Pavel Zacha (NJD) 0+0, 1 střel, čas na ledě 11:07
Tři hvězdy utkání:
1. Ryan Strome (NYI) 2+1
2. Taylor Hall (NJD) 1+2
3. Andrew Ladd (NYI) 1+0
Hosté již nedokázali ani při power play dát kontaktní branku. Viděli jsme bohatý hokej na branky. Oba týmy hrály pěkný vyrovnaný hokej bez nějakých častějších vyloučení.
59:30
Domácí se dostali dopředu, střelu do prázdné brány zastavuje hostující hráč.
59:16
Boj o puk za brankou Beruby.
59:05
Oddechový čas pro hosty.
59:05
Domácí vyhazují a puk letí mimo prázdnou bránu.
59:00
Minuta do konce zápasu a hosté sáhli po hře bez brankáře.
58:09
Nyní se domácí usadili útočné třetině, ale nedaří se jim vystřelit.
56:44
Nyní se hraje bez vážnějších šancí, hrají hlavně hosté a domácí však jejich útoky dobře brání.
56:08
Domácí útok zastavuje postavení mimo hru. Následuje komerční přestávka.
55:07
Hall nyní dobře zavezl puk do útočné třetiny a podařilo se mu i přihrát, nakonec však hosté ztrácí puk.
53:49
Po skončení přesilové hry se do zakončení dostal Hall, který naskočil do hry z trestné lavice. Berube si připisuje další zákrok.
53:40
52:57
Domácím se nedaří vytvořit přesilový vzorec.
52:10
Tavares dostal přihrávku k pravé tyčce, avšak nenašel škvíru mezi betony brankáře.
51:40
Vyloučení v týmu New Jersey Devils (Taylor Hall – 2 min., hákování).
51:30
Merrill nahodil puk od modré čáry, brankář Berube zasahuje. Bude následovat komerční přestávka.
50:27
Hosté tedy prohrávají již jen o dvě branky dokáží ještě zdramatizovat tento duel? Mají na to necelých deset minut.
48:37
Devils právě vstřelili branku!
Avšak rázem je tu branka hostů. Akce, která začala od brankáře Kinkaida. TAYLOR HALL získal puk a prostřeluje brankáře Berubeho, který si neutěsnil dobře levou tyčku. Asistence: Damon Severson a Keith Kinkaid.
48:30
Dvě minuty z přesilovky jsou pryč a zatím neregistrujeme výraznou šanci.
47:08
Hosté se usadili v útočné třetině, ale zatím bez žádné střely na bránu.
46:29
Ladd dostává 2+2 minuty za vysokou hůl na Wooda. Bude následovat čtyř minutová přesilová hra pro hosty.
46:29
Následuje komerční přestávka.
45:10
Hostující hráč si objel branku a snažil se vystřelit, byl dobře ubráněn a ke střele se nedostal.
44:41
Hickey vyzkoušel pozornost brankáře lehkou střelou.
44:27
Po střele Bennetta si připisuje další zákrok Berube.
43:55
Nyní si hosté nerozuměli v útočné třetině v přihrávce a puk mají domácí.
42:47
Hosté zaspali úvod třetiny a musí dotahovat tří brankovou ztrátu.
41:00
Islanders právě vstřelili branku!
Hosté jsou ještě pravděpodobně myšlenkami v šatně. JASON CHIMERA využil chyby ve středním pásmu a již měl volnou cestu k brankáři a zvyšuje vedení svého týmu. Bez asistence.
40:26
Domácí nakonec přesilovou hru využívají. Nyní to domácí velmi pěkně vykombinovali a na konci kombinace byl JOHN TAVARES. Asistence: Ryan Strome a Anders Lee.
Vyhrané buly – 11:14
Domácí v úvodu třetiny dokázali dát tři branky. Hosté se však vzchopili a dokázali dvěma brankami v druhé polovině třetiny snížit stav utkání na rozdíl jedné branky. Čeká nás určitě zajímavá třetí třetina.
40:00
39:20
Vyloučení v týmu New Jersey Devils (Andy Greene – 2 min., hrubost).
39:19
Domácí nyní tlačí soupeře a Tavares se dostal k nebezpečné dorážce. Následně je atakován Greenem a tentokrát budou již rozhodčí vylučovat.
38:36
Další střela domácích od modré, Kinkaid zasahuje lapačkou.
38:17
Střela domácích, po zásahu brankáře se strhla menší potyčka, rozhodčí vylučovat nebude.
37:55
Santini vystřeli od modré, kde se puk odrazil ve skrumáži od domácího hráče a JOSEPH BLANDISI tečoval ještě puk, který zamířil za záda Beruby, který již nestihl puk zastavit před brankovou čarou. Asistence: Steve Santini a Stefan Noesen.
37:31
Situaci domácích 3 na 1 nevyřešili vůbec ideálně.
36:14
Palmieri se snažil si nabruslit na přihrávku, avšak puk nestihl dobruslit.
35:51
Po nahození od modré čáry zasahuje Kinkaid.
35:09
Cizikas dorážel před brankou Kinkaida, ale střela mu nesedla.
33:55
Domácí se dostali do šance, nakonec brankář puk vyráží.
