NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Florida : Tampa - 31. října 2017   00:30

Florida
Florida
10:31' Ekblad (Huberdeau, Barkov) • 19:07' Barkov (Dadonov) • 25:32' Huberdeau (Barkov, Dadonov) • 45:32' J. McGinn (Bjugstad, Vrbata) • 51:29' Dadonov (Huberdeau, Barkov)
5:8
(2:3, 1:3, 2:2)
Tampa
Tampa
02:48' Point  (Coburn, Girardi) • 04:55' Kučerov  (Stamkos) • 14:40' Stamkos  (Hedman, Killorn) • 27:17' Palát  (Point, Gourde) • 29:38' Gourde  (Sergačjov, Palát) • 35:41' Naměstnikov  (Kučerov, Hedman) • 49:02' Stamkos  (Dotchin, Naměstnikov) • 59:41' Strålman
Florida
Reimer (30. Niemi) – Yandle (A), Ekblad, McCoshen, Pysyk, Matheson, Weegar – Huberdeau, Barkov (A), Dadonov – J. McGinn, Trocheck, Vrbata – Balisy, MacKenzie (C), Bjugstad – Haley, Malgin, Tippett.
Jon McIsaac, Chris Rooney – Ryan Galloway, Steve Miller
BB&T Center, Sunrise
9 493 diváků
Tampa

Ode mě je to již vše. Děkuji Vám za pozornost a přeji hezký zbytek úterní noci!

Peter Budaj (TBL) – náhradní brankář
Andre Šustr (TBL) – nehrál (zdravý náhradník)

