Berani na svém ledě už počtvrté nevyhráli. Sice dnes dokázali bodovat, ale jeden bod je pro ně určitě zklamáním. Určitě je budou mrzet neproměněné šance, kterých bylo až až. Také nevyužtiá čtyř minutová přesilovka 5na3. Vítkovice v nájezdech zabojovaly a odvážejí si dva body. Pěkný zbytek úterního večera.
65:00
Vítkovice právě vstřelily branku!
ONDREJ ŠEDIVÝ opět překonává Sedláčka a druhý bod tak putuje do Vítkovic. Bez asistence.
Holík svůj nájezd neproměnil - 2:2, Vítkovice mají šanci rozhodnout samostatní nájezdy, opět pojede Ondrej Šedivý.
Sedláček se rozhodl proti Šedivému skočit rybičku, to hostující útočník čekal a puk pohodlně zakončil do prázdné branky - 2:2
Otočilo se pořadí střelců, opět jel Bedřich Köhler a opět překonal vítkovického brankáře. Tentokrát střelou pod vyrážečku - 2:1
Köhler zamával s kotoučem položil si Málka a zasunul puk pod jeho levý beton - 1:1
Jiří Burger to zkoušel bekhendem ale jeho střela končí za brankou stále - 0:1
Petr Holík si přichystal bekhendové zakončení, Málek ukryl puk do lapačky - 0:1
Ujčík to zkoušel na vyrážečku ale neuspěl - 0:1
Tvrdá střela Melenovského se potkala se zadním mantinelem - 0:1
Ondrej Šedivý se prosazuje netradičním zakončením. Krásně si potáhl puk na svoji stranu a zasunul nad beton - 0:1
Samostatné nájezdy začínají.
Zlínští v posledním utkání na Slavii na nájezdy zvítězili, uvidíme, jak si povednou dnes.
Po úpravě ledu, budou následovat samostatné nájezdy.
65:00
Prodloužení skončilo.
64:27
Zlín v prodloužení tlačí, ale opět ta koncovka.
63:43
Šedivý střílel, Sedláček si nebyl jistý, kde se kotouč nachází, nakonec ho vylovil zpod svojí výstroje.
61:43
Veselý vybídnul ke střele Kotvana, jeho pokus mířil mimo.
60:40
Hamrlík přihrával, Linhart střílel a Málek jeho střelu zlikvidoval.
60:01
Zásahy brankářů ve 3. třetině: Sedláček (5) - Málek (12)
60:00
59:38
Kotvan vyslal slušnou střelu, střela byla zblokována.
59:18
Buly před Málkem, vypada to, že utkání bude pokračovat v prodloužení.
57:10
Zápas sleduje 3477 diváků.
56:15
Balaštík nedokázal proměnit svůj samostatný nájezd, veliká šance v posledních minutách poslední třetiny.
55:58
Oba týmy jsou v plném počtu, ani jeden z týmů početní výhodu využít nedokázal.
53:46
A počet hráčů na ledě se nám srovná. Ondřej Veselý (ZLN) 2 minuty za nedovolené bránění.
53:13
Marek Malík (VIT) 2 min podražení.
52:26
Honejsek se protáhl kolem mantinelu až před Málka, stejně jako Čajánek přibrzdil, ale tentokrát Málek měl svoji lapačku na správném místě.
51:28
Po delší době opět v akci vítkovičtí, Sedláček úspěšně zasáhl.
49:32
Honejsek to zkoušel na Málka, vítkovický brankář slušnou střelu zlínského hokejisty ukryl hostující gólman do lapačky.
46:48
Balaštíkův pokus jen těsně prolétl kolem vítkovické branky.
43:32
Melenovský objel branku a zakončil, Málek vyrazil betonem, Zlín je v tlaku a častějí se dostává do šancí.
41:58
Zlín právě vstřelil branku!
PETR ČAJÁNEK ukázal, že nezapomněl střílet, Při přečíslení dvou na jednoho si přibrzdil a střelou do protějšího růžku vyrovnává stav na nerozhodných 2:2. Asistence: Jiří Ondráček, Martin Matějíček.
40:01
Zlínští byli v prostřední třetině lepším celkem. Vytvořili si mnoho šancí, ale výborného Málka překonali pouze jednou. To se šikovnou tečí prezentoval Pavel Kubiš. V posledních čtyřech minutách měli domácí výhodu čtyři minuty přesilovky pět na tři. Brankář Málek se opět vyznamenal a neschopnost zlínských v zakončení se opět potvrdila. Druhá třetina začne v 18:25.