33:21
Hosté nyní nedokázali vyhodit puk, nakonec se k němu dostal KYLE PALMIERI, který si výborně nabruslil na střed hřiště a snižuje stav utkání. Asistence: Travis Zajac a Taylor Hall.
31:59
31:59
Domácí dávají branku v oslabení, kdy hosté udělali hrubou chybu ve středním pásmu a ANDREW LADD se rozjel s pukem sám na bránu a dává branku. Asistence: Johnny Boychuk.
30:48
Palmieri měl odkrytou branku na pravé straně, ale nedokázal puk usměrnit mezi tři tyče.
29:59
Vyloučení v týmu New York Islanders (Dennis Seidenberg – 2 min., podražení).
29:32
Už se zdálo, že domácí ztratí puk v útočné třetině. Avšak hosté chybovali a nepodařilo se jim vyhodit puk a RYAN STROME toho využil a pěknou střelou k pravé tyči posílá svůj tým do dvoubrankového vedení. Bez asistence.
27:49
Nahození od modré čáry, hostující obránce rychle zareagoval a uklízí puk do bezpečí.
26:58
Po komerční přestávce se opět hraje, hosté před brankou soupeře, ale nedokázali se dostat ke střele.
26:18
Hosté se snaží o vyrovnání, avšak zatím hrají převážně za brankou soupeře a nakonec ztrácí puk.
25:05
Chimera vyslal tvrdou střelu na Kinkaida, avšak mířil přímo do brankáře a s tímto neměl Kinkaid žádné problémy.
24:32
Hosté se dostali do útočné třetiny, nakonec se sami dostávají ven z třetiny.
23:33
Hall nyní vyzkoušel lehkou střelou pozornost Berubeho.
23:00
Hickey se prezentoval střelou,tentokrát Kinkaid má puk ve své výstroji.
22:44
Z ničeho nic se ujímají domácí vedení. CASEY CIZIKAS v pravém horním rohu se dostal po přihrávce Gionta k puku, následně si to nabruslil za branku, kterou objel a posílá puk mezi nohy brankáře Kinkaida. Řekl bych, že nyní Kinkaid trochu podcenil tuto situaci. Asistence: Stephen Gionta.
21:53
Domácí opět zavezli pul do útočné třetiny, ale hosté se nyní dobře brání.
20:38
Domácí v útočném pásmu, ale nedokázali ohrozit bránu soupeře.
20:01
Statistiky po první třetině
Střely na branku – 13:10
Vyhrané buly – 8:12
Sledovali jsme vyrovnaný hokej, jako první šli do vedení hosté zásluhou Milese Wooda. Posléze za domácí vyrovnával Ryan Strome.
20:00
19:30
Bailey se snažil nebezpečně dorážet nahozený puk na pravé straně, ale střela mu nesedla.
18:38
Nyní hosté operují v útočném pásmu, střelu od modré vyráží Berube.
16:11
Domácím narostli křídla a nyní mají více ze hry.
14:50
Domácí mohli vzápětí jít do vedení, Bailey z pravé strany netrefil branku!
14:33
Seidenberg dobře vystřelil od modré čáry, RYAN STROME získává posléze puk a prostřeluje brankáře Kinkaida a domácí srovnávají stav utkání. Asistence: Anthony Beauvillier a Dennis Seidenberg.
13:31
Domácí pouze nahodili puk ze středního pásma a hráči odchází střídat.
12:27
Kuljomin vyslal propagační střelu a puk končí ve výstroji Kinkaida.
11:55
Hosté se dostali rychle do útoku, avšak nahození Hall nedobruslil a Berube v pohodě chytá.
11:28
Zajac se dostal ke střele, jeho střelu blokoval obránce.
10:41
09:15
MILES WOOD dobře operoval před brankovým prostorem, kde tečoval střelu od Taylora Halla a hosté využívají přesilovou hru. Asistence: Taylor Hall a Kyle Palmieri .
08:54
Vyloučení v týmu New York Islanders (Casey Cizikas – 2 min., podražení).
08:31
Moore zkusil vystřelit, jeho střela je blokována do ochranné sítě.
08:12
Střely na bránu jsou prozatím 6:4 pro domácí tým. Následuje komerční přestávka.
06:56
Hosté se dostali do útočného pásma, ale nepodařilo se jim ohrozit Beruba.
05:57
Proti další střele domácích zasahuje Kinkaid.
05:48
Po odpískaném ofsajdu domácích se opět vytvořila menší roztržka u brankáře Kinkaida.
05:02
Oba týmy zatím dobře brání a brankáři zatím nemusí řešit vážné situace.
03:51
Nahození na bránu z pravé strany si pohlídal Kinkaid, rozhodčí musí nyní řešit menší roztržku hráčů.
03:06
Hall vzal puk za brankou a bude rozjíždět akci hostů.
02:05
Další střela Mayfielda od modré, Kinkaid připraven.
01:43
Nyní musel zasahovat Kinkaid proti jedné střele domácího hráče od modré čáry.
01:14
Henrique zakončoval z levé strany, Berube si pohlídal tyčku.
00:01

