Martin Hanzal (MIN) 0+0, 2 střely, čas na ledě 16:43
Marián Gáborík (LAK) 1+1, 2 střely, čas na ledě 14:59
Tři hvězdy utkání:

1. Mikael Granlund (MIN) 1+0
2. Ryan White (MIN) 1+1
3. Jared Spurgeon (MIN) 0+2
Statistiky: Střely na bránu: 35-30; Zablokované střely: 18-10; Vhazování: 52%-48%; Hity: 26-17; Přesilové hry: 0/2-0/1; Trestné minuty: 2-4.
Mikael Granlund se stal hrdinou dramatického utkání v Xcel Energy Center poté, co Minnesota čtyřikrát v řadě odpověděla na jednobrankové vedení Kings a dotáhla zápas do prodloužení, které po fantastické individuální akci po pouhých 12 sekundách ukončil. Skvělý debut po výměně z Arizony v dresu Wild prožil Ryan White, který zaznamenal dva kanadské body za jeden gól a asistenci, stejně jako na opačné straně slovenský útočník Marián Gáborík, který ukončil sérii devíti utkání bez bodu. Martin Hanzal příliš dobrý debut neprožil, když se nešťastnou tečí holí podepsal pod jeden z gólů Los Angeles Kings. Konečný výsledek: Minnesota Wild 5 Los Angeles Kings 4 po prodloužení.
60:12
Minnesota právě vstřelila branku!
Tak tohle bylo hodně rychlé! MIKAEL GRANLUND po vyhraném vhazování předvedl nádhernou individuální akci, když se mezi třemi protihráči fantasticky protáhl středem ledové plochy do samostatného úniku a v blízkosti levé tyče po nádherné kličce zasunul puk do odkryté brány. Prodloužení trvalo 12 sekund a Wild vítězí 5:4! Asistence: Jared Spurgeon a Mikko Koivu.
60:01
Los Angeles Kings v Xcel Energy Center čtyřikrát vedlo, ani jednou ale své vedení nedokázalo udržet nebo navýšit, a tak o osudu utkání bude muset rozhodnout prodloužení nebo samostatné nájezdy. Minnesota vždy nalezla odpověděl na inkasovaný gól, dokáže nyní vstřelit ten vítězný? Skóre po třetí třetině: Minnesota Wild 4 Los Angeles Kings 4.
60:00
59:39
Jared Spurgeon byl zřejmě hráčem, který z pravé strany obranného pásma vyhodil puk na zakázané uvolnění.
59:14
Mikael Granlund v pravém kruhu pro vhazování po krásné diagonální přihrávce z levého křídla mohl uklízet puk do odkryté brány, jeho střela bez přípravy ale minula pravou tyč! Po další akci Wild pálil na pravém křídle od mantinelu Jordan Staal, ovšem pouze do náruče Jonathana Quicka.
59:00
Do konce třetí třetiny zbývá odehrát 1 minuta.
57:01
Drew Doughty nahodil puk na pravém křídle od modré čáry na přední tyč, kde ho skvěle tečoval jeden z jeho spoluhráčů, a v blízkosti pravé tyče mohl kotouč uklízet do odkryté brány Anže Kopitar, po rychlém zamíchání s ním se ale ke střele nakonec nedostal! Nechybělo mnoho a Kings mohli rozhodnout.
56:54
Adrian Kempe na pravém křídle vypálil dobře z ostrého úhlu a Devan Dubnyk puk ukryl ve své výstroji.
56:35
Martin Hanzal na levém křídle přenechal puk Erikovi Haulovi, který ho od modré čáry nahodil za bránu. Wild se ale kotouč nepodařilo dojet a Kings se osvobodili.
55:32
Nic Dowd a Dwight King vyvolali před bránou obrovský závar, Devan Dubnyk ale předvedl dobrý zákrok a vzápětí už se Kings i přes obrovskou snahu k dorážce nedostali!
55:05
Hra byla přerušena kvůli postavení mimo hru v podání hráčů Los Angeles Kings a ve třetí třetiny si odbudeme poslední reklamní přestávku. Dokáže jeden z týmů rozhodnout?
54:57
Nick Shore se dostal v blízkosti levé tyče ke střele, jeho pokus z téměř nulového úhlu ale skončil za bránou.
