Marián Gáborík (LAK) 0+0, 2 střely, čas na ledě 17:33
Tři hvězdy utkání:

1. Henrik Lundqvist (NYR) 36 zák., 2 góly, 94,7%
2. Mats Zuccarello (NYR) 1+0
3. Matt Puempel (NYR) 1+0
Statistiky: Střely na bránu: 17-38; Zablokované střely: 25-13; Vhazování: 45%-55%; Hity: 14-20; Přesilové hry: 0/3-0/2; Trestné minuty: 21-31.
Jordan Nolan sice po brankách Brandona Pirriho a Matta Puempela dokázal Kings minutu před koncem druhé třetiny vrátit do hry, jenže ve třetí třetině vrátil Rangers dvoubrankové vedení Mats Zuccarello a v poslední sekundě při hře bez brankáře už pouze kosmeticky upravil skóre Kyle Clifford. Konečný výsledek. New York Rangers 3 Los Angeles Kings 2.
59:59
Los Angeles právě vstřelilo branku!
KYLE CLIFFORD od modré čáry napřáhl bez přípravy k prudké střele s příklepem, která byla tečována a mezi betony Henrika Lundqvista sekundu před koncem zápasu prošla do brány. Asistence: Jake Muzzin a Jordan Nolan.
59:21
Až nyní Jeff Zatkoff naskočil na střídačku a Los Angeles Kings to zkouší ve hře bez brankáře!
59:00
Do konce utkání zbývá odehrát 1 minuta.
58:21
Anže Kopitar na levém křídle vypálil z úhlu a Henrik Lundqvist jeho pokus levým betonem vyrazil mimo.
58:12
J. T. Miller z levého křídla nahazoval puk na vzdálenější pravou tyč, Michael Grabner ale na jeho pas těsně nedosáhl.
57:01
Nick Shore napřáhl od modré čáry k prudké střele, jeho pokus byl ale nepřesný a skončil na ochranném skle.
56:31
Na opačné straně pálil z pravého křídla Dustin Brown, jehož pokus Henrik Lundqvist hraje zastavil.
56:13
Brady Skjei se ocitl v blízkosti levé tyče ve slibné šanci, jenže prudkou ránou bránu přestřelil!
55:35
Rangers vyrazili do rychlého protiútoku a z pravého křídla přišla střela, kterou Jeff Zatkoff zastavil v náručí.
55:12
Anže Kopitar se ocitl v mezikruží v obrovské šanci, jenže zamířil pouze do hrudi Henrika Lundqvista. Brankář Rangers ale nedokázal puk udržet a Dwight King v blízkosti pravé tyče z dorážky orazítkoval tyč!
54:46
Rangers se podařilo vyhodit tak, aby z toho nebylo zakázané uvolnění a Kings museli za vlastní bránou hrát.
53:04
Drew Doughty nabral na levém křídle rychlost a jeho pokus se po pravém betonu Henrika Lundqvista svezl mimo.
52:22
Kevin Gravel se ocitl mezi kruhy pro vhazování ve slibné šanci, jeho následná střela ale byla zablokována.
51:52
Pavel Bučněvič se ocitl v blízkosti levé tyče ve velké šanci a po ledě skvěle mířil ke vzdálenější pravé tyči, Jeff Zatkoff ale skvěle zasáhl levým betonem a puk vyrazil!
51:45
Kings se nepodařilo rozehrát a puk skončil na zakázaném vhazování. Hra se vrátila před Jeffa Zatkoffa.
51:29
Mats Zuccarello dvakrát během pár sekund vypálil z pravého kruhu pro vhazování, Jeff Zatkoff ale jeho první střelu vykopl pravým betonem a druhou ukryl v náručí!
50:24
Puk byl sražen po střele Kings z pravé strany do ochranné sítě a následuje další krátká reklamní přestávka.
49:52
Tanner Pearson se vzápětí pokoušel snížit střelou z pravého křídla, jeho pokus ale skončil v náruči Henrika Ludnqvista.
49:28
Jake Muzzin na levém křídle krásně vypálil od mantinelu, Henrik Lundqvist ale dobře zasáhl pravým betonem a jeho pokus vyrazil mimo tři tyče své brány!
48:34
Hra byla přerušena a v Madison Square Garden dostává prostor krátká reklamní přestávka.
48:00
Ze třetí třetiny je odehráno osm minut a Rangers získali k radosti svých fanoušků dvoubrankový náskok zpět.
