Richard Pánik (TOR) 0+0, 0 střel, čas na ledě 6:29.
2. Jonathan Bernier (NJD) 22 zák., 1 gól, 95,7%
3. Cory Schneider (NJD) 29 zák., 1 gól, 96,7%

Trestné minuty: 12 – 8
Využité přesilové hry: 0/3 – 0/5
Bodyčky: 14 – 21
Vyhrané vhazování: 36 – 31.
Utkání mezi Devils a Maple Leafs asi nebylo tím nejpohlednějším, ale díky dramatickému závěru nakonec stálo za to. New Jersey se dlouho trápilo v koncovce a po gólu van Riemsdyka muselo dotahovat, Necelé tři minuty před koncem třetí části srovnal výborně hrající Adam Larsson a utkání došlo až do samostatných nájezdů, ve kterých se Devils dlouhodobě nedaří. To dnes ovšem neplatilo a díky trefám Josefsona a Eláše bere domácí tým dva body za výhru 2:1.
V samostatných nájezdech zvítězil tým New Jersey Devils.
Autorem vítězné branky je JACOB JOSEFSON
New Jersey bere dva body! Patrik Eliáš přechytračil gólmana, který si vyjel z branky, čehož český útočník využil a bekhendem poslal puk do prázdné klece.
Tyler Bozak se rozjel hodně ze široka, ale švihem na Schneidera nevyzrál.
Prvním úspěšným nájezdníkem se stal Jacob Josefson, který procedil kotouč pod nohou Berniera.
Mike Santorelli branku vůbec netrefil.
Jako první se na branku soupeře rozjel Scott Gomez, jehož bekhendový blafák Bernier levým betonem zastavil.
Samostatné nájezdy začínají.
65:00
Prodloužení skončilo.
64:56
Čtyři vteřiny před koncem se bude ještě jednou vhazovat po zakázaném uvolnění Maple Leafs.
64:39
Eliáš vyhrál buly, Havlát přenechal kotouč Gelinasovi, jehož blesková střela Berniera nepřekonala.
64:34
Havlát se snažil přihrát na Eliáše, ovšem výbornou práci odvedl Bernier, který puk zachytil.
64:12
Nazem Kadri si věřil na střelu, která ale letěla hodně mimo.
63:41
Devils drží puk v blízkosti Berniera, který díky dobré práci obránců zasahovat nemusí.
63:14
Přechod do útočného pásma Toronta zastavil odpískaný ofsajd.
63:02
Larsson nepřihrál přesně na Jágra, který se svými kolegy vyrazil na střídačku.
62:43
Nahození Hollanda zastavil Schneider a Devils můžou uklidnit hru.
62:16
A znovu obránce Rielly. Ten se opět zjevil u brankoviště, ale Schneider si i v leže poradil.
61:58
Rielly velice snadno přejel celé pásmo a vypálil z pravého kruhu.
61:44
Van Riemsdyk pálil z otočně hodně nepřesně, kotouč zřejmě zasáhl jeden z obránců.
61:34
Polák měl menší problémy kvůli napadání Cammalleriho, celou situaci nakonec zvládl.
61:08
To samé se dá říci o ráně Kessela, který otestoval pevnost hrazení.
60:52
Havlát sebral kotouč Kesselovi a sám se řítil na Berniera, jehož klec netrefil.
60:30
Bernier zastavil puk za bránou, ale vzápětí jej vrátil domácím hráčům.
60:16
Schneiderovi vypadl puk po střele Kessela, ale sudí rychle zapískal a pomohl brankáři Devils.
60:01
60:00
59:55
Gardiner ještě stihl vypálit od modré, jenže puk skončil na mantinelu za Schneiderem.
59:33
Havlát nechal puk Zajacovi, který si sjel do pravého kruhu, ale minul.
59:00
Poslední minuta třetí třetiny.
58:31
Toronto je evidentně zaskočené, iniciativu převzalo mužstvo New Jersey.
58:15
Snad poprvé v zápase o sobě dávají vědět také fanoušci, kteří ženou domácí tým dopředu.
