NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Buffalo : Devils - 31. ledna 2018   01:00

Devils
25:49' Wood  (Butcher, Palmieri) • 45:31' Hall  (Bratt, Hischier) • 59:54' Palmieri
Buffalo
Rank, Morton – Kovachik, obias
KeyBank Center, Buffalo
17 460 diváků
Devils
Kinkaid (Appleby) – A. Greene, Vatanen, J. Moore, Severson, Lovejoy, Butcher, Müller – Hall, Hischier, Bratt – Wood, Zacha, Palmieri – Coleman, Zajac, Noesen – Stafford, Boyle.

Československá stopa v utkání:
Pavel Zacha (NJD) 0+0, 2 střely, čas na ledě 15:29
Tři hvězdy utkání:
1. Miles Wood (NJD) 1+0
2. Taylor Hall (NJD) 1+0
3. Will Butcher (NJD)0+1
Hostující celek vyhrává tento zápas 3:1. Střelecky byl tento duel vyrovnaný, oba týmy vyslaly na branku 28 střel. Keith Kinkaid inkasoval jen jednu branku, domácí Robin Lehner dvě.
59:54'
Devils právě vstřelili branku!
Domácí hráč přišel o kotouč, získal jej KYLE PALMIERI, který dobruslil až k brance a snadno do ní poslal puk. Je to jasné, hosté vyhrají.
59:30'
Poslední půlminuta hry, Buffalo rozehrává od své branky.
59:15'
Domácí hrají v šesti, hosté v plném počtu.
59:06'
Kyle Okposo minul branku z dobré pozice, přesilovka se blíží ke konci.
58:29'
Ryan O'Reilly vypálil z přebrankového prostoru, ale gólmana neprostřelil.
58:10'
Buffalo se dostalo do útočného pásma, kde kombinuje.
58:00'
Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetí třetině, přesilovou hru hraje domácí celek.
57:15'
Vyloučení v týmu New Jersey Devils (Nico Hischier – 2 min., krosček).
56:48'
Sami Vatanen vypálil z mezikruží, ale jeho pokus zablokoval Rasmus Ristolainen.
56:05'
Po špatné domácí rozehrávce se bude vhazovat před brankou Sabres.
55:40'
Sami Vatanen a Pavel Zacha pálili z dobré pozice, ale ani jeden z nich nedokázal prostřelit brankáře Buffala. Hosté se vrací k aktivní hře.
54:58'
Sabres právě vstřelili branku!
Domácí celek proměnil přesilovou hru, a tak je sníženo. Po vyhraném vhazování se přesnou ránou prosazuje od modré čáry JAKE MCCABE. Asistence: Ryan O'Reilly.
54:55'
Keith Kinkaid si poradil se střelou od modré čáry, kterou vyslal aktivně hrající Marco Scandella.
54:10'
Keith Kinkaid kryje kotouč po střele Evana Rodriguese.
54:01'
Do střelecké pozice se až nyní dostali domácí. Rasmus Ristolainen od modré čáry trefil jen obránce soupeře.
53:15'
Přesilovou hru hrají domácí hokejisté, kteří tak mají možnost zdramatizovat zápas.
53:02'
Vyloučení v týmu New Jersey Devils (Andy Greene – 2 min., nedovolené bránění).
52:25'
Will Butcher zakončoval, ale jeho projektil nebyl úspěšný. Puk snadno kryje gólman.
51:49'
Sam Reinhart vypálil z dobré pozice, jeho ránu zablokoval John Moore.
50:36'
Marco Scandella se propracoval do zakončení, puk končí v ochranné síti nad brankou. Komerční přestávka.
50:17'
Casey Nelson zablokoval střelecký pokus hostujícího Bratta.
50:08'
Nico Hischier se propracoval do střelecké pozice, jeho projektil kryje brankář.
50:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině.
49:15'
New Jersey rozehrává od své branky, sledujeme rychlý hokej, který musí fanoušky bavit. Spokojenější mohou bít ti hostující, kteří vedou o dva góly.
