To je z dnešního zápasu vše, já se s vámi loučím a přeji pěkný zbytek dnešního dne.
Československá stopa

Jakub Petružálek (JEK) 0 + 0
Jakub Kovář (JEK) 94,9% úspěšnost, 2 obdrž. góly
Máme za sebou utkání, kde jsme viděli jen tři branky. V závěrečné části hry dokonce žádná nepadla. Zápas tedy lépe dopadl pro hráče CSKA, který dokázali vsítit dvě branky. Hosté vstřelili pouze jednu a to z trestného střílení.
57:08
Sami Lepistö vyhodil kotouč z hrací plochy a dostává dvě minuty. To je komplikace pro hosty.
55:49
Oba týmy hrají velice aktivně.
54:41
54:20
Zajcevova střela trefila padajícího obránce a puk se odrazil mimo hrací plochu.
52:46
CSKA kombinuje.
52:41
Andrej Antonov dostává dvě minuty za nedovolené bránění.
50:20
Domácí hrají v plném počtu.
49:58
Metljukova střela skončila v lapačce brankáře CSKA.
48:20
Za šarvátku dostane dvě plus dvě minuty Alexander Radulov. Dvouminutovým trestem je potrestán i hostující Andrej Antonov. Následuje přesilovka Jekatěrinburgu.
44:42
Megalinskij pálil od modré, ale otestoval pouze mantinel za brankou Lelandeho.
43:20
42:35
Moskva kombinuje v pásmu Jekatěrinburgu, ale zatím se nedostala k vážnější střele.
41:20
Dvě minuty za hákování dostává Sami Lepistö.
40:01
Je za námi druhá třetina dnešního utkání. V této periodě dominovali domácí hráči. Jednu branku přidal Kiselevič a druhou Alexander Radulov. Hráči CSKA tak otočili skóre ve svůj prospěch.
40:00
38:54
Petružálek vypálil dělovku, ale Lalande jí bez problému lapil.
Dnešní utkání sleduje 2935 diváků.
36:53
CSKA právě vstřelilo branku!
A hosté otáčejí vývoj utkání! ALEXANDER RADULOV potvrzuje, že je jedním z nejlepších hráčů KHL a posílá svůj celek do vedení. Asistence: Jan Muršak.
34:22
Žafjarovova střela letí vysoko nad branku.
31:22
Děnisov vypálil od modré, ale Kovář ho vychytal lapačkou.
29:26
Radulov poslal krásný pas na BOGDANA KISELEVIČE, který přesnou střelou překonal Kováře. Asistence: Alexander Radulov, Igor Grigorenko.
27:34
Sami Lepistö dostává dvě minuty za podražení.
26:50
Teleginova střela letěla hodně mimo.
24:39
22:39
Filip Metljuk dostává dvouminutový trest za podražení. Nyní šance pro celek z hlavního města Ruska.
22:16
21:15
CSKA se hnali po chybě hráčů hostů dva na jednoho, ovšem obránce, který zůstal sám vzadu zachytil pas a zneškodnil tak celou akci Moskvy.
20:54
Petružálkova střela mířila do růžku branky, ale Lalande zasáhl lapačkou.
20:16
A hned jsou tu dvě minuty pro Děnisova za vysokou hůl. Druhá možnost pro hosty v přesilové hře.
20:01
Máme za sebou první část dnešního utkání, kde hosté překvapivě vedou 1:0. Jedinou branku dokázal vstřelit Alexander Bumagin po trestném střílení.
20:00
18:24
17:41
Domácí se nemohou prosadit.
16:24
Alexej Michnov dostává dvě minuty za vyhození puku. Následně m u byl udělen desetiminutový osobní trest.
13:02
12:22
Bumagin zachytil puk a vystřelil. Lalande v klidu zakročil a rychle rozehrál.
11:36
CSKA kombinuje v pásmu Avtomobilistu.
11:02
Nikita Komarov dostává dvě minuty za držení hole.
09:58
Jekatěrinburg právě vstřelil branku!
Bondarev fauloval a Jekatěrinburg měl možnost trestného střílení. To s přehledem proměnil ALEXANDER BUMAGIN a hosté vedou 1:0.
09:13
07:52
Děnisova střela skončila na betonu Kováře.
07:15
Domácí v plném počtu. Začíná přesilovka Moskvy.
07:13
Nikita Trjamkin je potrestán za hákování. Přesilová hra pro domácí celek bude za dvě sekundy.
05:15
Alexander Nikulin dostává dvě minuty za držení hole.
04:53
Žafajrovova střela končí na hrudi gólmana hostů.
03:22
Neumenkov nahodil kotouč od modré, ale Kovář v pohodě chytl puk do lapačky.
00:01

CSKA Moskva: Lalande (Galimov) – Děnisov, Zajcev, Kiselevič, Jegoršev, Bondarev, Mišarin, Naumenkov – Grigorenko, Radulov, Da Costa – Marušak, Arťuchin, Prochorkin – Andronov, Ljubimov, Žarkov – Telegin, Nikulin, Žafjarov – Mamin

Avtomobilist Jekatěrinburg: Kovář (Fomin) – Viklund, Lepistö, Megalinskij, Metljuk, Trjamkin, Antonov, Jegin – Simakov, Jemelin, Petružálek – Rybakov, Kozlov, Bumagin – Brule, Lewandowski, Michnov – Solomonov, Valitskij, Jemelejev

Rozhodčí: Kolakov, Rönn – Koršak, Černyšev.
Jekatěrinburg, který má v týmu Jakuba Kováře, či Jakuba Petružálka, dnes nastupuje jako outsider. Hostující tým se nachází na předposledním místě Charlamovi divize. Předpokládá se, že hosté by mohli dnes jen překvapit. Zvládnou to? Nebo se domácí budou radovat z výhry? To se budeme moct dozvědět v utkání, které začíná v 17 hodin.
Domácí tým se nachází na druhém místě Bobrovi divize. Před nimi je pouze celek z Petrohradu. Moskva v této sezóně prohrála pouze třikrát z toho jednou v prodloužení. Výhru si tento celek připsal celkem šestnáctkrát.
Pěkný podvečer. Vítám vás u dnešní hokejového zápasu, kde se utkají tým CSKA Moskva a Avtomobilist Jekatěrinburg.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.