Michael Frolík (WPG) 0+0, 0 střel, čas na ledě 17:13
David Pastrňák (BOS) 0+0, 7 střel, čas na ledě 17:02
2. Tukka Rask (BOS) 35 zák., 1 gólů, 97,2%
3. Michal Hutchinson (WPG) 36 zák., 2 gólů, 94,7%
63:39
Bruins právě vstřelili branku!
Söderberg přihrál do míst, kde stál DOUGIE HAMILTON, který rozhoduje o výhře domácího týmu v prodloužení. Hodně krutý konec pro hosty. Asistence: Carl Söderberg, Loui Eriksson.
63:11
Reilly Smith nemířil vůbec špatně, jen mu chyběla přesnost a důraznost.
62:14
Evander Kane v dobré pozici branku netrefil. Puk se mu postavil na hranu.
61:46
Söderberg neuspěl proti maskovanému muži Jets.
60:50
Hutchinson několika výtečnými zákroky zachránil hosty od pohromy.
60:30
60:01
Základní hrací doba nerozhodla, a tak na řadu přijde prodloužení.
60:00
59:45
Už se nic nestane.
59:00
Poslední minuta hry ve třetí třetině.
58:30
Winnipeg nehraje přesilovou hru vyloženě špatně, ale nepřesnosti ho sráží.
58:00
Probíhají poslední dvě minuty.
57:21
Dustin Byfuglien v zajímavé pozici branku minul o nějaký metr a půl.
56:30
Vyloučen Brad Marchand na 2+2 minuty za vysokou hůl. Šance pro hostující tým.
56:02
Zdá se, že oba týmy chtějí poslat tento zápas do prodloužení.
55:00
Do konce základní hrací doby zbývá posledních pět minut.
54:37
Komerční přestávka. Domácí mají více ze hry, naopak hosté tahají za kratší konec pomyslného provazu. Gólman drží Winnipeg.ve hře.
53:20
Patrice Bergeron v dobré pozici nedokázal puk poslat přesně tam, kam bylo potřeba.
53:01
Zach Bogosian zápěstím protáhl brankáře Hutchinsona.
50:48
Carl Söderberg střelou zápěstím vyprášil beton brankáře Jets.
50:28
Komerční přestávka. 29-28, to je aktuální poměr střel.
50:19
Nejprve branku minul domácí Patrice Bergeron. Následně mířidla neseřídil Dustin Byfuglien.
49:48
Carl Söderberg ve slibné pozici nepřekonal maskovaného muže. Chyběl větší důraz.
48:54
Dougie Hamilton střelou příklepem protáhl brankáře Winnipegu.
48:10
Na druhé straně Evander Kane ztroskotal na brankáři Hutchinsonovi.
47:59
David Pastrňák měl čas na střelu, Hutchinson jeho snahu o skórování eliminoval.
47:39
Milan Lucic, který dnes už jednu branku vstřelil, se dostal znovu do zajímavé pozice, tentokrát mu puk sjel z hole.
47:10
Mathieu Perreault přišel o puk, a tak hrají domácí borci.
46:04
Ze strany na stranu se momentálně přelévá hra, šance střídá šanci. Teď Evander Kane nedokázal najít mezírku v postoji brankáře, který se stihl přesunout k tyčce.
43:27
Winnipeg mohl skórovat, ale Dustin Byfuglien nedokázal překonat Raska v brance Bostonu.
43:05
MILAN LUCIC vyrovnává na 1:1. Velkou práci odvedli Söderberg a Hamilton, kteří akci vymysleli. Na střelce čekala snadná práce. Asistence: Carl Söderberg, Dougie Hamilton.
42:17
Jim Slater nedokázal rychlou střelou poslat kotouč na místo určení. Velká šance Jets.
41:11
Little byl ošetřovaný, za pomoci lékaře se dopravil na střídačku, snad bude v pořádku.
40:01
Po dvou třetinách vedou hosté stále o jednu branku. Střelecky jsou ovšem aktivnější domácí 22-20. David Pastrňák vystřelil celkem šestkrát, díky tomu vede tuto statistiku ve svém týmu.
40:00
39:24
38:58
Boston se nastěhovat do útočného pásma. Kombinuje před brankou Hutchinsona, který ve spolupráci s hráči před sebou kryje další útočnou akci protivníka.
37:57
Hosté se dostali do zajímavé pozice v oslabení. Jmenovitě Evander Kane nedokázal propasírovat puk za brankovou čáru.
37:24
Vyloučen hostující Mark Stuart na dvě minuty za hrubost.
37:05
Kotouč se dotkl ochranné sítě nad brankou domácího týmu. Buly před Raskem. Vhazování vyhrál Winnipeg, ke střele se nedostal.
37:00
Probíhají poslední tři minuty hry ve druhé třetině.
36:12
Druhá třetina se poklidně dohrává, nevypadá to, že by se měla urodit nějaká výraznější šance.
34:39
Andrew Ladd střelou zápěstím prověřil připravenost brankáře Raska.
34:10
David Pastrňák v dnešním zápase vystřelil šestkrát, což je momentálně nejvíce z celého týmu Bruins.
34:10
Komerční přestávka v čase, kdy do konce druhé třetině zbývá necelých šest minut.
33:25
Hraje se rychlý hokej, který se musí divákům líbit.
32:05
Po několika střetech ve středním pásmu se hra dostává do branného pásma domácího týmu. Pastrňák dnes hraje velmi dobrý zápas, upřímně řečeno, nějaký bod za asistenci či gól by byl zasloužený.
31:05
Loui Eriksson střelou zápěstím mířil velmi dobře, brankář Winnipegu byl připraven a zneškodnil střelecký pokus.
