Do zápasu nenastoupil český ani slovenský hokejista.
Tři hvězdy utkání:
1. Patrik Laine (WPG) 2+0
2. Mark Stuart (WPG) 1+1
3. Mark Scheifele (WPG) 1+1
Hostující celek díky výbornému vstupu do druhé třetiny vyhrává tento zápas 5:2. Velmi rychle z kraje druhé třetině vstřelil tři branky, čímž udělal Winnipeg velký krok k výhře.
59:29
David Perron přijal dobrou přihrávku od spoluhráče, jeho rychlé zakončení kryje brankář hostujícího celku.
59:09
Vladimir Tarasenko minul branku z dobré střelecké pozice, nechybělo mnoho jeho pokusu.
59:00
Probíhá poslední minuta hry ve třetí třetině.
58:25
Michael Hutchinson si připisuje další výborný zákrok, tentokrát si poradil se zakončením Alexandera Steena.
58:08
Domácí hokejisté mohli snížit, ale Jaden Schwartz neuspěl v předbrankovém prostoru.
57:22
Vyloučení v týmu St. Louis Blues (Ryan Reaves – 10 min. osobní trest, nesportovní chování).
Vyloučení v týmu Winnipeg Jets (Dustin Byfuglien – 10 min. osobní trest, nesportovní chování).
57:22
57:00
Probíhají poslední tři minuty hry ve třetí třetině.
56:05
Do třetice se k puku probojoval Magnus Pääjärvi. Výsledek znovu stejný.
56:01
Znovu se stejný hokejista protlačil před branku ale ani tentokrát neuspěl.
55:54
Magnus Pääjärvi výtečně nabral rychlost ve středním pásmu a vystřelil, brankáře Jets překonat nedokázal.
55:33
Po delší době vidíme střelecký pokus, do zakončení se dostal hostující důrazný obránce Dustin Byfuglien. Domácí brankář byl pozorný.
54:19
Bývalý hráč Floridy, Scottie Upshall, se probojoval do střelecké pozice, jeho ránu ale výborně zastavil rukavici hostující brankář.
54:01
Obránci velmi dobře pomáhají svým brankářům, mnoho střeleckých pokusů na maskované muže neprojde.
53:31
Julian Melchiori se obětavě položil do střely Jadena Schwartze.
52:56
Další střelecký pokus hostujícího celku byl zablokovaný domácím obráncem.
52:44
Michael Hutchinson vyrazil střelu Coltona Parayka před sebe, a pak už si poradili obránci před ním. Následně se do zakončení dostal na druhé straně Blake Wheeler.
52:16
Zkušený domácí hráč Vladimir Tarasenko zkoušel pro Blues vykřesat naději, ale jeho pokus postrádal přesnost.
51:55
Další práce pro brankáře Blues, do bezprostřední blízkosti se prokličkoval Joel Armia. Carter Hutton kryje jeho pokus.
51:02
Jets hrají ve velké pohodě, nyní se do předbrankového prostoru propracoval Jacob Trouba, který nedokázal překonat brankáře domácího celku.
50:44
Julian Melchiori ani Nikolaj Ehlers nedokázali své dobré šance proměnit. Domácí nyní podržel brankář Carter Hutton.
50:01
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině, hosté vedou o tři branky a míří za výhrou.
49:35
Domácí tým se pokoušel rychle odpovědět, to by al musel Patrik Berglund přesněji zakončit.
49:02
Střídání v týmu St. Louis Blues: ze hřiště odchází Jake Allen, přichází Carter Hutton.
49:02
Winnipeg právě vstřelil branku!
Další destrukce domácí obrany znamená inkasovanou branku. Po pěkné kombinaci svých spoluhráčů se do střelecké pozice dostal nikým nehlídaný PATRIK LAINE, který si dokázal celkem snadno poradit s brankářem soupeře. Asistence: Mathieu Perreault a Bryan Little.
48:09
St. Louis Blues se probojovalo do střelecké pozice, ale Jordan Schmaltz nedokázal přesněji zakončit.
47:17
Vladimir Tarasenko se výborně uvolnil, probojoval se do střelecké pozice, jeho pokus skvěle zastavil Mark Stuart.
46:50
Hra je přerušen, po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před brankou hostujícího celku.
46:04
Joel Edmundson se probojoval do dobré střelecké pozice, ale kotouč nedokázal trefit přesně podle svých představ.
45:21
Hostující celek pokračuje v aktivní hře, do zakončení se probojoval Patrik Laine, který však nepřekonal brankáře Blues.
44:48
Akce pokračovala dál a před brankou se dokázal zorientovat zkušený MARK SCHEIFELE. Winnipeg navyšuje vedení na dva góly Asistence: Blake Wheeler, Nikolaj Ehlers.
