Toto je ode mě vše pro dnešek. Já se s vámi tímto loučím a pokud už dnes nebudete sledovat NHL tak vám přeji dobrou noc.
Roman Polák (TOR) 0+0, 4 střely, čas na ledě 22:13
Richard Panik (TOR) 0+0, 1 střela, čas na ledě 04:12
Marián Hossa (CHI) 0+0, 3 střely, čas na ledě 16:50
Michal Rozsíval (CHI) 0+0, 0 střel, čas na ledě 18:37
Tři hvězdy utkání:
1. James Reimer (TOR) 45 zákroků, 95,7% úspěšnost
2. James van Riemsdyk (TOR) 1+0
3. Leo Komarov (TOR) 0+1
A je dobojováno. Velmi atraktivní zápas, úžasná atmosféra a ještě úžasnější gólmani. To vše jsme dnes mohli vidět v Air Canada Centru. Třetí třetinu rozhodl po zkratu v obraně Hawks Peter Holland. Chicago poté hodně tlačilo, Reimer se ale blýskl několika skvělými zákroky a výrazně podržel svůj tým při cestě za všemi body. Nakonec to Leafs zvládli. Chicago nenaplnilo roli favorita a na ledě Toronta prohrálo 3:2. Na střely vyhrálo jednoznačně Chicago a to poměrem 47 – 27.
60:00
59:59
Keith trefil pouze nohy protihráče.
59:56
Oddechový čas pro domácí.
59:56
Reimer se opět činil, tentokrát zastavuje střelu Keitha. Chicago má 4 sekundy na to vstřelit gól, jinak se bude domů vracet s prázdnou.
59:32
Patrick Kane už zvedal ruce, střela Seabrooka ale za záda Reimera neprošla.
59:04
Po menší hádce Winnika s rozhodčím se pokračuje.
59:04
Střela Shawa končí vedle. Následně se Hossa pokoušel protlačit kotouč z bezprostřední blízkosti. Reimer je dnes ale špičkový.
58:59
Oddechový čas pro hosty.
58:59
Velká mela před bránou domácích. Všichni hráči se sjeli k Reimerovi po střele Seabrooka a následných pokusech Toewse protlačit kotouč do brány.
58:43
Hawks to zkouší v šesti!
58:00
Hosté mají dvě minuty na to, udělat něco se skórem. Zatím se hraje u nich v pásmu.
57:40
57:00
Leafs mají přesilovku, k tomu je velmi hlasitě povzbuzují domácí fandové. Jak tento duel dopadne?
56:41
55:59
Neuvěřitelné! Před prázdnou bránou stál sám Patrick Kane ale Reimer stihl k údivu všech přesunout svůj beton a zastavil tak šanci.
55:40
Brent Seabrook tentokrát svému týmu moc nepomohl. Na dvě minuty půjde pykat za vražení na hrazení.
54:49
Seabrook zkoušel vystřelit ze stejné situace jako ve druhé třetině. Tentokrát to ale gólem neskončilo.
54:41
David Clarkson si půjde sednout za podražení. Chicago proměnilo dnes již dvě přesilovky, přidá teď třetí?
54:37
Blackhawsk se provinili icingem. Vhazovat se tak bude u Coreyho Crawforda.
54:00
Kruger se stylově protáhl kolem dvou hráčů. Mezírku mezi betony Reimera ale nenašel.
53:27
Sharp z mezikruží míjí. Chicago slušně zásobuje střely bránu Reimera, momentálně na střely vede 39 – 27.
53:03
Phil Kessel se málem dostal do samostatného úniku, Patrick Kane byl ale rychlejší.
52:44
James van Riemsdyk stahovačkou vyškolil Rozsívala. Následná střela ale gólem neskončila.
52:37
Rozsíval přihrával před bránu na najíždějícího Mariána Hossu. Spolupráce dvou Slováků ale gólem neskončila.
52:00
Keith jen těsně minul. Chicago se snaží vyrovnat seč to jde.
51:27
Kane vystřelil z kruhu, Reimer se otáčel, ale naštěstí pro něj zkušený střelec minul.
51:10
Smith se vydal na výlet do útočného pásma, jeho střela příklepem sice vypadala nadějně, gólem avšak neskončila.
