Ode mě je to pro dnešek vše. Já se s vámi tímto loučím a přeji hezký zbytek večera.
Tři hvězdy utkání:
1. Derick Brassard (NYR) 2+0
2. Jesper Fast (NYR) 1+1
3. J.T. Miller (NYR) 1+1
Je konec. Poslední třetina patřila domácím hráčům z New Yorku, vstřelili v ní tři góly. Nejprve se prosadil Bassard, posléze Miller a do prázdné brány potvrdil vítězství Lee Stempniak. Hra byla dnes velmi vyrovnaná, v poslední třetině ale měli více štěstí domácí.
60:00
59:37
Rangers právě vstřelili branku!
A je rozhodnuto. Ze středního pásma střílí rozhodující gól LEE STEMPNIAK. Bez asistence
58:54
Hosté se stále drží v útočném pásmu. Del Zottův následný pokus Lundqvist vyráží.
58:17
Po kombinacích vystřelil Voráček, jeho pokus ale gólem neskončil.
58:06
57:20
Raffl puk neprotlačil za záda Lundqvista. Flyers se i nadále drží v útočném pásmu.
56:59
Emery je na střídačce!
56:37
McDonaghův pokus končí na hrudi Emeryho. Rangers dál kombinují v útočném pásmu.
56:06
Jakub Voráček je vyloučen za vysokou hůl.
55:16
Philadelphia se stále drží v útočném pásmu. Střelu Girouxe vyrazil bez větších problémů Lundqvist.
54:14
Coburnův pokus kryje Lundqvist. Flyers se nyní hodně tlačí kupředu.
53:18
Schennova rána jen tak tak neskončila gólem, fantastický Lundqvist! Následně Rangers vyhodili na zakázané uvolnění.
52:57
Staal se mohl dostat do samostatného úniku, kotouč mu ale unikl.
52:20
Del Zottův pokus zlikvidoval poskokem Lundqvist.
51:53
Po Simmondsově přihrávce se k puku dostal Raffl, jeho projektil ale gólem neskončil.
51:26
U puku jsou nyní Flyers a snaží se vymyslet vyrovnání. Jakub Voráček střílí na sedačky k divákům v legendární Madison Square Garden.
51:13
Opět New York rozehrál pouze na icing.
50:27
Philadelphii gól trochu zaskočil. Nyní se snažil zaskočit hosty ještě víc Martin St. Louis, neúspěšně.
49:54
Gól jak z učebnice. J.T. MILLER se probojoval do útočného pásma, objel branku Emeryho a chladnokrevně zavěsil. Rangers mají nyní dvougólový náskok. Asistence: Jesper Fast, Matt Hunwick
49:07
Hra se opět přelévá ze strany na stranu, nic velkého se ale neděje.
48:24
Voráček zpoza brány překvapil Lundqvista. Gólem to ale neskončilo.
48:14
Rozjetý útok Rangers zastavil icing.
48:00
Opět nahození ze středního pásma, se kterým měl Lundqvist problémy.
47:41
Hagelin na dva pokusy nedokázal skórovat. Následuje komerční pauza.
46:50
Rick Nash v přečíslení 2 na 1 nedokázal skórovat.
46:13
Hra se hodně přesunula do středního pásma. Letcům se nedaří proletět přes obranu Rangers.
45:06
Posléze se strhla mela před brankou Emeryho. Ten ale zůstal ležet a nikdo ho nepřekonal.
43:07
Rangers ujeli do přečíslení tři na dva, kde Hayes přihrával na DERICKA BRASSARDA, jenž prostřelil Emeryho a posílá tak Rangers do vedení a zároveň střílí svůj druhý gól v zápase. Asistence: Kevin Hayer, Kevin Klein
42:44
Voráčkova střela trefila jen rameno Lundqvista.
42:08
Moore spolu s Millerem vyrazili kupředu, zastavil je ale ofsajd.
41:24
Read vystřelil ze středního pásma malou žabičku, která v klidu skákala k Lundqvistovi. Nicméně ten s ní měl větší problémy, než kdokoliv očekával. Gólem to ale neskončilo.
40:31
Voráček si zprvu třetiny vystřelil, nicméně teď už se hraje ve středním pásmu.
40:01
Střely na branku: 29-11
Je za námi konec druhé třetiny, po které je opět vyrovnané skóre – 2:2. Nejprve ve 29. minutě zvyšoval na 2:1 z pohledu hostů Jakub Voráček . Za 3 minuty ale srovnal svým premiérovým gólem Jesper Fast a skóre se do konce třetiny již neměnilo. Co nám přinese poslední třetina? Na to si počkejme. Další třetina začne přibližně v 20:53.
40:00
39:51
Brassard ale všechny překvapil a od mantinelu si našel cestu až před branku Emeryho, jeho následný bekhendový pokus z leže vykryl Ray Emery s porcí štěstí.
39:37
V posledních chvílích se nikdo nikam nežene a hráči spíše čekají na přestávku.
