Michal Neuvirth (BUF) nezasáhl do zápasu
David Krejčí (BOS) 0+0, 1 střela, čas na ledě 19:08

Vyhraná vhazování: 26 – 32
Vyloučení: 3 – 3
Střely: 15 – 37
Hity: 33 – 21
Je dobojováno! Bostonu stačilo osmdesát vteřin na to, aby rozhodl zápas. Bruins si tak připisují díky přesné střele Marchanda na svůj účet dva body.
61:20
Bruins právě vstřelili branku!
A o vítězi máme rozhodnuto. Tak dlouho Enroth odolával, ale na tu to střelu byl už krátký. BRAD MARCHAND obdržel přesnou přihrávku mezi kruhy, odkud vypálil z první. Jeho střela mířila přesně pod levý horní růžek domácí branky. Asistence: Reilly Smith a Dougie Hamilton.
61:04
Několik šancí si nyní připravil Boston, který drží domácí pod velkým tlakem.
60:25
Stafford se hnal po levé straně mantinelu a následně vyzkoušel pozornost Svedberga, ale ten byl připraven zasáhnout.
60:01
Prodloužení začne každou chvíli.
Statistika po 3. třetině

Vyhraná vhazování: 26 – 31
Střely: 14 – 34
Hity: 33 – 20
Jelikož dokázal Marchand pět minut před koncem vyrovnat, tak se o vítězi bude muset rozhodnout v prodloužení. Pokud by ani v pětiminutové třetině nedokázal nikdo skórovat budou následovat nájezdy.
60:00
59:39
Krejčí ještě vyzkoušel puk zavést do třetiny, ale to se mu nepodařilo. Zřejmě uvidíme prodloužení.
59:18
Poslední minuta třetí periody již probíhá a hosté se drží v útočném pásmu, kde kombinují.
58:29
Eriksson nahodil kotouč za domácí branku, kde se puku ujal Seidenberg, který následně vyzkoušel pozornost Enrotha.
58:01
Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.
57:39
Lucic se říkal o přihrávku, ale kolmici na něj směřována skončila na hokejce domácího hráče.
56:50
Krejčí vybojoval kotouč ve středím pásmu a ihned ho zavezl před domácího brankáře, ale překonat ho už nedokázal.
56:39
Oddechový čas pro domácí.
56:39
Buffalo vyhazuje puk na zakázané uvolnění.
55:49
Hra se poněkud vyrovnala a opět se hraje spíše ve středním pásmu, kde jsou u puku domácí.
54:30
Je vyrovnáno! BRAD MARCHAND, který po střele Erikssona tečoval před brankou kotouč za záda Enrotha se může radovat z druhého gólu v sezóně. Asistence: Loui Eriksson a Dennis Seidenberg.
54:30
Boston se nastěhoval do útočného pásma.
54:22
Hráči Bostonu si nerozuměli v rozehrávce a je z toho zakázané uvolnění. Vhazování po pravici Svedberga.
53:27
Lucic přihrával před branku, ale tam nidko z jeho spoluhráčů nedokázal puk tečovat za záda domácího brankáře.
52:55
Bergeron ztratil kotouč v útočném pásmu, a tak mohou domácí hráči založit rychlá protiútok.
52:21
Je vidět, že domácí už chtějí toto skóre udržet za každou cenu. Jeden z obránců Sabres vyhazuj puk přes všechny čáry na zakázané uvolnění.
51:29
Nyní se hraje spíše ve středním pásmu, kde nyní svádí boj o kotouč Campbel.
50:54
Další komerční přestávka.
50:49
Stafford vybojoval kotouč za brankou hostů, ale jeho přihrávka před Svedberga končí přerušením hry, neboť jeden z domácích hráčů stál v brankovišti.
50:17
Bostonu stále kombinuje v útočném pásmu. Až teď se domácí osvobozují a vyhazují puk do středního pásma, kde se ho znovu ujímají Bruins.
