Tímto konstatováním se s vámi loučím a těším se na další setkání u onlajn přenosu.
Hostující Kazaň dokonale otočila utkání na doposud nedobytném stadionu CSKA Moskva a odváží si dva body za vítězství na samostatné nájezdy.
65:00
Rozhodující nájezd proměnil JANNE PESONEN a připisuje hostům cenný bod navíc.
Nikita Zajcev (MOS) také neproměňuje, Nilsson vyrážečkou vytěsnil mimo branku.
Oscar Moller (KZN) přestřelil. 0:1.
Alexander Radulov (MOS) ani nevystřelil, kotouč se mu namotal na hokejku. 0:1.
Janne Pesonen (KZN) kličkou do bekhendu úspěšný. 0:1.
Stephane Da Costa (MOS) forhandovou kličkou neuspěl. 0:0.
Začínat bude domácí CSKA.
Samostatné nájezdy začínají.
65:00
Prodloužení skončilo.
64:00
Samostatné nájezdy mohl odvrátit Mursak (MOS), který najížděl sám ze strany na Nilssona (KZN), ten jeho ránu vyráží nad branku.
63:10
Stela Da Costy (MOS) z pravého kruhu trefuje rameno Nilssona.
62:36
Situace se opakovala, tři na dva na straně CSKA, ale Nikita Zajcev(MOS) trefil pouze střed branky.
61:56
Domácí naopak nevyřešili ideálně přečísleni tři na dva a přichází následně o kotouč.
61:00
Kazaň začala prodloužení aktivněji, ale bez zakončení prozatím.
60:01
Začalo prodloužení.
60 minut nám nestačilo na poznání vítěze dnešního utkání. CSKA ztrácí první body na domácím ledě. Ve třetí třetině hosté přidali a dokázali po dvou laciných brankách srovnat. Uvidíme kdo bude brát bonusový bod.
60:00
Třetí třetina skončila.
59:30
Domácí ještě zkoušejí odvrátit první domácí ztrátu bodů, ale už nejspíše nezbude čas.
59:05
Kazaň nastěhována v útočném pásmu, střela Mollera končí u připraveného Galimova.
57:15
Kazaň vstřelila branku!
A je vyrovnáno! Alexander Burmistrov si vyměnil puk s Jevgeni Medvěděvem a ten střelou od modré vybídl k teči JANNE PESONENA a ten překvapil Galimova. Asistence: Alexander Burmistrov, Jevgeni Medvěděv.
56:16
Moller (KZN) našel Azeveda před brankou, ten nedokázal propasírovat kotouč za záda Galimova.
55:50
Hosté musí od své branky, CSKA se osvobozuje.
55:26
Dvě minuty za vysokou hůl obdržel Jan Mursak (MOS), ideální možnost pro hosty srovnat.
55:00
Lukojanov a Obuchov (KZN) opět zatápěli obraně CSKA, ale všechny rány blokuje pozorná obrana.
53:20
Kazaň se nadechuje k závěrečnému náporu, dnes je určitě v jejich silách, aby získali jako první body z ledu CSKA.
51:34
Alexander Radulov(MOS) tváří v tvář nepřekonal Nilssona, ten vyrazil jeho střelu švihem betonem mimo branku.
51:10
Nejprve ze strany střílel Moller (KZN, následně se dostal ke střelu z kruhu Azevedo (KZN) v obou případech úspěšně zakročil Galimov.
48:30
Domácí ihned reagují a jsou aktivnějším týmem.
46:34
DMITRI OBUCHOV z ničeho nic vrací Kazaň do utkání, když jeho nenápadný oblouček od modré skončil za zády překvapeného Galimova. Asistence: Bez asistence.
45:09
44:59
Kiselevič (MOS) dostal nabito od Mursaka (MOS), ale Nilsson ránu od modré kryje.
44:00
Da Costa (MOS) útočil na hattrick, ale z kruhu pouze přestřelil branku Nilssona.
43:09
Přesilovka pro CSKA, Sergei Kostitsyn (KZN) dvě minuty za sekání.
41:50
Na druhé straně pozorný zákrok Nilssona.
41:15
Střela Medvěděva (KZN) zblokována.
41:00
Domácí nastěhování v útočném pásmu, nicméně bez vážnějšího ohrožení branky, kterou hájí Nilsson.
40:01
Další třetina začne přibližně v 19:22 .