48:07'
Mnoho vyložených šancí tento duel nenabízí, mnoho střel na branku k vidění není.
47:34'
Hostující celek špatně nyní rozehrál, a tak se píská zakázané uvolnění, vhazovat se bude před brankou Devils.
46:09'
Damon Severson zablokoval střelecký pokus Pouliota.
45:31'
Hostující celek získává vedení o dva góly. Po krásné Brattově přihrávce puk dostal TAYLOR HALL. Ten vystřelil na vzdálenější tyčku a kotouč zapadl přesně do branky. Robin Lehner nedokázal zasáhnout. Asistence: Jesper Bratt a Nico Hischier.
44:45'
Pavel Zacha se propracoval do střelecké pozice, jeho projektil zablokoval soupeř.
44:31'
Ani jeden celek se nyní nemůže propracovat do střelecké pozice. Mnoho šancí k vidění není.
43:37'
Brankář Devils si dokázal poradit se střelou od modré čáry. Vhazovat se bude před brankou hostů.
42:44'
Sledujeme klidnější pasáž hry. Hraje se zejména ve středním pásmu.
42:37'
Benoit Pouliot pálil mimo branku, ale i tak raději kotouč kryje brankář New Jersey.
41:51'
Další práce pro domácího brankáře, Robin Lehner si poradil s projektilem Noesena.
40:59'
Robin Lehner kryje kotouč po střele, kterou vyslal od modro čáry autor první branky zápasu.
40:37'
Taylor Hall to zkoušel střelou zápěstím, ale brankáře Sabres prostřelit nedokázal.
40:01'
Ve druhé třetině jsme viděli jednu jedinou branku, dokázal se prosadit hostující celek. Pěknou akci svého týmu povedeným blafákem zakončoval Miles Wood.
40:00'
39:48'
Už se nic nestane, třetina končí.
39:01'
Oznámena byla poslední minuta hry ve druhé třetině.
38:33'
Sledujeme rychlý hokej, který ovšem mnoho šancí nenabízí.
38:16'
Keith Kinkaid raději přerušuje hru, a tak se bude vhazovat před jeho brankou.
37:59'
Kyle Palmieri dokázal hned dvakrát zablokovat domácí střely. Útočník Devils nyní pomohl svému brankáři dobrou defenzivní hrou.
37:18'
Keith Kinkaid kryje kotouč po střele z kruhu, kterou vyslal Viktor Antipin. Stejný hráč o malý moment později znovu vypálil, ale ani tentokrát neprostřelil brankáře.
37:00'
Probíhají poslední tři minuty hry ve druhé třetině.
36:22'
Evander Kane vedl další akci domácích, dostal se do střelecké pozice, ale nepřekonal brankáře soupeře.
36:10'
Jason Pominville z dobré střelecké pozice nedokázal přesněji trefit branku.
35:36'
Kotouč vypadl z hrací plochy, ale bylo to po teči, a tak se vylučovat na straně hostů nebude. Buly před brankou Buffala.
35:01'
Dostáváme se do finální fáze druhé třetiny. Hostující celek stále vede o jednu branku, mnoho šancí tento duel nenabízí.
Hra je přerušena, domácí brankář raději přikryl kotouč před soupeři.
33:40'
Mnoho velkých šancí momentálně opravdu k vidění není, sledujeme nepříliš záživnou pasáž hry.
33:25'
Robin Lehner si poradil se střelou, kterou na jeho branku vyslal zkušený Blake Coleman.
32:48'
Keith Kinkaid kryje kotouč po střele domácího hráče, a tak je přerušená hra. Vhazovat se bude v útočném pásmu Sabres.
32:29'
Robin Lehner raději přerušuje hru, drží kotouč pod rukavicí.
32:11'
Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před brankou Devils. Sledujeme klidnější pasáž hry, mnoho šancí momentálně k vidění není.
31:40'
Hra znovu pokračuje dál, Ryan O'Reilly se dostal do střelecké pozice, ale nedokázal prostřelit brankáře soupeře.