54:07
Mikael Granlund v levém kruhu pro vhazování rychle vypálil bekhendem a Jonathan Quick jeho pokus hrudí vyrazil.
54:00
Mikko Koivu na vrcholu pravého kruhu pro vhazování neuspěchal střelu a nakonec vypálil z vrcholu mezikruží, jeho střela zápěstím ale byla nepřesná a zamířila do ochranné sítě.
53:18
Kevin Gravel na levé straně vypálil z úhlu a jeho střela od mantinelu zamířila do vzdálenějšího pravého rohu ledové plochy. Kings si začínají vytvářet obrovský tlak.
52:33
Kyle Clifford na pravém křídle vypálil rychle od modré čáry a jeho střela nad ledem mířila k bližší tyči, Devan Dubnyk ji ale dobře vyděl a vyrážečkou vyrazil do rohu ledové plochy.
51:43
Derek Forbort zkusil ve středu útočného pásma vypálil od modré čáry a jeho střela zápěstím byla zablokována.
51:07
Marián Gáborík na levém křídle od mantinelu nahazoval puk z ostrého úhlu před bránu, Devan Dubnyk zasahovat nemusel.
50:58
Chris Steward nabral rychlost a na pravé straně útočného pásma napřáhl od mantinelu k rychlé střele, kterou na přední tyči sevřel ve výstroji pozorný Jonathan Quick.
50:35
Mikael Granlund dobře vybruslil zpoza brány a v blízkosti levé tyče předvedl pěknou otočku, po které střelou zápěstím mířil k přední tyči a Jonathan Quick dobře zasáhl pravým betonem. Vzápětí se před bránou se ocitl v obrovské šanci Jason Zucker, který brankáře Kings mezi betony propálit nedokázal!
49:19
Erik Haula na levém křídle rychle zavezl puk do útočného pásma a na vrcholu kruhu pro vhazování napřáhl k rychlé táhlé střele zápěstím, kterou Jonathan Quick zastavil levým betonem.
49:11
Wild nedokázali na pravém křídle dobruslit prudkou přihrávku, která skončila na zakázaném uvolnění.
49:00
Hra byla přesně jedenáct minut před koncem třetí třetiny přerušena poté, co se Kings ocitli v postavení mimo hru.
48:27
Marián Gáborík dnes hraje skvělé utkání, během něhož zaznamenal dva kanadské body za gól a asistenci a ukončil sérii devíti zápasů, během nichž vyšel bodově naprázdno.
47:27
Útok Minnesoty zastavilo postavení mimo hru, po kterém na řadu přišla krátká reklamní přestávka.
47:04
JASON ZUCKER po levém křídle rychle zavezl puk do útočného pásma, kde mu sice sjel z hole, v levém rohu útočného pásma ale předvedl skvělý forčeking a po přihrávce Jordana Schroedera z levého křídla, kterou v mezikruží mezi nohama skvěle tečoval Tyler Graovac, si v blízkosti pravé tyče srovnal puk na hůl a z otočky zamířil po ledě mezi betony Jonathana Quicka do brány! Hráči Minnesoty počtvrté v zápase odpověděli na jednobrankové vedení Kings a dramatické utkání v Xcel Energy Center nebere konce! Asistence: Tyler Graovac a Jordan Schroeder.
46:42
Dustin Brown rychle vypálil z pravého kruhu pro vhazování a Devan Dubnyk si v bráně připsal další dobrý zákrok.
46:23
Jeden z hráčů Kings nabral na levém křídle obrovskou rychlost a v blízkosti levé tyče s dostal ke střele, kterou Devan Dubnyk hrudí výrazně vyrazil! Adrian Kempe se k dorážce nedostal.
45:44
Vyloučený Kyle Clifford je zpět na ledě a svěřenci Darryla Suttera úspěšně přečkali druhé oslabení v zápase.
45:09
Mikael Granlund stejně jako v první třetině v blízkosti levé tyče posílal před bránu zpětnou přihrávku, opět ji ale výtečně zablokoval skvěle hrající obránce Alec Martinez.
44:11
Kings měli před dnešním zápasem šestou nejlepší hru v oslabení ze všech týmů NHL, když přečkali 84,5% přesilových her soupeřů. Nyní mají možnost svá čísla ještě vylepšit.
