S přáním krásného a pohodového prožití vánočních svátků se s vámi loučí Michal Belšán, na počtenou!
Andrej Sekera (CAR) 0+1, 5 střel, čas na ledě 24:28
Michal Jordán (CAR) 0+0, 1 střela, čas na ledě 12:14
Marek Židlický (NJD) 0+0, 0 střel, čas na ledě 28:24
Jaromír Jágr (NJD) 0+0, 2 střely, čas na ledě 24:55
Tři hvězdy utkání:
1. Cory Schneider (NJD) 33 zák., 1 gól, 97%
2. Ron Hainsey (CAR) 1+0
3. Stephen Gionta (NJD) 1+0
Carolina si z ledu New Jersey odveze dva body za výhru po samostatných nájezdech. O jediný úspěšný zásah v této části hry se postaral Chris Terry.

Pro Antona Chudobina je to tak první vítězství v ročníku 2014/2015.
Střely: 19:33 (5:6, 3:15, 7:9 – 4:3)
V samostatných nájezdech zvítězil tým Carolina Hurricanes.
Autorem vítězné branky je CHRIS TERRY.
Chris Terry překonal Schneidera a rozhodl tak o vítězi dnešního utkání!
Henrique nedokázal Chudobina prostřelit, ten jeho pokus vyrazil hokejkou.
Nathan Gerbe si na Schneidera forhendovou kličkou nepřišel.
Cammalleri si položil Chudobina, ruský brankář ho přesto vychytal!
Cory Schneider betonem vyrazil pokus Jeffa Skinnera.
Gomezovu bekhendovou kličku dokázal Chudobin vyrazit špičkou betonu.
Samostatné nájezdy začínají.
To znamená jediné – následují samostatné nájezdy. Devils letos ze sedmi pokusů uspěli dvakrát, Hurikáni ze tří pokusů ani jednou.
65:00
Prodloužení skončilo.
64:56
Jágr nahrál do dobré šance na Adama Henriquea, který ale z bezprostřední blízkosti nedokázal Chudobina překonat!
64:41
Henrique nyní hokejkou velmi dobře odstavil Skinnera od puku.
64:00
McClement napálil odražený kotouč mimo tři tyče.
63:46
Konečně uklidnění hry! Střelu Gelinase lapil Chudobin a oba brankáři si tak nyní jistě hlasitě oddechnou.
63:12
Larssonovu nepříliš tvrdou střelu vyrazil Chudobin do rohu.
62:46
Nepřesně mířil z druhé strany i Chris Terry.
62:27
Svou akci zakončil Nathan Gerbe střelou mimo branku.
61:51
Gomez si k narozeninám mohl dát dárek v podobě vítězné branky, své dvě šance ale nevyužil!
61:25
Další nebezpečný pokus Rona Hainseyho skončil s přispěním teče v rohu kluziště!
61:08
A další velký zákrok domácího brankáře, tentokráte ho musel vytáhnout proti pokusu Andreje Sekery!
60:54
Ron Hainsey unikl z trestné lavice a jel úplně sám na Schneidera, který ho ale vychytal!
60:44
60:29
Puk v hledišti, bude se vhazovat v útočném pásmu domácích.
60:21
Sekera se zmocnil puku a svou individuální akci zakončil neúspěšnou střelou v pádu. Tohle byla ale parádní akce slovenského obránce!
60:01
Začalo prodloužení.
V 52. minutě dnešního zápasu dokázal vyrovnat po střele Sekery, kterou tečoval Dwyer, Ron Hainsey. Stav utkání je tedy 1:1 a v Prudential Center tak uvidíme prodloužení.