31:23'
Robin Lehner kryje kotouč po velké šanci hostujícího celku. Se štěstím udržel puk před brankovou čárou. Komerční přestávka.
30:48'
Hraje se zejména ve středním pásmu.
30:30'
Zemgus Girgensons se pokoušel probojovat do střelecké pozice, ale jeho projektil byl zablokovaný.
30:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve druhé třetině i zápase, sledujeme rychlý hokej, který musí fanoušky bavit.
29:30'
Pavel Zacha se propracoval do střelecké pozice, s jeho pokusem si ale domácí brankář dokázal poradit. Robin Lehner kryje kotouč.
28:01'
Hra je nyní přerušena, vhazovat se bude před brankou hostů.
27:34'
Jack Eichel vedl akci domácích, ale do střelecké pozice se propracovat nedokázal. Hraje se rychlý hokej, který nabízí momentálně aktivnější hru Sabres.
27:13'
Hra je nyní přerušena, kotouč kryje hostující brankář. Komerční přestávka, a pak se bude vhazovat před brankou Devils.
26:17'
Pavel Zacha zablokoval střelecký pokus, kterým to zkoušel Nicholas Baptiste.
25:49'
Hostující celek se po klidnější pasáži dostává do vedení. MILES WOOD se propracoval až do předbrankového prostoru, kde udělal kličku a prostřelil brankáře domácích. Hosté se dostávají do jednobrankového vedení. Asistence: Will Butcher a Kyle Palmieri.
24:10'
Sledujeme rychlý hokej, ani jeden celek nechce chybovat.
22:54'
Buffalo dostalo kotouč do útočného pásma, a tak může vystřídat.
22:33'
Evander Kane vybojoval kotouč v obranném pásmu, ale hosté hrají dál aktivně, a tak se musí domácí celek bránit tlaku soupeře.
21:19'
Devils se nyní dostali do útočného pásma, kde se pokouší něco vymyslet, obrana domácích tak musí být pozorná.
20:09'
Hostující brankář kryje kotouč, a tak se bude vhazovat před jeho brankou.
20:01'
Úvodní třetina je minulostí. Mnoho vyložených šancí jsme během prvních dvaceti minut neviděli, a proto platí bezbrankový stav.
20:00'
19:48'
Už se nic nestane.
19:00'
Oznámena byla poslední minuta hry v první třetině.
18:49'
Jake McCabe pálil od modré čáry nad branku.
18:35'
Kotouč vypadl z hrací plochy, vhazovat se bude před brankou Devils.
18:28'
Keith Kinkaid přerušuje hru, dokázal si hned dvakrát poradit se střelou, kterou vyslal Johan Larsson.
18:10'
Z kruhu zakončoval domácí Scott Wilson, ale jeho rána končí mimo branku.
17:41'
Po krátké přestávce pokračuje zápas dál. Sledujeme rychlý hokej.
17:40'
Robin Lehner si dokázal najít kotouč po nepřehledné situaci před brankou, a tak je hra přerušena. Komerční přestávka.
16:42'
Píská se zakázané uvolnění, vhazovat se bude před brankou Buffala.
16:16'
Rasmus Ristolainen rozehrával od své branky, ale New Jersey rychle získalo puk.
15:44'
Mirco Müller rozehrává od své branky, následně se jeho spoluhráči nemohli dostat do pásma, neboť by se pískalo postavení mimo hru.
15:01'
Dostáváme se do finální fáze první třetiny, sledujeme rychlý hokej, který se zbytečně nepřerušuje.
14:27'
Jack Eichel dobře vypálil, hostující brankář si s jeho pokusem poradil. Následně neuspěl ani od modré čáry střílející Marco Scandella.
13:57'
Hostující celek špatně rozehrál, píská se zakázané uvolnění, vhazovat se bude před brankou Devils.
12:40'
Damon Severson od modré čáry minul branku. Jeho pokus mířil nad.
