Z mé strany je to pro dnešek vše. Děkuji vám za pozornost a někdy příště u onlajnů napočtenou.
Andrej Šustr (TBL) 0+0, 3 střely, čas na ledě 17:18
Ondřej Palát (TBL) 1+1, 1 střela, čas na ledě 19:03
2. Zach Werenski (CBJ) 0+1
3. Nikita Kučerov (TBL) 1+1
Celkový počet střel: 28:38.
Třetí třetina
V závěrečné části se domácím podařilo nejprve srovnat. Hedman nabil Kučerovovi, ale ten se nerozpakoval a našel lépe postaveného Paláta, jenž tečoval kotouč mezi betony Bobrovskije. Tento stav, podobně jako ve druhé třetině, nevydržel moc dlouho. O necelou minutu později se prosadil Brandon Saad, jenž řpi hře čtyři na čtyři zakončil střelou k tyči. Domácí dostali k dipozici krátce po polovině třetiny přesilovku 4 na 3, ale místo, aby srovnali, tak inkasovali. Cam Atkinson vybojoval kotouč a překvapil obránce i brankáře Bishopa přesnou střelou.
Druhá třetina
Ve druhé třetina se jako první prosadili domácí. Kučerov se dostal k odraženému puku po famózní akci Johnsona a snížil na 1:2. Tento stav trval jen a pouze 31 vteřin a změnil jej hostující Anderson, který byl v souboji před brankou chytřejší a poslal kotouč do sítě. Druhou třetinu uzavřelo snížení na 2:3, o které se postaral Garrison, jenž šťastně dorazil svou vlastní střelu.
První třetina
Pasivní domácí zaskočil již ve čtvrté minutě Wennberg, jež dostal mnoho prostoru a poslal Jackets do vedení. To navýšil o chvíli později Foligno, jež využil dobré práce Atkinsona, jenž chytře "nacentroval" kotouč do brankoviště.
Dnešní utkání, které bylo velice plodné na góly, je minulostí!
Pojďme si jej zrekapitulovat třetinu po třetině.
59:51
Devět vteřin před koncem zachytil Bobrovskij kotouč a přerušuje hru.
59:38
Columbus perfektně udržel vlastní modrou a domácí musí pro puk až k vlastní brance.
59:11
Ohlášena poslední minuta třetí třetiny a hosté vyhazují puk do středního pásma.
58:42
Domácí jsou pořád v pásmu a hledají pozici ke střele.
58:20
Až teď jsme se dočkali střely, ale s tou si hostující brankář poradil.
58:02
Tlak domácích stále pokračuje, nicméně chybí mu to hlavní. střela.
57:40
Ryan Callahan milul kotouč před poloprázdnou brankou!
57:10
Hosté vyhazují do středního pásma.
56:51
Buly ve středním pásmu zvládli domácí a Bishop opět míří na střídačku.
56:51
Kotouč se dostal na střídačku hostí, hra přerušena. Hosté si mohou oddechnout a Bishop jde do branky.
56:40
Hosté dostali kotouč do středního pásma a mohoou vystřídat.
56:27
Pas před branku nenašel adresáta.
55:58
Kučerov vypálil z velkého úhlu, ale Bobrovskij nemusel zasahovat.
55:28
Odvážný krok domácího trenéra prozatím nenašel úspěch. Nicméně Columbus je pod pobrovským tlakem.
54:58
Domácí v šesti, bez brankáře!
54:58
Sergej Bobrovskij viděl střelu od modré a dokázal ji zpacifikovat. Hra přerušena.
54:27
Domácím se nepodařilo přejít přes modrouo čáru. Columbus dnes, až na výjimky, perfektně brání.
54:06
Hartnell získal za modrou kotouč, napřáhl a protáhl brankáře Bishopa. Ten měl co dělat, aby kotouč udržel ve výstroji. Následuje komerční pauza.