44:47
Nadvakrát si dokázal domácí brankář poradit se střelami soupeře. Nejprve vyrazil střelu Blaka Wheelera, a pak si poradil i se zakončením Marka Scheifeleho.
44:05
Ivan Barbašev vybojoval u mantinelu kotouč pro své spoluhráče, následná přihrávka však postrádala přesnost.
43:38
Michael Hutchinson v brance Winnipegu musel zasahovat proti střele domácího hráče. Jay Bouwmeester to zkoušel střelou příklepem.
43:30
Nikolaj Ehlers zablokoval velmi dobře střelecký pokus soupeře. O zakončení se pokoušel Alex Pietrangelo.
42:36
Alexander Steen vyhrál buyl nad Markem Scheifelem.
42:28
Sledujeme hokej plný osobních soubojů, příznivci tvrdšího stylu hry se rozhodně nudit nemohou.
41:53
Na druhé straně musel zasahovat Jake Allen. Do zakončení se dostal Patrik Laine.
41:05
Jako první se ve třetí třetině do zakončení dostal domácí celek. Jmenovitě to byl Alexander Steen, kdo prověřil připravenost brankáře.
40:01
Skvěle vstoupili do druhé třetiny hokejisté Winnipegu, vstřelili tři branky a otočili skóre. Později se domácím podařilo snížit na rozdíl jediného gólu, přesně mířil Jori Lehterä.
40:00
39:36
Vladimir Tarasenko to vzal na sebe a po jeho ráně se bude vhazovat v útočném pásmu domácích.
38:55
Jay Bouwmeester vystřelil příklepem, a tak musel brankář Jets proti jeho pokusu zasahovat.
38:15
Osobních soubojů je k vidění čím dál více, nyní Kyle Brodziak tvrdě narazil do soupeře, sudí nechávají hru plynout.
37:19
Hraje se ve středním pásmu, ani jeden celek se nikam nežene.
36:47
Tvrdě do sebe nyní narazili dva hráči. Byl to Julian Melchiori a Scottie Upshall. Vypadá to, že budou oba pokračovat ve hře dál, byť jsou otřesení.
35:30
K vidění je poměrně mnoho osobních soubojů ve středním pásmu, hraje se tvrdě, což ocení fanoušci zejména kontaktní hry.
35:01
Dostáváme se do finální fáze druhé třetiny, sledujeme klidnější hokej proti začátku této části hry.
34:55
Tvrdě střetl Blake Wheeler a Alexander Steen.
34:10
Krásnou ránu nyní vyslal Andrew Copp forhendovou stranou hole, ale minul branku. Jake Allen možná přeci jen jemně tečoval.
33:19
Bryan Little střelou zápěstím nedokázal překonat brankáře soupeře.
33:01
Mnoho šancí nyní k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nemůže dostat do zakončení,
32:04
Hra je přerušena pro přihrávku rukou, následné buly vyhrál Patrik Berglund nad Littlem
31:17
Patrik Berglund minul branku, na druhé straně pak z rychlé protiakce neuspěl Joel Armia.
31:15
30:24
Vladimir Tarasenko se probojoval do zakončení, jeho rána bekhendem končí ve výstroji brankáře Michaela Hutchinsona.
29:47
Andrew Copp se probojoval do výborné střelecké pozice, ale minul branku o pořádný kus.
29:30
Domácí hokejisté se při pokusu probojovat se do útočného pásma dostali do postavení mimo hru. Vhazovat se bude ve středním pásmu.
29:15
Vyloučení v týmu Winnipeg Jets (Dustin Byfuglien – 2 min., nedovolené bránění).
28:38
Adam Lowry vyhrál souboj o puk nad Alexanderem Steenem.
28:33
Jori Lehterä se dostal do postavení mimo hru, vhazovat se tak bude ve středním pásmu.
27:11
Do další hostující šance se probojoval po rychlém pasu od spoluhráče Jacob Trouba. Ani tento bek nezamířil přesně.
26:15
Střelou zápěstím to zkoušel Mark Stuart. Jako obránce vypálil od modré čáry, domácí brankář jeho ránu kryje.
24:57
Kotouč vypadl z hrací plochy, bude se vhazovat ve středním pásmu.
24:38
St. Louis právě vstřelilo branku!
Domácí celek snižuje na rozdíl jediné branky, kotouč dokázal za záda brankáře Winnipegu protlačit JORI LEHTERÄ. Asistence: Ivan Barbašev a Zachary Sanford.