48:27
Smith dostal pěknou přihrávku do před brankového prostoru, ale jeho střela z první končí ve výstroji domácího brankáře. Zatím asi největší šance Bostonu.
47:59
Až teď se jim to na chvilku povedlo. Smith nahodil kotouč do před brankové prostoru, kde se puku ujal Kelly, ale ani ten nedokázal puk usměrnit za záda Enrotha.
47:26
Hosté se snaží o vyrovnání, ale zatím se nemohou na delší dobu usadit v útočném pásmu.
46:50
Máme tady další komerční přestávku.
46:50
Medvědi v čele s Krejčím uháněli do útočné třetiny, ale zastavilo je postavené mimo hru.
46:19
Gorges nyní kombinuje spolu s Myersem za vlastní brankou, ale žádná akce zatím nevzniká.
45:42
Moulson nabízel pěknou kolmici před branku Svedberga, ale té se nikdo neujal, a tak míří dopředu zase hosté.
44:59
Foligno si našel výhodnou pozici pro střelbu, ale jeho rána minula branku o několik metrů.
44:19
Bruins začínají opět od znova. Hamilton zakládá útok od vlastní branky, ale jejich akce byla zastavena ve středním pásmu.
43:38
Eriksson to zkusil z ostrého úhlu, ale s touhle střelou neměl Enroth žádné problémy.
43:01
Domácí se vždy po delší době osvobodí vyhozením puku do středního pásma, ale tam se ho vždy ujmou hosté, kteří zakládají další útoky.
41:59
Söderberg prokličkoval až před Enrotha, ale místo střely přihrál k druhé tyčce, kde číhal jeho spoluhráč, ale ten nedokázal skákavý kotouč uklidit do odkryté klece.
41:19
Lucic zavezl kotouč do útočného pásma, kde zvolil kolmici ještě na Marchanda, který vyzkoušel pozornost domácího brankáře ihned střelou z první.
40:49
Smith obkroužil branku Enrotha, a pak se pokoušel zakončit, ale domácí brankář si svoji tyčku pohlídal.
40:15
Vhazování vyhráli hosté a ihned se usazují v útočném pásmu, kde se snaží najít vhodnou pozici pro střelbu.
40:01
Vše je připraveno. Poslední třetina může začít.

Další třetina začne přibližně v 1:58.
I druhá třetina je již minulostí. Druhá dvacetiminutovka nám už nabídla tři branky. O úvodní trefu se postaral Stafford, ale Buffalo vedení moc dlouho nevydrželo neboť o sedm minut později vyrovnával McQuaid. V samotném závěru druhé periody se ještě mohli domácí radovat. Ennis dal svým čtvrtým gólem v sezóně svému týmu vedení zpět.
40:00
39:29
McQuaid vyzkoušel štěstí z pravého kruhu, ale branku o několik centimetrů minul. Velký tlak hostů pokračuje.
39:01
Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:58
Buffalo vyhazuje puk přes všechny čáry, a to znamená zakázané uvolnění. Vhazování po levici Enrotha.
38:25
Hosté se osvobozují z tlaku a pokoušejí se obrátit hru na druhou stranu, ale přechod přes střední pásmo se jim příliš nedaří.
37:55
Girgensons to nakonec zkusil z ostrého úhlu, ale Svedberga nepřekonal.
37:29
Domácí si vzali své vedení zpět a nyní kombinují v útočném pásmu, ale zatím se nikdo ke střele nedostal.
36:25
Sabres právě vstřelili branku!
Krásná akce dva na jednoho končí gólem domácích. TYLER ENNIS unikl spolu s Mitchellem, druhý jmenovaný hráč zvolil přihrávku na Tylera, který si svou střelou do odkryté braky připisuje čtvrtý gól v sezóně. Asistence: Torrey Mitchell a Drew Stafford.
36:14
35:55
Domácí své oslabení zvládají zatím na jedničku.
34:46
Foligno unikl do samostatného úniku, ale nakonec jeho klička a následná střela gólem neskončila. Svedberg se roztáhl po brankové čáře a nedal domácímu hráči šanci.