Devils budou ještě dohrávat 46 sekund z přesilové hry.
60:00
Třetí třetina skončila.
59:59
Mike Cammalleri posílal puk před branku, který se nakonec odrazil od hole Nathana Gerbeho nad bránu!
59:43
A opět slovenský bek zblokoval pokus nejlepšího střelce Devils.
59:35
Cammalleriho pokus zblokoval Sekera.
59:04
Justin Faulk vyhodil přes všechny čáry.
58:49
Dělovku Jona Merrilla pěkně vyrazil Chudobin svou lapačkou!
58:46
Oddechový čas pro domácí.
58:46
Ryder se probíjel k puku a byl při tom faulován. Ron Hainsey (CAR) tak dostane dvě minuty za nedovolené bránění a nabízí New Jersey velkou možnost rozhodnout!
58:19
Pokus Setha Helgesona tečoval Zajac moc vysoko, vhazovat se tak bude mimo útočné pásmo Ďáblů.
57:52
Chudobinovi propadla bekhendová střela Gionty, kteoru ještě tečoval Ruutu, pouze pod betony. Vzrušení tak bylo zbytečné.
57:34
Merrillovu dělovku statečně zblokoval Dwyer, který následně dokázal i vyvézt puk do středního pásma.
57:07
Hra vysokou holí přerušuje hru a zajišťuje vhazování v útočném pásmu Caroliny.
56:34
Anton Chudobin nyní zachránil Hurikány od inkasování branky, když dvakrát dokázal zneškodnit dobré pokusy Adama Henriquea!
Střely: 12:30 (v této třetině 4:9)
56:01
Kotouč mimo kluziště, následuje reklamní blok.
55:33
Pokus Eliase Lindholma na druhé straně kontroloval brankář Devils.
55:00
Ďáblové se snaží své vedení získat zpátky a nyní jsou aktivnějším týmem.
53:47
Bernier před branku nahrál opět na finského útočníka, ten ale nedokázal puk usměrnit za záda ruského gólmana.
53:29
Na druhé straně vytáhl dobrý zákrok Chudobin proti pokusu Ruutua.
53:12
Jeff Skinner krásně obešel Helgesona a vystřelil, Schneider ale kontroloval puk.
52:58
Ryder se v útočném pásmu zmocnil puku, poté o něj ale přišel.
51:59
Carolina právě vstřelila branku!
Hurikánům to konečně vyšlo, máme vyrovnáno! Andrej Sekera vystřelil od levého mantinelu, puk nejprve svou holí tečoval Dwyer, kotouč se ovšem ještě odrazil do nohou RONA HAINSEYHO, od něhož už zapadl do sítě. 1:1. Asistence: Patrick Dwyer, Andrej Sekera.
50:55
Ta nakonec skončila střelou Justina Faulka přímo do lapačky Schneidera.
50:49
Canes rozjíždí další útočnou akci.
Dnešní utkání sleduje 16101 diváků.
Střely: 11:27 (v této třetině 3:6)
50:15
Bekhendový pokus Nashe byl sražen do ochranné sítě nad brankou, následuje komerční přestávka.
49:53
Střelu Victora Raska v pohodě vyrazil Schneider.
49:32
Jeff Skinner mířil z bezprostřední blízkosti bekhendem mimo!
49:12
Jaromír Jágr nyní pěkně obešel Hainseyho a následně i branku, za hostujícího brankáře ale kotouč nezasunul.
49:03
Židlický předvedl parádní kličky a poté, co mu unikl kotouč, se ho zmocnil Gomez. Ten ho následně předložil Ruutuovi, jehož střelu z bezprostřední blízkosti ale lapil Chudobin!
48:27
Sekera poslal puk na branku, kde ho poté chtěl do klece doklepnout McClement, v tom mu ale zamezili obránci.
48:19
Nyní se k odraženému kotouči dostal obránce John-Michael Liles, brankář domácího týmu byl ovšem opět pozorný.
47:56
Riley Nash dostal přihrávku do mezikruží, Schneider jeho pokus ale vyrazil!
Střely: 10:23 (v této třetině 2:2)
47:47
Následuje komerční přestávka, po níž se bude vhazovat v útočném pásmu Hurikánů.
47:16
Ryder nahrál na sjíždějícího Henriquea, který ale v dobré šanci přesouvajícího se Chudobina nepřekonal!
46:46
Dobrá střela Jona Merrilla dostala kotouč před branku, kde se ho ale Zajac naštěstí pro Carolinu nezmocnil.
46:08