Druhou třetinu ovládl francouzský útočník Stephane Da Costa a potvrdil svoji skvělou formu, když využil dvě nabídnuté přesilové hry a hlavně stvrdil obrovský tlak domácích. Hosté mohli snížit na konci druhé části, ale 1:46 dlouho přesilovku pět na tři nevyužili.
40:00
39:30
Mursak a Arťuchin (MOS) postupovali na jediného obránce Kazaňě, ale prvně jmenovaný pokazil přihrávku.
39:11
Postavení mimo hru Kazaně. Vhazování ve středním pásmu.
39:00
Poslední minuta druhé třetiny.
37:44
Kazaň pohrdla velikou možností, celou přesilovku sice strávili hosté v útočném pásmu, ale Galimov (MOS) byl proti a všechny rány kryl.
37:33
37:19
Domácí ve čtyřech.
37:05
Pessonen, Moller, Burmistrov (KZN) teď postupně stříleli jednu ránu za druhou, ale Galimov skvělý!
35:58
Galimov kryje ránu Mollera (KZN) od modré.
35:33
A uvidíme přesilovku pět na tři, dvě minuty za podražení pro Nikitu Zajceva (MOS). 1:46 dvojnásobné výhody pro Kazaň.
35:19
Tentokrát si přesilovku zahrají hosté, dvě minuty za držení pro Igora Grigorenka (MOS).
34:30
Domácí uklidněni dvou brankovým vedením teď přenechali iniciativu chvíli hsotům.
31:27
CSKA právě vstřelilo branku!
Opět STEPHANE DA COSTA, který zvyšuje vedení domácích již na dva nula. Předvedl něco nádherného, když si vybrusil od modré až ke kruhu a nekompromisní ranou překonává Nilssona. Asistence: Denis Děnisov.
31:14
A hosté to budou mít ještě složitější, dvě minuty za sekání pro Varnakova (KZN).
30:13
Ani teď není kotouč v síti hostů. Radulov (MOS) našel před branou osamoceného Grigorenka (MOS) ten kličkou do bekhendu nepřekonal Nilssona. Branka teď visí ve vzduchu.
29:20
Další veliká možnost CSKA! Roman Ljubimov (MOS) obkroužil branku Nilssona, který vyrazil kotouč opět na tyč!
28:55
Obrovská šance domácích!! Střela Prochorkina v tváří tvář Nilssonovi skončila na betonu brankaře Kazaně, následně zívala prázdná branka na Mursaka, ten trestohodně přestřelil.
28:47
Postavení mimo hru, kterého se dopustila Kazaň.
28:10
Střela Žafarjova (MOS) z levé strany končí v lapačce Nilssona. Vhazování po jeho pravici.
27:43
Kotouč mimo hrací plochu, vhazování ve středním pásmu.
27:24
Obrovský tlak si teď dokázala vynutit Kazaň, ale bez gólového vyústění. Tlak zakončil ranou z pravého kruhu Azevedo (KZN).
25:52
Igor Grigorenko (MOS) trefil z úhlu tyč branky Nilssona!
25:42
Bogdan Kiselevič (MOS) pálil od modré do připraveného Nilssona.
24:40
Střelu Pesonena (KZN) kryje Galimov, který ale dlouho nevěděl kde má kotouč.
23:53
Hosté se snaží o vyrovnání, střela Medvěděva (KZN) však minula branku Galimova.
22:10
Po souboji u branky Galimova (MOS) branka vypadla ze svého postavení a čeká se na ukotvení.
20:56
Domácí využívají přesilou hru, kterou si přinesli z první části. Střela od modré Nikity Zajceva minula branku Nilssona, ale odražený kotouč si našel u druhé tyče STEPHANE DA COSTA a zasunul do odkryté branky. Asistence: Nikita Zajcev.
20:01
Další třetina začne přibližně v 18:25 .
V první třetině jsme byli svědky vyrovnaného hokeje, když první polovina první třetiny patřila domácímu CSKA, který i vstřelil branku, ale díky předčasnému hvizdu hlavního arbitra nemohla být uznána. Hosté se dostali do hry až díky dvěma přesilovkami ve kterých si vypracovali šance postupně Mirnova a Moller, ale Galimov byl pozorný a tak je po první třetiny stav bez branek.
20:00
19:41
Ve stejném čase vyloučen hostující Vladimir Děnisov za podražení (KZN).
19:41
Po dlouhé době hra přesunuta k Nilssonvi (KZN) ten si poradil s lehkým nahozením.