57:52
Henrique se ocitl za brankou, odkud chtěl poslat puk do branky, ale Bernier mu gólovou radost nepovolil.
57:47
Bernier měl dost času k rozehrávce, místo toho ale ukryl puk v rukavici a donutil sudího zapískat.
57:34
Hra je přerušena, vhazovat se bude ve středovém kruhu.
57:10
Devils právě vstřelili branku!
Ďáblové se konečně dočkali a vyrovnávají na 1-1! Polák neobral o puk Zajace, Eliášovu přihrávku vzápětí Havlát prodloužil na ADAMA LARSSONA, který vystřelil přesně k levé tyči, kde byla lapačka Berniera pozdě. Asistence: Martin Havlát, Patrik Eliáš.
56:38
Larsson měl dost času ke střele, která byla tečovaná, ovšem Bernier ji zdárně vykopl.
56:30
Dobré střídání druhého útoku Devils, který uzamkl soupeře u branky Berniera.
56:17
Havlátovo nahození Bernier vyrazil na Eliáše, který z úhlu Berniera nepřekonal.
56:03
Zakázané uvolnění Maple Leafs přesune hru do útočného pásma Devils.
55:44
Gomez poslal puk na Jágra, který v osobním souboji ztratil stabilitu a přenechal kotouč Torontu.
55:23
Na druhé straně svou lapačkou zasahoval Schneider po střele Santorelliho.
55:10
Velká příležitost na srovnání zůstala nevyužita! Zubrus vyslal do brejku Cammalleriho, který v tváří tvář Bernierovi neuspěl.
54:59
54:42
Rielly si najel na přihrávku z pravé strany, ovšem při snaze vystřelit promáchl.
54:19
Merrill odstavil od puku Clarksona, ale kotouč pro New Jersey nevybojoval.
53:59
Bernier v přesilové hře Maple Leafs musel zasahovat také po střele Patrika Eliáše.
53:54
Josefson se v oslabení vydal na útočnou zteč, z pravé strany však vypálil jen do loga Toronta na dresu Berniera.
53:35
Kesselova střela byla obráncem sražena do rohu kluziště.
53:12
Andy Greene se nerozpakoval a odpálil kotouč přes celé hřiště.
52:59
Další zaváhání domácí obrany! Ta nechala projít Winnika, který byl faulovaný Adamem Larssonem.
52:40
Holzer u mantinelu čistě zastavil Berniera, který tak svého jmenovce v brance Toronta neohrozil.
52:16
Devils se najednou ocitli v nepříjemné situaci, na vstřelení vyrovnávající branky mají už jen osm minut.
51:49
Toronto právě vstřelilo branku!
Na první branku jsme čekali až do dvaapadesáté minuty! Bozak výbornou přihrávkou vyslal do úniku JAMESE VAN RIEMSDYKA, který se prosadil perfektně provedeným bekhendovým blafákem. Asistence: Tyler Bozak, David Clarkson.
51:20
Čárový rozhodčí odpískal ofsajd New Jersey a následuje komerční přestávka.
51:05
Jágr nedosáhl na kotouč a Devils byli vytlačeni do střední třetiny.
49:03
Gomez s Jágrem a Henriquem měli k dispozici nadějné přečíslení, Gomez ještě posunul do druhé vlny na Židlického, jehož dělovku Bernier chytil.
48:48
Fraser si vyšlápl na Davida Clarksona, který se téměř ocitl na jedné ze střídaček.
48:28
Akce druhé domácí formace byla završena Eliášovou přihrávkou na Greena, který mířil přesně do míst, kde byla hruď Berniera.
48:06
Larsson vypálil od modré, ale Bernier byl i přes mírnou teč pozorný.
47:56
Zajímavý moment, Tootoo se zbavil rukavic a byl připravený na pěstní souboj, jeho protivník Winnik pro to ale neměl pochopení a útočník Devils se musel rychle zapojit do hry.
47:49
Zajac byl po přihrávce na Eliáše podražený, počet hráčů na ledě se ani v tomto případě měnit nebude.
47:37
Židlický skončil na ledě, k nelibosti diváků se však faul nepíská.