43:44
Kyle Clifford chtěl za bránou Wild vybojovat ztracený puk, jenže ve své snaze zezadu jasně podrazil Marca Scandellu.
43:39
Trevor Lewis od modré čáry nahodil puk vedle pravé tyče a vzápětí se ho snažil dojet, brankář Devan Dubnyk byl ale pozorný a kotouč po odrazu od mantinelu za svou bránou rychle zmrazil pod lapačkou. Hra byla přerušena.
43:13
Charlie Coyle po pravé straně zavezl puk do útočného pásma a od mantinelu napřáhl k rychlé střele zápěstím, která se od hole Braydena McNabba odrazila do ochranné sítě.
42:48
Jeff Carter na pravém křídle nabral rychlost a prudkou střelou zápěstím mířil nad ledem k přední pravé tyči, Devan Dubnyk šel ale rychle do kolen a puk ukryl ve svém náručí.
41:57
Los Angeles právě vstřelilo branku!
Trevor Lewis z pravého křídla a ostrého úhlu poslal před bránu napříč útočným pásmem nádhernou přihrávku, kterou jemně tečoval Nick Shore, a puk mezi nohama Adriana Kempeho o vlásek prošel ke vzdálenější levé tyči brány, kde MARIÁN GÁBORÍK v obrovské šanci nezaváhal a z blízkosti puk poslal nad pravým betonem Devana Dubnyka do sítě! Hlavní trenér Wild Bruce Boudreau s Coach Challenge kvůli ofsajdu neuspěl a Los Angeles Kings počtvrté vede – 3:4! Asistence: Nick Shore a Trevor Lewis.
41:33
Marco Scandella zkusil na levém křídle v prostoru mezi kruhem pro vhazování a modrou čárou napřáhnout bez přípravy ke střele s příklepem, která byla zablokována jedním z ležících hokejistů Los Angeles Kings. Skvělý blok!
41:04
Dustin Brown se na pravém křídle k ničemu nedostal a Erik Haula rozehrál přihrávkou o mantinel za svou bránou.
40:01
Kings v zápase třikrát vedli o gól, jenže Wild dokázali ve všech třech případech zareagovat, a oba týmy vstupují do závěrečné třetí třetiny za nerozhodného stavu 3:3.
40:01
Statistiky po druhé třetině: Střely na bránu: 25-21; Zablokované střely: 16-6; Vhazování: 51%-49%; Hity: 23-15; Přesilové hry: 0/1-0/1; Trestné min.: 2-2.
Třetí třetina začne přibližně ve 4:09.
Diváci v Xcel Energy Center sledují nádherné dramatické utkání a oba týmy budou do závěrečné části vstupovat za nerozhodného stavu poté, co Jake Muzzin po vyrovnávacím gólu Jordana Schroedera poslal Kings potřetí v zápase do vedení a na jeho trefu v polovině utkání odpověděl Ryan White. Poslední jmenovaný hráč Wild prožívá po výměně z Arizony fantastický debut, během něhož zaznamenal dva kanadské body za jeden gól a asistenci. Skóre po druhé třetině: Minnesota Wild 3 Los Angeles Kings 3.
40:00
39:57
Jason Zucker snažil na levém křídle vypálit z vrcholu pro vhazování a Jonathan Quick jeho prudkou střelu zápěstím letící těsně nad ledem nadvakrát zastavil!
39:51
Ryan Suter na vrcholu kruhu pro vhazování přes jednoho z hráčů Kings napřáhl k prudké střele zápěstím, která byla zřejmě tečována a zamířila do ochranné sítě.
39:09
Ve středním pásmu došlo k přihrávce rukou, po které byla hra okamžitě přerušena. Stav utkání je vyrovnaný 3:3!
39:00
Do konce druhé třetiny zbývá odehrát 1 minuta.
37:23
Jake Muzzin se v rychlém sledu dostal ke dvěma střelám od modré čáry, z nichž první Devan Dubnyk vyrazil levým betonem a druhou ukryl ve své lapačce. Dobrá práce brankáře Minnesoty!
36:44
Marián Gáborík tak dlouho motal hráčům Wild hlavu, až krásnou krátkou diagonální přihrávkou málem našel na vzdálenější levé tyči Nicka Shorea, který na puk těsně nedosáhl.