19:00
Další dobrý zákrok Galimova(MOS) , hosté po dvou přesilovkách aktivnějším týmem.
18:28
17:23
Dlouhé obléhání branky CSKA a dvě šance ihned za sebou střelu Mirnova (KZN) vyrazil Galimov mimo tři tyče, následnou ránu Mollera (KZN) vyrazil hlavou nad branku.
16:28
Další dvě minuty pro domácí. Děnis Děnisov(MOS) vyhodil kotouč mimo hřiště a obdržel dvě minuty.
15:46
15:20
CSKA se osvobozuje.
14:25
Srgei Kostytsyn (KZN zakončil přesilovkový zámek ranou pouze do Galimova.
13:46
Dvě minuty za držení si odsedí Jevgenij Arťuchin (MOS).
13:29
Střela Varnakova(KZN) z otočky minula branku Galimova.
12:30
Nepřesná přihrávka Nikulina vyhnala CSKA z pásma, následný útok domácích končí postavením mimo hru.
11:00
Hosté se provinili postavením mimo hru. Vhazuje se ve středním pásmu.
09:51
Prochorkin (KZN) teď kroužil dlouho v pásmu CSKA, nakonec našel Pesonena (KZN), který ranou z kruhu trefil přesně střed branky Galimova.
09:03
Ihned po skončení přesilovky zkoušel zasunout kotouč zpoza branky Žarkov(MOS), beton Nilssona byl u levé tyče v čas.
08:47
08:00
Další vyhození, tentokrát přes všechny čáry.
07:25
Hosté se pohodlně brání a vyvážejí kotouč ze svého pásma.
06:47
První vyloučení! Na dvě minuty za nedovolené bránění vyloučen Vladimir Děnisov (KZN).
06:24
Následně se CSKA provinilo zakázaným uvolněním, po komerční pauze se bude vhazovat v útočném pásmu Ak Barsu.
05:08
Domácí se vyhnali nepřesnou kombinací z útočného pásma.
03:51
Arťuchin (MOS) se teď obtočil okolo hostující branky, ale Nilssona nenachytal. Domácí teď mačkají svého soupeře v obraném pásmu.
03:27
Domácí se již radovali z branky, ale rozhodčí přerušil hru ještě před tím, než se kotouč dostal za brankovou čáru.
03:22
Poprvé se nám ukázal Alexander Radulov (MOS), jeho střelu přes obránce kryje Nilsson.
02:45
Další ránu od modré kryje Nilsson, tentokrát střílel Děnisov (MOS).
02:30
I na druhé straně evidujeme první střelu, Bondarev(MOS) od modré vyzkoušel pozornost Nilssona, ten je pozorný.
02:15
První střelu zápasu vyslali hosté, nicméně Mušin(KZN) mířil příliš vysoko.
01:41
Nahození domácích kryje do lapačky Nilsson (KZN) vhazování po jeho levici.
01:00
První zahřívací minutu máme za sebou, kotouč na hokejkách hostujícíh hráčů.
00:01
Česká stopa v utkání
Ani v jednom týmu dnešních soupeřů nehraje žádný z českých hráčů.
Ak Bars Kazaň
Ak Barsu zatím patří ve Východní konferenci třetí místo, při zisku 41 bodů v 19-ti zápasech. Nejproduktivnějším hráčem Kazaně je kanadský útočník Justin Azevedo, který nasbíral 16 bodů za 4 branky a 12 asistencí.
CSKA Moskva
Tým z hlavní ruské metropole nasbíral prozatím v dosavadních 18-ti zápasech 48 bodů, přičemž má na kontě 16 vítězství v základní hrací době a pouhé dvě porážky, to jej řadí na druhé místo Západní konference za suverénním Petrohradem. Hrůzu nahání CSKA na domácím ledě, kde ze sedmy utkání získal plný počet 21 bodů. Mezi individuální hvězdy domácích patří Alexander Radulov, kterému patří druhé místo v kanadském bodování celé KHL, když nasbíral prozatím 29 bodů (11+18). Ihned v závěsu je francouzský útočník Stephane Da Costa, kterému patří třetí místo v kanadském bodování KHL, při statistikách 14 branek a 14 asistencí.
Vítám všechny příznivce ruské KHL při sledování onlajn přenosu z utkání mezi týmy CSKA Moskva a Ak Bars Kazaň.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.