50:58
50:37
Rielly nedokázal udržet pásmo a domácí se musejí dopředu dostat znovu.
50:00
Reimer ihned po buly musel čelit střele Smitha, byl ale pozorný.
49:37
Toronto není tak dominantní, jako Chicago při přesilovce. I tak ale vyslalo střelu, která opět končí na Hjalmarssonovi. Ten se pomalu odebírá na střídačku.
48:58
Oduya si vyzkouší trestnou lavici za nedovolené bránění.
48:49
Kaneova přihrávka na Hjalmarssona se moc nepovedla, Kessel ujížděl do situace dva na jednoho.
48:27
Hjalmarsson vyslal střelu, ta byla ale tečována mimo kluziště.
48:03
Sharpova nádherná střela končí jen těsně mimo svatyni domácích.
47:05
Van Riemsdyk z Chicaga prověřil Reimera, ten byl připraven. U puku jsou stále hosté.
46:25
Oduya ani teď nedokázal překonat Reimera. Hraje se velmi svižný hokej, fanoušci jsou ve varu.
45:53
45:48
Versteegova střela končí mimo, Chicago tuto přesilovku nepromění.
45:10
Střelu Keitha tečoval Hossa mimo. Chicago si vytváří velký tlak.
44:58
Richards trefil břevno! Následně Reimer skvěle zasáhl proti Kaneovi a Seabrookovi a sklízí velký aplaus.
44:16
Kane držel delší dobu kotouč, následně se dostal k Saadovi, jeho střela ale za záda Reimera neprošla.
43:53
Robidas je vyloučen na dvě minuty za vysokou hůl. Poradí si Chicago s touto přesilovkou?
43:26
Blackhawks se daří bránit, Maple Leafs se zase nedaří projít přes střední pásmo.
42:47
Hawks gól trochu srazil, nyní vyhazují na icing.
42:21
Toronto právě vstřelilo branku!
Toronto otáčí skóre. Za bránou vybojoval kotouč Komarov, přihrál před bránu na PETERA HOLLANDA a jeho střela příklepem končí za zády Crawforda. Asistence: Leo Komarov
41:34
Hjalmarsson je už zpět na ledě. Sharpovu střelu kryje Polák.
40:40
Nejdříve Toews skvěle objel bránu, ale zasunout se mu nepodařilo. Následně ani Versteeg, Reimer se blýskl skvělými zákroky.
40:08
Hra se přesunula do pásma Leafs. Versteegova střela z bezprostřední blízkosti minula bránu Reimera.
40:01
Máme za sebou druhou periodu, po které je skóre opět nerozhodné a to 2:2. Hosté z Chicaga opět ukázali svou sílu v početních výhodách, když v pětadvacáté minutě prostřelil od modré vše, tedy až na síť, Brent Seabrook. Minutu na to ale po obří chybě Oduyi se dostal ke střele James van Riemsdyk a ten se svým gólem dostal na hranici 100 bodů v dresu Leafs. Následně si oba celky vytvořili spoustu šancí, gólmani ale vše pochytali. Co nám přinese příštích dvacet minut? Uvidíme prodloužení popřípadě nájezdy? Nebo jeden z týmu rozhodne v následujících dvaceti minutách?
Po skončení třetiny se mezi hráči na ledě odehrála menší potyčka, tu ale rozhodčí stihli zastavit.
40:00
39:08
Van Riemsdyk přenechal zadovku na Bozaka, tu ale vychytal Patrick Kane. Posléze si vystřelil Versteeg ale ani jemu se nepodařilo překonat Reimera.
38:42
Hjalmarsson dostal pukem do obličeje a s krvavým šrámem se odebírá do šaten na šití.
38:20
Magická lapačka Reimera zastavila střelu Oduyi, který se snaží napravit svou velkou chybu, díky které srovnalo Toronto skóre.
38:12
Reimer při rozehrávce za brankou trochu zaváhal, na zastavení Bickellovi střely se ale stihl přesunout.
37:23
I Keithova střela končí na Hollandovi. Následně se Santorellimu nepodařilo protáhnout se k zakončení přes Seabrooka.
37:14
Richards to zkoušel znovu, tentokrát byl ale Reimer připraven.
36:54
Oduyova střela končí na hráči Toronta, stejně si o chvíli později počítal i Winnik.