35:40
Kings se v blízkosti pravé tyče snažili dostat k dorážce marně a Devan Dubnyk puk rychle přikryl lapačkou, aby přerušil hru. Následuje krátká komerční přestávka.
35:02
Minnesotě Wild se po delší hře bez přerušení nepodařilo přesně rozehrát a puk zamířil na zakázané uvolnění.
33:05
Jordan Staal na pravém křídle z ostrého úhlu nahodil puk směrem na přední tyč, ke ho skvěle tečoval ve vzduchu zády k bráně RYAN WHITE, a kotouč nad levým betonem Jonathana Quicka zamířil do sítě. Wild potřetí v zápase dokázali odpovědět na jednobrankové vedení Kings a stav je vyrovnaný 3:3! Ryan White prožívá fantastický debut, když k úvodní asistenci z první části nyní přidal gól. Asistence: Eric Staal.
33:03
Nino Niederreiter rychle vypálil z levého kruhu pro vhazování a Jonathan Quick jeho pokus vyrazil levým betonem!
32:49
Jason Zucker se ocitl před bránou v obrovské šanci a z mezikruží pálil po ledě zápěstím přesně ke vzdálenější levé tyči, Jonathan Quick ale předvedl spektakulární zákrok, když po úžasném rozštěpu jeho pokus zastavil pravým betonem!
31:48
Devan Dubnyk předvedl hodně těžký zákrok proti střele Los Angeles Kings z bezprostřední blízkosti a následný pokus Kylea Clifforda, který na levém křídle pálil od modré čáry, ukryl v náručí!
31:30
JAKE MUZZIN na levém křídle po zpětném pasu Nica Dowda napřáhl od modré čáry k táhlé střele zápěstím, která mířila pod horní tyč, před bránou se ale od hole Martina Hanzala odrazila mezi betony bezmocného Devana Dubnyka. To je nešťastný debut a Kings potřetí v zápase vedou! Asistence: Nic Dowd a Dwight King.
30:40
Erik Haula se ocitl v levém kruhu pro vhazování po diagonální kolmé přihrávce Jordana Schroedera od modré čáry ve velké šanci, jeho střela zápěstím ale zamířila pouze do hrudi Jonathana Quicka, který si povyjel z brány a puk vyrazil!
29:52
Wild na levém křídle vyrazili do nebezpečného přečíslení tři na dva, které skvěle a rychle rozbil Drew Doughty.
29:35
Jonas Brodin naskočil zpět na led a oba dva týmy za sebou mají jedno oslabení, které úspěšně přečkaly.
28:03
Anže Kopitar pěknou kolmou přihrávkou našel na pravém křídle Jeffa Cartera, který si z nulového úhlu sjel před bránu a bekhendem se snažil zamířit do brány, Devan Dubnyk byl ale i tentokrát připraven a puk ukryl ve své výstroji.
27:39
Anže Kopitar v pravém kruhu pro vhazování vyhrál vhazování a Jake Muzzin napřáhl od modré čáry k táhlé střele, kterou na přední tyči zastavil v náručí připravený Devan Dubnyk.
27:35
Jonas Brodin zasáhl u hrazení holí do obličeje Dustina Browna a dostal menší trest za vysokou hůl. Také Los Angeles Kings si ve druhé třetině zahraje první přesilovou hru.
27:11
Jonas Brodin na pravém křídle vypálil od modré čáry a jeho střela zamířila za bránu Jonathana Quicka.
26:46
Jonas Brodin vypálil z vrcholu levého kruhu pro vhazování a po snadném zákroku Jonathana Quicka přichází na řadu krátká reklamní přestávka. Stav je nerozhodný 2:2.
26:08
Minnesota odevzdala puk Los Angeles Kings, které v obranném pásmu zpomalilo hru, a oba týmy střídaly.
25:25
Mikael Granlund napřáhl v levém kruhu pro vhazování k pěkné střele zápěstím, kterou Jonathan Quick ukryl v lapačce.
24:23
JORDAN SCHROEDER v levém rohu útočného pásma předvedl skvělý forčeking a následná přihrávka Chrise Stewarta byla sražena za bránu, zpoza které první jmenovaný hráč nahodil puk mezi kruhy pro vhazování a kotouč se od nohy Nicka Shorea odrazil nad ledem ke vzdálenější pravé tyči! Wild krátce po přestávce vyrovnali na 2:2! Asistence: Chris Stewart.