Dwyer dobře odstavil Greenea od puku, ten je nyní dlouho přidržován u mantinelu.
45:09
Devils vyrazili do přečíslení 3 na 2, Gionta nahrál na Ruutua, jehož střelu švihem i přes clonu, kterou vytvořil Jordán, chytil Chudobin do své lapačky!
44:30
Obrázek hry je stále stejný – Ďáblové se nemohou dostat k útočné akci, Carolina marně dobývá branku domácích.
43:42
Cammalleri neměl při střele moc lehkou pozici, puk poslal nad branku.
42:55
Patrick Dwyer se nyní zjevil před brankářem Devils, když se pokusil dorazit vlastní střelu, ani jeden pokus mu ale nevyšel!
42:08
Jay McClement nyní mohl vše změnit, když se krásně natlačil před branku. Na Schneidera už ovšem nevyzrál.
42:00
A stále sledujeme řadu nepřesností na obou stranách.
41:16
První formace New Jersey se nedokázala v útočném pásmu prosadit.
40:17
Rask se Sekerou se snažili dopravit odražený puk do branky, ani jednomu z nich se to ale nepodařilo!
40:01
Zapomněli jsme zmínit, že dnes své 35. narozeniny slaví Scott Gomez. Prostřednictvím tohoto příspěvku mu chceme popřát vše nejlepší!
Třetí třetina se nám blíží. Carolina bude chtít pokračovat ve snaze vyrovnat, musí ovšem najít recept k překonání Coryho Schneidera. New Jersey bude muset výrazně zlepšit svůj výkon, přecijen osm střel za 40 minut je opravdu málo. Dočkáme se vůbec ještě branky?
Střely: 8:21 (5:6, 3:15)
Druhá třetina nám nepřinesla žádnou branku. Aktivnější v ní byla Carolina, jenže Cory Schneider zatím odolává pokusům Hurikánů. Zápas nám okořenila šarvátka mezi Tootooem a Gleasonem, kterou vyhrál domácí útočník.
Další třetina začne přibližně ve 2:53.
40:00
39:47
Přihrávka rukou, hra je tedy opět přerušena.
39:32
Skrytý pokus Erica Staala zblokoval Henrique, Schneider tak zasahovat nemusel.
38:59
Henrique se kličkou pokusil zbavit obránce, tento tah mu ovšem nevyšel.
38:26
Carolina pokračuje ve snaze vyrovnat, za brankou nyní operují McClement a Terry.
37:15
Zakázané uvolnění New Jersey. Kouskování hry je přesně to, co vidět nechceme. Kort když toho hráči moc nenabízí.
36:53
Schneider nyní vyrazil do rohu pokus Raska od modré.
36:13
Ve velké šanci se nyní ocitl debutant Brendan Woods! Ten se totiž dostal k puku v mezikruží a ihned ho poslal na branku Coryho Schneidera, který si ho ale vychutnal parádním zákrokem lapačkou!
36:06
Další zákrok musel domácí strážce svatyně vytáhnout proti střele Erica Staala.
35:20
Branka Antona Chudobina vypadla ze svého postavení, hra je opět přerušena.
35:04
Carolinští si nahráli rukou, což je pochopitelně odpískáno.
Střely: 8:19 (v této třetině 3:13)
34:54
Dobrý zákrok lapačkou předvedl proti střele Skinnera Cory Schneider. Následuje komerční přestávka.
34:16
Kdo doufal, že bitka týmy nastartuje, zřejmě doufal marně. Hra je nyní velmi nepohledná.
33:04
Zajacova střela byla sražená mimo kluziště.
32:49
Střelu Andreje Sekery od modré vyrazil Schneider.
32:30
Jágrovi se dnes moc nedaří, dnes poněkolikáté ztratil v útočném pásmu puk.
31:22
Jordin Tootoo (NJD) a Tim Gleason (CAR) jsou pochopitelně vyloučeni na 5 minut za šarvátku.
31:22
Domácí borec tuto bitku vyhrál a zasloužil si tak ovace ďábelských příznivců!
31:22
Jordin Tootoo a Tim Gleason shodili rukavice a pustili se do sebe!
31:10
Giontovo zakončení z otočky bez problémů vyrazil Chudobin.
30:32
Ryder se dobře uvolnil a vystřelil, neměl ale dobře seřízená mířidla.
Střely: 6:17 (v této třetině 1:11)
30:05
Komerční přestávka.
30:00
A další velká šance hostů, Riley Nash už dokázal domácího brankáře překonat, jeho střelu ovšem zastavila tyčka!
