Piráti jednobrankový náskok udrželi a vítězí 2:3. Ve třetí třetině skórovali za domácí Hlava, za hosty Rýgl s Drtinou. Já se s Vámi loučím a děkuji za pozornost.
58:01
Stehlíkova dělovka jen o kousek minula chomutovskou branku.
57:14
Hostující Rýgl fauloval unikajícího Chloubu a odsedí si menší trest za sekání.
57:13
Chlouba nabral rychlost a dokázal prokličkovat až před Strmeně, který se roztáhl na brankové čáře a Chlouba nastřelil jeho levý beton.
54:20
Piráti právě vstřelili branku!
Hosté otáčejí skóre zápasu. Po tlačenici před Hanuljakem se puk odrazil od brusle jednoho z kadaňských hráčů do branky. Gól připsán JIŘÍMU DRTINOVI. Bez asistence.
53:56
Hanuljak drží puk, vhazovat se bude po jeho levé ruce.
53:30
Szathmáry (KAD) vyloučen za držení hole.
53:28
Hovorkovu ránu od modré Hanuljak vytěsnil vyrážečkou.
51:45
Nebezpečnou střelu vyslal Račuk, Strmeň se blýskl pěkným zákrokem lapačkou.
49:59
Pokus Lukáše Nováka na branku neprošel díky zákroku Drtiny.
49:40
Hovorka vystřelil z otočky, nechal jen vyniknout Hanuljaka.
49:00
Jakub Novák se uvolnil na levém křídle, měl dost času na zakončení, trefil však pouze připraveného Strmeně.
47:30
Kadlecovo nahození sebral Rýgl.
46:40
Bartejsův průnik zastavil hvizd sudího – ofsajd.
45:35
Opět platí otřepané nedáš – dostaneš. Piráti rozebrali obranu Kadaně; po Hovorkově přihrávce zakončoval do odkryté klece MARTIN RÝGL. Asistence: Marek Hovorka, Nikola Gajovský.
44:37
V oslabení ujela dvojice Chlouba – Ton, druhý jmenovaný dostal přihrávku do jízdy, z dobré palebné pozice však trefil jen bočný síť!
44:05
Na trestnou lavici míří Kůs (KAD), jenž se provinil sekáním.
42:02
Kadaň právě vstřelila branku!
Uběhlo jen několik vteřin Tomanova trestu a Kadaň se opět ujímá vedení. Po střele Jakuba Nováka se odraženého puku zmocnil NICOLAS HLAVA a uklidil ho za Strmeňova záda. Asistence: Jakub Novák, Jakub Trefný.
41:55
Hostující Toman vyloučen za podražení.
41:48
Střela Duška na Hanuljaka neprošla, do rány vložil hokejku Bartejs.
40:40
Hřebejkovu ránu likviduje Hanuljak.
40:01
Také druhá třetina přinesla bojovný hokej s šancemi na obou stranách. Pirátům se podařilo vyrovnat zásluhou Kämpfova proměněného trestného střílení. Domácí tým byl v závěru třetiny aktivnější, ale Strmeň několika povedenými zákroky podržel svůj tým. Poslední část začne přibližně v 19:12.
40:00
39:50
Sinisalův projektil prosvištěl těsně nad horní tyčkou Hanuljakovy klece.
39:30
Hřebejk za chomutovskou brankou zalehl Kadlece, sudí však k nespokojenosti kadaňského publika faul nepískl.
37:59
Po Chloubově ráně se s kotoučem před brankou zjevil Jíra, byl však atakovaný a puk za Strmeňova záda zasunout nedokázal.
36:09
Hřebejkova dělovka minula kadaňskou branku o pořádný kus.
34:05
Hlava se za brankou dostal k puku a rychlým výpadem se snažil zasunout kotouč podél pravé tyčky, dlouhán Strmeň však bleskurychle vymrštil svůj pravý beton!
33:49
Ton se srdnatě probíjel před Strmeně, narazil však na přesilu hráčů Chomutova.
32:46
32:42
Skinnerovu střelu od modré Hanuljak vyrazil holí do rohu hřiště.
31:47
31:21
Strmeň přerušil, vhazuje se po jeho levici.
30:46
Síly na ledě se vyrovnají. Potrestána hráčská lavice Kadaně za příliš mnoho hráčů na ledě. Trest odpyká Lehnert.
30:23
Chlouba vypálil od pravého mantinelu, Strmeň vytasil svou vyrážečku.
29:47
Chomutovský Ondřej Kaše si odpyká menší trest za podražení.
28:23
Pohotovou střelu Kadlece z mezikruží likviduje pozorný Strmeň.
27:14
DAVID KÄMPF se rozjel na Hanuljaka a chladnokrevně jej překonal střelou mezi betony.
27:14
Kämpf faulován před brankou Kadaně a je nařízeno trestné střílení!
26:39
26:31
Tomanovu střelu od modré snadno lapil Hanuljak, rozehrát mu ale útočníci Chomutova nedovolili.
25:16
Chlouba se ve vlastním oslabení krásně uvolnil a pádil na Strmeně, hostující zadáci ho však vytlačili z ideální palebné pozice a jeho střela skončila na dobře postaveném brankáři Pirátů.
24:39
Domácí Lehnert potrestán za hákování.
23:51
Hovorkovu střelu obětavě zblokoval Szathmáry.
23:01
22:33
Stehlíkův pokus od modré neprošel přes hráz těl před pirátskou brankou.
21:55
Piráti vyhazují puk.
21:32
Račukův projektil Strmeň vyrazil nad branku.
21:01
Hostující Hovorka vyloučen za hákování.
20:01
Změna autora první branky. Gól vstřelil NICOLAS HLAVA.
V první třetině jsme viděli jedinou branku, v 18. minutě se při přesilové hře prosadil Martin Kadlec. Viděli jsme bojovný hokej s šancemi na obou stranách. Druhá třetina začne přibližně v 18:21.
20:00
17:39
Na modré čáře se puku ujal Aleš Pavlas, jenž vyslal technickou ránu, kterou těsně před Strmeněm tečoval NICOLAS HLAVA. Gólman Chomutova už nestačil zareagovat a puk skončil za jeho zády. Asistence: Jaroslav Kůs, Aleš Pavlas.
17:02
Také Pavlasova rána končí na betonech chomutovského gólmana.
16:41
Trefného střelu od modré Strmeň vyrazil pravým betonem.
15:56
Chomutovský McGregor si odsedí 2 minuty za nesportovní chování.
14:25
Prudkou ránu Kůse Strmeň lapil a následně přerušil hru. Vhazuje se po jeho levici.
13:18
Račuk se krásně protáhl kolem Skinnera, jeho střela však prosvištěla pouze kolem pravé tyče chomutovské svatyně.
11:54
Bartejs hledal rozjetého Kadlece, který ovšem kotouč nedokázal zpracovat.
11:24
Zakázané uvolnění Chomutova.
11:13
Jakub Novák se opřel do puku, trefil pouze Strmeňovu hruď.
11:01
10:50
Nečekaná Kůsova střela z ostrého úhlu našla připravenou lapačku chomutovského gólmana.
10:30
Hlava se dostal ke střele z levého kruhu, branku ovšem netrefil.
09:40
Kadaň se usadila před Strmeněm, hosté se však houževnatě brání.
09:01
Přesilovku si zahrají také černožlutí. Kämpf dostává menší trest za držení hole.
08:44
08:11
Piráti v ofsajdu. Kadaň se zatím úspěšně brání.
07:29
Hovorka pálil bez přípravy, našel jen pravý beton Hanuljaka. Následně Kadaň vyhazuje.
06:54
Kadaň se osvobozuje.
06:44
Máme tu první trest. Kadaňský Ton vyloučen za nedovolené bránění.
06:12
Chlouba se už v pravém kruhu chystal ke střele, Toman ho pohotově odzbrojil.
05:54
Icing Kadaně.
04:58
Hřebejk se protáhl na levém křídle, do jeho střely však vložil hokejku Szathmáry.
03:18
McGregorova přízemní rána pěkně protáhla Hanuljaka, jenž puk vyrazil špičkou betonu.
03:06
Po tlačenici u mantinelu sudí přerušil.
02:31
Na útočný výlet se vydal Bartejs, jeho střela našla jen lapačku připraveného Strmeně.
02:07
Hřebejkova rána od levého mantinelu končí nad brankou.
01:39
Chomutovský Toman ostře atakoval Račuka, jenž se dlouho sbíral z ledu.
00:55
David Květoň sr tlačil do pásma, stopku mu vystavil Opalek.
00:01