36:27
Versteeg okusil tvrdost od Phaneufa, hit ale skvěle zvládl.
35:39
Bozakova bekhendová střela Crawforda nezaskočila.
34:52
Kane se ukázkově protáhl přes Bozaka! Bohužel pro hosty z pobřeží Michiganského jezera z této akce nic nevzešlo.
33:54
Santorelli se skvěle brání vůči Rozsívalovi. Hostům se nedaří zbavit domácí tlaku.
33:26
Saad přihrával na zcela volného Krugera, ten ale přihrávku nezpracoval nejlépe.
33:12
Hjalmarsson skvěle ubránil najíždějícího protihráče. Puk následně přikryl Crawford.
32:51
Oduyova zadovka na Kana moc nevyšla, u puku jsou teď domácí.
32:09
Nyní se pro změnu brání hosté, domácí ještě ale nevystřelili.
31:44
Duncan Keith zkoušel přihrávku na Seabrooka, ta se ale nepovedla, jelikož Ashton přihrávku vyrazil do hlediště.
31:16
Polák si připisuje tvrdý hit, se zemí srovnal Krugera.
30:35
Kessel přemýšlel moc dlouho, puk mu byl odebrán. Nakonec se dostal do útočného pásma Sharp, puk za sebou nechal Morinovi který tvrdou ránou ale minul branku.
30:13
Polákovu střelu Crawford vyrazil, hosté se nyní podrobují tlaku domácích.
29:31
Kaneova přihrávka na Hjalmarssona se moc nepovedla, hosté ztratili pásmo.
28:38
S Hossovou střelou měl Reimer trochu problémy, nakonec ji ale zvládl. Se střelou Versteega už problém neměl.
28:01
Peter Holland vyhazuje na icing.
27:42
Keith vystihl přihrávku Robidase a zakládá útok hostů z Chicaga.
27:29
Hraje se opravdu svižný hokej, hráči si teď trošku odpočinou, následuje komerční přestávka.
27:04
Patrick Kane jel s Sharpem dva na jednoho! Hosté tuto situaci ale neproměnili.
26:43
Richardsova přihrávka na Sharpa končí na holi domácího hráče.
26:18
Domácí fanoušci jsou nabuzeni, hráči také. Hraje se opět velmi svižně.
25:22
A je opět srovnáno! Oduya přihrál přímo před vlastní bránu, kde stál ale JAMES VAN RIEMSDYK, který se nemýlil. Máme tak opět srovnáno. Bez asistence
24:52
Chicago nyní opět přidalo na tempu, nyní se skvěle ubránilo tlaku domácích.
24:18
Chicago právě vstřelilo branku!
Tuto střelu ale Reimer nevyrazil. BRENT SEABROOK dostal skvěle nabyto od Patricka Kana a jeho střela příklepem od modré čáry končí za zády Reimera. Asistence: Patrick Kane
24:08
Seabrookovu střelu vyrazil Reimer k divákům v Air Canada Centru.
23:51
Zatím se hraje ve středním pásmu, Toronto brání skvěle.
23:41
A je to další přesilovka pro Chicago, Bozak vyloučen za podražení. Prosadí se hosté i tentokrát?
23:11
Keith udržel skvěle pásmo, Toews ale následně ztratil kotouč, ten získal Franson.
22:48
Bickell přihrál pouze na Winnika, s jeho střelou ale neměl Crawford problém.
22:12
Morin zkoušel rozehrát útok Chicaga. Myšlenka byla sice dobrá, provedení ale horší, jelikož černá pryž končí na zakázaném uvolnění.
21:40
Holland nahazuje kotouč a do hry se po delší době dostává Toronto. Následnou střelu Poláka zkoušel dorážet Holland, neúspěšně. Poté se do útoku dostal Smith, ani ten ale neuspěl.
21:12
Kruger objel bránu a několikrát se snažil protlačit puk mezi tyčí a betonem Reimera, ten ale držel beton pevně.
21:04
Oduya vyzkoušel tvrdou ránou pozornost Reimera, ten střelu zastavil.
20:24
Bozak opět sám před bránou! A opět skvělý Crawford.