New York Islanders: Bérubé (Greiss) – Boychuk, Leddy, Mayfield, Hickey, Seidenberg, de Haan – Jo. Bailey, Tavares, Lee – R. Strome, B. Nelson, Beauvillier – Chimera (A), Quine, Ladd – Gionta, Cizikas, N. Kuljomin.

New Jersey Devils: Kinkaid (Schneider) – Lovejoy, A. Greene (C), Severson, J. Moore, Santini, Merrill – Palmieri, Zajac, Hall (A) – Parenteau, Henrique, B. Bennett – Noesen, Josefson, Zacha – Blandisi, Wood, Smith-Pelly.

Rozhodčí: Chris Rooney, Jon McIsaac – Scott Driscoll, Scott Cherrey.
New York Islanders je po 57. kolech na desáté příčce. Pouze dva body jej dělí od osmé příčky, která zajišťuje play off.

New Jersey Devils jsou za dnešním sokem o dva body níže v tabulce, tj. třinácté místo.

Posledních pět vzájemných zápasů

New Jersey Devils New York Islanders 3 : 2
New Jersey Devils New York Islanders 2 : 3
New York Islanders New Jersey Devils 4 : 3
New Jersey Devils New York Islanders 0 : 1
New York Islanders New Jersey Devils 4 : 0

Oba týmy se utkaly nedávno, kdy New York podlehl na ledě New Jersey 2:3. Dokáže New York oplatit porážku a zvítězit v dnešním utkání? To budeme sledovat prostřednictvím on-line reportáže.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 00:00.