53:48
Dlouhý pas na útočnou modrou hostujícímu týmu nevyšel a u kotouče jsou domácí.
53:27
Coburn vypálil od modré čáry, ale nedokázal překonat Bobrovskije, ten vytasil svou lapačku a kotouč lapil.
52:49
Atkinsonovi chybělo pár centimetrů na to, aby dosáhl na kotouč, který se k němu snášel po pasu od modré čáry! Velká škoda pro hosty. Atkinson byl sám přes Bishopem.
52:32
Brandon Saad prchal bekům soupeře, natlačil se před Bishopa, ale jeho bekhendový pokus si nenašel cestu do branky.
52:02
Domácí opět obléhají branku hostí a snaží se rychle snížit
51:25
Columbus právě vstřelil branku!
CAM ATKINSON získal kotouč v útočném pásmu a svou střelou překvapil jak obránce, tak brankáře Bishopa. Ten si tuto branku určitě za rámeček nedá! Bez asistence.
49:50
Kučerov se pokusil o střelu a jen těsně minul branku hostí!
49:16
Foligno nestíhal a tak musel hákovat. Přesilovka 4 na 3 pro domácí.
48:44
Domácí se hnali po pravé straně, ale Bobrovskij jejich pokusy zlikvidoval. Tampa v pásmu.
47:15
Současné vyloučení:
Vyloučení v týmu Tampa Bay Lightning (Alex Killorn – 2 min., sekání).
Vyloučení v týmu Columbus Blue Jackets (Boone Jenner – 2 min., sekání).
47:15
47:01
Killornův pokus krátce po buly likviduje Bobrovskij.
46:57
Sergej Bobrovskij pokryl střelu od modré čáry a přerušuje hru. Následuje komerční pauza.
46:47
Pokus o založením útočné akce se hostujícímu týmu nezdařil a musí se vracet.
46:33
Foligno si bere kotouč u vlastní branky a míří vpřed.
45:55
Zach Werenski vybojoval kotouč, ale jeho střelu výborně vyrazil Bishop! Velká škoda pro hostující tým!
45:38
Columbus excelentně napadá vysoko v útočném pásmu a brání tak domácím v rozehrávce!
44:34
Hra čtyř proti čtyřem vyhovuje více Columbusu! Luke Witkowski si nevšiml, že má před brankou nepokrytého BRANDONA SAADA, jenž obdržel pas od Wennberga a poslal kotouč přesně k tyči branky Bishopa! Asistence: Alexander Wennberg.
44:28
Bishop si poradil s nahozením od modré čáry a přerušuje hru.
43:54
Vyloučení v týmu Tampa Bay Lightning (Andrej Šustr – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Columbus Blue Jackets (Josh Anderson – 2 min., hrubost).
43:54
43:54
Po střele na Bishopa se strhla mela před brankou domácích. Bude se vylučovat.
43:37
Tampa právě vstřelila branku!
A je srovnáno! V ponechané výhodě se puk po ose Hedman – Kučerov dostal na hůl ONDŘEJE PALÁTA, jenž usměrnil kotouč mezi betony brankáře Sergeje Bobrovskiho! A začínáme odznova! Asistence: Nikita Kučerov, Victor Hedman.
43:22
Domácí budou hrát přesilovku. Ponechaná výhoda.
43:07
Jack Johnson zavezl puk od třetiny, ale nedokázal jej udržet.
42:34
Tampa se usadila v pásmu a hledá cestu k brance Bishopa.
42:10
Ben Bishop pomohl svým obráncům v rozehrávce a ti tak mohou okamžitě zamířit vpřed,
41:46
Hartnell se po vyjetí z rohu snažil překonat Bishopa, ale jemu, ani dojíždějícímu Andersonovi se to nepovedlo.
41:11
Bobrovskij musí opět zasahovat a přerušovat hru. Domácí jsou velice aktivní.
