Zlínští hokejisté vstřelili pouze jediný gól a na to se vyhrát nedá. Indiáni zaslouženě vládli utkání od druhé třetiny a odnáší si z utkání všechny body. Výborným výkonem se prezentoval hostující brankář Tuukka Rask. Zlínským nepomohlo ani střídání brankáře. Dvěma góly se blýskl hostující Ondřej Kratěna, Berani tak dvě utkání po sobě nezískali ani bod. Pro dnešek je to vše, hezký zbytek neděle.
60:00
58:24
Hamrlík je na ledě, Zlín kompletní.
58:14
Ondřej Kratěna (PLZ) 2 minuty vysoká hůl.
56:24
Dnes se vylučuje co chvíli, za nedovolené bránění si odsedí dvě minuty Martin Hamrlík (ZLN)
56:10
Dnešní utkání sleduje pouhých 3521 diváků.
54:42
Škodovka se dokázala opět ubránit, Pitule je na ledě.
53:28
Hamrlík, Köhler a ještě Hamrlík, v tomto pořadí si vyměnila zlínská dvojice puk, Rask proti střele zlínského obránce zasáhl včas levým betonem.
52:41
Za hákování si odpyká dvě minuty Tomáš Pitule (PLZ)
51:24
Minutu dlouhá přesilovka Zlína pět na tři, byla doslova tragická. Indáni jsou na ledě se všemi hráči.
50:21
Dvořák je na ledě, Plzeň ve čtyřech.
49:24
Zlín bude hrát přesilovku pět na tři, vyloučen je za podražení Martin Straka (PLZ)
48:21
Michal Dvořák (PLZ) si za katrem odsedí dvě minuty za podražení.
47:10
Vlasák zblokoval nepovedenou střelu Hamrlíka, nakonec mu kotouč uskočil a tak se žádný únik nekonal.
46:36
Zlínští byli v přečíslení tři na dva, Čech zvolil nahrávku na Melenovského, kterého Tuukka Rask vychytal výborným zákrokem.
44:50
V této přesilovce se hosté moc neukázali, Čajánek je na ledě.
42:50
Za hrubost si odsedí dvě minuty domácí kapitán Petr Čajánek (ZLN)
41:04
Plzeň právě vstřelila branku!
Plzeň si svoji dravost ze druhé třetiny přenáší i do té poslední. ONDŘEJ KRATĚNA si vyměnil puk s Jakubem Lvem a překonává ležícího Sedláčka. Asistence: Jakub Lev. Plzeňský útočník se dnes trefuje podruhé do zlínské branky.
40:01
Druhou dvacetiminutovku zvládla lépe Plzeň, když dvakrát využila zaváhání zlínské obrany. Nejprve se prosadil z nájezdu Straka a poté vymetl nechytatelně horní růžek Ondřej Kratěna. Berani měli několik pokusů k překonání Raska ale finský gólman Indiány podržel. Zásahy brankářů: Horčička (2), Sedláček (6) - Rask (12). Třetí třetina začne v 19:56.
40:00
39:42
Ještě icing Zlína, buly před Sedláčkem.
39:42
Hamrlík střílel na Raska ze středního pásma, finský brankář kotouč chytil do lapačky a jak je ve zvyku z NHL, rychle ho zpět vhodil do hry.
38:01
Zlín si v krátké přesilovce vytvořil nějaké šance, Plzeň to opět zvládla a je v pěti.
37:30
Zlínu začíná kratičká přesilovka.
35:58
Martin Ševc (PLZ) 2 minuty za držení protihráče.
35:42
Melenovský byl při bojovnosti v oslabení faulován a sám dokonce mohl skórovat, při signalizované výhodě jeho pokus Rask dokázal vytěsnit. Rozhodčí přerušili hru dříve, než se dotkli plzenští kotouče, to se oprávněně nelíbí domácím fanouškům.
35:30
Podruhé dnes na trestné lavici Petr Holík (ZLN) 2 minuty nedovolené bránění.