47:07
Mohutný Zubrus proti hráčské přesile neměl šanci kotouč udržet.
46:39
Booth nahodil kotouč jen na hůl Gelinase, po jehož přihrávce Devils kotouč neudrželi.
46:23
Ruutu by skrytou střelou švihem branku asi přestřelil, ale Bernier přesto pro jistotu zasáhl.
45:55
Pokus Hollanda byl sražen mimo Schneiderovo brankoviště, dopředu se vydávají Devils.
45:42
45:34
Za toto oslabení si New Jersey zaslouží pochvalu, hosté Schneidera vůbec neohrozili.
45:23
Fraser ve velké rychlosti narazil do brankové konstrukce a skončil na ledě.
45:12
Tři čtvrtiny početní výhody jsou pryč a Maple Leafs se prakticky nedostali do útočného pásma.
44:52
A další vyhození domácích hráčů, postaral se o něj Fraser.
44:29
Přesilová hra Toronta nebezpečná zatím není, Devils se v pohodě brání.
43:42
Jágr v útočné třetině fauloval Nazema Kadriho, což oči rozhodčích viděly moc dobře.
43:41
Aktivní van Riemsdyk ani nyní nenašel recept na Coryho Schneidera, který bude muset být ve střehu i v dalších minutách.
43:24
Jágr zachytil přihrávku van Riemsdyka a vyslal do útočného pásma Henriquea.
43:02
Zajac bekhendem vyhodil puk ze třetiny a odjel střídat.
42:46
Kessel zpoza branky přihrál na Gardinera, který zblízka nepřestřelil Schneidera.
42:31
Gardiner nacpal své tělo před Gomeze, který mu přesto hokejkou puk vypíchl.
42:17
Oba celky hrají ve čtyřech, uvidíme, komu bude tato situace vyhovovat více.
41:53
Fraser si po odpískání vyměnil pár krosčeků s Hollandem a oba hráči si odpočinou dvě minuty na trestné lavici.
41:53
Fraser svou střelou trefil jen záda Henriquea a Toronto rychle obrátilo hru, když zakončoval Santorelli.
41:37
Jonathan Bernier lapil kotouč ze vzduchu a raději přerušil hru.
41:22
Eliášovo nahození si dojel Rielly, který bojuje o puk u zadního mantinelu.
40:52
40:48
Van Riemsdyk opět stál u brankoviště, Schneoder ovšem neztratil puk z dohledu a vypíchl jej do bezpečí.
40:35
Cody Franson vypálil zápěstím, gólové parametry jeho pokus ale neměl.
40:29
Franson křižným pasem našel Kessela, který nezpracoval skákavý puk a celá akce byla zbržděna.
40:05
Bozak vyhrál buly nad Josefsonem a třetí třetina už je v plném proudu.

Vyhrané vhazování: 18 – 19.
Ani čtyřicet minut týmům ke vstřelení první branky nepřineslo, více gólových šancí mělo určitě Toronto, které ale ve všech případech narazilo na jistého Coryho Schneidera. Ten drží akcie New Jersey nad vodou, a tak se ve třetí části máme jistě na co těšit.
40:00
39:58
Závěrečnou střelu vyslal Gardiner, dorážka Fransona už přišla po konci druhé třetiny.
39:49
Schneider vyrazil další Kesselův pokus před sebe, dorážející Bozak ale neuspěl.
39:31
Kessel nevystřelil vůbec přesně, puk se ale odrazil od zadního mantinelu k Bozakovi. Ten ještě přihrál van Riemsdykovi, kterému zakončení vůbec nesedlo a puk se sotva došoural do lapačky Schneidera.
39:10
Toronto se po prohraném buly vrátilo k vlastní brance, což se fanouškům Devils pochopitelně zamlouvá.
39:00
Poslední minuta druhé třetiny.
38:52
Toronto si v závěru periody zahraje přesilovou hru, za katr byl přísně poslán Travis Zajac, který podrazil Kadriho.
38:35
Pas Riellyho narazil na jednu z hokejek, od které puk putoval mimo ledovou plochu.