40:32
Kučerov se dostal ke střele, ale našel jen a pouze hruď brankáře hostí.
40:01
Střely na branku celkem: 13:23
Střely na branku ve druhé třetině: 9:13
Ve druhé třetině jsme viděli celkem tři branky. Nejprve snižoval za domácí Kučerov, když zakončil akci Johnsona. O pár desítek vteřin poté využil zmatků v obraně Tampy Anderson a poslal kotouč do sítě. Poslední branku třetiny jsme viděli v předposlední minutě třetí periody a to, když přečíslení domácích zakončil obránce Garrison a snížil tak na rozdíl jedné, jediné branky.
40:00
38:28
A máme tu snížení! Povedené přečíslení Tampy zakončil poněkud krkolomně JASON GARRISON, jenž s dorazil svou střelu a kotouč se jen tak tak prokutálel pod brankářem Brobrovskijem do branky! Asistence: Valtteri Filppula, Luke Witkowski.
38:09
Tlak Tampy na branku hostí i nadále trvá. Drouinova střela končí na chráničích brankáře Columbusu.
37:30
Hedman posílal puk zpoza branky před Bobrovskije, ale nikdo z hráčů v černých dresech jej nedokázal poslat mezi tři tyče.
37:04
Puk opustil hrací plochu. Vhazovat se bude ve středním pásmu.
36:44
Tyler Johnson se probíjel před branku hostí, ale jeho obhození obránce bylo tak razantní, že doletělo k brankáři Columbusu a ten jej přikryl a přerušil tak hru,
36:33
Sergej Bobrovskij řeší závar před svou brankou zalehnutím kotouče. Buly po levici ruského gólmana.
35:40
Kučerov a Filpula se dostali do brejku dvou proti jednomu obránci! Kučerov se dostal puk ideálně na střelu, ale nedokázal jej zpracovat a z šance tak nebylo absolutně nic!
35:18
Zach Werenski rozjíždí akci hostí.
34:48
Johnson se rozjel po pravém křídle, ale krátce za modrou byl zastaven. Hostí jdou vpřed.
34:19
Hostí míří vpřed, podaří se jim ohrozit brankáře Bishopa?
34:03
Zblokovaná střela z kruhu končí mimo hřiště. Buly před hostující brankou.
33:34
Foligno nabízel kotouč před branku na teč, tu provedl jeho spoluhráč, ale nasměroval ji jen těsně vedle! Následně objížděl Foligno branku, ale místo, aby šel do zakončení, tak hledal spoluhráče!
32:56
Foligno zastavil kotouč na cestě ven z pásma Columbus se tak stále drží před brankářem Bishopem.
32:35
Po střele od modré bojoval před brankářem Bishopem Sedlák, ale Bishop přikryl kotouč a Sedláka poté zpacifikoval nejprve domácí bek a poté hlavní rozhodčí.
32:15
Boone Jenner hledal pře brankou svého spoluhráče, ale ten nedokázal usměrnit puk mezi tři tyče.
31:48
Tampa se tlačí před brankáře hostí, ale pozorná obrana Columbusu jim v tom celkem úspěšně brání.
31:10
Kotouč mimo hřiště. Buly po levici brankáře Bobrovskije.
31:00
Victor Hedman se opřel do puku na modré čáře a hostující golman měl co dělat, aby puk vyrazil.
29:02
Tak to netrvalo dlouho! pouhých jednatřicet vteřin trval jednobrankový náskok Columbusu a už je to opět o dvě branky! Scott Hartnell poslal puk na střed hřiště, před brankoviště hostí, kde se do něj opřel JOSH ANDERSON. Jeho střelu sice Bishop vyrazil, ale hostující forvard byl sražen obráncem tak šikovně, že dokázal poslat bekhendem kotouč do sítě! Asistence: Scott Hartnell.