23:39
Erik Haula v pravém kruhu pro vhazování dobře pálil zápěstím do bližšího pravého horního rohu brány, Jonathan Quick ale dobře zasáhl levým ramenem a puk vyrazil mimo!
22:39
Tyler Toffoli naskočil zpět na ledovou plochu a Los Angeles Kings úspěšně přečkalo první oslabení zápasu.
21:57
Jared Spurgeon od modré čáry napřáhl k prudké střele zápěstím, kterou Jonathan Quick dobře vyrazil mimo.
21:45
Mikko Koivu se ocitl v blízkosti levé tyče ve velké šanci a po rychlém zamíchání s pukem ještě hledal před bránou Nina Niederreitera, který by puk uklízel do prázdné brány, jeho přihrávku ale skvěle zablokoval klečící obránce Alec Martinez!
21:37
Matt Dumba na vrcholu levého kruhu pro vhazování po diagonální přihrávce z pravého křídla bez přípravy napřáhl k nádherné střele s příklepem, kterou Jonathan Quick skvěle zastavil levým betonem přiloženým k ledu!
21:13
Wild na levém křídle ihned po vhazování vypálili z ostrého úhlu a Jonathan Quick na přední tyči puk v pohodě vyrazil.
21:05
Wild se snažili po pravém křídle proniknout po předchozí nepřesné přihrávce zpět do útočného pásma, puk se ale od hole jednoho z hráčů Kings odrazil do ochranné sítě.
20:39
Mikael Granlund byl faulován před bránou a Tyler Toffoli dostal první trest dnešního utkání za hákování.
20:01
Jeff Carter uspěl na vhazování proti Mikkovi Koivovi a v Xcel Energy Center právě začala druhá třetina utkání.
20:01
Statistiky po první třetině: Střely na bránu: 10-12; Zablokované střely: 12-3; Vhazování: 48%-52%; Hity: 11-8; Přesilové hry: 0/0-0/0; Trestné minuty: 0-0.
Druhá třetina začne přibližně ve 3:06.
Jonathan Quick během úvodní části předvedl dva skvělé zákroky proti bekhendovému blafáku Chrise Stewarta a dělové ráně Matta Dumby a jeho tým odchází do kabin spokojenější. Nino Niederreiter sice dokázal odpovědět na úvodní gól Nicka Shorea, bez sekundy pět minut před přestávkou se ale prosadil s přispěním teče obránce Jonase Brodina Tanner Pearson. Na vyrovnávacím gólu Wild si připsal druhou asistenci Ryan White, který během svého debutu v domácím dresu zaznamenal první bod. Skóre po první třetině: Minnesota Wild 1 Los Angeles Kings 2.
20:00
19:32
Wild se ocitli pod tlakem a raději puk po levé straně ledové plochy vyhodili na zakázané uvolnění. Hra přerušena.
19:25
Dustin Brown mezi kruhy pro vhazování skvěle vystihl rozehrávku Wild a střelou zápěstím mířil dobře do levého rohu brány, jenže Devan Dubnyk byl připravený a jeho pokus zastavil!
19:00
Do konce první třetiny zbývá odehrát 1 minuta.
18:24
Tyler Toffoli nabil na levém křídle zpětnou přihrávkou z ostrého úhlu na střelu Tannerovi Pearsonovi, který bez přípravy na vrcholu levého kruhu pro vhazování dobře vypálil s příklepem, uprostřed brány byl ale připravený Devan Dubnyk.
17:57
Jeff Carter zkusil na levé straně vystřelit od modré čáry zápěstím a jeho sražena střela zamířila do pravého rohu útočného pásma.
17:02
Jonathan Quick se vydal za svou bránu, aby zastavil nahození Wild z pravého křídla u hrazení holí přesně rozehrál.
16:41
Kings se snažili zavést puk do útočného podél střídaček a jejich akci vzápětí zastavilo postavení mimo hru.
16:05
Martin Hanzal vypálil na pravém křídle z vrcholu pravého kruhu pro vhazování a Jonathan Quick jeho střelu letící těsně nad ledem vyrazil pravým betonem.