46:54
Vyloučený Ryan McDonagh a Jeff Carter jsou zpět na ledě a oba týmy hrají v plném počtu.
46:40
Rangers právě vstřelili branku!
Jeff Zatkoff se vydal za bránu, aby rozehrál, jenže trefil pouze hůl J.T. Millera, který krásnou bekhendovou přihrávkou z pravého rohu útočného pásma našel na vrcholu pravého kruhu pro vhazování MATSE ZUCCARELLA, a ten už si vzápětí věděl rady, když nádhernou střelou zápěstím ve hře 4 na 4 zamířil nad lapačkou brankáře Kings do bližšího horního rohu brány! Fantastický forčeking! Asistence: J. T. Miller.
45:31
Jeff Carter dostal dvě minuty za hákování a 1 minutu a 24 sekund se bude hrát ve hře 4 na 4.
45:05
Dustin Brown a Tanner Pearson zřejmě byli hráči, kteří před Henrikem Lunqvistem vytvořili obrovský závar, ani natřikrát ale nedokázali puk za jeho záda propasírovat!
44:54
Ryan McDonagh dostal dvě minuty za držení poté, co se jen jemně dotkl Anžeho Kopitara. Tohle je hodně přísné a chybné vyloučení, které fanoušci v Madison Square Garden odměnili hlasitým pískotem a bučením!
43:38
Rangers na levém křídle vypálili z úhlu a Jeff Zatkoff jejich pokus vyrazil do rohu ledové plochy.
43:00
Pavel Bučněvič trefil při nahození Jordana Nolana, od něhož se puk odrazil na střídačku Los Angeles Kings.
42:19
Rick Nash na levém křídle ve středním pásmu vypálil zápěstím těsně předtím, než byl dohrán, a Jeff Zatkoff šel rychle do kolen, aby jeho táhlou střelu zastavil.
42:03
Devin Setoguchi na pravém křídle vypálil z kruhu pro vhazování a Adam Clendening jeho pokus dobře zablokoval.
41:01
Derek Stepan na pravém křídle krásně vypálil do mantinelu, Jeff Zatkoff ale jeho pokus vyrazil mimo.
40:01
Kings vedou na střely po druhé třetině 22:9, přesto do závěrečné části vstupují s jednobrankovým mankem.
40:01
Statistiky po druhé třetině: Střely na bránu: 9-22; Zablokované střely: 19-10; Vhazování: 38%-62%; Hity: 14-20; Přesilové hry: 0/2-0/1; Trestné min.: 9-11.
Druhá třetina začne přibližně ve 2:59.
Matt Puempel uprostřed velice atraktivního zápasu bohatého na šance navázal na úvodní trefu Brandona Pirriho a v Madison Square Garden utkání nabralo obrovský spád, když Rangers orazítkovali tyč a vzápětí třikrát během pár okamžiků Kings. Henrik Lundqvist dělal co mohl a s pomocí brankové konstrukce držel čisté konto, 59 sekund před druhou přestávkou ho ale překonal z dorážky Jordan Nolan. Skóre po druhé třetině: New York Rangers 2 Los Angeles Kings 1.
40:00
39:00
Do konce druhé třetiny zbývá odehrát 1 minuta.
38:55
Dwight King se před bránou vrhl po puku a vpádu ho dokázal usměrnit na bránu, Henrika Lundqvista ale podruhé v řadě opět zachránila branková konstrukce, konkrétně pravá tyč!
38:32
Anže Kopitar na pravém křídle vypálil z ostrého úhlu a jeho střela se po holi Henrika Lundqvista svezla na vzdálenější levou tyč, od níž se puk odrazil zpět do hry!
38:01
Andy Andreoff na vrcholu levého kruhu pro vhazování napřáhl k nádherné střele, která mířila ke vzdálenější pravé tyči a Henrik Lundqvist ji fantastickým zákrokem vyrazil, proti následné dorážce JORDANA NOLANA ale vleže lapačkou už zasáhnout nedokázal a puk zamířil k pravé tyči – 2:1! Asistence: Andy Andreoff a Drew Doughty.
37:19
Vzápětí se ocitl v blízkosti pravé tyče v další obrovské šanci Nick Shore, také s jeho pokusem si ale švédský brankář dokázal poradit a senzačně ho vyrazil mimo!
37:07
Jake Muzzin si z levého křídla krásně sjel před bránu a Henrik Lundqvist ho fantastickým zákrokem vleže vychytal, stejně jako vzápětí dorážející Trevora Lewise!