28:33
Hezká branka domácích znamená snížení! Tyler Johnson nabral rychlost. Dokázal objet branku, poslat kotouč na brankáře hostí. Od něj se puk odrazil před NIKITU KUČEROVA, jenž neměl problém s posláním puku do sítě! Asistence: Tyler Johnson, Ondřej Palát.
28:15
Hosté uzamkli domácí v pásmu, ke střele se dostal Zach Werenski a jeho střela vypadla Bishopovi z výstroje, nicméně domácí obrana ji dokázala odpálit. Další střela Werenskiho minukla klec domácích.
27:33
Dubinsky našel zpoza branky Davida Savarda, ale jeho střela postrádala přesnost a minula klec Bishopa.
26:53
Bobrovskij opět míří do branky. Patrně se však jedná o problém s betonem.
26:39
Problémy brankáře hostí stále pokračují. Pro jistotu se již rozcvičuje náhradní brankář – Curtis McElhinney.
26:39
Ofsajd Columbusu. Hra přerušena a bude následovat komerční pauza.
25:55
Zach Werenski se dostal do souboje s útočníkem domácích, kde si oba počínali na hranici pravidel a oba také skončili na ledě. Rozhodčí však celý souboj sledoval a rozhodl se nevylučovat.
25:27
Brankář domácích zachytil kotouč a raději jej přidržel a přerušil tak hru.
25:20
Nick Foligno se dostal po průniku po křídle ke střele, ale nedokázal najít mezeru nad vyrážečkou Bishopa. Ten zasahuje a vyráží puk.
24:49
Hra tedy pokračuje, Bobrovskij v brance. Teď konkrétně zlikvidoval ránu Šustra od modré čáry.
24:12
Bobrovskij stále na střídačce, následuje komerční pauza, uvidíme co bude dál.
24:12
Sergej Bobrovskij má problém s výstrojí a odjíždí na střídačku, uvidíme o co se jedná a zda-li bude muset střádat, či bude problém pouze krátkého trvání.
24:12
Odpískán ofsajd, ale na ledě se ocitl Jones po střetu s Brianem Boylem, na ledě se tak strhla menší roztržka.
23:30
Hokej ve druhé třetině je mnohem agresivnější než v první části. Nutno říct, že Tampa a působí naprosto odlišným dojmem.
22:50
Jonathan Drouin vypálil po křižném pasu od Nikity Nestěrova, ale nedokázal kotouč poslat mezi tři tyče.
22:40
Domácí se usadili před brankou hostí a kombinují.
21:50
Seth Jones rozhodil rozehrávající obránce do takové míry, že si málem vstřelili vlastní gól! Bishop byl ale pozorný a celou akci zastavil a kotouč schoval do své rukavice.
21:00
Další střele Johnsona proletěla skrumáží těl a zastavila se o zadní hrazení! Nutno říct, že ani jeden z hráčů na hřiště dlouho nevěděl kde je puk!
20:52
Icing domácího týmu. Hra se vrací před Bishopa.
20:48
Jack Johnson to zkoušel od modré čáry, ale nezamířil přesně.
20:16
Do druhé třetiny vstoupil velice aktivně domácí Tampa, ale její snažení zradilo zpracování jednoho z obránců, jemuž hokejka přeskočila hokejku.
20:01
První třetina je v Amalie Arena v Tampě minulostí. Domácí byli zpočátku duelu pasivní a toho dokázal tým z Columbusu využít.
Nejprve se po individuální akci prosadil Wennberg, když dostal až moc prostoru od obránců Lightning.
O pět minut později se v přesilovce dokázal po odrazu od hrazení a příhře Atkinsona prosadil lídr hostí, Nick Foligno.
Patrně největší akci domácích spálil Brian Boyle, když jedenáct vteřin před koncem nedokázal usměrnit kotouč do branky hostí.
20:00
19:49
Brian Boyle si těsně před koncem první třetiny připisuje velkou šanci, ale těsně před brankářem hostí nedokázal poslat kotouč do sítě a nechal vyniknout Sergeje Bobrovskije!