40:00
39:20
Zlín si vytvoří mnoho šancí, proměnování, to je asi největší problém žlutomodrých. Dvojnásobná přesilovka Zlína, která trvala něco kolem čtyř minut zůstává nevyužita! Vítkovice jsou v plném počtu.
38:02
Köhler se musí teď hodně červenat, Holík kličkou oklamal obránce a předložil mu puk před branku, kotouč přešel Málka a na Köhlera čekala prázdna klec, domácí útočník trestuhodně minul. Zlínské přesilovky jsou co se týče úspěšnosti doslova tragédní.
37:43
Zlínští kombinují, ale schází jim přesná finální koncovka.
37:18
Na trestné lavici Vítkovic jsou momentálně čtyři hráči Vítkovic. Obránce Karol Sloboda (VIT) 2 minuty krosček.
36:01
Vítkovice si zakládají na veliký problém. Jako třetí usedne na trestnou lavici z celku hostí Marek Malík (VIT) 2 min sekání. Zlín má tedy dlouhou výhodu přesilovky pět na tři.
35:31
Zlín bude hrát necelé dvě minuty přesilovku 5na3, Ondřej Roman (VIT) 2 minuty za sekání.
35:20
Denis Rehák (VIT) 2 minuty za nedovolené bránění.
34:57
Pěkná souhra zlínských, kotouč končí v moci Málka.
32:10
Čechovo nahození šikovně z otočky tečoval Melenovský, Málek se štěstím ale výborně zasáhl.
30:32
Zlín se v přesilovce nedostal před Málka a hosté jsou v pěti.
28:32
Michal Barinka (VIT) 2 minuty za nedovolené bránění.
28:05
Zlínští jsou zpět ve hře. Holík se z pravého křídla natlačil před Málka, kde puk šikovně tečoval do sítě PAVEL KUBIŠ. Asistence: Petr Holík, Tomáš Linhart. Regulérnost branky si ještě potvrdil hlavní sudí s videorozhodčím.
26:45
Klimek srazil Sedláčka a ten skončil v posunuté brance, po chvilce se domácí brankář zvedl a bude pokračovat ve hře.
26:12
Berani jsou mírně lepší ve druhé třetině, Málek zatím drží Vítkovice spolehlivým výkonem.
25:48
Okál s Kubišem operovali před Málkem, ten na poslední chvíli přikryl ležící puk na brankovišti pod svoji lapačku.
25:06
Nebezpečně tečovaný puk končí v Málkově výstroji.
24:09
Čajánek byl při objetí vítkovické branky zahákování, vylučovat se nebude. Diváci pískají. Následná střela Veselého končí v lapačce Romana Málka.
22:33
Tak to byla nevídaná situace, Linhart se rozhodl vystřelit, střela mu příliš nesedla, ale odrazila se za Málka, tam si puk do vlastní branky málem srazil obránce Malík. Vítkovický bek v poslední chvíli hokejkou posunul puk mimo brankoviště.
21:51
Petr Leška (ZLN) 2 minuty za podražení.
21:47
Druhé buly v řadě před Málkem.
21:07
Ujčík přihrával na modrou volnému Štencelovi, Sedláček jeho tvrdou střelu zalehl a sám nevěděl, kde se kotouč nachází.
20:01
Vítkovice s přehledem ovládly první třetinu jak herně tak i střelecky. První trefu obstaral střelou kousek za modrou čárouo Rudolf Huna. Berani se zřídka dostávali před Málka, který když už musel čelit nějakému pokusu, tak si s nim dokázal poradit. Druhou trefu vsítil v přesilovce Vladimír Svačina, stačilo mu dorazit puk do odkryté branky. Zásahy brankářů v první třetině: Sedláček (8) - Málek (11). Druhá třetina začne v 18:23.
20:00
19:45
V ideální střelecké pozici se ocitl Melenovský, střela mu ve finální fázi vůbec nesedla.
19:06
Matějíček udržel puk v útočném pásmu a z dálky prověřil pozornost vítkovického brankáře.
17:47
Zakázané uvolnění hostů, buly před Málkem.