29:18
Nathan Gerbe byl zcela nehlídaný v útočném pásmu a když se k němu dostal puk, ihned ho napálil na branku. Cory Schneider ovšem pohotově zareagoval a kotouč vyrazil do tyčky, od níž se odrazil mimo!
28:45
Merrill pouze nahodil puk, aby mohl společně se spoluhráči vystřídat.
28:24
Icing Devils.
28:14
Skinnerovu střelu dokázal Schneider vyrazit, neboť včas sklapl betony k sobě.
27:43
Puk byl nyní vyražen do hlediště, vhazování ve středním pásmu.
27:28
Eric Staal nahodil puk na Schneiderovu branku, ten ho podržel.
Střely: 6:12
27:08
Střelu debutanta Woodse vyrazil Merrill nad branku. Komerční přestávka.
26:42
Po neúspěšném nahození domácích rozehrávají další akci hosté zpoza své branky.
25:50
Sekera poslal puk před branku, kde ho přikryl domácí gólman.
25:42
Schneider dokázal vyrazil střelu Faulka po vhazování.
25:39
Zakázané uvolnění New Jersey vrací hru před Schneidera.
25:31
25:27
Střela Erica Staala byla sražená do ochranné sítě.
24:53
Gerbe poslal puk na branku, odkud ho bezprostředně po zákroku Schneidera odpálil obránce Merrill.
24:16
Lindholm procpal kotouč před branku, za Coryho Schneidera ovšem ne.
23:57
Peter Harrold dopravil puk za Chudobinovu branku.
23:52
Nyní se Hurikáni dopustili ofsajdu.
23:40
Gelinas vyhazuje přes všechny čáry.
23:36
Schneider lapil střelu Andreje Sekery po vhazování.
23:31
Marek Židlický (NJD) – dvě minuty za podražení.
23:31
Liles se Skinnerem teď nadělali obraně domácího celku značné problémy, Schneider puk ale chytil. Na domácí straně dojde ovšem k vyloučení.
23:00
Na druhé straně musel stejnou částí výstroje zasahovat Cory Schneider, a to rovnou dvakrát.
22:46
Jágrova střela vyprášila betony Chudobina.
22:39
22:27
McClement vyhazuje až za branku Schneidera, tato přesilovka se Devils nepovedla.
22:11
Merrill nezpracoval přihrávku a puk je znovu ve středním pásmu.
21:38
O další výhoz se postaral Riley Nash, domácím se vůbec nedaří.
21:13
Jay McClement dostal puk do středního pásma a následně ho před vystřídáním nahodil za Schneiderovu branku.
20:49
Greeneova střela šla mimo branku, Carolina posléze vyhazuje.
20:39
Justin Faulk (CAR) podrazil Židlického a je vyloučen na dvě minuty.
20:22
Gomez z rohu v útočném pásmu chtěl nahrát spoluhráčům před branku, jenže ti tam nebyli.
20:01
Hráči se pomalu trousí ze šaten a chystají se na zahájení druhé třetiny. Doufejme, že nám nabídne pohlednější hokej a hlavně více branek.
Střely: 5:6
Za námi je první dvacetiminutovka, kterou vyhráli domácí Ďáblové 1:0. Jedinou branku zaznamenal ve 14. minutě Stephen Gionta, pro něhož to byl třetí gól v sezoně.
Další třetina začne přibližně v 1:58.
20:00
19:50
Hurikáni chtějí udržet puk v útočném pásmu, což se jim zatím daří.
19:11
18:20
Merrill nejprve naznačil střelu, poté nahrál Ryderovi, jehož dělovku z první zblokovali obránci.
17:21
Ryder se snažil zmocnit volného puku před Chudobinem, McClement to ovšem dokázal jako první a následně i vyhodil.
17:11
První přesilovka pro domácí, za sekání je vyloučen Eric Staal (CAR).
16:53
Gerbe pálil z první od mantinelu, Schneider ale vyrazil puk.
16:40
Riley Nash čekal před brankou na přihrávku, tu ovšem nedostal.
16:18
Harrold hledal před brankou Jágra, přihrávce ovšem bylo zamezeno.
Střely: 5:5
16:02
Ruský brankář nyní podržel puk a následuje další přestávka sloužící jako komerční.
15:45
Založil tak útočnou akci, která skončila střelou Helgesona do betonů Chudobina.
15:27
