetině Devils a posledních minutách přebírají aktivitu na svou stranu.
36:19
Zacha si najel za obranu a dostal prudký pas,český útočník se ještě snažil zakončit, ale Lehner mu nedal prostor.
35:48
Josefson se poprvé od tvrdého hitu ukazuje na ledě.
35:10
Schneider po zákroku proti střele od modré odklouzal mimo brankoviště a puk se odrazil před volnou branku. Nejlépe se zorientoval Kane a dorážel kotouč, ale těsně před brankovou čarou ho odpálil některý z domácích obránců!
34:10
Oksopova střela od mantinelu mířila mimo Schneiderovu branku.
33:20
Domácí jsou ve druhé třetině mnohem aktivnější, na střely je to nyní 25:10 pro domácí!
32:46
Henrique zkoušel překvapit Lehnera střelou na první tyč, hostující gólman si mezírku u tyče pohlídal.
31:55
Zacha s Blandisim jeli 2 na 1. Český útočník nahrál krosovkou na Blandisiho, který mohl zakončovat do prázdné branky, ale než si kotouč zpracoval Lehner se stihl přesunout a puk zastavit.
31:12
Lehner podržel nahození Seversona a následuje komerční přestávka.
30:01
Domácí jsou značně povzbuzeni úvodním gólem a jsou mnohem aktivnějším týmem.
28:46
A máme tu první gól! Michael Cammalleri z pravého mantinelu přihrál za branku na ADAMA HENRIQUEHO, který chtěl přihrát na najíždějícího Pavla Zachu před branku,ale tento puk si srazil Falk do vlastní branky! Asistence: Michael Cammalleri, Pavel Zacha.
28:13
Špatná přihrávka Palmieriho vyhnala Ďábli z útočného pásma.
27:50
Girgensons se dostal ke střele ve vlastním oslabení, Schneider vyráží.
27:23
Kane (BUF) (2 minuty, hrubost.)
27:11
Stollery předvedl pěkný hit proti hostujícímu hráči a hru nám přerušila další šarvátka.
26:10
Eichel se prosmýkl domácí obranou a zakončoval backhandem mezi betony Schneidera. Domácí gólman srazil betony včas.
25:40
Seversonova střela od modré skončila na betonu Lehnera!
25:05
Šavle vyhazují kotouč přes všechny čáry.
24:45
Lehner vyrazil střelu Palmieriho a domácí útočník se tak dostal k dorážce, ale Lehner si poradil i s tímto pokusem.
24:02
Hosté vyhráli vhazování a vyhazují kotouč za branku Schneidera.
23:59
Kulikov (BUF) (2 minuty, podražení.)
23:30
Schneider vyrazil puk, který vylétl z hole Gorgese.
22:55
McCabe nekompromisně sundal Josefsona a ten se jen těžko zvedá z ledu.
22:10
Hall hledal žabkou před branku najíždějícího soupeře, Reinhart předvedl fantastický zákrok hokejkou a zachránil svůj tým.
21:15
Falk odebral puk Woodovi a založil protiútok.
20:59
Lehner podržel střelu Henriqueho od modré.
20:50
Kane se snažil dorážet nahození Kulikova od modré, Schneider měl plné ruce práce aby kotouč zastavil.
20:01
Úvodní buly vyhrál hostující tým a už kombinuje ve třetině domácích.
20:01
První třetina skončila a nepřinesla mnoho gólových šancí. Mohli jsme vidět svižný hokej na obou stranách. Oba týmy skvěle brání a útočníci mají veliký problém s překonáním obrany. Uvidíme jestli nám druhá třetina přinese víc gólových příležitostí.
Střely po první třetině: NJD – 10, BUF – 6.
Druhá třetina začne přibližně v 2:00.
20:00
19:40
Kane se dostal ke střele od mantinelu, Schneider si připsal skvělý zákrok ramenem a podržel puk.
19:20
Nahození Moulsona mířilo vedle pravé tyče.
18:50
Kulikovova přihrávka byla nepřesná a Ďáblové se vydali znovu do útoku.
18:01
Hall našel skvělou nahrávkou od mantinelu na střelu najetého Palmieriho. Střelu domácího útočníka zblokoval jeden z obránců.
17:37
Sabres kombinovali ve třetině soupeře a dostávali domácí pod tlak. Santini vystihli nahrávku a poslal puk do středního pásma aby mohla celá domácí pětka vystřídat.
16:30
Střelu Falka zblokoval Palmieri a vyvezl kotouč, následná nahrávka na spoluhráče nebyla přesná a puk mají znovu Sabres.
15:50
Hall prošel přes jednoho obránce, klička na druhého beka byla ale už moc a Franson mu puk odebral.
15:20
Přechod Ďáblů do útoku zastavil offside.
14:40
Cammalleriho střelu Lehner schoval do lapačky a následuje komerční přestávka.
14:01
Lovejoyova střela nebyla úplně povedená,ale puk se odrazil k Woodovi, který v pádu nedokázal dorazit puk.
13:28
Zacha zavezl puk do útočné třetiny, ale jeho nahrávka na spoluhráče nebyla přesná a kotouč sebrala obrana Sabres.
12:30
Noesenova střela od pravého mantinelu skončila pouze na betonu Lehnera.
11:50
Sabres viditelně povzbudila přesilovka a nyní jsou aktivnějším týmem.
11:02
Sabres teď odstřelují branku domácích. Schneider musel předvést pěkné zákroky aby udržel čisté konto.
10:20
Josefson vyvezl puk z obranné třetiny, ale jeho přihrávka ve středním pásmu byla nepřesná a odevzdal puk soupeři.
09:50
Ďáblové se v plném počtu ihned zapojili do útoku, ale střelu Cammallieriho zblokoval některý z obránců do ochranné sítě. Následuje komerční přestávka.
09:20
Palmieri skvěle napadal rozehrávku hostujícího týmu a vypíchl puk. Bohužel pro domácí fanoušky při svém napadání zlomil hůl a osamocen ve středním pásmu musel puk pouze odkopnout.
08:11
Eichelova přihrávka byla nepřesná a tak Zajac vyrazil do protiútoku. Dostal se až před Lehnera, ale tam mu puk odebral skvěle se vracející O'Reilly.
07:42
Loveyoj (NJD) (2 minuty, podražení.)
07:01
Sabres mají výhodu a hrají se 6-ti muži v poli.
06:39
Hru nám přerušila bitka, kterou vyhrál hostující hráč.
Blandisi (NJD) (5 minut, bitka.)
Deslauriers (BUF) (5 minut, bitka.)
06:39
05:49
Hall se prosmýkl kolem levého mantinelu, posledního obránce obešel krásnou stahovačkou, ale Lehner skvěle zasáhl hokejkou a vypíchl puk domácímu hráči.
05:29
Rozhodčí přerušil útok Buffala, O'Reilly přejel modrou čáru moc rychle.
04:20
Sabres skvěle brání střední pásmo a domácí tým se tak nemůže dostat s pukem do útočné třetiny.
03:55
Schneider podržel nahození Foligna a přerušil hru.
03:11
První zákrok si připsal i hostující Lehner, který pohotově zasáhl proti střele Santiniho od modré!
02:01
Schenider si připsal první zákrok proti střele O'Reillyho od modré.
01:10
Palmiery se Zajacem krásně kombinovali ve třetině soupeře. Zajac ale nedokázal trefit branku z dobré příležitosti!
00:49
Střelu Kanea od modré zblokoval Ristolainen a vyvezl puk.
00:01
Úvodní buly vyhrál domácí tým, ale rozehrávka Lovejoye byla nepřesná a hned tu máme zakázané uvolnění.
00:01