36:01
Kings pouze nahodili puk do útočného pásma a zamířili rychle obloukem na střídačku v momentě, když se vrátili zpět na led Mika Zibanejad a Drew Doughty.
35:05
Brady Skjei se ocitl v blízkosti levé tyče v obrovské šanci, jenže Jeffa Zatkoffa, který fantasticky zasáhl levým betonem, překonat nedokázal! Brankář Kings nyní ani nevěděl, jak třetímu gólu New Yorku Rangers zabránil!
34:11
Drew Doughty podrazil v obranném pásmu rozjetého Mika Zibanejada, který byl také vyloučen, když dostal dvě minuty za nafilmovaný pád. Následuje hra 4 na 4.
34:11
33:28
MATT PUEMPEL si mezi kruhy pro vhazování najel na krásnou přihrávku Dereka Stepana z pravého křídla a zápěstím zamířil nad pravým betonem přesouvajícího se Jeffa Zatkova k levé tyči. Rangers podruhé v zápase udeřili a vedou 2:0! Asistence: Derek Stepan a Dan Girardi.
32:59
Na opačné straně Jordan Nolan z vrcholu levého kruhu pro vhazování napřáhl k nádherné táhlé střele, která se od spojnice vzdálenější pravé a horní tyče odrazila do ochranné sítě! Neskutečné momenty!
32:52
Michael Grabner po nádherné kombinaci Rangers na jeden dotek napřáhl v mezikruží k fantastické střele, která se od horní tyče odrazila zpět do hry!
32:16
Jake Muzzin na levém křídle krásně vypálil od mantinelu a mířil zápěstím do vzdálenějšího pravého horního rohu brány, Henrik Lundqvist ale opět fantasticky zasáhl lapačkou, kterou puk vyrazil mimo!
31:25
Jeff Zatkoff v blízkosti pravé tyče vyjel z brány, aby zastavil nahození Rangers a poslal puk za ní.
30:33
Derek Stepan z pravého kruhu pro vhazování krásnou střelou po ledě mířil ke vzdálenější levé tyči, Jeff Zatkoff ale jeho pokus skvěle vykopl pravým betonem mimo!
30:19
Rangers se nepodařilo rozehrát a puk krátce po reklamní přestávce zamířil na zakázané uvolnění.
30:13
Kings se chtěli na levém křídle vrátit zpět do útočného pásma, jenže jejich akci zastavilo postavení mimo hru, po kterém na řadu přichází krátká reklamní přestávka.
29:22
Nick Shore krásnou zpětnou přihrávkou z levého rohu útočného pásma našel na vrcholu mezikruží Kylea Clifforda, který nádhernou střelou zápěstím mířil přesně do pravého horního rohu brány, Henrik Lundqvist ale předvedl další skvělý zákrok, když jeho pokus lapačkou vytáhl mimo a nadále drží čisté konto!
28:37
J.T. Miller na levém křídle dlouho čekal a vzápětí od mantinelu napřáhl k nádherné střele zápěstím, která mířila do vzdálenějšího pravého horního rohu brány, Jeff Zatkoff ji ale levým ramenem fantasticky vyrazil!
28:04
Rangers vedou nad Los Angeles Kings 1:0, navzdory tomu, že se během utkání dostali pouze k pěti střelám!
27:07
Rick Nash krásně objel bránu a bekhendem se snažil v blízkosti pravé tyče zakončit, jenže Jake Muzzin ještě předtím ve snaze dostihnout ho posunul bránu!
26:12
Kyle Clifford se ocitl mezi kruhy pro vhazování ve slibné šanci, jeho následná střela ale byla zablokována.
26:09
Rangers se navíc vzápětí nepodařilo rozehrát podél střídaček a vyhodili puk na zakázané uvolnění.
25:58
Vyloučený Jordan Nolan se po dvou minutách vrátil zpět na led a Rangers se během přesilové hry nedostali ani k jedné střele.
25:29
Brandon Pirri si na vrcholu pravého kruhu pro vhazování srovnal puk na hůl a jeho následná střela zápěstím byla zablokována.
24:27
Kings začali oslabení skvěle a krátce po vhazování se jim podařilo puk vyhodit za bránu Henrika Lundqvista.
23:58
Jordan Nolan v útočném pásmu při forčekingu zbytečně přidržel Matse Zuccarella a dostal dvě minuty za držení.
22:59
Střela Nicka Dowda od modré čáry byla těsně před bránou zablokována a Devin Setoguchi se ocitl tváří v tvář Henrikovi Lundqvistovi v obrovské šanci, jenže než si stačil puk srovnat na hůl, tak mu ho švédský brankář levým betonem skvěle vypíchl!