30:29
Komerční přestávka. Poměr střel na branku 17-15.
30:07
Sledovali jsme poněkud nezáživnou pasáž, kterou narušil pouze střelecký nevýrazný pokus Byfugliena.
28:18
Hutchinson připraven. Na střely na branku vedou domácí 17-13, ovšem na skóre jsou ve vedení hosté.
27:10
Obranná řada Winnipegu odzbrojila soupeře, který pronikal do nebezpečné pozice.
26:11
Zakázané uvolnění domácího týmu, buly před brankářem Raskem.
25:40
Hraje se rychlý hokej, více ze hry mají domácí, který kombinují v útočném pásmu, vystřelit na branku se jim moc nedaří.
24:01
Dustin Byfuglien sestřelil Daniela Pailleho.
23:31
Hosté v plném počtu. Hutchinson mnoho práce neměl.
22:31
Winnipeg se s vypětím všech sil brání. Boston hraje aktivně v početní výhodě.
22:01
Carl Soderberg nedokázal zamířit přesně. Další šance domácího týmu.
21:31
Vyloučen hostující Zach Bogosian na dvě minuty za podražení.
20:52
David Pastrňák se dostal ke střele, brankáře Hutchinsona nedokázal překonat.
20:01
Po první třetině vedou hosté zaslouženě o jednu branku. Na střely je to 11-13.
20:00
19:20
Hostující Ladd vyhrál buly v útočném pásmu, jenže vhazování se bude opakovat. Jets přesilovku nevyužijí.
19:06
Třetina se v poklidu dohrává.
18:21
Seidenberg se v neutrální zóně střetl s Wheelerem, oba borci jsou v pořádku a situace se obešla bez nějaké vážnější dohry.
18:00
Hrají se poslední dvě minuty první třetiny.
17:48
Boston se dostal do útoku, kde si vybojoval vhazování.
17:40
Vyloučen domácí Patrice Bergeron na dvě minuty za držení-
16:56
Grant Clitsome nedokázal překonat domácího brankáře, ten byl postaven velmi dobře a prostor u tyčky utěsnil.
16:24
Winnipeg právě vstřelil branku!
DUSTIN BYFUGLIEN vystřelil od modré a puk se zastavil až v brance. Rychlá akce posílá hosty do vedení. Gól v přesilovce. Asistence: Evandek Kane, Mark Scheifele.
15:43
Mark Scheifele vystřelil na branku Raska,který byl připraven. S tímto pokusem neměl vůbec problém.
14:55
Vyloučen domácí Loui Eriksson na dvě minuty za podražení.
13:58
Bryan Little nedokázal letící kotouč nasměrovat na branku. Akce se tak nedočkala zakončení.
13:12
Winnipeg hraje aktivněji, ale ke střelám se nedostává. Obrana Bostonu hraje aktivně hned ve středním pásmo po ztrátě kotouče.
11:50
David Pastrňák se dostal do dvou dobrých pozic, vždy okolo kruhu. Ani jednou však nedokázal mířit přesně. Pokud je tento český talent na ledě, tak se vždy něco děje.
11:21
Brad Marchard opět vyzkoušel brakáře Jets. Ten se překonat nenechal, zasáhl betonem.
11:03
Postma vybojoval ve středním pásmu kotouč, ale nikdo z jeho spoluhráčů nebyl volný pro přihrávku.
10:17
09:28
Michael Frolík se v přesilovce dostal ke střele z křídla, gólman Rask byl přirpaven.
08:47
Puk za brankou Hutchinsona, hosté se musí do pásma postávat postupně znovu.
08:17
Vyloučen domácí Brad Marchard na dvě minuty za podražení.
08:07
Brad Marchard nevyzrál na gólmana hostujícího mužstva.
07:53
Icing vrací hru před branku Hutchinsona, který dostal přednost před Pavelcem.
07:00
Více ze hry mají hostující hráči, jsou aktivnější, ale do střeleckých pozic se nemohou přes dobře hrající obranu soupeře dostat.
06:09
Komerční přestávka, kterou obě mužstva využijí k tomu, aby si hráči oddechli.
05:17
Zakázané uvolnění Jets. Bude se vhazovat před Hutchinsonem.
04:21
Mathieu Perreault po návratu na hřiště se dostal do střelecké pozice, nezamířil přesně.
04:14
Hosté se v pohodě ubránili, domácí se nedostali do žádné vyložené střelecké příležitosti.
03:10
Winnipeg se v oslabení dostal do brejku, nedokázal jej však vyřešit účelně.
02:14
Vyloučen hostující Mathieu Perreault na dvě minuty za podražení.
00:46
Dustin Byfuglien vyzkoušel domácího brankáře, ten byl připraven.
00:20
První střelu na branku v tomto zápase připsal si Andrew Ladd. Jeho jedovku zneškodnil Rask.
00:01
Čekají nás oficiality před zápasem.
David Pastrňák nastoupí v první formaci domácího týmu, Ondřej Pavelec bude na střídačce Jets.
Stejný bodový zisk a o zápas méně, to jsou statistiky domácího týmu, který v oblasti kanadského bodování táhne Patrice Bergeron (5+11). Mezi třemi tyčemi je jedničkou Tuukka Rask, kterého si všichni pamatujeme z Plzně.
Hosté jsou s 27 body dvanáctí v tabulce. Body vybojovali zejména díky gólmanům. Na svém kontě mají 24 odehraných zápasů (12-9-3). Andrew Ladd (8+8) a Blake Wheeler (8+8) vedou kanadské bodování týmu. V Brance více prostoru dostává Ondřej Pavelec. Michal Frolík si buduje stále lepší pozici.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.