Jiří Hunkes (Togliatti) 0+0, 3 střely, čas na ledě 22:22
Martin Zaťovič (Togliatti) 0+0, 0 střel, čas na ledě 16:15
Jan Bulis (Čeljabinsk) 0+0, 0 střel, čas na ledě 17:44
Martin Růžička (Čeljabinsk) 0+0, 2 střely, čas na ledě 9:36, 2 TM
Je dobojováno. Domácí si šli od začátku za třemi body. Ve třetí části se obraz hry nezměnil. Byli to domácí, kdo určoval tempo hry a zásluhou Čistova se dostal Traktor do dvoubrankového vedení. Hosté sáhli ke konci utkání ke hře bez brankáře, ale to již nic nezměnilo na výsledku utkání.
60:00
59:54
Kotouč je ve středním pásmu.
59:29
Oddechový čas pro domácí.
59:29
Domácí půjdou do čtyř. Na dvě minuty je vyloučen domácí obránce Borodkin, který je potrestán za držení.
59:01
Ježov je na střídačce a hosté to zkoušejí v šesti!
59:01
Oddechový čas pro hosty.
58:01
Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.
57:54
Čeljabinsk právě vstřelil branku!
Na levé straně měl na holi kotouč STANISLAV ČISTOV, který se s tím nepáral a z těžkého úhlu propálil Ježova mezi betony. Asistence: Deron Quint, Oleg Piganovič.
57:24
Hráči Čeljabinsku jsou v pásmu, kde kombinují. Domácí ani tak nestřílejí a spíše šetří čas v početní výhodě.
56:44
Vasilij Strelcov oslabuje svůj tým, když je vyloučen na dvě minuty za sekání.
56:32
Ježov se musel ohánět v brankovišti, jelikož nevěděl, kde má kotouč. Ten byl nakonec vedle branky a hosté kotouč poslali do bezpečné vzdálenosti od branky.
55:43
Popov dobře napadá rozehrávku hostů, kteří se nemohou dostat ze svého pásma.
54:27
Čas ubíhá a hosté jsou zatím neškodní směrem dopředu.
52:59
Domácí jeli dva na jedno. Z levé strany naservíroval kotouč Osnovin na volného Růžičku, který nedokázal trefil prázdnou branku.
52:27
Glinkin vlétl do útočného pásma, kde se snažil dávat kotouč do druhé vlny, ovšem jeho přihrávka byla velmi nepřesná a kotouč skončil ve středním pásmu.
51:25
Hráči Togliatti zatím nikam příliš nespěchají. Kotouč je převážně ve středním pásmu.
50:19
Růžička spíše nahodil kotouč na Ježova, který ho pohodlně chytá a rychle rozehrává protiútok hostů.
50:01
Hosté mají posledních deset minut na to, aby s výsledkem utkání něco udělali, zda-li pomýšlí na nějaké body z dnešního utkání.
49:25
Nepříjemný, skákavý kotouč musel zachytit Garnett, aby udržel jednobranková náskok domácích. To se mu nakonec povedlo a vhazovat se bude po jeho pravé ruce.
48:46
Michael Garnett raději přikryl kotouč lapačkou po té, co se k němu hnala dvojice hostujících forwardů.
47:37
V útočné třetině operuje Kokujov, který se snaží najít volného Gubareva před brankou. Ten je ovšem obsazen a kotouč k němu nemá šanci projít.
46:19
Domácí mají kotouč na svých hokejkách a kontrolují hru.
45:19
Lada drží svého soupeře pod tlakem. Garnett musel situaci vyřešit, když chytil kotouč do své lapačky a nechal přerušit hru.
44:39
Jiří Hunkes je s kotoučem za svou vlastní brankou a čeká, až mu jeho spoluhráči vystřídají.
43:16
Traktor se dostal sám z útočného pásma díky nepřesné přihrávce Chlystova.
42:02
Do útoku se dostali domácí. Gubarev se chystal ke střele, ale v poslední chvíli mu kotouč vypíchl Stulov a bylo po šanci.
41:38
Stulov nahodil kotouč do útočného pásma, kde se bude následně vhazovat po levici Garnetta.
40:47
Glinkin byl opět v akci, tentokrát však svůj pokus nenamířil ani na branku hostů.
40:01
Druhá třetina je již historií. Domácí v ní byli lepším celkem a zcela po zásluze se dostali do vedení brankou Glinkina ze čtyřiatřicáté minuty. Dokáže se Togliatti vzchopil a konkurovat Traktoru nebo naopak domácí potvrdí své vedení a uhájí svůj jednobrankový náskok?
40:00
39:47
Hosté vyhazují kotouč ke Garnettovi a vypadá to, že se již v prostřední části nic zásadního nestane.
39:20
Panov našel na pravé straně volného Bulise, jehož rána z první skončila nad brankou hostů.
39:01
Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:36
Před koncem druhé třetiny je potrestán dvěma minutami za držení opět hostující Petrov.
37:22
Domácí mají kotouč na svých hokejkách a s kotoučem nikam nespěchají.
35:49
Traktor je pod tlakem hostujícího mužstva, které motá v útočném pásmu hlavy domácích obránců.
34:49
Hráči v bílých dresech se snaží rychle odpovědět, ovšem k přímému ohrožení Garnettovy branky se nedostávají.
33:30
Domácí se po zásluze dostávají do vedení. Zpoza branky si vyjel ANTON GLINKIN, který si počkal se střelou, potáhl kotouč přes brankoviště a následně zakončil do prázdné branky. Asistence: Dmitrij Pestunov.
32:49
Osnovin se snažil dojet kotouč, ale to se mu nepovedlo. Rozhodčí pískají zakázané uvolnění. Vhazovat se bude v obranném pásmu Traktoru.
31:05
Domácí hrají v plném počtu.
30:43
Hunkes hledal volného Golubeva, ovšem přihrávku českého obránce vystihli domácí, kteří poslali kotouč ven z pásma.
29:16
Černikův projektil z pravé strany kryje betony Garnett. Následně se daří domácím vyhodit kotouč do středního pásma.