Sportovní klub Kadaň: Hanuljak (Mouček) – Stehlík, Opalek, Pavlas, Bartejs, Szathmáry, Trefný, Mazanec – Jíra, Chlouba, Ton – Račuk, Kůs, Hlava – J. Novák , Hejcman,L. Novák – Kadlec, Hammerbauer, Lehnert

Piráti Chomutov: Strmeň (Maštalířský) – Skinner, Rutta, Drtina, Rýgl, Toman, Koma, Šulák – Hřebejk, Gajovský, Hovorka – Veselý, Dušek, D. Květoň – Sinisalo, Sikora, McGregor – L. Květoň, Kämpf, Kaše

Rozhodčí: Bejček – Svoboda, Maštalíř.
Příjemný podvečer z kadaňského zimního stadionu! Dnes je na programu derby mezi domácí Kadaní a chomutovskými Piráty.
SK Kadaň
Aktuálně 6. Kadaň v posledních kolech sbírá spíše porážky. Pětizápasovou sérii proher dokázali černožlutí utnout v pondělní dohrávce se Šumperkem, ve středu však nestačili na Kladno a na jeho ledě prohráli 3:1 (Račuk).
Piráti Chomutov
Vedoucí Chomutov do Kadaně jede v roli favorita, což bude chtít potvrdit. Proti však bude stát houževnatý soupeř, který v předchozím vzájemném duelu na kadaňském ledě s Piráty sehrál vyrovnanou partii. Piráti naposledy prohráli v Šumperku ve 23. kole, od té doby sehráli 3 vítězné duely. V minulém kole na svém ledě přehráli Prostějov 4:2 (D. Květoň, Gajovský, Hovorka, McGregor).
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.