22:02
Marián Gáborík nádhernou přihrávkou přenesl hru z levého křídla na ze druhé vlny najíždějícího Devina Setoguchiho, který si srovnal na vrcholu pravého kruhu pro vhazování puk na hůl a jeho následná střela zápěstím zamířila těsně vedle bližšího horního rohu brány!
21:06
Derek Stepan se v blízkosti pravé tyče nedostal ke střele a vzápětí ho z rohu ledové plochy vracel před bránu, Jeff Zatkoff byl ale připraven a puk rychle zmrazil lapačkou.
20:01
V Madison Square Garden právě začala prostřední část utkání, ve kterém Henrik Lunqvist drží čisté konto a celkem inkasoval gól 87 minut a 2 sekundy.
20:01
Statistiky po první třetině: Střely na bránu: 5-14; Zablokované střely: 7-5; Vhazování: 30%-70%; Hity: 7-10; Přesilové hry: 0/1-0/1; Trestné minuty: 7-7.
Druhá třetina začne přibližně ve 2:06.
Brankář Henrik Lundqvist během první třetiny předvedl v bráně New Yorku Rangers tři fantastické zákroky a všechny tři proti Jeffovi Carterovi, který se v závěru úvodní části během vlastního oslabení řítil do samostatného úniku, jenže na úvodní gól z hole Brandona Pirriho, který přišel po první Carterově šanci v utkání, odpovědět nedokázal. Skóre po první třetině: New York Rangers 1 Los Angeles Kings.
20:00
19:44
Devin Setoguchi naskočil zpět na led a Kings hrají šestnáct sekund před koncem první třetiny v plném počtu.
19:00
Do konce první třetiny zbývá odehrát 1 minuta.
18:27
Jeff Carter se při vlastním oslabení řítil do samostatného úniku a střelou z mezikruží zápěstím mířil dobře k pravé tyči, jenže Henrik Lundqvist předvedl spektakulární zákrok a jeho pokus lapačkou senzačně vyrazil mimo!
17:44
Devin Setoguchi dostal dvě minuty a Rangers si přece jen v závěru první třetiny zahrají přesilovou hru.
17:18
Kevin Klein se vžil do role mstitele a za bránou se pustil do bitky s Braydenem McNabbem, kterého po sérii rychlých úderů složil k zemi. Skvělý pěstní souboj!
17:18
17:18
Matt Zuccarello byl před střelou Chrise Kreidera za bránou Jeffa Zatkoffa nepříjemně zezadu naražen krosčekem na mantinel a vzápětí se za ní semlela obrovská mela!
17:18
Chris Kreider byl zřejmě hráčem, který na vrcholu levého kruhu pro vhazování krásně vypálil z otočky a Jeff Zatkoff jeho pokus po ledě snadno zastavil.
16:57
Nick Holden na obranné modré čáře zastavil nahození Kings rukavicí a hra byla přerušena kvůli přihrávce rukou.
16:44
Kevin Klein se vzápětí pokusil udeřit prudkou střelou z pravého kruhu pro vhazování, která byla těsně před bránou přizvednuta a skončila v ochranné síti. Následuje komerční přestávka.
16:39
Jimmy Vesey krásně vypálil na levém křídle od mantinelu a jeho tečovaný pokus podruhé v zápase minul pravou tyč.
16:02
Rangers pouze nahodili puk do levého rohu útočného pásma a vzápětí zamířili rychle na střídačku.
15:30
Jeff Zatkoff se vydal za bránu, aby zastavil nahození Rangers a před rozjetým Rickem Nashem rychle rozehrál.
14:55
Derek Forbort na levém křídle vypálil od modré čáry, jeho střela ale byla nepřesná a minula vzdálenější pravý horní roh brány.
14:43
Derek Stepan nedokázal dojet ani tečovat prudkou přihrávku svého spoluhráče a pískalo se zakázané uvolnění.
14:08
Oscar Lindberg na levém křídle krásně vypálil zápěstím a mířil do bližšího horního rohu brány, Jeff Zatkoff ale předvedl skvělý zákrok, když pravým ramenem puk vyrazil mimo!
13:13
Pavel Bučněvič po pravém křídle vyrazil po zisku kotouče v obranném pásmu do protiútoku, a přestože se těsně za útočnou modrou čárou ocitl proti trojnásobné přesile, napřáhl ke střele, kterou Jeff Zatkoff pravým betonem vyrazil.