19:13
William Karlsson se snažil v situaci jeden na jednoho přejít přes obránce, ale to se mu nepodařilo.
18:53
Krátce před koncem početní výhody Tampa opět vyhazuje a je jasné že se této přesilovce ubrání.
18:44
Puk v lapačce Bishopa. Hra přerušena.
18:25
Ryan Murray neudržel modrou čáru a kotouč míří do pásma Columbusu.
17:55
Šustr napřáhl za vlastní brankou a posílá puk až k Sergeji Bobrovskijmu.
17:30
Hned po začátku přesilovky dokázala Tampa vyhodit a až teď směřují hosté k brance Bishopa.
16:55
Ondřej Palát neudržel pevné nervy a svůj oblouček z pásma přetáhl natolik, že vyhodil puk mimo hřiště. Tampa se tak bude muset bránit další přesilovce hostí.
16:18
Andrej Šustr vypálil od modré a Bobrovskij se svezl a lapil kotouč. Hra přerušena.
16:13
Rychlá akce po pravém křídle sice polekala brankáře hostí, ale dorážce Paláta a první střele Filppuly chyběla přesnost i razance.
16:00
Další nahození od modré čáry likviduje Bishop.
15:48
Bishop přerušuje hru a následuje komerční pauza.
15:38
Valtteri Filppula se těsně nedostal k teči střely od modré čáry!
15:10
Sedlák výborně vypomohl vlastnímu brankáři, když zastavil pas směřující před branku.
14:27
Nahození do útočného pásma zastavuje brankář Sergej Bobrovskij za svou brankou a pomáhá svým bekům s rozehrávkou.
14:05
Weewnski zahajuje další akci ve směru Bishop.
13:39
Jack Johnson zakončoval přečíslení tří proti dvěma obráncům, dostal se ke střele a trefil spojnici břevna a tyče branky Bena Bishopa. Ten měl co dělat, aby dokázal zastavit skákající kotouč na brankové čáře!
13:27
Kučerov operuje před brankářem hostí.
13:04
Brandon Dubinsky rozjel akci hostí, ale tu zastavila nepřesná přihrávka jednoho z jeho spoluhráčů.
12:36
Hosté se před Bishopem dlouho neohřáli a musí pro kotouč k vlastní bráně.
12:08
Jonathan Drouin se snažil zastavit obránce Werenskiho, který vyvážel kotouč. To se mu nepodařilo a musí rychle mířit zpět.
11:39
Braydon Coburn tvrdě a na hranici pravidel zastavil akci hostí a Tampa se tak drží v pásmu hostí.
11:06
Nahození do útočného pásma si dojel Nikita Nestěrov a kombinuje společně s Alexem Killornem.
10:17
Domácí poprvé v dnešním duelu vytvořili tlak na klec hostujícího týmu a hned měl Sergej Bobrovskij plné ruce práce.
10:06
Přihrávka rukou. Hra přerušena.
10:00
Komerční přestávka.
08:35
Po střele od modré čáry se kotouč odrazil od hrazení přímo na hůl Cama Atkinsona, jenž puk okamžitě "centroval" před branku, kde jej do sítě dopravil NICK FOLIGNO. Asistence: Cam Atkinson, Zach Werenski.
08:35
Hosté dopravili puk do sítě, branku hostí musí potvrdit video-rozhodčí.
08:10
Hosté kombinují okolo branky domácích.
07:42
Ihned zkraje přesilovky se domácí osvobozují.
07:36
V souboji u hrazení si Luke Witkowski (Tampa) počínal nedovoleně, když podrazil hostujícího Jonese. Rozhodčí jeho počin moc dobře viděl a potrestal domácího beka dvouminutovým trestem za podražení.
07:36
Bude se vylučovat, předtím ale následuje komerční pauza.
07:22
Dubinsky se motá okolo branky hostí a motá hlavu brankáři Bishopovi.