38:09
Santorelli se natlačil do brankoviště, kde ale zaúřadoval výborně chytající Schneider.
37:59
Kvůli nepřesnostem na obou stranách puk často mění majitele ve středním pásmu.
37:28
O chvíli později už ano, kvůli nepřesné přihrávce byl navíc odpískán icing Devils.
37:03
Adam Larsson nezamířil přesně, New Jersey o útočné pásmo však nepřišlo.
36:38
Jágr dal na modrou Gomezovi, ten si sjel až do rohu, odkud Berniera nepřekvapil.
36:38
Henrique se úspěšně natáhl pro puk, k zakončení však nedošlo.
36:12
Kotouč vylétl ven ze hřiště, vhazovat se bude po Schneiderově levici.
36:04
Van Riemsdyk se u brankoviště dostal ke dvěma dorážkám, ani jedna z nich se však za Schneidera nedostala.
35:42
Komarov dlouhým pasem vyzval ke střele obránce Riellyho, jenž z levé strany trefil pouze Schneidera.
35:19
Kessel řádně protáhl Kadriho, který v útočné třetině přišel o kotouč.
34:41
Devils jsou v útočné fázi poměrně bezzubí, hra se přelévá ze strany na stranu, ale gólmani moc práce nemají.
34:17
Hned tři hráči Toronta měli u vlastní branky velké problémy s neúnavně bojujícími soupeři, kteří se až ke střele nedostali.
33:34
Z boje v rohu hřiště vzešlo vítězně New Jersey, které se u Berniera moc neohřálo.
33:07
Henrique posunul touš doprava, odkud nepříliš razantně pálil Jordin Tootoo.
32:31
Rielly u modré nezkrotil kotouč a Toronto jeho vinou přišlo o útočnou třetinu.
32:06
Clarkson obral o puk Eliáše, naštěstí pro Devils se ale hosté ocitli v ofsajdu.
31:39
Po komerční přestávce se vhazovalo v útočném pásmu Toronta, které je v posledních vteřinách lepším celkem.
31:29
Další šance pro Toronto! Kessel přihrál do pravého kruhu na Komarova, jehož střelu zastavila až branková konstrukce!
31:18
Další zablokovaná střela, svému brankáři tentokrát pomohl Travis Zajac.
30:48
Kessel se ke střele nedostal, puk doklouzal k Polákovi, který trefil předním stojícího hráče.
30:21
Santorelli si počkal na dlouhou přihrávku a zjevil se sám před Schneiderem. který se blýskl parádním zákrokem levým betonem!
29:57
29:48
Gelias roztáhl hru na Cammalleriho, ovšem Bernier o své čisté konto nepřišel.
29:31
Další poklidné vyhození Toronta ukrojilo další vteřiny z oslabení Maple Leafs.
29:20
Devils se v pokračující přesilové hře provinili postavením mimo hru.
29:11
Granberg nic nevymýšlel a odpravil kotouč k brance Schneidera.
28:47
Tootoo dostal puk na Havláta, který v dobré pozici provětral Bernierův pravý beton!
28:30
Legenda Devils se ovšem dostala k ještě jedné střele, která mířila na Bernierův hrudník.
28:24
Židlický měl dost času k přihrávce na Eliáše, který z pravé strany minul branku.
28:04
Leafs vyhráli vhazování a rychle vyklidili své obranné pásmo.
27:57
Jake Gardiner zahákoval Tuoma Ruuta a je dalším potrestaným hráčem.
27:40
Čtvrtý útok Toronta se musel rychle vracet, náznak přečíslení v podání Devils ale skončil ještě ve středním pásmu.
27:13
Nyní ale Gomez nezpracoval přihrávku a ke kotouči se lehce dostal Roman Polák.
26:46
Gomez rychle vyvezl puk dopředu a přihrál doprava Zubrusovi, jenže ani on skóre neotevřel.
26:38
Clarkson při zakončení ztratil stabilitu a kotouč mu zpod hokejky sebral Gomez.
26:20
26:15
Eliáš získal puk, podržel jej v pravém kruhu a poté i nepřesně zakončil.