12:34'
Domácí brankář musel zasahovat, z mezikruží pálil Travis Zajac.
12:00'
Scott Wilson vedl další útočnou akci svého celku, ale do střelecké pozice se nedostal.
11:35'
Hraje se zejména ve středním pásmu, ani jeden celek se nikam nežene. Mnoho šancí k vidění není.
10:34'
Robin Lehner musel zasahovat, z bezprostřední blízkosti jej nepřekonal Taylor Hall.
10:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry v první třetině, sledujeme aktivní hru domácích hokejistů.
09:42'
09:12'
Jason Pominville vypálil od modré čáry, hostující maskovaný muž byl pozorný.
08:40'
Neuspěl ani v podobné pozici Jack Eichel, jehož pokus kryje Keith Kinkaid.
08:32'
Rasmus Ristolainen pálil z mezikruží, jeho projektil ale nebyl přesný. Snadno zasáhl brankář.
07:42'
Vyloučení v týmu New Jersey Devils (Taylor Hall – 2 min., vražení na hrazení).
07:39'
Robin Lehner zasahuje, od modré zakončoval Mirco Müller.
06:35'
Ben Lovejoy vypálil od modré čáry, jeho projektil kryje brankář domácího celku.
06:19'
06:06'
Travis Zajac zablokoval střelecký pokus soupeře, brankář zasahovat nemusel.
05:41'
Devils se nyní v pohodě brání, mnoho šancí k vidění není.
05:08'
Keith Kinkaid drží puk po střele domácího hráče, zakončoval Ryan O'Reilly.
04:50'
Přesilovku hraje domácí celek, který se do zakončení dostal až nyní. Skvěle vypálil Sam Reinhart, ale jeho projektil kryje brankář.
04:19'
Vyloučení v týmu New Jersey Devils (Pavel Zacha – 2 min., hákování).
04:01'
Střelecký pokus hostujícího hráče byl zablokovaný.
03:55'
Keith Kinkaid kryje střelecký pokus, který od modré čáry vyslal Rasmus Ristolainen.
02:52'
Stejný hráýč se dostal do výrazněji lepší střelecké pozice, ale pozorný byl domácí brankář.
02:32'
Andy Greene jako správný obránce vypálil od modré čáry, jeho projektil byl zablokovaný.
01:02'
V poklidném tempu zápas začíná, ani jeden celek se nemůže stabilněji propracovat do útočného pásma.
00:21'
Rasmus Ristolainen zablokoval střelecký pokus, který vyslal z kruhu hostující Taylor Hall.
00:01'

Buffalo Sabres: Lehner (Ch. Johnson) – Scandella, Ristolainen, McCabe, Antipin, Falk, C. Nelson – Girgensons, Eichel, Okposo – S. Wilson, R. O'Reilly, S. Reinhart – E. Kane, Jo. Larsson, Pominville – B. Pouliot, Rodrigues, Baptiste.

New Jersey Devils: Kinkaid (Appleby) – A. Greene, Vatanen, J. Moore, Severson, Lovejoy, Butcher – Hall, Hischier, Bratt – Wood, Zacha, Palmieri – Coleman, Zajac, Noesen – Stafford, Boyle..
Buffalo Sabres odehrálo 49 zápasů (11-3-9-26) a získalo 37 bodů. Z posledních pěti zápasů vyhrálo tři. Poradilo si s Calgary Flames 2:1 v prodloužení, Edmonton Oilers 5:0 a Vancouver Canucks 0:4. Nestačil na New York Rangers 3:4, Dallas Stars 1:7.
New Jersey Devils odehrálo 48 zápasů (17-7-8-16; 56 bodů). V tabulce Východní konference je na sedmé pozici. Z posledních pěti zápasů vyhrálo jediný. Poradilo si s Washingtonem Capitals 4:2 v prodloužení. Nestačilo na Philadelphii Flyers 1:3, Detroit Red Wings 0:3, Boston Bruins 2:3 a Nashville Predators 0:3.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Buffalo Sabres a New Jersey Devils.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.