20:01
A je za námi konec první periody, po které se hraje nerozhodně 1:1. Třetina začala velmi svižným tempem, oba gólmani se na začátku zapotili, poté převzalo iniciativu Toronto. Crawford dlouho bránil hostující svatyni, nakonec ale při úniku dva na jednoho kapituloval po střele Nazema Kadriho. Za dvě minuty měli ale hosté přesilovku a tu svým prvním gólem v dresu Jestřábů proměnil ranou příklepem Brad Richards. Poté se tempo zklidnilo, toho využilo sekundu před koncem Toronto, Philu Kesselovi ale nebyl puk přihrán přesně a ten tak odkrytou bránu netrefil. Co nám přinese dalších 40 minut?
20:00
19:59
Kessel minul odkrytou bránu!
19:41
Saadův pás na Krugera končí, bohužel pro hosty, zakázaným uvolněním. Třetina se už spíše dohrává.
19:00
Poslední minuta první třetiny, hraje se v pásmu Leafs.
18:41
Rozehrávka se domácím moc nepovedla, končí totiž icingem.
18:23
Hawks se snažili dostat do pásma, ofsajd je ale zastavil.
17:50
Toews byl v dobré šanci, Polák mu ale bránil holí.
17:16
Hra se nyní krapet uklidnila, Toews zakládá útok.
16:27
A je srovnáno. Brent Seabrook na modré dlouho přemýšlel, co s pukem. Nakonec přihrál do pravého kruhu na BRADA RICHARDSE, který svým prvním gólem v dresu Hawks srovnává skóre. Asistence: Brent Seabrook, Brandon Saad
15:53
Winnik vykryl střelu Sharpa. Chicago zatím domácí při přesilovce celkem tlačí.
15:24
Duncan Keith nezvládl udržet pásmo a Toronto jelo dva na jednoho, znovu! Bozak ale nepřihrál nejlépe a u puku jsou již Hawks.
15:02
Chicago si zahraje přesilovku, vyloučen je Carrick za hákování.
14:10
A z ničeho nic je to gól! Toronto zcela rozebralo obranu Hawks, když se Winnik po přihrávce od Kessela dostal do situace 2 na 1 a přes ležícího Seabrooka přihrál na NAZEMA KADRIHO, který měl už práci jednoduchou, Crawford byl bez šance. Asistence: Daniel Winnik, Phil Kessel
13:57
Van Riemsdyk vyzkoušel pozornost Reimera, ten zkouškou prošel na výbornou.
13:36
Po komerční přestávce se opět pokračuje, u puku jsou hosté.
13:07
Bozakovu střelu jistým zákrokem kryje Crawford. Hosté se nyní k puku moc nedostávají.
12:50
Rozsíval se snažil přihrát na někoho do středního pásma, nakonec se z toho stalo zakázané uvolnění.
12:01
Van Riemsdykova přihrávka na Poláka nebyla moc přesná, nakonec se do šance dostal Bickell. Ani ten si ale nepočínal nejlépe.
11:24
Hra nabrala velké tempo. Nyní jsou u puku hosté, konkrétně Duncan Keith, který rozehrává útok.
10:41
Tvrdost Robidasovi střely okusil Saad. Hosté se po delší době osvobozují a mohou střídat.
09:54
U puku jsou opět Leafs, Holland dlouho držel puk v levém kruhu, ke střele se ale nedostal.
09:27
Po střele poláka se dostal Clarkson do velké šance, stál sám před Crawfordem. Bohužel pro něj stál v nevýhodné pozici a gólman Crawfordových kvalit si s tímto poradí.
08:51
Carrick tvrdým hitem odrovnal Richardse. Následně se Carrick pokoušel dostat do pásma, byl ale zastaven ofsajdem.
08:04
Roman Polák zkoušel trochu štěstí střelou z otočky, nyní jsou u puku opět Jestřábi.
07:42
Sharpova přihrávka na Kana skončila na betonu Reimera, ten moc nevěděl, kde puk je.
06:58
Saadova přihrávka našla van Riemsdyka, s jeho střelou si ale Reimer poradil.
06:36
Hosté jsou pod tlakem, střelu Robidase ale Crawford vyráží.
06:21
van Riemsdyk nahodil kotouč z ostrého úhlu před bránu a trefil se do ramene Crawforda, ten kotouč raději podržel.