Larsson obral McClementa za brankou o puk.
14:25
Schneider trochu zaváhal při rozehrávce za brankou, hosté tuto situaci ovšem potrestat nedokázali.
13:53
Po následném přerušení následuje komerční přestávka.
13:32
Devils právě vstřelili branku!
Tato šance už ale branku přinesla, je to 1:0! Steve Bernier po pravé straně zavezl puk do útočného pásma a předal ho STEPHENU GIONTOVI, jehož střelu ještě smolně ztečoval Michal Jordán. Puk tak zapadl za záda Antona Chudobina. Asistence: Steve Bernier, Tuomo Ruutu.
13:00
Henrique se uvolnil ke střele z mezikruží, Chudobin vytáhl velmi dobrý zákrok a puk vyrazil!
12:43
Ďáblové vyrazili do protiútoku, přihrávku Zajaca na Rydera ale velmi dobře zblokoval Sekera!
12:31
Faulk od mantinelu poslal puk na branku, Schneider ale vyrazil puk.
11:33
Sestito zpoza branky poslal puk přímo do místa, kam si najel Jaromír Jágr, jehož střelu z první ovšem Chudobin vyrazil!
10:49
Ruutu se nedostal přes modrou čáru, u kotouče jsou tak hosté.
09:56
Puk skončil na střídačce Caroliny, hra je tak přerušena.
09:35
První lajna Devils ale vyvinula menší tlak, Chudobin tak raději podržel kotouč.
09:30
Gomezova střílená přihrávka na Jágra úspěch neslavila.
08:34
Devils se tak přesunuli do útoku. Bernier nahrával před branku, kde se ovšem nikdo z jeho spoluhráčů neprosadil.
08:17
Dwyer na levé straně v útočném pásmu přišel o puk.
Střely: 1:4
08:04
Raskovo nahození podržel Cory Schneider, následuje komerční přestávka.
07:52
McClement se snažil najít spoluhráče před brankou, puk ale pouze proletěl útočným pásmem.
07:10
Schneider při střele Hainseyho nic neviděl. Jistě si tak oddechl, když puk zamířil mimo.
06:52
06:21
Cammalleri dostal puk až do rohu útočného pásma Devils.
06:00
A New Jersey se osvobozuje dalším výhozem.
05:46
Justin Faulk mířil od modré mimo branku.
05:27
Domácí vyhazují.
05:14
Elias Lindholm se dostal k zakončení před brankou, Schneider ovšem dokázal puk vyrazit!
04:52
Faulu se ovšem dopustil Eric Gelinas (NJD), který je tak vyloučen na dvě minuty za hákování.
04:47
Brad Malone se pokusil potrestat chybu obrany Devils, bránu ovšem trefit nedokázal!
04:01
Zajac hledal před brankou Rydera, ten byl ale tísněný a tak nedokázal zakončit.
03:41
Hurikáni se pokusili založit útočnou akci, nakonec ovšem vybojovali pouze vhazování, neboť Schneider přikryl kotouč.
03:15
Jágrova přihrávka v útočném pásmu na Cammalleriho nebyla úspěšná.
02:45
Henrique se v útočném pásmu dostal ke střele, která byla ovšem sražená a nakonec zapadla přímo do lapačky hostujícího brankáře.
02:27
Anton Chudobin přerušil hru lapením pokusu Adama Larssona od modré čáry.
01:58
Nynější pokus obránce Devils z blízkosti dokázal Chudobin bez problémů vyrazit.
01:41
Nepřesně nyní mířil od modré čáry i Peter Harrold.
01:30
Henrique do dobré pozice nabil Ryderovi, ten ale branku minul!
01:12
Střelu Chrise Terryho od pravého mantinelu vyrazil brankář Cory Schneider.
00:40
Sekera dostal puk před branku, ale následná střela šla mimo.
00:17
Jágr posílal kotouč před branku, kde se odrazil od bruslích Cammalleriho mimo.
00:01
Úvodní buly vyhrál domácí tým.
00:01
Hráči jsou již na ledě a brzy nám utkání začne!
New Jersey laboruje s velkým počtem zraněných hráčů. V důsledku toho do dnešního zápasu nasadí sedm obránců, z čehož tedy vyplývá, že útočníků bude pouze jedenáct.
Anton Chudobin letos odchytal již deset zápasů, přesto ani jednou nedokázal svůj tým dovést k výhře. Dokáže to dnes na ledě Ďáblů?