15:22
Tvrdou střelu Karola Slobody dokázal Sedláček vyrazit, bohužel pro domácí přímo na hůl zcela volného VLADMÍRA SVAČINY. Pro vítkovického hráče nebyl problém doklepnout puk do prázdné branky. Vítkovice tedy využívají přesilovku. Asistence: Karol Sloboda.
15:15
Po střele Malíka dotíral Barinka na zlínského brankáře, byl za to zpacifikován Linhartem. Vylučovat se nebude.
14:28
Malík střílel od modré, Sedláček nic neviděl a přesto puk se štěstím vyrazil.
13:39
Další vyloučení, tentokrát ze strany domácích. Za podražení vyfasoval dvě minuty Filip Čech. Vítkovice tak okusí výhodu přesilové hry.
12:56
Málek si připisuje další úspěšný zásah proti střele Holíka.
12:41
Vítkovice v pěti.
12:10
Zlín si vytvořil obrovský tlak, Málek si poradil s několika střelami. Tu netvrdší proti Melenovskému dokázal také vyrazit levým betonem.
10:41
Denis Rehák (VIT) za brankou atakoval Köhlera a bude za to pykat. 2 minuty za držení.
10:03
Vítkovice musely vyhodit na zakázané uvolnění.
9:54
Kratičká početní výhoda hostů je u konce, Okál je na ledě.
9:15
Melenovský si pohrál s kotoučem a předložil ho Tesaříkovi, jeho střela mířila mimo vítkovickou branku. Začíná přesilovka pro Vítkovice.
8:30
Hra se přesouvá před Málka, kde se bude vhazovat.
7:54
Vítkovice se v oslabení dostaly do dobré šance a vybojovali si vyloučení. Klimek obkroužil zlínskou klec a Sedláček nestíhal, tudíž mu nezbylo nic jiného, než vítkovického útočníka podrazit. Trest za zlínského brankáře odsedí Zdeněk Okál (ZLN)
7:30
Ke střele se dostal Čajánek, Málek s poklidem chytá.
7:07
První vyloučení dnešního zápasu. Ondřej Šedivý (VIT) si odsedí dvě minuty za hákování.
5:26
Domácí se snažili vymyslet protiútok ale Okál nedokázal zpracovat prudký pas od Horáka.
4:21
Berani vyhazují na zakázané uvolnění. Buly před Sedláčkem.
2:12
Hosté trestají chybné střídání domácí formace. RUDOLF HUNA byl rozjetý kousek za útočnou modrou čarou, rozhodl se z dálky vystřelit a zajistil hostům vedení. Asistence: Jan Štencel.
1:24
Klimek mohl využít předčasného vyjetí brankáře Sedláčka, vítkovický útočník objel zlínskou branku ale nestačil do ní zasunout puk. Obrovská šance hned z kraje zápasu.
00:01
Zlín musí řešit těsně před utkáním nepříjemnou situaci mezi obránci. Ze sestavy kromě Zámorského vypadl nemocný Dalibor Řezníček a na marodku se přidal Petr Šenkeřík. Hlavní kouč Valachů na soupisku dopsal juniora Patrika Urbance.
Vítkovicím se letos příliš nevede, nacházejí se na desátém místě a na svém kontě mají 6 výher a 8 porážek. Drží je především výborný gólman Málek, který by dnes měl patřit mezi klíčové hráče hostujícího celku. Do dnešního derby nezasáhne obránce Roman Polák, kterého trápí zranění kotníku, nadále i po odpykání trestu nebude hrát Pavel Kubina. Domácí kouč údajně zvažuje promíchání formací, díky nízké střelecké produktivitě. V brance by se měl představit opět Jakub Sedláček. Zápas začíná v 17:30.
Tipsport extraliga pokračuje v rychlém tempu, Berani sehrají třetí utkání během pěti dnů. Po výhře nad Slavii na samostatné nájezdy, dnes budou hostit hokejisty z Vítkovic. Svěřenci Rostislava Vlacha v posledních třech domácích duelech nedokázali ani jednou bodovat a připisují si nepříznivé skóré 2:11. Žlutomodří ale z Prahy přivezly dva body a dnes se budou na předchozí výkon snažit navázat. Nepomůže jim v tom obránce Zámorský, který by se měl podle předpokladů léčit minimálně tři měsíce. Naopak se do sestavy vrací po zranění třísel Radim Tesařík.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.