12:38
Rangers vyrazili po pravém křídle do útočného pásma, jenže útočnou modrou čáru přejeli v rozporu s pravidly a jejich akci zastavilo postavení mimo hru.
12:08
Jake Muzzin mohl rychle odpovědět střelou z levého křídla, Henrik Lundqvist ale předvedl fantastický zákrok, když lapačkou puk vytáhl mimo tři tyče své brány!
11:31
BRANDON PIRRI předvedl v pravém kruhu pro vhazování skvělý forčeking a po zisku kotouče krásnou střelou zápěstím zamířil mezi betony Jeffa Zatkoffa. Rangers přečkali obrovskou šanci Los Angeles Kings a vzápětí se ujali vedení!
10:24
Alec Martinez z vrcholu pravého kruhu pro vhazování nahodil puk před bránu, kde ho fantasticky tečoval Jeff Carter, útočník Kings ale ani nadvakrát nedokázal na fantastického Henrika Lundqvista z blízkosti vyzrát, když v rychlém sledu orazítkoval jeho levý beton!
10:19
Tanner Pearson nabral na pravém křídle obrovskou rychlost a v kruhu pro vhazování napřáhl ke svižné střele zápěstím, kterou Henrik Lundqvist zastavil ve svém náručí.
10:01
Rangers se po pravém křídle vydali do útočného pásma a jejich útok zastavilo postavení mimo hru. Po přerušení dostává v Madison Square Garden prostor krátká reklamní přestávka.
09:55
Jeff Zatkoff se vydal za svou bránu, aby zastavil nahození Rangers a nikým neatakovaný v klidu rozehrál.
09:27
Drew Doughty dobře vypálil z pravého kruhu pro vhazování a puk byl těsně před Henrikem Lundqvistem přizvednut do ochranné sítě. Švédský brankář tentokrát zasahovat nemusel.
09:06
Kevin Klein na pravém křídle napřáhl ke střele, která zamířila vedle bližší tyče a Rangers během dnešního utkání stále zaznamenali pouze jeden přesný pokus na bránu!
08:41
Henrik Lundqvist se vydal za bránu, aby zastavil nahození Kings a podél hrazení rozehrál na Nicka Holdena.
08:02
Kings se v rychlém sledu dostali ke dvěma střelám, které byly zablokovány, a vzápětí odjeli rychle střídat.
07:26
Trevor Lewis v pravém kruhu pro vhazování dobře vypálil, jeho střela ale na bližší tyči našla pouze náruč Henrika Lundqvista, který se rozchytává k dalšímu skvělému výkonu.
06:38
Ryan McDonagh zkusil na levém křídle vypálit od modré čáry, jeho následný pokus zápěstím byl ale zablokován.
05:33
Marián Gáborík vypálil nebezpečně ihned po vhazování, Henrik Lundqvist ale předvedl dobrý zákrok a jeho pokus vyrazil!
05:28
Kyle Clifford na levém křídle podruhé v zápase vypálil od mantinelu, Henrik Lundqvist byl ale opět pozorný a po sevření kotouče v náručí přerušil hru.
05:11
Rick Nash se ihned po návratu do hry z trestné lavice zapojil do hry, jeho střela z pravého křídla ale byla zablokována a puk po ní skončil v ochranné síti.
05:04
Vyloučený Rick Nash naskočil z trestné lavice zpět na led a New York Rangers hraje v plném počtu.
04:48
Dustin Brown po vyhození Rangers na pravém křídle nabral rychlost a z úhlu napřáhl ke střele, která byla nepřesná a skončila na ochranném skle.
04:25
Drew Doughty na levém křídle vypálil prudce z vrcholu kruhu pro vhazování a Dan Girardi jeho pokus přizvedl do ochranné sítě. Kings si vytvořili v přesilové hře obrovský tlak.
03:58
Jake Muzzin krásně vypálil z vrcholu prostoru mezi kruhy pro vhazování, jeho prudká střela ale zamířila nad.
03:09
Drew Doughty ihned po vhazování napřáhl od modré čáry k prudké střele s příklepem a Henrik Lundqvist musel rychle na kolena, aby jeho pokus ukryl v náručí a nepustil trojici dotírajících hráčů Los Angeles Kings k dorážce.
03:04
Rick Nash dostal dvě minuty za krosček poté, co u mantinelu na levé straně obranného pásma nepříjemně zasáhl napadajícího Anžeho Kopitara.