34:12
Mitchell (BUF) dostává dvě minuty za krosček.
34:12
34:12
Gagne se hnal po levé straně mantinelu do útočné třetiny, nakonec jeho střela z ostrého úhlu vyvolala v brankovišti Enrotha velké problémy, ale nakonec vše domácí brankář zvládl.
33:41
Gagne musí začít celou akci od znova. Nyní se pokoušel rozehrát do středního pásma, ale tam se puku ujal hráč Buffala.
32:59
Griffith dostal přihrávku do jízdy, ale po jeho nahození do útočného pásma Boston o kotouč přichází.
32:44
Následuje komerční přestávka.
32:44
Hosté jsou po vyrovnání nabuzeni a nyní neustále obtěžují domácího brankáře, který nyní musel zasahovat proti střele od jednoho z bostonských útočníků.
31:36
A máme vyrovnáno. ADAM MCQUAID obdržel mezi kruhy přesnou kolmici a jeho následná střela prosvištěla mezi Enrothovy betony. Asistence: Carl Soderberg a Brad Marchand.
31:16
Boston se dostal do útočného pásma, kde kombinuje a nyní drží domácí pod velkým tlakem.
30:52
Nyní se hraje spíše ve středním pásmu.
30:00
Máme za sebou polovinu zápasu. Warsofsky pálil od modré, ale jeho střela byla zblokovaná.
29:33
Ani teď si hráči Buffala nerozuměli. McCormick vyhodil kotouč na zakázané uvolnění.
29:04
Jeden z domácích hráčů byl na modré příliš rychlý a byl v útočném pásmu dříve než puk. Ofsajd.
28:41
Paille prokličkoval až do útočného pásma, ale tam o kotouč přišel. K puku se tedy dostávají opět domácí.
27:49
Marchand rozjíždí novou útočnou akci zpoza vlastní branky. Jeho kolmice na Seidenberga, ale nebyla vůbec přesná.
27:27
Následuje další komerční přestávka.
27:27
Eriksson nahodil kotouč ze středního pásma. Domácí brankář, ale kotouč raději podržel.
26:38
Domácí to samozřejmě nabudilo a opět se usazují v útočném pásmu. Svedberg, ale zatím nemusel zasahovat.
25:12
A máme tady úvodní branku utkání. DREW STAFFORD obdržel do středu pravého kruhu přihrávku, kterou neváhal využít. Jeho střela z první nedal hostujícímu brankáři žádnou šanci. Asistence: Tyler Ennis a Tyler Myers.
24:29
Máme tady další početní výhodu pro Buffalo, který se ihned usazuje v útočném pásmu. Myers si říkal o přihrávku, kterou následně dostal, ale jeho střela Svedberga neohrozila.
24:10
Smith (BOS) dostává dvě minuty za hákování.
24:01
Smith vyzkoušel pozornost domácího brankáře, ale jeho střela byla nepřesná.
23:34
Hamilton rozehrává z vlastního obranného pásma. Jeho kolmice do středního pásma nebyl přesná, a tak jsou u puku zase hráči Sabres.
22:41
Campbel nepříjemně narazil do mantinelu a těžko se zvedá z ledu. Hra pokračuje.
21:59
Domácí jsou stále v útočném pásmu.
21:15
McCormick vyslal od modré jedovku na Svedberga, ale ten byl připraven a tento pokus ukryl do své lapačky.
20:49
Buffalo drží kotouč za brankou a snaží se rozehrát.
20:19
Vhazování vyhráli domácí a ihned se ženou do útočného pásma, kde následně kombinují.
20:01
Hráči již krouží po ledové ploše. Druhá třetina může každou chvíli začít. Dočkáme se úvodní branky?

Další třetina začne přibližně v 1:05.
Máme za sebou velice vyrovnanou třetinu. Žádnou větší šanci jsme sice neviděli. Pozorujeme hokej nahoru a dolů. Nesmíme opominout skvělé výkony brankářů, kteří zatím drží čisté konto.