Trestné minuty: 15 – 11
Je konec! Sledovali jsme ofenzivně laděné utkání, ve kterém zvítězili Lightning 8:5. Kapitán hostů Steven Stamkos potvrdil první místo v kanadském bodování třemi body (za dva góly a asistenci). Po dvou kanadských bodech pak na straně Lightning zapsali Brayden Point, Ondřej Palát, Victor Hedman, Nikita Kučerov, Vladislav Naměstnikov a Yanni Gourde. Na straně domácích odehrál výborné utkání Aleksander Barkov (gól a tři asistence). Zahanbit se nenechali ani jeho spoluhráči z první útočné formace – Jonathan Huberdeau a Jevgenij Dadonov (oba gól a dvě asistence).
59:41'
Tampa právě vstřelila branku!
Je definitivně rozhodnuto! Prázdnou branku Panthers trefuje ze střední třetiny ANTON STRÅLMAN. Bez asistence.
59:10'
Kotouč mimo hrací plochu, vhazovat se bude ve středním pásmu.
59:01'
Probíhá poslední minuta třetí třetiny!
58:37'
Barkov a Stamkos na buly po pravici brankáře Bolts.
58:37'
Yandleova střela zblokována Gourdem do ochranné sítě.
58:09'
Vhazování pro domácí.
58:05'
1 minuta a 55 vteřin do konce! Dokáží ještě hokejisté Floridy nějak zdramatizovat tento zápas? Buly po levé ruce Andreje Vasilevskiho. Niemi samozřejmě na střídačce.
58:05'
Oddechový čas pro domácí.
58:05'
Po střele Vrbaty nastal před brankou hostů zmatek! Vasilevskij ale následně dokázal ve skrumáži těl přikrýt kotouč pod svou výstroj.
57:39'
Kunitz přestřeluje ze střední třetiny opuštěnou branku soupeře.
57:09'
Niemi míří na střídačku, Panthers v šesti!
56:24'
Barkov a Dumont na vhazování po levé ruce brankáře Floridy, můžeme tak pokračovat.
56:24'
Lightning se ale dostali zpět na puk a Niemi se musel mít po teči Kunitze na pozoru. Následuje další reklamní přestávka.
56:05'
Pysyk dobře přečetl přihrávku Kučerova.
56:01'
Střely na branku: 21 – 36
55:34'
55:02'
Při vlastním oslabením to nyní zkusil Balisy, minul však tři tyče.
54:30'
Obránce Sergačov se dostal s kotoučem až před Niemiho, zakončit se mu už ale nepodařilo.
54:10'
Vhazovalo se ve středovém kruhu.
54:08'
Puk mimo hrací plochu.
53:37'
Yandle zblokoval pokus Naměstnikova do ochranné sítě.
53:34'
Pátá početní převaha pro blesky. Vhazování po pravé ruce Anttiho Niemiho.
53:34'
Vyloučení v týmu Florida Panthers (Derek MacKenzie – 2 min., nedovolené bránění).
53:01'
Necelých sed minut do konce, Tampa vede na Floridě 7:5.
52:58'
Niemi má touš pod kontrolou, hra je přerušena.
52:25'
Od levého mantinelu střílel Matheson, Vasilevskij vyrazil maskou.
51:29'
Florida právě vstřelila branku!
Dvanáctá branka tohoto utkání pro Cats! Huberdeaua nejprve vychytal brilantním obranným zákrokem Girardi, dorážkou se ale následně prosadil JEVGENIJ DADONOV. 5:7! asistence: Jonathan Huberdeau, Aleksander Barkov.
51:13'
Panthers opět nevyšel přechod do útočného pásma.
50:56'
Konec reklamní přestávky, Barkov a Point na vhazování před střídačkou blesků z Tampy.
50:56'
Hra přerušena pro ofsajd domácích hokejistů, na řadě následně další z reklamních přestávek.
50:01'
Střely na branku: 18 – 36
49:56'
McCoshenův pokus od modré čáry postrádal přesnost.
49:22'
Střela Kunitze zblokována Vrbatou.
49:02'
7:4 pro Lightning! Domácím se nepodařilo dostat kotouč z obranné třetiny, Naměstnikov poté našel na modré Dotchina, jehož střelu tečoval před brankou STEVEN STAMKOS. Druhá branka pro rodáka z Markhamu v tomto utkání! Asistence: Jake Dotchin, Vladislav Naměstnikov.
47:07'
Domácím se daří vyhodit alespoň do střední třetiny.
46:45'
Následně to z pravé strany zkoušel Naměstnikov, gólman Floridy ale připraven.
46:37'
Stamkosova střela zblokována Ekbladem.
46:28'
Zpět do akce! MacKenzie a Stamkos na buly po levé ruce Anttiho Niemiho.
46:28'
Trest zdá se dostane pouze hráč Panthers. Po reklamní přestávce tedy uvidíme přesilovku Tampy.
46:28'
Vyloučení v týmu Florida Panthers (Ian McCoshen – 2 min., nesportovní chování).
46:28'
Tvrdý hit Gabriela Dumonta na Aleksandera Barkova! McCoshen se ihned vydává mstít svého spoluhráče.
45:32'
Domácí snižují na rozdíl dvou branek! Vrbata posunul u levého mantinelu na Bjugstada, který následně přihrával bekhendem před branku na JAMIEHO MCGINNA, a ten uklidil kotouč za brankovou čáru. 4:6 z pohledu Floridy! Asistence: Nick Bjugstad, Radim Vrbata.
45:01'
Střely na branku: 16 – 34
44:53'
Johnson na Hedmana, ten se následně odhodlal ke střele, Niemi ale mohl zůstat v klidu.
44:17'
Obranná dvojice Coburn – Girardi s pukem ve vlastní zóně, oba týmy střídají.
43:46'
Další icing domácích, vhazovat se tak bude opět poblíž Niemiho.
43:38'
Střelecký pokus Strålmana od modré čáry končí v rukavici gólmana Cats.
43:15'
Zakázané uvolnění ze strany hokejistů Panthers.
42:44'
Pokus McKenzieho zblokován Girardim.
42:30'
Na opačné straně pálil Yandle, avšak mimo.
41:48'
Hedmanova střela od modré zblokována Weegarem.
41:32'
Vhazovat se bude po levici brankáře Floridy.
41:32'
Branka za Niemiho zády mimo své obvyklé postavení.
40:53'
K puku se ale dostali Panthers a nyní okupují útočnou třetinu.
40:25'
Girardi nahazuje do útočného pásma.
40:01'
Obě mužstva se vrací zpět na led BB&T Center, třetí třetina nám odstartuje za několik málo okamžiků.

Trestné minuty: 11 – 11
Také druhá perioda je již minulostí. Domácím se v 26. minutě podařilo srovnat na 3:3 – prosadil se Jonathan Huberdeau. Netrvalo ale dlouho a hosty poslal zpět do vedení český útočník Ondřej Palát. O 2 minuty a 21 vteřin poté zvyšoval na 5:3 při přesilovce Yanni Gourde, který tečoval před brankou střelu Sergačjova. Ve 36. minutě pak ještě zvýšil vedení Tampy Vladislav Naměstnikov.
40:00'
39:46'
Vhazování po pravici brankáře Tampy.
39:46'
Na druhé straně obrovská příležitost pro Barkova, Vasilevskij ale převedl výborný zásah levým betonem!
39:18'
Callahan to zkoušel z mezikruží, gólman Panthers ale předvedl dobrý zákrok.
39:01'
Hlasatelem ohlášena poslední minuta druhé třetiny.
38:47'
Další puk, který končí v hledišti. Vhazovat se bude ve střední zóně.
37:50'
Dotchinova střela, Niemi opět přesný.
37:14'
Johnson v dobré příležitosti, bekhendem si ale na Niemiho nepřišel.
36:36'
Kotouč skončil v ochozech BB&T Center.
36:26'
Oba kohouti dostávají pětiminutový trest, po kterém se budou moci vrátit zpět do zápasu. Vhazování po levé ruce brankáře domácích.
36:26'
Vyloučení v týmu Florida Panthers (Micheal Haley – 5 min., bitka).
Vyloučení v týmu Tampa Bay Lightning (Braydon Coburn – 5 min., bitka).
36:26'
Pozor! Je tu bitka mezi Michealem Haleym a Braydonem Coburnem.
36:20'
Po vyhraném vhazování Pointa se odhodlal ke střele Girardi, Niemi ale pozorný.
36:17'
Pokračujeme vhazováním po levici Anttiho Niemiho.
36:17'
Niemi má touš pod kontrolou, na řadě je následně další z reklamních přestávek.
36:01'
Střely na branku: 13 – 26
35:41'
6:3 pro Lightning! Pár vteřin po skončení početní výhody se ujal kotouče mezi kruhy VLADISLAV NAMĚSTNIKOV a zamířil přesně k pravé tyči. Ruský útočník tak zaznamenal pátou trefu! Asistence: Nikita Kučerov, Victor Hedman.
35:36'
35:25'
Pysyk vyhazuje, domácí zdá se ubrání tuto přesilovou hru soupeře.
35:06'
Killorn již neudržel puk v útočné zóně.
34:36'
34:12'
Matheson vrací Yandleovi do obranné třetiny, Florida potřebuje dostřídat.
33:36'
Hrát se nyní bude jednu minutu ve čtyřech, poté začne přesilovka Tampy. Vhazování po pravici gólmana Panthers.
33:36'
Vyloučení v týmu Florida Panthers (Aaron Ekblad – 2 min., nedovolené bránění).
33:16'
Cats se zatím nepodařilo dostat do útočného pásma.
32:41'
Hosté vyhráli vhazování a ihned posílají puk pryč z obranné třetiny.
32:36'
V pořadí třetí přesilovka pro domácí, buly po pravé ruce Andreje Vasilevskiho.
32:36'
Vyloučení v týmu Tampa Bay Lightning (Chris Kunitz – 2 min., nedovolené bránění).
32:34'
Lightning nyní výrazně aktivnější. Od modré čáry napřáhl k další střele Girardi, gólman Floridy ale schoval touš do své rukavice.
32:06'
A další zásah finského brankáře. Nyní to bekhendem zkoušel Girardi.
31:59'
Killorn se ihned po vhazování ujal puku a následně také vyzkoušel Niemiho pozornost.
31:55'
Niemi přikryl kotouč pod lapačku, hra je následně sudími přerušena.
31:03'
Naměstnikov hledal před brankou Stamkose, ten se ale k puku nedostal.