15:01
TANNER PEARSON rychle zavezl puk středem ledové plochy do útočného pásma a v pravém kruhu pro vhazování napřáhl k táhlé střele zápěstím, která se od levého ramena clonícího Jonase Brodina odrazila přesně do bližšího pravého rohu brány! Kings po šťastné teči obránce Wild znovu vedou, tentokrát 2:1!
14:08
Puk byl sražen za bránou Devana Dubnyka po souboji u hrazení do ochranné sítě. Následuje reklamní přestávka.
13:51
Kyle Clifford na pravém křídle vypálil z ostrého úhlu a Devan Dubnyk na přední tyči bez problému ukryl puk ve výstroji.
13:00
NINO NIEDERREITER si před bránou skvěle odstoupil od brankáře Kings Jonathana Quicka a po nádherné přihrávce Jareda Spurgeona z pravého rohu útočného pásma z blízkosti krásnou střelou zápěstím nad jeho pravým betonem zamířil ke vzdálenější levé tyči! Stav utkání je vyrovnaný 1:1! Druhou asistenci si připsal Ryan White, který si během svého debutu v dresu Wild připsal první kanadský bod. Asistence: Jared Spurgeon a Ryan White.
12:53
Ryan Suter na levém křídle rychle vypálil od modré čáry zápěstím a jeho tečovaná střela zamířila vedle přední tyče.
12:45
Martin Hanzal dobře vypálil na vrcholu pravého kruhu pro vhazování zápěstím, Jonathan Quick ale puk zastavil v náručí.
11:49
Wild na se usadili v útočném pásmu a na pravém křídle z úhlu napřáhli ke střele, která letěla těsně nad ledem a Jonathan Quick šel na přední tyči rychle do kolen, aby ji vyrazil.
11:24
Útočnou snahu Wild na levém křídle zastavilo postavení mimo hru, po kterém na řadu přichází druhá reklamní přestávka.
10:43
Trevor Lewis nebezpečně vypálil z levého kruhu pro vhazování, Devan Dubnyk se ale skvěle přesunul a puk vyrazil.
10:12
Martin Hanzal je nyní na ledě a před pár okamžiky se dostal k puku v levém kruhu pro vhazování, bránu hostujícího brankáře Jonathana Quicka ale ohrozit z úhlu nedokázal.
09:14
Tanner Pearson dobře vypálil z vrcholu pravého kruhu pro vhazování, Devan Dubnyk ale pravým betonem puk vykopl.
08:15
Marián Gáborík skvěle objel bránu a zpětnou přihrávkou od pravé tyče našel ve vzdálenějším levém kruhu pro vhazování NICKA SHOREA, který z blízkosti bez přípravy po ledě zamířil mezi betony Devana Dubnyka! Kings vedou 1:0! Asistence: Marián Gáborík a Jake Muzzin.
07:52
Alex Martinez se dostal na modré čáře k odraženému puku a chtěl vystřelit zápěstím, jeho pokus ale zablokoval Charlie Coyle.
06:43
Matt Dumba na pravém křídle napřáhl bez přípravy po zpětné přihrávce Mikaela Granlunda ke tvrdé střele s příklepem, která z vrcholu pravého kruhu pro vhazování mířila ke vzdálenější levé tyči, Jonathan Quick ji ale pravým betonem fantasticky vyrazil nad!
06:14
Tyler Toffoli v rychlém sledu dvakrát vypálil od modré čáry, jeho první střelu ale dobře zablokoval Jonas Brodin, zatímco druhá skončila v náručí připraveného brankáře Devana Dubnyka.
05:09
Devan Dubnyk si všiml volného puku, který v blízkosti své pravé tyče po nepřesné střele Kings rychle zmrazil pod lapačkou.
04:41
Anže Kopitar na levém křídle vypálil z kruhu pro vhazování a jeho pokus skončil v náručí připraveného Devana Dubnyka.
04:21
Martin Hanzal na vrcholu pravého kruhu pro vhazování pálil zápěstím, do jeho střely se ale dobře postavil Drew Doughty.
03:53
Drew Doughty na pravém křídle ihned po vhazování od mantinelu napřáhl k prudké střele s příklepem, která zamířila vedle přední pravé tyče. Devan Dubnyk zasahovat nemusel.
