V poslední třetině jsme žádnou branku neviděli. Berani tak i své druhé domácí utkání dokázali dotáhnout do vítězného konce za tři body. Pro dnešek je to vše, hezký zbytek pátečního večera.
60:00
59:58
Ještě poslední buly před Závorkou.
58:30
Zápas sleduje 4410 diváků.
58:30
Kumstát zkoušel na Sedláčka kličku do bekhendu, zlínský brankář ho dokázal parádním zákrokem vychytat.
58:01
Poslední dvě minuty třetí části.
57:14
Köhler vybídl Lešku, Závorka se blýskl skvělým zákrokem.
56:49
Zakázané uvolnění Zlína, buly před Sedláčkem.
56:39
Zaťovič se natlačil na Sedláčka a hra je přerušena.
55:23
Vary se natlačili před Sedláčka a snaží se vstřelit kontaktní branku.
53:20
Zaťovič vyslal tvrdý projektil, Sedláček zasáhl vyrážečkou.
50:17
Košťál mohl potrestat zlínskou defenzívu, Sedláček proti jeho střele včas sklapl oba betony k sobě. Energie je kompletní.
48:54
Energie ve čtyřech.
48:17
Hosté opět vyhodili puk do hlediště a opět za to budou pykat. Berani budou hrát 37 vteřin přesilovku 5na3. Vyloučen je Jan Košťál (KVA).
46:54
Zlín si zahraje přesilovou hru. Dvě minuty si odpyká Roman Prošek (KVA) za zdržování hry.
45:20
Čechovi se dnes moc nedaří, potvrdil to moment, kdy mu při úniku uskočil kotouč.
44:10
Bekhendové zakončení Balaštíka Závorka vyrazil.
42:34
Obrovský tlak Zlína gól v přesilovce nepřinesl.
40:26
Václav Skuhravý (KVA) 2 minuty za hákování.
40:01
Druhá třetina nám přinesla gólovou podívanou. Ve třicáté minutě snížili hosté zásluhou Kumstáta. Vzápětí Holík naservíroval puk rozjetému Zdeňku Okálovi a ten nedal Závorkovi šanci. V přesilovce snížil na rozdíl jediné branky Gřegořek. Vedení na stranu Zlína opět o dvě branky ale strhl Ondřej Veselý. Zásahy brankářů: Sedláček (7) - Závorka (10). Třetí třetina začne v 19:10.
40:00
38:33
Karlovy Vary jsou v plném počtu.
36:33
Beran si svoji aktivitou vybojovali přesilovou hru. Tomáš Závorka (KVA) 2 minuty za podražení.
36:03
Zlín právě vstřelil branku!
Dnešní utkání je na góly opravdu bohaté. Berani si vedení opět pojištují o dvě branky. Ránu Hamrlíka Závorka vyrazil, na dorážku Veselého byl ale krátký. Asistence: Antonín Honejsek, Martin Hamrlík.
35:46
Karlovy Vary právě vstřelily branku!
Tomu se říká rychle využitá přesilová hra. PETR GŘEGOŘEK napřáhl z levé strany a trefil horní roh zlínské branky. Asistence: Kumstát, Prošek.
35:37
Sotva se domácí ubránili čeká je další oslabení. Za nedovolené bránění je vyloučen Pavel Kubiš (ZLN).
35:28
Berani zvládli tohle oslabení a jsou kompletní.
35:00
Sedláčkovi vypadla Kumstátova střela a před zlínskou brankou se strhla mela.
33:28
Výhoda přesilové hry pro hosty, Radim Tesařík (ZLN) si odpyká dvě minuty za hákování.
33:06
Zlínští předvedli povedenou pasáž v útočném pásmu, tu diváci ocenili bouřlivým potleskem.
31:29
Proti střele Kumstáta zasáhl Sedláček dobře svým betonem. Na opačné straně v poslední chvíli vypíchl Holíkovi puk obětavým zákrokem Dustin Kohn.
29:35
Radost hostujících hokejistů netrvala moc dlouho. Petr Holík odvedl veliký kus práce, přenesl kotouč do útočného pásma a tam ho naservíroval na hůl ZDEŇKA OKÁLA, zlínský útočník svoji střelou vymetl horní růžek Závorkovy branky. Asistence: Petr Holík.
29:10
Hosté dokázali snížit na rozdíl jediné branky. Pech předložil puk do skrumáže těl, kde se nejlépe zorientoval PETR KUMSTÁT a snižuje. Asistence: Lukáš Pech.
28:42
Zlín v přesilovce několikrát zahrozil, ale hosté to zvládli a ubránili se.
26:42
Martin Gründling (KVA) 2 min za napadení
26:42
Čech byl při přebírání kotouče sražen k zemi a bude následovat další přesilovka pro domácí celek.
25:05
Skladaný byl vyslán do dobré šance, v zakončení ale selhal, nedokázal trefit branku.
24:10
Ondráček překvapil rozehrávajícího beka hostů a ze zadu mu odebral kotouč. Následně ho předložil rozjetému Kubišovi, ten v tutovce trefil pouze tyčku.
23:20
Hosté se v přesilovce vůbec k ohrožení Sedláčka nedostali a Zlín je kompletní.
21:18
Přesilová hra pro hosty, Ondřej Veselý (ZLN) si odpyká dvě minuty za držení protihráče.
20:01
První třetinu ovládli brankově zlínští hokejisté. Úvodní trefu obstaral po kombinaci tečující Veselý. Vary se jedné přesilovce ubránit dokázaly, po oslabení zahrozil Kumstát, ale na dorážku už nedosáhl. Berani poté využili početní výhodu 5na4. Na modré napřáhl Zámorský a puk skončil až v síti. Zásahy brankářů: Sedláček (5) - Závorka (12). Druhá třetina začne přibližně v 18:20.
20:00
17:54
Dnešní zápas je ve znamění bodyčků, u mantinelu za zlínskou brankou to pěkně vře.
16:14
Domácí předvedli ukázkovou přesilovkovou kombinaci na jejímž konci se prezentoval přesnou bombou mezi betony PETR ZÁMORSKÝ. Asistence: Petr Čajánek, Ondřej Veselý.
14:59
Prošek si v oslabení vybruslil kousek za modrou a Sedláček se musel natahovat proti jeho střele zápěstím.
14:39
Dustin Kohn (KVA) 2 min za hákování.
14:23
Veselý v signalizované výhodě přestřelil branku.
14:09
Honejsek povedenou střelou prověřil pozornost Závorky.
12:43
Tesařík byl natlačen do Sedláčkové branky a hra je přerušena. Po komerční přestávce bude následovat buly před Sedláčkem.
11:19
Karlovarskou akci ukončil ofsajd, vhazovat se bude ve středním pásmu.
9:48
Druhá formace se usadila na delší dobu před Závorkou a vytěžila z toho úvodní branku. Tesaříkův pokus od modré čáry tečoval za Závorku ONDŘEJ VESELÝ. Asistence: Radim Tesařík, Petr Čajánek
8:32
Honejsek se šikovně protlačil ke střele, Závorka zasáhl levým betonem.
7:43
Zlín se dokázal první přesilovce hostů ubránit.
7:20
Kumstát s Pechem si připravili pohlednou akci, druhý jmenovaný na dorážku nedosáhl.
6:43
Řezníček podruhé vyhazuje před Závorku.
5:54
Pech seskočil z trestné lavice a málem poslal hosty do vedení, zasáhnout musel až nedovoleně Radim Tesařík (ZLN) 2 minuty za hákování.
4:06
První přesilová hra v podání domácích je zatím veliká bída.
3:43
Lukáš Pech (KVA) 2 min za podražení.
3:43
Okál byl při zpracování puku faulován a Zlín čeká první přesilovka.
2:17
Hamrlík lehce nahodil puk na Závorku, ten si připisuje první vážnější zákrok. Sedláček na svůj první zásah stále čeká.
1:56
Hamrlík odehrál kotouč na icing, buly před Sedláčkem.
0:49
Po nepovedené Honejskově střele dorážel z otočky Čajánek, ale mířil nepřesně.
0:19
Hosté rozehráli nepřesně a píská se hned první icing.
00:01
Oba celky jsou již nastoupeny, zbývá jen vhodit úvodní buly.