New Jersey Devils: Schneider (Kinkaid) – Greene, Harrold, Merrill, Židlický, Gelinas, Larsson, Helgeson – Cammalleri, Gomez, Jágr – Henrique, Zajac, Ryder – Ruutu, Gionta, Bernier – Tootoo, Sestito

Carolina Hurricanes: Chudobin (Ward) – Sekera, Faulk, Hainsey, Liles, Gleason, Jordán – Gerbe, E. Staal, Terry – Skinner, Rask, Lindholm – Malone, Nash, Dwyer – Woods, McClement, Boychuk

Rozhodčí: Sutherland, Devorski – Cormier, Kovachik.
Martin Havlát (NJD) – 22 zápasů, 3+5

Na listině zraněných je Andrej Nestrašil, nejistý je také start Havláta, Eliáše a Tlustého.
Vzájemné utkání
Devils s Hurricanes se letos střetnou celkem čtyřikrát, jeden zápas již mají za sebou.

New Jersey v něm dokázalo vyhrát, góly padaly pouze ve druhé třetině. O zásahy Ďáblů se postarali Jágr a Henrique, za domácí skóroval pouze Faulk.

Hurikáni v tomto utkání měli drtivou střeleckou převahu – 40:16, recept na překonání Coryho Schneidera přesto našli pouze jednou.
Carolina Hurricanes
To Hurikáni jsou na tom ještě hůře. Mají pouhých 22 bodů a jsou ve Východní konferenci poslední, v celé lize dokonce předposlední. Skóre 68:92.

Celkem během prosince odehrála Carolina již deset zápasů, cestu k vítězství ovšem nalezla pouze ve dvou případech. Bylo to 2. 12. proti Nashvillu a 18. 12. proti Torontu.

V posledním utkání se hokejisté Hurricanes střetli s New York Rangers. Toto utkání se nakonec stalo velkým soubojem brankářů. Úspěšnější byl strážce svatyně Jezdců, tedy Cam Talbot. Ten z 18 střeleckých pokusů ani jednou neinkasoval, zatímco jeho protějšek Anton Chudobin z 31 střel za svá záda jednu propustil. Vítěznou branku zaznamenal již v čase 4:10 Ryan McDonagh.

V čele klubové produktivity je Justin Faulk, obránce. Celkem má na svém kontě 20 bodů (6+14). Nejlepším střelcem týmu je Jiří Tlustý (10 gólů) a nejproduktivnějším forvardem Eric Staal (18 bodů).

Brankářskou jedničkou týmu je Cameron Ward. Ten letos odchytal celkem 23 zápasů a úspěšnost zákroků má 91,1%. Průměr inkasovaných branek 2,44 vypovídá spíše o nepříliš velké úspěšnosti celého týmu. Jeho náhradník Anton Chudobin ho nahradil v 10 utkáních a úspěšnost zákroků má 90%, průměr inkasovaných branek 2,91. Zajímavostí je, že zatím oba brankáři odchytali celá utkání, do nichž zasáhli. Ani jednou se v průběhu zápasu nestřídali.
New Jersey Devils
Ďáblové jsou momentálně se ziskem 30 bodů na 14. místě Východní konference. Skóre mají 77:102 a zatím se svými výkony spokojeni být nemohou.

Dnešní utkání je pro New Jersey posledním ze čtyřzápasové domácí série. Dvakrát své fanoušky nepotěšili ani brankou – prohry 0:2 se Senators a 0:4 s Capitals, v dalším utkání ale dokázali málo vídanou věc – vyhrát na nájezdy (proti Tampě Bay).

V posledním utkání se Devils utkali s Washingtonem a byla z toho zmíněná prohra 0:4. Ani jedna z 21 střel na branku Bradena Holtbyho se neujala.

Nejproduktivnějším hráčem týmu je český útočník Jaromír Jágr, který ve 34 odehraných zápasech posbíral 20 bodů (5+15). Nejproduktivnějším obráncem je Marek Židlický (17 bodů), nejlepším střelcem Mike Cammalleri (11 gólů).

Brankářskou jedničkou týmu je Cory Schneider (31 zápasů – 91,5%), v poslední době se ale ve velmi dobrém světle ukázal jeho náhradník Keith Kinkaid.
U sledování zápasu mezi New Jersey Devils a Carolina Hurricanes vás vítá Michal Belšán. Přeji příjemné počtení!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.