03:51
Minnesota po levém křídle spěchala směrem vpřed, její útočnou snahu ale zastavilo zakázané uvolnění.
02:20
Tyler Graovac na vrcholu pravého kruhu zamířil střelou zápěstím vedle bližší pravé tyče, kde se k odraženému puku od mantinelu za bránou dostal Chris Stewart a po krásném sjetí před bránu se ho snažil na vzdálenější levé tyči bekhendem zasunout do nadvakrát brány, jenže Jonathan Quick k ledu skvěle přitiskl svůj pravý beton a jeho pokus skvěle vyrazil. Následná dorážka už přesná nebyla a skončila mimo!
02:06
Los Angeles Kings se nepodařilo na pravém křídle rozehrát a puk zamířil poprvé v zápase na zakázané uvolnění.
01:58
Marco Scandella na levém křídle dvakrát vypálil od modré čáry a druhá střela skončila v náruči připraveného Jonathana Quicka.
01:10
V Los Angeles Kings skončil slovenský brankář Peter Budaj, který odvedl v nepřítomnosti Jonathana Quicka skvělou práci a poté byl vyměněn za Bena Bishopa z Tampy Bay Lightning.
00:30
Utkání před pár okamžiky začalo a Drew Doughty v levém kruhu pro vhazování po 30 sekundách dobře vypálil bekhendem, Devan Dubnyk byl ale připraven a připsal si první zákrok.
00:01

Minnesota Wild: Dubnyk (Kuemper) – Suter (A), Spurgeon, Scandella, Dumba, Prosser, Brodin – Niederreiter, E. Staal (A), Coyle – Zucker, M. Koivu (C), Mikael Granlund – Schroeder, Haula, Graovac – Stewart, Hanzal, White. Hlavní trenér: Bruce Boudreau.

Los Angeles Kings: Quick (Bishop) – Forbort, Doughty (A), Muzzin, Gravel, McNabb, Martinez – Kempe, Kopitar (C), D. Brown – Pearson, J. Carter (A), Toffoli – Gáborík, Dowd, Clifford – King, N. Shore, Lewis. Hlavní trenér: Darryl Sutter.

Rozhodčí: Brian Pochmara, Kendrick Nicholson. Čároví: Ryan Galloway, Ryan Gibbons.

Martin Hanzal (MIN) 16+10, +/- -15
Marián Gáborík (LAK) 6+7, +/ -1
Vzájemné zápasy v letošní sezóně 2016/17:

07.01.17 Los Angeles Kings – Minnesota Wild 4:3
19.10.16 Minnesota Wild - Los Angeles Kings 6:3
Los Angeles Kings:

Los Angeles Kings v Západní konferenci ztrácí čtyři body na St. Louis, se kterým bojuje o druhu divokou kartu zajišťující účast playoff. V bráně Kings by se měl proti Wild podruhé v řadě představit Jonathan Quick, který se vrátil po vleklém zranění třísel. Do LA přišel dva dny před ukončením přestupního termínu z Tampy Bay Ben Bishop. Chybět by neměl útočník Marián Gáborík, který je devět utkání bez bodu.
Minnesota Wild:

MInnesota se v úterý v noci představí proti Los Angeles Kings a Martin Hanzal si zřejmě v jejím dresu odbude svůj debut poté, co do ní byl vyměněn za volbu ve čtvrtém kole NHL Draftu 2017 společně s Ryanem Whitem z Arizony. Wild jsou společně s Penguins druhým nejlepším týmem základní části, během které oba dva týmy nasbíraly doposud 84 bodů. V bráně by se měl představit Devan Dubnyk, který svému týmu během posledních 32 zápasů vychytal neuvěřitelných 25 výher a má druhý nejnižší průměr inkasovaných branek na zápas (2,01), zatímco v procentuální úspěšnosti zákroků je nejlepší (93,3).
Minnesota vede Západní konferenci a v úterý v noci vyzve v Xcel Energy Center o druhou divokou kartu bojující Los Angeles Kings, které ztrácí na St. Louis pouze tři body. Druhý nejlepší tým NHL v pondělí posílil Martin Hanzal, který přišel výměnou z Arizony. V dresu Kings by neměli chybět dva Slováci, jmenovitě zkušený brankář Peter Budaj a skvělý útočník Marián Gáborík.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:00.