38:54
Ale ani dva Millerovi pokusy gólem neskončily.
38:24
Laughton sám před brankou nedokázal nadvakrát protlačit kotouč za záda švédského gólmana.
37:36
Klein se ocitl zcela volný v mezikruží, jeho pokus ale míjí branku soupeře.
37:16
Zuccarellův pokus zkoušel do brány dotlačit Rick Nash, nicméně beton Emeryho byl proti.
36:55
Brassard se protlačil až do útočného pásma a vyslal dělovku směrem na bránu Emeryho! Naneštěstí pro domácí ale Emery jeho pokus vyrazil do ochranné sítě. Následuje komerční přestávka.
36:15
Po delší době vystřelili i hosté, konkrétně Del Zotto. Lundqvist ale jeho pokus zneškodnil.
35:06
Staal přihrál nepřesně a Rangers se musejí vystěhovat z útočného pásma.
34:13
Zuccarello si vybruslil před branku, ale Emery předvedl fantastický zákrok! Následně se činil i proti projektilu Millera. Dav v Madison Square Garden je nyní ve varu.
33:22
Flyers se nyní podrobují velkému tlaku od Rangers. Ti ale neproměňují velké příležitosti.
32:55
Rangers si vytvořili pár příležitostí, nicméně Emery žádný další puk za svá záda pustit nechce. Tvrdou ránu schytal do těla i Schenn a zůstává ležet na zemi.
31:38
V předbrankovém prostoru se nejlépe zorientoval JESPER FAST, který si vybruslil a z dobré pozice svým prvním gólem v NHL vyrovnává skóre. Bez asistence
31:03
Po delší době, kdy se nepřerušovalo, se dostali do útočné akce Rangers. Nicméně je ofsajd zastavil.
29:58
Philadelphii gól nabudil a je více aktivní než v posledních minutách.
28:45
Philadelphia právě vstřelila branku!
Po kombinacích v útočném pásmu se dostal k puku zcela osamocený JAKUB VORÁČEK a střelou z voleje jej usměrnil za záda Lundqvista. Asistence: Brayden Schenn, Claude Giroux
28:09
Ani Giroux blafákem nevyzrál na Henrika. Philadelphia se ale stále drží u kotouče.
27:43
Simmonds přihrával před branku, nicméně tam nikdo nečekal a puk se odkutálel ven z pásma.
27:05
A Rangers se ihned osvobozují. Philadelphia se do pásma musí dostat znovu.
27:00
První přesilovka pro Flyers. Za držení na Michaela Raffla si jde na dvě minuty sednout Mats Zuccarello.
26:40
Rafflova rána z otočky skončila v rukavici švédského gólmana v dresu Rangers.
25:38
Moore nenašel přihrávkou před branku nikoho a Philadelphia tak vyváží kotouč a zakládá útok.
24:36
Del Zottovu ránu Lundqvist vyráží. Nyní se hraje ve středním pásmu.
23:41
Gólmani se ve druhé třetina zatím moc nezpotili. Voráček hledal před brankou Grossmana, jemu ale kotouč projel mezi nohama.
23:03
Millerova dělovka div neskončila gólem! Chvíli na to Rangers místo založení dalšího útoku vyhodili na icing.
21:53
Rangers měli 8 šancí skórovat, Philadelphia pouze 2. I tak je hra ale velmi vyrovnaná. Nyní se hraje ve středním pásmu.
20:13
20:01
První perioda je minulostí. Viděli jsme akční hru, kterou nám okořenily dva góly. Nejprve se ve třetí minutě ve čtyřminutové početní výhodě trefil Dereck Brassard a po jedenácti minutách dostal od Voráčka nabyto Nicklas Grossmann, a ten tak vyrovnal skóre. Tentýž člověk momentálně sedí na trestné lavici za vysokou hůl, tudíž hosté půjdou do druhé třetiny oslabeni. Další třetina začne přibližně v 19:59.
20:00
19:40
Umberger drží kotouč u mantinelu a posléze vysouvá Del Zotta do útoku.
19:09
Stepan nepřihrál ideálně a Rangers opět ztrácí pásmo. Za tuto přesilovku vystřelili pouze jednou.
18:21
První pokus v přesilovce od McDonagha kryje Emery. Flyers se posléze osvobodili.
18:13
Nicklas Grossmann si jde sednout za vysokou hůl. Tentokrát jen na dvě minuty.
17:44
Rangers kombinují v útočném pásmu. Rick Nash netrefil ideálně kotouč, tím pádem minul prázdnou branku.
17:26
Po další komerční přestávce se hra opět rozjíždí atakem New Yorku.
17:12
Hayes ze skvělé pozice míjí branku o centimetry. Následně se Rangers pokoušeli projet do útočného pásma, načež je zastavil ofsajd.
16:44
Po klidnější chvilce se opět Flyers dostávají pod tlak Rangers.
15:38
Voráček zavezl kotouč za branku, přihrál jej do předbrankového prostoru, kde se jej ale jako první ujal Staal. Po sléze střelu Ricka Nasha kryje Emery.