23:50
Nyní se do obrovského tlaku dostali domácí, postupně brankáře Jets nedokázali překonat Patrik Berglund, Magnus Pääjärvi ani zkušený Vladimir Tarasenko.
22:49
Dominance hostů pokračuje dál, po další akci Winnipegu se prosazuje vedenou ránou MARK STUART. Asistence: Mathieu Perreault a Adam Lowry.
22:01
Bleskově se hosté dostávají do vedení. Rychle po buly ve středu hrací plochy dostal kotouč za záda brankáře Blues NIKOLAJ EHLERS. Asistence: Mark Scheifele a Blake Wheeler.
21:47
Hostující celek vstupuje do druhé třetiny výborně. Po pěkné rychlé akci se prosazuje PATRIK LAINE. Asistence: Mark Stuart a Bryan Little.
20:01
Střelecky aktivnější jsou hostující hokejisté, ale spokojenější odcházejí do kabiny domácí, kteří díky gólu z první minuty hry vedou 1:0.
20:00
19:14
Mark Scheifele vyhrál buly nad Jorim Lehterou.
18:26
Patrik Laine vybojoval pro své spoluhráče kotouč, ti ale byli obsazení, a tak neměl komu adresovat přihrávku.
17:45
Gólmani momentálně mnoho práce nemají, sledujeme pasáž hry, která nenabízí příliš atraktivní hokejovou podívanou.
16:50
Scottie Upshall, bývalý hráč Floridy, se probojoval do zakončení. Jeho bekhendová střela se neujala.
16:21
V poklidném tempu se třetina dohrává, mnoho šancí k vidění není. Hraje se spíše ve středu hrací plochy.
14:10
Adam Lowry vyhrál vhazování před vlastní brankou nad Lehterou.
13:46
Blake Wheeler jako správný obránce vystřelil od modré čáry, s jeho pokusem si dokázal brankář Blues poradit celkem snadno. Jake Allen vyklepal kotouč, hraje se dál.
12:34
Adam Lowry pomohl svému brankáři, nyní dokázal zablokovat střelecký pokus, který vyslal Petteri Lindbohm.
11:41
Na druhé straně bekhendovou střelou neuspěl Bryan Little. Jake Allen byl pozorný a jeho ránu vyrazil.
11:11
Vladimir Tarasenko se prokličkoval po pěkné samostatné akci až před branku, odkud vystřelil, branku však minul.
10:40
Dostáváme se do druhé poloviny hry v první třetině, střelecky jsou aktivnější hosté, v tomto ohledu vedou 7:3.
10:33
09:55
Mladík na straně Winnipegu se dostal do střelecké pozice. Nikolaj Ehlers to vzal na sebe, ale brankáře St. Louis nepřekonal.
09:23
První přesilovou hru zápasu hrají hosté, ale nemohou se stabilněji dostat do útočného pásma.
08:38
Vyloučení v týmu St. Louis Blues (Patrik Berglund – 2 min., držení protihráče).
08:05
Zkušený Blake Wheeler vystřelil, ale jeho pokus nebyl dostatečně přesný. Zajímavá akce Jets končí nezdarem.
07:34
Do slušné příležitosti se propracoval aktivně hrající Andrew Copp. Jake Allen předvedl pohotový zákrok, a tak puk kryje.
06:54
Na druhé straně po rychlé akci pálil bez přípravy Alexander Steen. Branku minul, a tak ani gólman zasahovat nemusel.
06:00
Nikolaj Ehlers dlouhou čekal s přihrávkou, nakonec vystřelil, ale prostor vymezený třemi tyčemi minul.
04:56
Hraje se spíše ve středním pásmu, mnoho střeleckých pokusů k vidění není, brankáři nemají mnoho práce.
04:20
Na druhé straně se do zakončení dostal Joel Armia, který výrazněji branku Blues neohrozil.
04:06
Domácí celek se probojoval do útočného pásma, rychlou akci zakončoval Alexander Steen nepříliš povedenou ránou.
02:45
Na druhé straně zakončoval Ryan Reaves, s jehož pokusem neměl brankář Michael Hutchinson výraznější problémy.
02:11
Chris Thorburn se probojoval do střelecké pozice. Brankář domácího celku byl pozorný.
02:09
Mnoho zajímavých momentů není k vidění, sledujeme rychlý hokej, souboje o kotouč probíhají ve středním pásmu.
00:35
Tak to je výborný vstup domácího celku do zápasu. Po půlminutě hry se prosazuje povedenou střelou ALEX PIETRANGELO. Bez asistence.
00:11
Magnus Pääjärvi výborně dokázal zablokovat střelecký pokus soupeře. Zkoušel to z dobré pozice Jacob Trouba.