25:49
New Jersey dvakrát za sebou vyhodilo a přesilovka Toronta se chýlí ke konci.
25:21
Po střele van Riemsdyka ještě dorážel Bozak, jenž mířil mezi betony, kterými Schneider puk zastavil.
25:02
Kesselova prudká střela švihem gólem neskončila, Schneider proti ní vytasil svůj beton.
24:44
Larsson vyhodil podél mantinelu a Devils bleskurychle dávají do hry čerstvé síly.
24:20
Za vysokou hůl dostává menší trest také domácí mužstvu, konkrétně Dainius Zubrus.
24:13
Riellyho přízemní pokus byl tečovaný, Schneidera to ovšem nezaskočilo.
24:04
Kadriho střela zápěstím nenašla prostor mezi třemi tyčemi.
23:50
23:19
Zajac převzal přihrávku z pravé strany, tečovaná střela ale za zády Berniera neskončila.
23:09
Eliáš nabil Židlickému, ten si ale na střelu netroufl a pouze vrátil kotouč Eliášovi.
22:37
Ta však dlouhého trvání neměla, z pohledu Toronta výborně zapracoval David Booth.
22:16
Cory Schneider operuje s pukem za brankou, Devils rozjíždí novou akci.
21:54
Krátce po Gomezově vyhraném buly pálil Cammalleri, ovšem Bernier snadno zakročil.
21:50
David Clarkson, Bývalý hráč New Jersey, je vyloučen za vysokou hůl.
21:42
Branka Devils je prázdná, domácí si po přerušení zahrají přesilovou hru.
21:09
Granberg ještě udržel puk v útočném pásmu, ale následné nahození se odrazilo do neutrální třetiny.
20:49
Kadri prudkým pasem hledal Kessela, který to měl ke kotouči daleko.
20:31
Zajac dostal přihrávku od Havláta, Bernier si ale povyjel a levou rukou střelu chytil.
20:22
Jonathan Bernier se nenechal překvapit střelou z červené čáry a schoval puk pod lapačkou.
20:05
Na úvod druhé části se dopředu tlačil Jágr, jenže proti dvěma sokům to měl hodně složité.

Vyhrané vhazování: 9 – 8.
Úvodní dvacetiminutovka nabídla průměrnou podívanou, není se tak co divit, že na kostce nad ledem stále svítí bezbrankový stav. První minuty patřily Devils, kteří se následně museli zaměřit spíše na bránění, což platilo až do závěru periody, kdy se nechal vyloučit hostující Santorelli.
20:00
19:57
V samotném závěru první části se dopředu ještě vydal Booth, který stihl vystřelit z blízkosti levého mantinelu.
19:48
Ten nakonec zakončil Gelinas, jehož dělovka Bernierovi vrásky na čele nepřidělala.
19:37
A znovu stejná situace, Jágrova formace má před sebou ještě jeden útok.
19:15
Maple Leafs dobrou půlminutu svému soupeři nic nepovolují a drží jej v klidné části hřiště.
19:00
Poslední minuta první třetiny.
18:49
Židlický musí po vyhození Toronta dojet puk v obranném pásmu.
18:33
Travis Zajac vystřelil na Berniera, který byl rychle na ledě a kotouč pokryl.
18:11
Dvouminutový trest za zdržování hry inkasuje Mike Santorelli (TOR).
18:07
Jágr přihrál Gelinasovi, který napřáhl k tvrdé střele a pravděpodobně trefil vlastního kolegu Henriquea.
17:53
Winnik nahodil puk, jenž po několika soubojích pro sebe ukořistili Devils.
17:26
Kadri zavezl puk po pravém křídle do útočné třetiny Toronta, celou akci však zhatila jeho nepřesná přihrávka, kterou zastavil Gomez.
17:00
Zakázané uvolnění Toronta vrátí hru před Jonathana Berniera.
16:42
Devils s dalším útokem nikam nepospíchají a volí postupnou rozehrávku.
16:23
Jaromír Jágr si z rohu hřiště nabruslil do svého oblíbeného prostoru v pravém kruhu, tečovaná střela zápěstím ovšem letěla do ochranné sítě za brankou.
