To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Československá stopa:

Ani v jednom klubu nepůsobí český nebo slovenský hráč.
Je dobojováno! Dinamo si dnes celkem v klidu dokráčelo k "povinnému" vítězství, Soči v podstatě nekladlo odpor a gólman Lazušin se může radovat z čistého konta.
60:00
59:30
Kokarev zkouší z rohu útočné třetiny překvapit Gavrilova, ten chytá.
59:00
Posledních 60 sekund před námi.
58:51
Anisin vybruslil zpoza branky Dinama, ale Lazušina z bezprostřední blízkosti ani tak nepřekonává.
58:00
Poslední dvě minuty tohoto zápasu.
56:12
Soči se téměř nedostává do prostoru před brankou Dinama.
54:41
Anisin zkouší překvapit Lazušina nahozeným pukem ze střední třetiny, domácí gólman je však na svém místě.
53:33
Domácí Osipov pálí od modré, ale puk končí ve výstroji Gavrilova.
52:52
Dinamo právě vstřelilo branku!
Možná definitivní "hřebíček do rakve Soči" dává KASPARS DAUGAVINŠ, který využívá přesilovou hru, Dinamo vede již 3:0. Asistence: Konstantin Volkov a Nikolaj Žerděv.
52:49
Přízemní střela Kokareva míří pouze vedle branky, Gavrilov nemusel zasahovat.
52:02
Andre Petersson dostává dvouminutový trest za hrubost, přesilová hra Dinama.
49:36
Dinamo kontroluje průběh zápasu, Soči má poslední zhruba desetiminutovku na zvrácení průběhu.
48:23
Gavrilov podržel svůj tým po střele Karpova, který dnes hraje výborný zápas!
47:45
Dugin nahazuje do útočného pásma, ale hosté získávají puk.
47:26
Komerční přestávka.
46:55
Oba týmy v plné sestavě.
44:55
Vylučuje se na obou stranách, domácí Kokarev dostává dvě minuty za sekání, hostující Ryan Whitney pak za hrubost.
43:36
Přihrávku Těreščenka na Karsumse "přečetl" bránící Děrljuk, který zachytil puk.
42:13
Dugin pálí od modré, Gavrilov ramenem vytěsnil nad branku.
40:46
Těreščenko se vydal na "výlet" do útočného pásma, Gavrilov jeho střelu zneškodnil.
40:01
Další třetina začne přibližně v 19:12
Ve druhé třetině jsme viděli také pouze jeden gól, který vstřelil znovu domácí Glazačev. Dinamo tak po čtyřiceti minutách vede 2:0 a v poklidném tempu si jde pro vítězství.
40:00
39:00
Poslední minuta druhé třetiny.
38:12
Hosté v podstatě pouze nahazují puk na branku Dinama, Lazušin nemusí zasahovat.
36:36
Také hosté zahrozili, střelu Anisina vyráží domácí gólman Lazušin ramenem, puk končí těsně nad brankou!
35:56
Střelu Žerděva od modré nepříjemně tečoval Volkov, Gavrilov chytá.
35:44
35:19
Soči má starosti s přechodem a hlavně obsazením útočného pásma, Dinamo se v pohodě brání.
34:36
Sebevědomí výkon domácího Dinama ve vlastním oslabení.
33:52
33:44
Kaspars Daugavinš dostává dvouminutový trest za podražení, hosté si zahrají přesilovou hru.
33:31
KONSTANTIN GLAZAČEV dává svůj druhý gól zápasu a domácí Dinamo vede nad Soči 2:0. Asistence: Jegor Dugin.
33:29
Oddechový čas pro hosty.
31:59
Sčastlivyj zkouší své střelecké štěstí, ale puk končí pouze vysoko nad brankou.
31:36
Brjukvin přešel přes bránícího Kosticyna, ale selhal před Gavrilovem.
30:45
28:45
Ale pozor, domácí špatně střídali a budou za to pykat, dvouminutový trest si jde odsedět Denis Kokarev.
28:16
28:00
26:00
Domácí Maxim Solovjov dostává dvouminutový trest za hákování.
25:48
Signalizované vyloučení, Soči hraje bez brankáře, se šesti hráči v poli.
23:36
Na druhé straně Gavrilov řeší pokus Glazačeva, Dinamo zůstává v útočném pásmu.
22:46
Krutov netrefil branku, ale i tak Lazušin raději přerušuje hru.
21:38
20:01
Další třetina začne přibližně v 18:23.
První třetina je minulostí. Díky gólu Glazačeva ji vyhráli domácí 1:0, kteří do druhé třetiny půjdou s výhodou přesilové hry.
20:00
19:57
Domácí v plném počtu, hosté jsou ve čtyřech.
19:38
Další vyloučení, tentokrát jde na trestnou lavici jen hostující Sčastlivij za hákování.
19:00
Poslední minuta první třetiny.
18:26
Šance Dinama, Mironov míří do volného růžku branky Soči, ale puk končí mimo branku.
17:57
Vylučuje se, na trestnou lavici odchází domácí Solovjov a hostující Ilja Kriknov.
17:45
Tak přece jsme se v první třetině dočkali gólu, vstřelili ho domácí, když se prosadil KONSTANTIN GLAZAČEV. Asistence: Dmitrij Višněvskij a Jegor Dugin.
17:01
Blíží se závěr první třetiny, stále nepadl gól, navíc nebyl ani nikdo vyloučen.
16:26
Těreščenko vybojoval puk v kruhu pro vhazování, ve třetině Soči, hosté se brání.
15:15
Duagavinš zkouší přízemní střelu k tyči, Gavrilov ale chytá.
14:05
Rychlý brejk domácích, forvardi čtvrté lajny Brjukvin a Dugin se hnali na branku Soči, ale vše končí nepřesnou přihrávkou.
12:32
Druhá reklamní přestávka.
11:12
Jalasvaara pálí z úhlu, jeho dělovka však končí pouze vedle branky Soči a končí v rohu.
10:08
Střelu Wilsona viděl Lazušin opravdu na poslední chvíli!
09:22
Domácí Korjagin se prohnal kolem branky soupeře, ale nakonec se nedostal do zakončení.
08:15
07:52
Emmerton se na druhé straně dostává do zakončení a nakonec je z toho závar na brankovišti Dinama, skóre se ale nemění.
06:41
Žerděv se dostal ke střele z mezikruží, ale na Gavrilova nevyzrál.
05:21
Lazušin musel několikrát zasahovat proti střelám soupeře, stav ale zůstává i nadále bezbrankový.
04:24
Hosté se nyní čím dál častěji dostávají do útočného pásma Dinama.
03:19
Ščitov se dokázal na modré uvolnit a dostat ke střele, ale Lazušin v pohodě chytá.
02:39
Dugin nahazuje puk na branku soupeře, ale hrají hosté.
01:23
Petersson se na druhé straně dostává do zakončení, ale branku Lazušina míjí.
00:49
Hned v první minutě se domácí Daugavinš dostává před Gavrilova, kterého ale zblízka nepřekonává.
00:01