29:05
Je tu další vyloučení. Tantokrát na domácí straně. Za podražení vyfasoval dvouminutový trest Danil Gubarev.
28:08
Shenfeld vyslal ránu od modré, ale s jeho pokusem si poradil bez větších potíží Ilja Ježov.
27:13
Hostující Petrov je zpět na ledě a Togliatti hraje opět v plném počtu.
26:38
Střela Jana Bulise končí v ochranné síti za brankou Ježova.
26:11
S kotoučem operuje Čistov, který nabíjí obráncům na modrou čáru.
25:52
Domácí jsou v pásmu, kde kombinují.
25:13
Za sekání si jde odpočinout hostující kapitán Jurij Petrov, který tak oslabuje svůj tým.
24:49
Od modré vypálil Kondratěv, jehož pokus se nakonec nedostal k brance Togliatti.
24:08
Bocharov obkroužil branku domácích a zakončil, jeho pokus se svezl po boční síťce a skončil za brankou.
23:26
Nyní zahrozili na druhé straně hosté, ale k vážnějšímu ohrožení Garnettovy branky se nedostali.
22:07
Pokus Borodkina od modré čáry tečoval jeden z hostujících obránců a kotouč skončil v ochranné síti.
21:16
Domácí Glinkin zavezl kotouč po levé straně do pásma, kde se domácí usadili a o chvíli později se dostal do dobré střelecké pozice Pestunov, který našel pouze výstroj Ježova.
20:19
Ježov má kotouč v lapačce a nechává přerušit hru.
20:01
První třetina je za námi. Prvních deset minut jsme sledovali vcelku nezáživnou podívanou, kterou ukončil přesnou ránou hostující Petrov, který poslal Togliatti do vedení 1:0. Když už to vypadalo, že budou domácí ve druhé třetině dohánět jednobrankové manko, tak se prosadit dorážkou Panov a vyrovnal na 1:1.
20:00
19:26
Tak přeci jen se daří domácím vyrovnat před přestávkou. Od modré čáry vypálil Quint, jehož pokus vyrazil Ježov pouze k volnému KONSTANTINU PANOVOVI, který měl lehkou úlohu. Asistence: Deron Quint.
19:01
Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:47
Po střele Valuiskije musel zasahovat Garnett. Pro něho to ovšem nebyla nikterak těžká rána. Vhazovat se bude po pravé ruce domácího brankáře.
18:14
Ogurcov byl tísněn dvěma útočníky Traktoru, ale nakonec si poradil a kotouč poslal do středního pásma.
17:11
Hokejisté v černých dresech se snaží o rychlou odpověď. V tom jim ovšem brání pozorná obrana Togliatti v čele s pozorným Ježovem.
16:34
Atjušov zklidňuje hru, když si kotouč zatáhl zpět za svou vlastní bránu.
15:02
Togliatti právě vstřelilo branku!
Zpoza branky našel Černikov volného JURIJE PETROVA, který se mezi kruhy opřel do kotouče a ten skončil až v síti domácích. Asistence: Alexandr Černikov.
14:18
Ilja Davydov se pokusil z pravé strany překvapit Ježova bekhendem. Hostující brankář byl připraven a kotouč skončil v jeho lapačce.
13:37
Traktor je opět v útočném pásmu, ale přes dobře pracující obranu Lady se nemůže prosadit.
12:35
Domácí se provinili zakázaným uvolněním.
11:59
Kokujov motal hlavy obráncům Togliatti v útočné třetině. Nakonec se vykličkoval před Ježova, který si ovšem pohlídal mezeru mezi betony a kotouč vyrazil.
11:38
Ježov raději přikryl kotouč před dotírajícím Janem Bulisem. Vhazovat se bude po levé ruce hostujícího gólmana.
11:05
Na druhé straně pálil Petrov, ale jeho pokus nebyl přesný a skončil mimo branku Čeljabinsku.
10:24
Nyní se ovšem dostal Anton Glinkin na pravé straně do dobré šance, kde byl tváří v tvář Ježovovi, který jeho pokus schoval v lapačce.
10:08
Je za námi prvních deset minut, ve kterých jsme neviděli žádnou větší šanci. Oba celky zodpovědně brání a nikam se nehrnou.
09:10
Střelu Hunkese od modré čáry kryje lapačkou připravený Garnett.
08:31
Kondratěv má kotouč na své hokejce za svou vlastní brankou a hledá někoho ze svých spoluhráčů, ale nikdo se mu nenabízí.
08:02
Ofsajd zastavil ofenzivní snažení hostujícího celku.
06:23
Traktor zahrozil před brankou Togliatti. Ilja Ježov nakonec nemusel zasahovat.
05:30
Domácí jsou kompletní a po delší době hrajeme s pěti hráči na obou stranách.
04:43
Nyní musel dokonce zasahovat Ježov.
, který rychle rozehrál kotouč na své spoluhráče.
04:16
Hosté se nemohou dostat skrze střední pásmo. Togliatti se přesilová hra příliš nedaří.
03:46
Domácí hrají ve čtyřech a začíná přesilová hra hostů 5 na 4.
03:30
Domácí půjdou do tří! Za hru vysokou holí si odpyká dvouminutový trest Oleg Piganovič.
02:39
Stejná situace se opakuje i o chvíli později.
02:06
Domácí se osvobozují a vyhazují kotouč za branku Togliatti.
01:46
Je tu první vyloučení dnešního utkání. Postaral se o něj Martin Růžička, který je vyloučen za podražení.
01:06
Shenfeld zajel s kotoučem za domácí branku, ale neměl komu by přihrál a tak o kotouč brzy přišel.
00:32
Domácí se dostali zkraje utkání do útočného pásma, kde se ovšem dlouho nezdrželi.
00:01
Následuje hymna Ruska, po které se bude moci dnešní utkání zahájit.
V aréně je minuta ticha za zesnulého Viktora Tichonova, který dnes ráno vstoupil do hokejového nebe.
Hráči Togliatti jsou již na ledové ploše. Nyní vchází za potlesku tribun také hráči domácího mužstva.