20:00
19:29
Rychlý protiútok domácích zastavuje ofsajd.
19:15
Krejčí objel branku domácích a nakonec nahrál na modrou, kde byl připraven pálit Hamilton.
19:01
Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:49
Marchand si nabruslil mezi kruhy, ale jeho střela skončila pouze ve výstroji Enrotha.
18:28
Buffalo Sabres vyhazuje puk na zakázané uvolnění.
18:04
Seidenberg zachytil přihrávku domácích v útočném pásmu, ale následné kombinace Bostonu končí za brankou.
17:38
K puku se opět dostávají hráči z Buffala, kteří se ihned ženou do útočné třetiny.
16:59
První formace hostů se pokouší najít recept na domácího brankáře, ale zatím neúspěšně.
16:43
16:19
Opět se podařilo hostům vyhodit. Buffalo se nyní nemůže dostat do útočného pásma. Nyní je zastavil ofsajd.
15:49
Ennis dlouho držel kotouč, ale nakonec se rozhodl z levé kruhu vystřelit. Jeho střela způsobila v brankovišti problémy. Po delší době si Svedberg poradil a vše vyřešil.
15:20
Medvědům se ale daří vyhodit puk přes celé hřiště.
14:54
Tak i domácí si vyzkouší početní výhodu. Nyní se už usazují před Svedbergem a kombinují.
14:42
A máme tady další komerční přestávku.
14:42
Morrow (BOS) dostává dvě minuty za držení.
14:38
Domácí se nyní nastěhovali do útočné třetiny, kde vyvíjí tlak. Nakonec si vykoledovali faul a mají výhodu.
14:17
Rozhodčí se rozhodl přerušit hru, když se delší dobu bojovalo o puk v rohu kluziště u branky hostů.
13:39
Nepřesná rozehrávka domácích končí zakázaným uvolněním. Vhazování po levici Enrotha.
13:24
13:24
Krejčí si na modré čáře nerozuměl se svými spoluhráči a je z toho ofsajd.
12:58
Hosté jsou nyní poněkud aktivnější než soupeř, ale nedaří se jim zatím domácího brankáře nějak ohrozit.
12:05
Eriksson stínil před brankou Enrotha. Hamilton pálil od modré, ale nakonec se domácí brankář stihl v čas přemístit.
11:19
Domácí kombinují ve vlastním obranném pásmu, zatím se jim nedaří vůbec rozehrát. Nutno podotknout, že Lucic skvěle napadá.
10:31
Bergeron zachytil rozehrávku domácích, ale poté i on nepřesně rozehrál. Buffalo se pokouší o rozjetí útočné akce.
09:42
Campbel nahodil kotouč ze středního pásma na Enrotha, ale ten nemusel zasahovat neboť jeho nepřesné nahození minulo branku o několik metrů.
09:01
08:49
Foligno mohl uniknout, ale na ledě už je příliš dlouho, a tak puk raději jen vyhodil přes všechny čáry a šel střídat.
07:56
Hamilton nedokázal zpracovat přihrávku, ale ještě na modré dokázal kotouč zachytit Smith, který následně puk lehce nahodil na brankáře Buffala.
07:35
Za brankou Enrotha se puku ujal Södeberg, který se pokoušel překonat domácího brankáře, ale ten byl na své pozici připraven zasáhnout.
07:13
Smith získal puk po pěkné kolmici, ale místo střely zvolil přihrávku na Hamiltona, který posouvá kotouč za branku domácích.
07:01
Nakonec tady máme i vyloučení. Hráčská lavice domácích dostává dvě minuty za příliš mnoho hráčů na ledě.
07:01
A máme tady první komerční přestávku.
07:01
Teď to mohlo vypadat slibně, ale tuto akci Sabres zastavilo postavení mimo hru.
06:16
Mitchell svedl souboj o puk za brankou Svedberga. Jeho vybojovaný puk nakonec nahodil před branku, ale tam se ho ujali hosté, kteří ihned obrací list hry a ženou se do rychlého protiútoku.