New Jersey Devils: Schneider (Kinkaid) – A. Greene, Lovejoy, Stollery, Santini, Helgeson, Severson – Hall, Zajac, Palmieri – Wood, Henrique, Cammalleri – Zacha, Josefson, Noesen – Blandisi, Kalinin, Parenteau.

Buffalo Sabres: Lehner (A. Nilsson) – D. Kulikov, Ristolainen, McCabe, Franson, Gorges, Falk, Reinhart – Moulson, R. O'Reilly, Okposo – M. Foligno, Eichel, E. Kane – Girgensons, B. Gionta, Ennis – Deslauriers, Ju. Bailey.

Buffalo Sabres

Na soupisce není žádný český ani slovenský hokejista.

Sabres si počínají ještě hůře než jejich dnešní soupeř. Z jednapadesáti střetnutí si odnesli 52 bodů, které jim zajišťují až 15. pozici ve Východní konferenci.
Stejně jako Devils se potýká Buffalo s množstvím nastřílených branek. V uplynulé části sezóny jich dali totiž jen 125 a společně s New Jersey jsou druhým nejhorším celkem Východní konference.
Na ledech soupeřů si také nepočínají zrovna dobře. Celkový zisk 24 bodů ze sedmadvaceti utkání stačí na 12. místo v tabulce venkovních týmů Východní konference.

5.2.2017 Buffalo – Ottawa 4:0
3.2.2017 Buffalo – New York Rangers 1:2 pp.

Ryan O´Reilly 31 (10+21)

New Jersey na tom v současné chvíli nejsou příliš dobře. Odehráli totiž třiapadesát zápasů, ve kterých získali 54 bodů a patří jim 13. místo ve Východní konferenci.
V dosavadním průběhu navíc vstřelili 125 branek a jsou druhým nejhorším týmem ve Východní konferenci. Také v defenzívě mají Ďáblové velké starosti. Se 152 obdrženými góly se řadí v tomto ohledu na spodních pozicích.
Ani před vlastním publikem nemají dobrou bilanci. Po třiadvaceti duelech jim s 24 body náleží 15. příčka v tabulce domácích týmů v rámci jejich konference.

5.2.2017 Columbus – New Jersey 1:5
4.2.2017 New Jersey – Calgray 3:4 pp.
1.2.2017 Detroit – New Jersey 3:4
27.1.2017 New Jersey – Washington 2:5
25.1.2017 New Jersey – Los Angeles 1:3