06:53
Columbus se drží před Bishopem a hledá šanci a možnost ke střele.
06:25
Saad to zkoušel bekhendem, ale brankář Bishop zasahovat nemusel. Střela šla nad branku.
05:44
Rozvážná rozehrávka hostí propadla za obranu Tampy, ale Markus Hännikäinen nedokázal svou přihrávku před Bishopa nasměrovat přesně.
05:11
Domácí se snaží rychle kontrovat, ale Columbus drží perfektně vlastní modrou a dostat se přes ni je pro celek Tampy těžkým oříškem.
03:46
Pasivita se domácím prostě nevyplácí. ALEXANDER WENNBERG se dostal k odraženému kotouč na vrcholky kruhů, vypálil, jeho střela byla zblokovaná a defenzíva Tampy nechala Wennberga kotouč dojet a poslat jej za bezmocného Bena Bishopa! Asistence: Brandon Saad, Jack Johnson.
03:21
Hostující celek je výrazně aktivnější než domácí a dává to defenzívě Tampy najevo.
02:50
Cédric Paquette dostával pas do brejku, ale zradilo jej zpracování a musí pro kotouč do rohu kluziště.
02:15
Další nepřesnost v rozehrávce hokejistů Lightning znamená zisk kotouče pro Columbus.
02:00
Nestěrov dokázal dostat kotouč z pásma.
01:47
Ben Bishop neriskoval závar před vlastní brankou a přerušuje hru.
01:27
Domácím se nedaří vymanit se z vlastního pásma a jsou pod tlakem hostí, kteří získali kotouč v rohu kluziště.
01:13
Šustr rozehrává z poza vlastní branky.
00:58
Špatná rozehrávka blesků znamená icing.
00:50
Domácí drží kotouč za vlastní brankou a nikam nepospíchají.
00:04
Úvodní vhazování získali na své hole hosté, ale nahození do pásma nebylo ideálním řešením a přicházejí o kotouč.
00:01

Tampa Bay Lightning: Bishop (Vasilevskij) – Hedman (A), Šustr, Nestěrov, Coburn, Garrison, Koekkoek, Witkowski – Killorn, Naměstnikov, Kučerov – Point, T. Johnson (A), Callahan (A) – Palát, Filppula, Drouin – Paquette, Boyle.

Columbus Blue Jackets: Bobrovskij (McElhinney) – Werenski, S. Jones, J. Johnson, D. Savard, R. Murray, Nutivaara – Saad, Wennberg, N. Foligno (C) – Jenner (A), Dubinsky (A), Atkinson – Hartnell, W. Karlsson, J. Anderson – Hännikäinen, Sedlák, Gagner.

Rozhodčí: St. Laurent, Nicholson – Devorski, Jonny Murray.
Columbus Blue Jackets
Columbus je na tom o něco hůře, než jejich dnešní soupeř. Z 18 duelů uhrál celek modrokabátníků 23 bodů. To znamená, že jim patří čtvrtá příčka v metropolitní divizi. Na vedoucí Rangers ztrácí šest bodů.
Vůdcem kanadského bodování je Nick Foligno, jenž si připsal 18 bodů (7+11). Jeho sedm branek z něj dělá nejlepšího střelce Jackets. V asistencích kraluje Alexander Wennberg, jenž nahrál na 14 branek svých kolegů.
Tampa Bay Lightning
Hokejisty Tampy zastihl začátek NHL ve slušné formě. Z 21 zápasů vybojovali 27 bodů a patří jim druhá příčka v atlantické divizi. Před nimi se nachází jen Montreal, ten získal o pět bodů více.
Nejlepším střelcem celku blesků je Nikita Kučerov, který se prosadil desetkrát. Ten samý hráč je i nejlepším nahravačem – 14 asistencí a logicky je i vůdcem kanadského bodování – 24 bodú (10+14).
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:30.