05:40
Ristolainen se pokouší rozjet útok Buffala, ale zatím se mu to příliš nedaří.
04:49
Söderberg přihrával na svého spoluhráče, ale ten nedokázal skákavý kotouč zpracovat, a tak se opět kotouče ujímají domácí.
04:04
Boston se dostal za pomocí Krejčího před Enrotha, ale jeden z domácích obránců otáčí zase hru na druhou stranu.
03:32
Hamilton zkoušel poslat přihrávku do středního pásma, ale tam nikdo z jeho spoluhráčů neodkázal jeho prudký pas zpracovat, a nakonec je z toho zakázané uvolnění.
03:05
Bergeron vybojoval kotouč za brankou domácích, ale jeho následná přihrávka skončila na hokejkách domácích hráčů.
02:32
Seidenberg nahodil kotouč do útočného pásma, ale tam se kotouče ujímá hráči Sabres.
01:49
Mitchell obdržel pěknou kolmici do středního kruhu a následně zavezl puk až do útočné třetiny, odkud vyslal na Svedberga tvrdou střelu, ale hostující brankář tento pokus kryje.
01:19
Hra pokračuje čtyři na čtyři. Marchand zavezl kotouč do útočného pásma, ale souboj o puk v rohu kluziště nakonec musel rozhodčí přerušit.
00:51
Lucic (BOS) dostává 5 minut za bitku.
Stewart (BUF) dostává 5 minut za bitku.
00:51
Jako vítěz odchází hráč Bostonu.
00:51
Máme tady bitku! Lucic vs Stewart nyní svádí souboj uprostřed ledové plochy.
00:36
Girgensons rozjíždí útočnou akci Buffala od vlastní branky.
00:12
Úvodní buly vyhráli domácí a ihned se ženou do útočného pásma.
00:01
Vše už je připraveno a utkání může začít.
Ještě než utkání započne, tak si poslechneme hymnu.
Nyní na ledovou plochu naskakují hráči Bostonu a vzápětí je následují hráči Buffala.
Po ledové ploše již krouží čtveřice rozhodčích.
Jak již bývá u NHL zvykem utkání se o několik minut zpozdí.

Buffalo Sabres: Enroth (Neuvirth) – Gorges, Myers, Weber, Strachan, Benoit, Ristolainen – Moulson, Ennis, Stafford – Mitchell, Girgensons, Gionta – Foligno, McCormick, Stewart – Deslauriers, Reinhart, Hodgson

Boston Bruins: Svedberg (Rask) – Seidenberg, Hamilton, Warsofsky, McQuaid, Morrow, Trotman – Lucic, Krejčí, Griffith – Kelly, Bergeron, Gagne – Marchand, Söderberg, Eriksson – Paille, Campbel, Smith.

Michal Neuvirth (BUF) 4 zápasy (91,0% úspěšnost)

Boston Bruins
Stejně jako domácím se Bostonu poslední zápas nepodařilo vyhrát. Medvědi podlehli na domácím ledě proti Minnesotě 3:4. Bruins se po jedenácti odehraných zápasech drží o devět míst výše než soupeř, a to na místě dvacátém. Jako neproduktivnější hráč se zatím jeví David Krejčí, který po osmi odehraných zápasech má na svém kontě devět bodů (3+6).
Buffalo Sabres
Domácím se poslední zápas moc nevydařil, když na ledě v Torontu podlehli 0:4. Sabres se po deseti odehraných zápasech drží na 29. místě celkové tabulky s celkovým počtem čtyř bodů. Jako nejproduktivnější hráč se zatím jeví Drew Stafford, který si po deseti zápasech připsal na své konto 4 asistence.
Vítám všechny fanynky a fanoušky u sledování NHL. Nejvyšší hokejová liga má na programu denně spoustu zajímavých zápasů a dnešek není výjimkou. Dnes máme na programu zápas: