NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Islanders : Kings - 17. prosince 2017   01:00

Islanders
Islanders
19:10' Jo. Bailey (de Haan, Tavares) • 44:15' Tavares (Lee, Jo. Bailey) • 56:44' Lee (Pulock, Tavares) • 61:54' Eberle (Barzal)
4:3
(1:2, 0:0, 2:1 - 1:0)
Kings
Kings
12:56' Fantenberg  (Pearson, Toffoli) • 17:11' Toffoli  (Doughty, Kuemper) • 59:47' Kopitar  (D. Brown, Martinez)
Islanders
Morton, O’Halloran – Cormier, Pancich
Barclays Center, New York
Kings

Z mé strany je to pro tento zápas všechno. Přeji dobrou noc.
3. Tyler Toffoli (LAK) 1+1
Dnešní zápas přinesl napínavou bitvu plnou obratů. Hosté si vypracovali vedení dvoubrankové vedení, ale o to přišli a ve třetí třetině dokonce o gól prohrávali. Jenže se nevzdali a ještě dokázali v poslední minutě srovnat. Za svou snahu si nakonec z New Yorku odváží jen jeden bod, v prodloužení totiž rozhodl Eberle.
61:54'
Islanders právě vstřelili branku!
Je dobojováno! Domácí dnes získávají dva body, rozhodující trefu v prodloužení zařídil JORDAN EBERLE, který překonal Kuempera střelu z prostoru mezi kruhy. Asistence: Mathew Barzal.
60:01'
Protože je skóre po třech třetinách nerozhodné, následuje prodloužení.
60:00'
59:47'
Gól platí, nejspíš nás čeká prodloužení.
59:47'
Ale ještě se ta situace prozkoumává na videu.
59:47'
Los Angeles právě vstřelilo branku!
Je znovu vyrovnáno! Hosté dokázali vytěžit ze svého závěrečného tlaku důležitou branku! Puk protlačil za záda Greisse ANŽE KOPITAR. Asistence: Dustin Brown, Alec Martinez.
59:29'
Kopitar přestřelil branku.
59:00'
Doughty se pokusil vyrovnat tvrdou střelou z levého kruhu, ale Greiss znovu podržel svůj tým.
57:23'
Toffoliho bekhend u úhlu dokázal Greiss zneškodnit.
56:44'
Domácí otáčejí skóre zápasu! ANDERS LEE se prosadil z předbrankového prostoru a posílá poprvé v zápase domácí do vedení. Asistence: Ryan Pulock a John Tavares.
55:41'
Kempeho pokus z levé strany dokázal Greiss skvělým zákrokem vytěsnit.
54:32'
Na druhé straně pak nemusel zasahovat pro změnu Kuemper. Střelu Pulocka přizvedl do ochranné sítě Muzzin.
53:09'
Lewisovu nebezpečnou střelu dokázal zablokovat Ledd a ušetřil práci Greissovi.
52:56'
Pearson pálil z mezikruží, ale nedokázal trefit bránu.
50:57'
Johnny Boychuk dokázal zablokovat nebezpečnou Gáboríkovu střelu.
49:18'
Doughtyho střela zápěstím od pravého mantinelu se neujala, stav zůstává nerozhodný.
48:21'
Další Lewisova šance. Tentokrát z levé strany. A skončila znovu zákrokem Greisse.
46:27'
Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Anže Kopitar – 2 min., podražení).
45:05'
Trevor Lewis bekhendem zblízka nedokázal Greisse překonat.
44:15'
Je vyrovnáno! Tvrdou střelou z pravého kruhu pro vhazování se trefil kapitán Islanders JOHN TAVARES. Asistence: Anders Lee a Josh Bailey.
43:30'
Od modré čáry pálil Oscar Fantenberg, ale svůj druhý gól dnes nedal. Jeho střela byla přizvednuta do ochranné sítě.
42:16'
Na druhé straně pálil Anders Lee, ale ani on neuspěl.
41:09'
Folinovu střelu zápěstím dokázal Greiss chytit.
40:01'
Další třetina začne přibližně v 3:02.
Ve druhé třetině jsme se žádného gólu nedočkali, hosté stále vyhrávají 2:1 po třech gólech z první třetiny. Obrázek byl ve druhé třetině takový, že domácí samozřejmě prahli po vyrovnání, ale když bylo třena, zasáhl brankář Kuemper.