15:08
Po komerční přestávce se opět pokračuje, momentálně se hraje ve středním pásmu.
13:46
Po přihrávce od Voráčka se k puku dostal NICKLAS GROSSMANN a ukázkovou střelou z levého kruhu do šibenice srovnává skóre. Asistence: Jakub Voráček, Brayden Schenn
13:33
Stepmniak se probojoval až před Emeryho, odkud mu ale byl sebrán kotouč.
12:45
Další pokus od Simmodse kryje Lundqvist.
11:38
Brassard se z ničeho nic ocitl zcela sám před Emerym! Překonat ho ale nedokázal oni on, ani Zuccarello následnou dorážkou.
10:58
Ze souboje Zuccarello vs. Voráček vyšel lépe domácí hráč. Domácí ale po získání kotouče špatně rozehráli a je z toho zakázané uvolnění.
10:01
Stepan nedokázal z bezprostřední blízkosti protlačit kotouč za Emeryho! Hraje se hodně svižný hokej.
09:27
Hayes zakládá útok domácích. Ten ale ztroskotal na Schultzovi a dopředu vyráží hosté.
08:28
Poprvé si pořádně na puk sáhl i Lundqvist a to po střele Simmodse.
08:00
Rangers nyní zásobovali Emeryho jednou střelou za druhou, hosté nakonec pouze vyhodili na icing.
07:30
Jakub Voráček se skvěle protáhl kolem obránců Rangers, jeho střelu ale Lundqvist vyrazil.
07:14
Giroux ztratil kotouč a domácí vyráží kupředu.
06:18
Hayesův pokus Emery zlikvidoval, u puku jsou stále hráči New Yorku.
05:26
Miller místo prázdné branky trefuje nohu obránce.
05:00
03:58
Rangers i nadále zkoušeli překonat Emeryho, nicméně tentokrát na něj nevyzráli.
02:50
Po odražené střele se za brankou dostal k puku Rick Nash, který přihrál před bránu na DERICKA BRASSARDA, jenž prostřelil Emeryho a otevírá skóre. Asistence: Rick Nash, Derek Stepan
02:14
McDonaghova střela byla zastavena obráncem. Následný tlak Rangers Emery ustál.
01:59
Girardi přihrál rukou a hra se opět přerušuje. Rangers si zatím nedokázali vytvořit souvislý tlak, nicméně mají ještě 3 minuty přesilové hry.
01:25
McDonagh nedokázal udržet pásmo a Flyers se osvobozují. Chvíli na to zastavil Rangers ofsajd.
01:09
St. Louis míjí střelou z voleje!
01:00
Claude Giroux je vyloučen za vysokou hůl na Moora na 4 minuty.
00:36
Utkání začíná icingem hostů.
00:01
Jak je již u NHL zvykem, utkání začne s drobným zpožděním.

New York Rangers: Lundqvist (Talbot) – McDonagh, Girardi, Staal, J. Moore, Hunwick, Klein – Nash, Brassard, Zuccarello – Miller, Stepan, St. Louis – Hagelin, Hayes, Duclair – Stempniak, D. Moore, Fast

Philadelphia Flyers: Emery (Mason) – Grossmann, Streit, Del Zotto, Schultz, MacDonald, Coburn – Schenn, Giroux, Voráček – Raffl, Laughton, Simmonds – Umberger, Couturier, Read – Rinaldo, Bellemare, Lecavalier

Rozhodčí: Paul Devorski, Mark Lemelin – Michel Cormier, Steve Barton.
Philadelphia Flyers
Ani pozice hostů v tabulce není nikterak dobrá. Po jednadvaceti zápasech je trápí šestadvacáté místo, což jistě není pro psychiku nejlepší. Na druhou stranu se v týmu velmi daří Jakubu Voráčkovi, který je nyní druhý v tabulce kanadského bodování celé NHL, o bod trčí za Crosbym, se kterým se neustále předhánějí. Tabulka je ale velmi vyrovnaná a jedno vítězství znamená i posunutí o několik příček dopředu. Oba týmy tak jistě mají o motivaci postaráno a nás bude čekat jistě pěkný hokej.
New York Rangers
Domácí Jezdci nehrají vůbec zle, jejich postavení v tabulce tomu ale neodpovídá, když jsou až dvacátí. Z posledních tří zápasů vyhráli dva, oba vítězný vyhráli ale s čistým štítem. Rangers se v bráně mohou spolehnout na Henrika Lundqvista, na druhé straně řádí český útočník Jakub Voráček. Čeká nás tak jistě zajímavé utkání.
Zdravím všechny příznivce NHL. Noc ze soboty na neděli nám jako vždy zpříjemní pořádná porce zápasů NHL. Pytel s dnešní porcí načneme již v 19:00, kdy do Madison Square Garden zavítají za domácími New York Rangers hosté z klubu Philadelphia Flyers. Utkáním vás bude provázet Karel Janeba.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.