Traktor Čeljabinsk: Garnett (Demčenko) – Quint, Borodkin, Davydov, Atjušov, Chlystov, Kondratěv, Piganovič – Popov, Pestunov, Glinkin, Osnovin, Zavaruchin, Čistov, Růžička, Gubarev, Bulis, Panov, Kokujov, Fachrutdinov, Penkovskij
Trenér: Andrej Nikolišin

Lada Togliatti: Ježov (Glass) – Šulakov, Barancev, Hunkes, Svijazov, Stulov, Ogurcov, Romanov – Černikov, Shenfeld, Belousov, Valuiskij, Petrov, Alexandr Strelcov, Fedorov, Zaťovič, Golubev, Vasilij Strelcov, Mastrjukov, Bocharov, Šarov
Trenér: Sergej Svetlov

Rozhodčí: Beljajev, Komarov – Gordenko, Tomilov.

Jiří Hunkes (Togliatti)

Martin Zaťovič (Togliatti)

Jan Bulis (Čeljabinsk)

Martin Růžička (Čeljabinsk)
Lada Togliatti

Hostující Lada má odehráno v letošním ročníku KHL již jednatřicet utkání s bilancí devíti výher, dvou výher v prodloužení, dvou výher po samostatných nájezdech, prohry v prodloužení a sedmnácti proher. S celkovým počtem šestatřiceti bodů se Togliatti nachází na sedmé příčce východní konference.

Traktor Čeljabinsk

Traktor je nadesáté pozici ve východní konferenci, když dokázal ze třiceti odehraných utkání vytěžit dvaatřicet bodů, za sedm výher, čtyř výhry po samostatných nájezdech, prohru po samostatných nájezdech, dvou proher v prodloužení a šestnácti proher.

Andrej Popov 13 (6+7)
Krásné, dobré odpoledne. Vítám Vás u sledování dalšího ze zápasů KHL, kde se dnes střetne domácí Traktor Čeljabinsk, který přivítá na svém ledě Lada Togliatti. Úvodní vhazování je naplánováno na 15:00. Sledujte dnešní onlajn přenos a buďte s námi ve hře.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.