Dinamo Moskva: Lazušin (Šaryčenkov) – Robinson, Višněvskij, Solovjov, Jalasvaara, Korjagin, Mironov, Osipov – Volkov, Daugavinš, Žerděv – Karsums, Těreščenko, Karpov – Babenko, Kokarev, Sojn – Glazačev, Dugin, Brjukvin

HK Soči: Gavrilov (Jerjomin) – Ščitov, Whitney, Koledov, Pěrvyšin, Děrljuk, Wilson, Pautov, Ščerbina – Krikunov, Ignatuškin, Kosticyn – Petersson, Emmerton, Lapenkov – Anisin, Warn, Sčastlivyj – Krutov, Ljuduchin, Morozov

Rozhodčí: Kadyrov, Kiseljov- Gorděnko, Sysujev.

HK Soči
I nováček tohoto ročníku KHL ze Soči se drží na příčkách, zajišťující postup od play-off. Sedmé místo je zatím dobrým vysvědčením pro tým z olympijského města. Ovšem rozhodně nelze usnout na vavřínech, zezadu se totiž na HK dotírá moskevský Viťaz, který z osmé příčky ztrácí pouze bod, ale i další kluby, aktuálně pod čarou postupové osmičky!
Dinamo Moskva
Dinamo se stále drží, již dlouhodobě, kolem čtvrtého místa v Západní konferenci, kde má luxusní náskok deseti bodů před Dinamem Minsk. Ztráta na třetí Jokerit není velká, aktuálně pět bodů a vzhledem k dobré formě moskevského týmu v poslední době, rozhodně ne nepřekonatelná! K tomu by se hodily body z dnes vyhraného utkání proti Soči.
Vítejte u onlajn přenosu utkání základní části KHL, v němž DINAMO MOSKVA přivítá na svém ledě HK SOČI.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.