02:59
Henrik Lundqvist během tří minut předvedl čtyři dobré zákroky a drží New York Rangers v úvodu nad vodou.
01:59
Kyle Clifford na levém křídle krásně vypálil do mantinelu a Henrik Ludnqvist si připsal skvělý zákrok, když jeho střelu letící těsně nad ledem vyrazil pravým betonem!
01:29
Rangers po zisku kotouče vyrazili do rychlého protiútoku 2 na 2, kromě nahození do třetiny z něj ale nic nevytěžilo.
00:40
Jeff Carter na levém křídle vypálil z ostrého úhlu a Henrik Lundqvist si během pár sekund připsal třetí zákrok. Los Angeles Kings vstoupilo do utkání velice dobře.
00:29
Ihned po vhazování vzápětí pálil na levém křídle od modré čáry Derek Forbort a Henrik Lundqvist měl s jeho střelou mírné problémy, nadvakrát ji ovšem dokázal zastavit.
00:24
Jake Muzzin vypálil od modré čáry a Henrik Lundqvist si po pouhých 24 sekundách připsal první zákrok.
00:01

New York Rangers: Lundqvist (Hellberg) – McDonagh (C), Girardi (A), Holden, Klein, Skjei, Clendening – Kreider, Stepan, Zuccarello – Rick Nash (A), Zibanejad, Bučněvič – Vesey, J. T. Miller, Grabner – Puempel, Lindberg, Pirri. Hlavní trenér: Alain Vigneault.

Los Angeles Kings: Zatkoff (Budaj) – Muzzin, Doughty (A), Forbort, Martinez, Gravel, McNabb – King (C), Kopitar, Gáborík – Pearson (A), J. Carter, D. Brown – Lewis, Andreoff, Setoguchi – Clifford, N. Shore, Nolan. Hlavní trenér: Darryl Sutter.

Rozhodčí: Trevor Hanson, Tom Kowal. Čároví: Scott Driscoll, Mark Shewchyk.

Marián Gáborík (LAK) 4+5, +/- 0
Peter Budaj (LAK) 40 zápasů, 970 zákroků, 81 gólů, procentuální úspěšnost zákroků 91,6%
Vzájemné zápasy z loňské sezóny 2015/16:

18.03.16 Los Angeles Kings – New York Rangers 4:3
13.02.16 New York Rangers – Los Angeles Kings 4:5
Los Angeles Kings:

Los Angeles Kings prohrálo tři utkání v řadě, když v posledním zápase nestačilo v Barclays Center na New York Islanders a prohrálo 4:2, přičemž tři ze čtyř gólů inkasovalo v oslabení. Kings v Západní konferenci ztrácí tři body na Calgary Flames, se kterým bojují o druhou divokou kartu zajišťující účast v playoff, mají ovšem tři zápasy k dobru. Ranní rozbruslení před zápasem proti Rangers vynechal Nic Dowd poté, co ve druhé třetině utkání proti Islanders odstoupil ze hry kvůli zranění v dolní části těla. Speciální zápas má před sebou Anže Kopitar, který v dresu Los Angeles Kings odehraje 805. utkání NHL a v historické tabulce organizace vyrovná na pátém místě v počtu startů Roba Blakea.
New York Rangers:

Hlavní trenér Alain Vigneault na lavičce New Yorku Rangers proti Los Angeles Kings odkoučuje jubilejní 1100. utkání v NHL a společně se svými svěřenci se bude snažit dosáhnout na své 597. vítězství. Rangers vyhráli proti týmům ze Západní konference hned 14 z 19 zápasů a proti týmům z Pacifické divize mají bilanci ještě lepší, když prohráli pouze jeden z osmi zápasů. Domácím bude chybět zranění útočník Kevin Hayes, který se zranil ve druhé třetině včerejšího utkání proti Red Wings a bude Rangers chybět 2-3 týdny. Skvělý zápas proti Detroitu odchytal švédský brankář Henrik Lundqvist, který pochytal všech 21 střel a zaznamenal v letošní sezóně NHL své druhé čisté konto.
New York Rangers v pondělí v noci svedl v Joe Louis Areně tuhý boj s Detroitem, který po bezbrankové remíze porazil 1:0 po prodloužení, které po krásně sehraném přečíslení dva na nikoho zakončil J.T. Miller. Rangers vyhráli podruhé v řadě a po úspěšném tripu se vrací zpět do Madison Square Garden, kde vyzvou Los Angeles Kings. Svěřencům Darryla Suttera se během posledních dnů nedaří, když prohráli tři utkání.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.