30:31'
Střely na branku: 13 – 21
30:16'
Zpět do akce. Barkov a Naměstnikov na vhazování po pravici gólmana Cats.
30:16'
Niemi si teď musel dávat pozor, zleva to totiž zkoušel Dumont. Finský brankář ale celou situaci ustál a následně se hlásí ke slovu reklamní přestávka.
30:01'
Polovina zápasu je pryč. Lightning momentálně vedou na ledě Panthers 5:3.
29:42'
Poté, co touš opustil hrací plochu se vhazuje před střídačkou Floridy.
29:38'
Střídání v týmu Florida Panthers: ze hřiště odchází James Reimer, přichází Antti Niemi.
29:38'
Tak také druhá přesilovka Lightning je využita! Palát přihrál na modrou na Sergačjova, jeho střelu poté ještě tečoval před brankou YANNI GOURDE. Pro útočníka Bolts s číslem 37 letošní druhý gól, 5:3! Asistence: Michail Sergačjov, Ondřej Palát.
28:57'
Hedman napřáhl na modré ke střeleckému pokusu, avšak minul tři tyče.
28:17'
Killornova střela, Reimer vyráží.
28:00'
Hosté vyhrávají buly.
27:58'
Bude i druhá přesilová hra Tampy úspěšná? Vhazování po pravé ruce Jamese Reimera.
27:58'
Vyloučení v týmu Florida Panthers (Keith Yandle – 2 min., držení protihráče).
27:55'
Za obranu Cats se dostal Kučerov, zakončení se mu ale příliš nevyvedlo – byl faulován.
27:17'
Hosté znovu ve vedení! Point našel krásně na levé straně ONDŘEJE PALÁTA, který již vlastně zakončoval do prázdné branky. Rodák z Frýdku-Místku zapisuje do statistik čtvrtou branku, osmý bod v tomto ročníku, 4:3 pro Lightning! Asistence: Brayden Point, Yanni Gourde.
26:34'
Konec reklamní přestávky, vhazování po levé ruce Andreje Vasilevskiho.
26:34'
Nyní to zase zkoušel Pysyk, jeho střelu ale zblokoval Sergačjov. Následuje první reklamní přestávka ve druhé dvacetiminutovce.
26:23'
Pokus z hole Haleyho nepřesný.
26:01'
Střely na branku: 13 – 16
25:54'
Dobrá střela Stamkose, Reimer ale vyráží.
25:32'
Je srovnáno! Již po skončení přesilové hry překonal, byť šťastně, gólmana Tampy JONATHAN HUBERDEAU. Pátý gól čtyřiadvacetiletého útočníka v sezoně, Barkov asistencí zapisuje již třetí bod v zápase, 3:3! Asistence: Aleksander Barkov, Jevgenij Dadonov.
25:29'
25:23'
Dadonovova střela, Vasilevskij ale znovu připraven.
23:29'
Druhá přesilovka pro domácí. Vhazuje se po levici Andreje Vasilevskiho.
23:29'
Vyloučení v týmu Tampa Bay Lightning (Gabriel Dumont – 2 min., hákování).
23:19'
Po nepřesné rozehrávce Callahana střílel Weegar, Vasilevskij ale zasahovat nemusel.
22:46'
Vhazovalo se ve středním pásmu před střídačkou domácích.
22:44'
Puk ale končí mimo hrací plochu, hra je tak přerušena.
22:37'
Útočná akce hostů ale nebyla úspěšná, nyní to tak zkusí Florida.
22:20'
Hedman se ujímá kotouče za vlastní brankou.
21:41'
Killornův pokus od levého mantinelu tečován Johnsonem, avšak mimo Reimerův dosah.
20:50'
Na druhé straně střílel McGinn, také Vasilevskij ale pozorný.
20:14'
Gourdeho střela z levé strany, Reimer má první zásah ve druhé třetině.
20:01'
Přestávka po první periodě již pomalu končí, hokejisté Panthers a Lightning se vrací zpět na ledovou plochu.

Trestné minuty: 2 – 2
V první dvacetiminutovce jsme mohli vidět hned pět branek! Skóre nejprve otevřel ve 3. minutě Brayden Point. O dvě minuty později navyšoval vedení Tampy Nikita Kučerov. Krátce po polovině periody pak snižoval domácí bek Aaron Ekblad. O další čtyři minuty později ale využil přesilovku Lightning kapitán Steven Stamkos a hosté tak znovu vedli o dvě branky. V poslední minutě ale vrátil Floridu zpět do hry Aleksander Barkov. Následující průběh utkání jistě slibuje zajímavou podívanou!
20:00'
19:58'
V první periodě se již nic dalšího nestane.
19:52'
Pysyk zblokoval pokus Kunitze do ochranné sítě, Reimer tak zasahovat nemusel.
19:18'
Touš skončil někde ve výstroji Coburna, hra se tak přerušuje.
19:07'
Panthers znovu snižují! Hedman ztratil kotouč v rohu, k se němu se následně dostal Dadonov a poslal jej před branku. Tam se do něj opřel ALEKSANDER BARKOV a jeho střela z první skončila až za zády gólmana Bolts. Čtvrtá branka pro finského útočníka, 2:3! Asistence: Jevgenij Dadonov.
19:01'
Ohlášena poslední minuta první dvacetiminutovky.
18:37'
18:02'
Vrbata ještě hledal Trochecka, ten ale nedokázal vystřelit a Lightning následně znovu vyhazují.
17:39'
Tampa vyhrála vhazování a po něm ihned vyhazuje.
17:35'
Střela Ekblada končí ve Vasilevskiho náručí.
16:44'
Panthers vyhráli buly, ke kotouči se ale následně dostal Gourde a dostává se s ním až do obranné třetiny soupeře.
16:37'
Nyní je tu první početní výhoda pro domácí. Bude taktéž úspěšná? Vhazování po levé ruce gólmana Tampy.
16:37'
Vyloučení v týmu Tampa Bay Lightning (Alex Killorn – 2 min., sekání).
15:40'
Bekhend Sergačjova, Reimer pozorný.
15:01'
Střely na branku: 6 – 10
14:52'
Zpět do akce. Ve střední zóně se vhazuje mezi hole Malgina a Dumonta.
14:52'
Ofsajd ze strany hostů, následně tu je další z reklamních přestávek.
14:40'
Pozor, Lightning využívají přesilovku a znovu tak vedou o dvě branky! Hedman nabil STEVENU STAMKOSOVI a jeho výstavní střela z první z levého kruhu pro vhazování končí za zády Reimera. Pro kapitána Tampy pátá trefa v sezoně 2017/2018, 3:1! Asistence: Victor Hedman, Alex Killorn.
14:15'
První trestná minuta z trestu Ekblada je minulostí, Reimer zatím bez práce.
13:45'
Panthers se nyní daří vyhodit až k Vasilevskimu, jejich čtveřice tak může vystřídat.
13:16'
Hosté vyhráli buly.
13:14'
První přesilová hra v tomto utkání pro Tampu. Vhazování po pravé ruce Jamese Reimera.
13:14'
Vyloučení v týmu Florida Panthers (Aaron Ekblad – 2 min., hákování).
12:55'
Yandleova střela z levé strany zblokována Hedmanem mimo.
12:04'
Gourde přihrával před branku soupeře, tam ale nikoho ze svých spoluhráčů nenašel.
11:42'
Pokračujeme. Trocheck a Point na buly po levici brankáře Panthers.
11:42'
Na řadě je další reklamní přestávka.
11:42'
Velká šance pro hosty! Point se šikovně dostal za obranu Floridy, jeho forhend ale následně zastavil Reimer lapačkou.
10:49'
Vhazovalo se po levé ruce Andreje Vasilevskiho.
10:47'
Po střeleckém pokusu Tippetta končí branky hostů mimo své obvyklé postavení.
10:31'
Cats snižují na rozdíl jedné branky! Nahození AARONA EKBLADA od pravého mantinelu končí překvapivě za Vasilevskiho zády. Toto mohl brankář Lightning chytat. Pro rodáka z kanadského Windsoru třetí gól v sezoně, 1:2 z pohledu domácích! Asistence: Jonathan Huberdeau, Aleksander Barkov.
10:07'
A ruský útočník vyhrál buly právě na Stamkose, jeho střela byla ale sražena do ochranné sítě.
10:03'
Stamkose nakonec musí nahradit Naměstnikov.
10:03'
10:03'
Nyní pálil Kučerov, Reimer ale dokázal zasáhnout. Následuje první reklamní přestávka.
10:01'
Střely na branku: 4 – 7
09:30'
Zadovka Naměstnikova nepřesná, ke kotouči se tak dostává soupeř.
08:59'
Yandleova střela od modré gólmana Lightning neohrozila.
08:39'
Bjugstad to zkoušel na bližší tyč, avšak neúspěšně.
08:32'
Icing ze strany hostujícího mužstva, vhazovat se tak bude poblíž Vasilevskiho svatyně.
07:52'
Gourde na Hedmana, jeho střela od modré byla ale zblokována.
07:31'
Dotchin zakládá další útočnou snahu Lightning od vlastní branky.
06:57'
Coburn vyhazuje puk přes všechny čáry na zakázané uvolnění.
06:21'
Malgin to zkoušel z pravé strany, na Vasilevskiho ale nevyzrál.
05:56'
Panthers nevyšel přechod do útočného pásma – čároví pískají postavení mimo hru.
05:27'
Strålmanova střela zblokována Yandlem.
05:01'
Střely na branku: 2 – 7
04:55'
Lightning vedou o dvě branky! K odraženému puku se dostal NIKITA KUČEROV a z pravého kruhu pro vhazování trefil přesně pod horní tyč. Kučerovův třináctý gól v tomto ročníku, 2:0 pro Tampu! Asistence: Steven Stamkos.
04:35'
Obránce Bolts Hedman vyčkává s pukem za vlastní brankou.
04:09'
Po střele Trochecka dorážel ještě Vrbata, avšak minul tři tyče.
03:54'
Domácí se dostávají do ofsajdu, hra je tak znovu přerušena.
03:44'
Vhazovalo se po levici Andreje Vasilevskiho.
03:42'
Pokus z hole Tippetta zblokován Naměstnikovem do ochranné sítě.
02:52'
Touš opustil hrací plochu, vhazovat se bude ve střední třetině.
02:48'
Hosté jdou ve třetí minutě do vedení! Po vyhraném vhazování tečoval střelecký pokus Coburna od modré čáry mezi kruhy BRAYDEN POINT. Jednadvacetiletý útočník zapisuje šestou branku, třináctý bod v sezoně, 1:0 pro Lightning! Asistence: Braydon Coburn, Dan Girardi.
02:34'
Po pokusu Sergačjova to ještě zkoušel z pravé strany Strålman, gólman Cats ale drží puk v náručí.
02:18'
01:28'
Dobrá šance pro Bjugstada, Vasilevskij ale připraven na správném místě.
00:34'
O první střelu se ale postarali domácí. Zprava střílel Pysyk.
00:03'
Buly pro Tampu.
00:01'
Na úvodní vhazování se staví Aleksander Barkov a Gabriel Dumont, jdeme na to!
V BB&T Center již dozněla americká státní hymna. Začínáme za malou chvíli!

Z:10 V:9 OG:22 PR:2,20 ÚS(%):93,6 SO:1

Florida Panthers: Reimer (Niemi) – Yandle (A), Ekblad, McCoshen, Pysyk, Matheson, Weegar – Huberdeau, Barkov (A), Dadonov – J. McGinn, Trocheck, Vrbata – Balisy, MacKenzie (C), Bjugstad – Haley, Malgin, Tippett.

Tampa Bay Lightning: Vasilevskij (Budaj) – Hedman, Dotchin, Sergačjov, Strålman, Coburn, Girardi – Naměstnikov, Stamkos (C), Kučerov – Killorn, T. Johnson, J.T. Brown – Palát (A), Point, Gourde – Kunitz, Dumont, Callahan (A).

Rozhodčí: Jon McIsaac, Chris Rooney – Ryan Galloway, Steve Miller.
V BB&T Center ji začalo předzápasové rozbruslení. Za domácí Panthers dnes bude chytat James Reimer, do branky Lightning pak se postaví Andrej Vasilevskij.
Dámy a pánové, vítejte ještě jednou při sledování utkání NHL mezi Floridou Panthers a Tampou Bay Lightning. Začínáme přibližně za 45 minut.

(1:0, 1:2, 3:1)

Branky a nahrávky: 7. Palát (Point, Hedman), 21. Point, 41. Naměstnikov (Stamkos, Killorn), 47. Kučerov (Sergačjov, Stamkos), 60. Palát (Point) – 33. Brickley (Petrovic), 38. Pysyk (Vrbata, Trocheck), 55. Huberdeau (Dadonov, Yandle)

(1:2, 1:1, 3:1)

Branky a nahrávky: 13. Dadonov (Ekblad, Huberdeau), 22. Bjugstad (Dadonov, McCann), 47. Sceviour (Haley, Barkov), 47. McCann (Bjugstad, Brickley), 49. Trocheck (Vrbata, Barkov) – 4. Kučerov (Stamkos, Naměstnikov), 5. Naměstnikov (Stamkos, Kučerov), 34. Point (Palát), 55. T. Johnson (Gourde, Point)

8. Montreal Canadiens – 11 záp., 23:42, 7 B
Zdravím všechny fanoušky ledního hokeje! V noci z pondělí na úterý nabídne zámořská NHL celkem osm zápasů. Zde budete moci sledovat souboj mezi dvěma rivaly z Atlantické divize – Florida Panthers přivítají Tampu Bay Lightning. Úvodní vhazování bude v BB&T Center vhozeno krátce po 00:30! Textovým přenosem Vás provede Jiří Sameš.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 00:30.