35:10
Ševci na chvíli sevřeli Plzeň, jenže ani jedna střela Raska neohrozila. Domácí navíc budou hrát oslabení.
34:32
Kratěna se snažil prosmýknout před Sedláčka, zabránil mu v tom obránce Horák.
33:34
Linhartovu střelu se snažilt tečovat Čajánek, Rask byl v pozoru a puk ukryl do lapačky. Hraje se 5na5.
31:48
Čajánek se šikovně protlačil ke střele, Rask výborně vyrazil ramenem.
31:15
Opět se vylučuje, v šanci Čecha dokázal Rask puk vypíchnout holí a poté Matějíček nesmyslně nahrával zpět na zlínského útočníka. Dvě minuty za sekání odpyká Jiří Hanzlík (PLZ). Zlín bude hrát přesilovou hru 4na3.
30:34
Přesilovka Zlína dlouho netrvala, dvě minuty za nedovolené bránění si odsedí Petr Leška.
30:10
Hamrlík se opřel do puku, Rask se štěstím vyrazil.
29:11
Za nedovolené bránění si odpyká dvouminutový trest Tomáš Slovák (PLZ)
28:24
Po třetí brance opouští zlínskou klec Luboš Horčička, nahrazuje ho Jakub Sedláček.
28:24
Domácí opět zaváhali v obraně, rozjetý ONDŘEJ KRATĚNA toho využil tím nejlepším možným způsobem. Jeho střela zapadla do horního rohu Horčičkovy branky. Asistence: Nick St. Pierre, Jakub Lev.
26:32
Ševc napřáhl na modré, ránu mu zblokoval Linhart.
25:40
Zlínští zvolili na přesilovku rozestavení s jedním obráncem a čtyřmi útočníky, ale ani to jim v žádné šanci nepomohlo. Plzeň se i této přesilovce Zlína dokázala ubránit.
24:43
Zlínští to s kombinací přehnali, Kovář puk zachytil a vyhodil z pásma.
23:39
Jakub Jeřábek (PLZ) 2 minuty za nedovolené bránění.
23:07
Zlínští chybovali v rozehrávce, využít toho mohl MARTIN STRAKA, který se dostal do samostatného úniku. Plzeňský kapitán zachoval chladnou hlavu, vymíchal s Horčičkou a pohotově puk zakončil do sítě. Asistence: Milan Gulaš, Tomáš Vlasák.
20:01
První třetina nám nabídla atraktivní hokej a i góly padaly. Nejprve si vybral slabší chvilku Horčička, když nedosáhl na tečovanou střelu Milana Gulaše. Na opačné straně Rask zaváhal u střely zápěstím Filipa Čecha. Zlín měl několik šancí v závěru třetiny, proměnit je ale nedokázal. Nejvíc zlínské může mrzet šance Honejska z poslední minuty. Zásahy brankářů: Horčička (8) - Rask (13). Druhá třetina začne v 19:06.
20:00
19:26
Plzeň je kompletní.
19:02
Honejsek zahodil možná dnes největší šanci Zlína. Čajánek ještě posunul puk k pravé tyči, kde stál osamocený Honejsek, jeho bekhend mířil vedle Raskovy branky.
18:10
Řezníček se dostal ke střele, rána mu příliš nesedla. Plzeň vyhazuje k Horčičkovi.
17:26
Václav Pletka (PLZ) 2 minuty hákování.
17:14
Zlín měl drtivý tlak, nejprve zasáhl Rask a poté Marušák zblokoval Leškovu střelu. Plzeň bude hrát ale oslabení.
15:59
Nejprve byl atakován Balaštík, o chvíli později Honejsek. Rozhodčí se vylučovat nechystají.
15:32
Melenovský se ocitl před Raskem, finský gólman se roztáhl na brankové čáře a výborným zákrokem vytěsnil Melenovského pokus.
13:45
Holík už je na ledě, Berani jsou v plném počtu.
13:33
Hanzlík zlomil při střele hůl, využít toho mohl Čajánek ale spíše našetřil vteřinky v oslabení.
12:36
Gulaš se tlačil na Horčičku, rozhodčí si toho všimli a hru přerušují.