06:09
Bryan Bickell se po střele Morina dostal do velké šance. Reimer ale vše zvládl zlikvidovat.
05:50
Bickellova přihrávka našla Richardse, ten ale nevystřelil nejlépe.
05:05
Kaneova střela míjí branku a Kessel je nyní u puku.
04:53
Domácí jsou zatím aktivnější. Patrick Kane stylovou kličkou rozehrával útok, byl ale zastaven ofsajdem.
04:25
03:51
Keith zablokoval střelu Phaneufa. Saad se následně protlačil do pásma ale na střelu nenašel čas.
02:49
Fransonova střela branku ohrozila, Crawford byl ale pozorný. Kessel nyní přihrál mimo obránce a domácí se tak do pásma musejí dostat znovu.
02:40
Kesselovu střelu zkoušel tečovat Bozak, Crawford ale vše zvládl.
02:25
A máme zde první vyloučení, Bryan Bickell je vyloučen za podražení.
01:31
Trevor van Riemsdyk rozehrává útok hostí přihrávkou na Smitha.
00:42
Crawford si poprvé sáhl na puk, střelu Poláka vykryl.
00:20
Van Riemsdyk a Bozak ujeli dva na jednoho! Vanu Riemsdykovi se ale nepovedlo protlačit kotouč přes Seabrooka na svého spoluhráče.
00:01
Buly vyhrál Toews a hosté zakládají útok.
00:01
Jak je u NHL již zvykem, utkání začne s menším zpožděním.

Toronto Maple Leafs: Reimer (Bernier) – Phaneuf, Franson, Rielly, Polák, Robidas, Gardiner – Winnik, Kadri, Kessel – van Riemsdyk, Bozak, Clarkson – Santorelli, Holland, Komarov – Panik, Carrick, Ashton

Chicago Blackhawks: Crawford (Raanta) – Keith, Seabrook, Oduya, Hjalmarsson, van Riemsdyk, Rozsíval – Sharp, Shaw, Kane – Versteeg, Toews, Hossa – Bickell, Richards, Morin – Saad, Kruger, Smith

Rozhodčí: Dave Jackson, Greg Kimmerly – Steve Miller, Mike Cvik
Richard Panik (TOR)
Roman Polák (TOR)
Marián Hossa (CHI)
Michal Rozsíval (CHI)
Chicago Blackhawks

Tým z města, jenž leží u Michiganského jezera, to jsou Jestřábi z Chicaga, kteří dnes zavítají na led Toronta. Hosté jsou na tom o trochu lépe, než domácí. Z deseti zápasů vyhráli šest a s třinácti body jim náleží jedenáctá příčka. Na vedoucí Anaheim ztrácejí pouze šest bodů. Z úvodních deseti zápasů odehrálo Chicago jen čtyři venku a tak v listopadu je čeká větší množství utkání venku, jedno z nich je to dnešní v Air Canada Centru. Nejproduktivnějším hráčem Jestřábů je s osmi body Jonathan Toews, kterému náleží pětapadesátá příčka v tabulce kanadského bodování. Tak uvidíme, zda-li se dnes někdo z týmu hostů posune tabulkou výše.

Toronto Maple Leafs

V prvním měsíci si Toronto vedlo průměrně, z 10 zápasů si připsalo 5 výher a 5 porážek. Javorové listy nezažili povedený vstup, z prvních 4 zápasů vyhráli jen jeden, postupně se ale začali zvedat a nyní jim náleží osmnáctá příčka s tím, že na první Anaheim ztrácejí pouze 7 bodů. Nejproduktivnějším hráčem je Phil Kessel, kterému v celkové tabulce kanadského bodování náleží sedmá příčka za šest gólů a sedm asistencí. Tak uvidíme, zda-li dnes Phil přidá nějaké body a zda-li Toronto zvítězí. V posledním zápase si odneslo z ledu Columbusu výhru 4:1.

Toronto – Columbus 4:1
Buffalo – Toronto 0:4
Boston – Toronto 4:1
Toronto – New York Islanders 5:2
Toronto – Detroit 0:1
Sportu zdar a hokeji zvlášť. Nejlepší hokejová liga si pro nás opět připravila porci zápasů, jedním z nich je utkání mezi Torontem Maple Leafs a Chicagem Blackhawks.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 00:05.