40:00'
39:42'
Ještě jednou musel Greiss zasahovat. Prozradil se proti střele Trouby.
38:29'
Forbort se opřel do puku na modré,ale jeho střelu dokázal chytit Greiss-
36:58'
Cal Clutterbuck nedokázal ani z blízka překonat Kuempera.
35:45'
Eberle se snaží s utkáním něco udělat, teď ale střílel vedle.
33:48'
Anders Lee svou jedovkou z mezikruží nedokázal skvělého Kuempera překonat.
32:06'
Muzzin střelou z pravého kruhu netrefil bránu.;7
31:05'
Bernerův tečovaný pokus se stal obětí brankáře Kuempera.
29:46'
Bailey dokázal změnit dráhu puku lehkou tečí, ale Kuempred si dokázal poradilt ap uk chytil.
27:19'
Jokinenův pokus byl sice zajímavých parametrů, ale nenašel si cestu do brány.
26:09'
Tavarosovu nebezpečnou střelu z mezikruží dokázal Kuemper skvělým zákrokem vyrazit.
25:48'
Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Torrey Mitchell – 2 min., hákování).
24:12'
Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Marián Gáborík – 2 min., vysoká hůl).
22:27'
Vyloučení v týmu New York Islanders (Jason Chimera – 5 min., bitka).
Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Trevor Lewis – 5 min., bitka).
20:27'
Střely Muzzina i Mayfielda na obou stranách kluziště byly zblokovávané.
20:01'
Driuhá třetina začne přibližně v 0:08.
První třetina je za námi, přinesla hned tři branky. Jako první se prosadil hostující Fantenberg, vedení Kings pak ještě navýšili svůj náskok, trefil se Toffoli. Domácí se ale nevzdali a v poslední minutě srovnal Bailey.
20:00'
19:10'
Domácí dokázali snížit, už prohrávají jen o gól. Z blízka se podařilo kotouč procpat do brány JOSHI BAILEYMU. Asistence. Calvin de Haan, John Tavares.
17:56'
Anthony Beauvillier tečoval puk těsně před Kuemperem, ten snížení nepřipustil.
17:11'
Hosté už vedou o dva góly! Přesilovku využil střelou z hranice levého kruhu TYLER TOFFOLI. Asistence: Drew Doughty a Darcy Kuemper.
16:44'
Vyloučení v týmu New York Islanders (Adam Pelech – 2 min., držení protihráče).
15:23'
Z pravého kruhu vyslal jedovatou střelu na Kuempera Johnny Boychuk. Ten však své mužstvo podržel a neinkasoval.
13:41'
Barzal mohl hned vyrovnat, ale zakončení z brankoviště mu nevyšlo.
12:56'
Od modré čáry se do puku opřel OSCAR FANTENBERG a kotouč skončil až v síti. Hosté se ujímají vedení.. Asistence: Tanner Pearson a Tyler Toffoli.
12:10'
Toffoliho pokus zápěstím z pravého kruhu dokázal Greiss chytit.
11:20'
Stejně tak střílel na opačné straně nepřesně Eberle u pravého kruhu.
10:24'
Cliffordova střela z blízka byla nepřesná.
09:25'
Calvin de Haan pálil z pravého kruhu, Kuemper se překonat nenechal.
08:21'
Vyloučení v týmu New York Islanders (Scott Mayfield – 2 min., nedovolené bránění).
07:29'
Z levého kruhu se odhodlal vystřelit Calvin de Haan, ale branku LA Kings netrefil.
06:35'
Z velkého úhlu z pravé strany střílel Nick Shore, branku Islanders netrefil.
05:02'
Z hranice pravého kruhu vypálil Jake Muzzin, Greiss si tentokrát už musel připsat zákrok.
03:56'
Johnny Boychuk zablokoval střelecký pokus Tannera Pearsona.
03:29'
Trevor Lewis nebezpečně tečoval puk před Greissem. Ten si však přesto dokázal poradit a kotouč za svá záda nepustil.
02:23'
Tentokrát už střela Leddyho od modré na Kuempera prošla, ovšem brankář Kings ji dokázal chytit.
01:41'
Derek Forbort předvedl skvělou práci, zablokoval střelu Leddyho.
01:26'
Darcy Kuemper lapil i další střelu, tentokrát od Baileyho.
01:26'
Nick Leddy tvrdě vypálil od modré čáry, ale brankář Darcy Kuemper se nenechal překonat, předvedl jistý zákrok.