11:45
Přesilovka pro Plzeň. Petr Holík (ZLN) 2 minuty sekání.
11:27
Balaštíkovu střelu Rask rychle vyklepal z lapačky a Plzeň je kompletní.
10:46
Leška z mezikruží tečoval tvrdou střelu Hamrlíka, Rask byl připraven.
10:34
Honejsek vypíchl puk Pitulemu, Rask musel proti jeho střele zasahovat.
9:27
Jiří Marušák (PLZ) nabízí Zlínu první přesilovku, odpyká si dvě minuty za hákování.
9:30
Marušák zkoušel střílet přes skrumáž těl kotouč ale k Horčičkovi neprošel.
9:15
Icing Zlína, po komerční přestávce bude následovat buly u Horčičky.
6:47
Veselý posunul Řezníčkovi, jeho bomba těsně minula plzeňskou branku.
5:40
Zlín právě vstřelil branku!
Berani jsou zpátky ve hře. FILIP ČECH schoval svoji střelu zápěstím šikovně za bránícího beka a Rask našel kotouč až v síti. Asistence: Petr Leška.
5:08
Rask vyrazil Linhartovu střelu od modré, následně si poradil i s dorážkou Lešky.
4:30
Pitule dostal pěknou přihrávku od Marušáka a uháněl na Horčičku, k jeho překonání mu nestačily ani dva pokusy.
2:22
Přesilovka byla okamžitě využita. Strakovu střelu od modré čáry tečoval těsně před Horčičkou MILAN GULAŠ. Asistence: Martin Straka, Jozef Balej.
2:14
Marek Melenovský (ZLN) 2 min za sekání.
2:55
Indiáni v obrovské šanci, Havlíček zůstal nikým nekrytý v mezikruží, zvolil ještě přihrávku na volného Baleje, toho v zakončení vychytal Horčička.
0:54
Pletka zpoza branky hledal přihrávkou volné spoluhráče, nikdo se nakonec puku z plzeňských neujal.
0:33
Čajánkova formace hned zatápěla před Raskem, u tyčky dorážel Honejsek a hned po něm Čajánek, ale finský brankář zůstal na místě.
00:01

PSG Zlín: Horčička - Hamrlík, Linhart, Zámorský, Řezníček, Matějíček, Horák, Šenkeřík - Balaštík, Leška, Köhler - Honejsek, Čajánek, Veselý, Okál, Holík, Čech, Kubiš, Melenovský, Ondráček.

HC Škoda Plzeň: Rask - Hanzlík, Ševc, Jeřábek, Slovák, Marušák, St. Pierre, Frolo - Gulaš, Straka, Vlasák - Kratěna, Kovář, Pletka - Balej, Havlíček, Dvořák - Petruška, Pitule, Lev - Heřman.

Rozhodčí: Jeřábek, Šír - Čech, Dřínovský.
Tipsport extraliga už má za sebou jedenácté kolo a pokračuje se ve svižném tempu. Dnes Berani přivítají na svém ledě v ostrém souboji o třetí místo Škodu Plzeň. Plzeňská Škodovka změnila letos název a kádr doplnilo několik nových hráčů. Modrobílý dres nově oblékají v této sezoně obránci: Tomáš Slovák, Vojtěch Mozík a útočná trojice Milan Gulaš, Jozef Balej a tvrďák Ryan Hollweg. Jako poslední byli dopsáni na soupisku obránce Martin Ševc a brankář, který si do svých úspěchů připsal zisk Stanley Cupu. Je jím Fin Tuukka Rask. Berani v posledním utkání podlehli překvapivě Budějovicím 4:0 a poprvé v sezoně si nepřipsali ani jeden bod a nedokázali ani jednou skórovat. Naopak Indiáni v posledním zápase skolili hvězdy v čele s Jaromírem Jágrem na nájezdy. Zlínu by měl nadále chybět zraněný obránce Tesařík. Pikantní souboj dvou celků a souboj o třetí místo začíná v 18:15.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:15.