PSG Zlín: Sedláček - Tesařík, Řezníček, Köhler, Čech, Matějíček, Čajánek, Leška, Linhart, Ondráček, Zámorský, Kubiš, Honejsek, Hamrlík, Melenovský, Finsterle, Holík, Veselý, Okál, Horák, Balaštík.

HC Energie Karlovy Vary: Závorka - Kohn, Koblasa, Keith, Vachovec, Gřegořek, Látal, SKladaný, Zaťovič, Pech, Gulaši, Košťál, Gründling, Skuhravý, Kumstát, Prošek, Kloz, Rohan, Rohan, Heřman, Zucker.

Rozhodčí: .
Dobrý podvečer ze Zlína, Berany čeká na domácím ledě již druhé utkání v novém ročníku Tipsport extraligy. Tentokrát se do Baťova města podívá celek Karlových Varů. Hokejisté z lázeňského města získali ze dvou utkání pouhý bod, jediný bod si připsali ze zápasu se Spartou. Přes léto se událo v karlovarském kádru několik podstatných změn. Zelenočerný dres obléknou v nové sezoně tito hráči: Jiří Doležal (Slavia), David Nosek (Nižněkamsk), Petr Pohl (Vítkovice), Dustin Kohn (Örebro), Matt Keith (Örebro), Vojtěch Kloz (Skalica). Naopak kádr opustilo rovných deset hráčů. Dvojice Lukáš Sáblík, Rastislav Dej zamířila do Českých Budějovic. Trawis Gawryletz do Sparty. Obránce Petr Mocek si to namířil na Kladno a další z beků Martin Lučka k nováčkovi do Chomutova. Tomáš Sýkora (Ústí nad Labem) Posledním, kdo z kádru odešel je Pavel Kuběna, ten v nové sezóně bude oblékat dres slovenských Košic. Domácí kouč dnes bude postrádat brankáře Horčičku, kterého trápí nachlazení. Trenér hostů, Vladimír Kýhos se bude muset obejít bez posil Doležala a Pohla, otazník vizí nad Petrem Gřegořkem, který by mohl dnes dorazit do Zlína. Zápas začíná v 17:30 a jste zvání k jeho sledování.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.