16:04
Po odpískání ofsajdu si Židlický vyměnil pár slov s Hollandem, vylučovat se ale nebude.
15:29
Maple Leafs jako by si potřebovali odpočinout a drží kotouč v bezpečné vzdálenosti od Schneidera.
15:09
Domácí si vysloužili potlesk spoře zaplněných tribun, přesilová hra Toronta zůstala nevyužita.
15:00
14:40
Schneider nevěděl po střele Kadriho, kde má kotouč, dorážející van Riemsdykale puk do sítě neprocpal.
14:28
Kessel z levého kruhu dával puk na teč van Riemsdykovi, úspěch v podobě branky to ale nepřineslo.
14:09
Van Riemsdyk přihrával zpoza branky, ovšem přihrávku výborně přečetl Larsson.
13:43
Toronto s problémy kombinuje v útočném pásmu a snaží se překonat zatažené Ďábly.
13:25
Kessel se dostal před obránce Devils, ale Schneider jeho střelu z úhlu zlikvidoval.
13:15
Devils na úvod oslabení vyhodili puk přes všechny čáry.
13:00
Jordin Tootoo evidentně podrazil Holzera a jako první hráč dostává menší trest.
12:56
Hosté to ještě zkouší v šesti, s pukem jsou ale na obranné polovině.
12:37
Holzer skončil za brankou Berniera na ledě, sudí signalizuje vyloučení.
12:13
Toronto honí kotouč po mantinelech, brankář Cory Schneider může být v relativním klidu.
11:31
Larsson dlouhým pasem vyslal Devils kupředu, třetí útok domácích ale nic nevymyslel.
10:55
Kessel v rychlé akci přenechal puk spoluhráči, jenže ten byl o něj ještě před střelou obrán.
10:30
Kotouč se dotkl někoho na střídačce, hra je přerušena.
09:51
Jágr neměl potřebnou rychlost a nestihl rychle letící kotouč, a tak pouze sleduje rozehrávku Toronta.
09:25
Smith se protlačil až před Schneiderovu svatyni a dokonce i zakončil, stav však zůstává nezměněn.
08:56
Krkolomný přechod do útoku skončil ofsajdem New Jersey.
08:49
Žádná oslnivá podívaná to zatím není, hodně se hraje ve středním pásmu.
08:22
Zajac si nahodil puk k zadnímu mantinelu, ovšem poté si už ho nestihl dojet.
07:57
Posledních pět minut jasně patří hráčům Maple Leafs, kteří neúnavně buší do obrany New Jersey.
07:38
Bozak naservíroval puk najetému Polákovi, ten se netradičně objevil mezi kruhy, ale puk na Schneidera nesměřoval.
07:23
Polák ztratil kotouč na modré čáře a Toronto tak muselo vyklidit útočnou třetinu.
06:59
Gomezova formace sice kotouč držela, ale k žádné střele to nevedlo.
06:36
Pánikova střela byla sražená do ochranné sítě, následuje komerční pauza.
06:24
Dvě střely v podání Toronta byla obranou Devils zablokovány.
06:18
Maple Leafs se dostali do hry a donutili Ďábly vyhodit na zakázané uvolnění.
05:51
Rielly to zkoušek zápěstím, jenže kotouč zastavil až mantinel za brankou Devils.
05:25
Toronto se poprvé dostalo na delší dobu do třetiny soupeře, žádné větší nebezpečí z toho ale nevyplynulo.
05:03
Roman Polák dostal kotouč a z první prověřil Coreyho Schneidera.
04:47
Eliáš bojoval u modré čáry s Bozakem a Zajac se mezitím dostal do útočného pásma – ofsajd.
04:23
Devils se přesto dostali před Berniera, který však proti zablokované střele Eliáše zasahovat nemusel.
04:06
Držel ho asi čtvrt minuty, ale následnou rozehrávku ukořistili soupeři.
03:51
Oba týmy střídají, Larsson drží kotouč za vlastní brankou.
03:31
Gomez mezi kruhy hledal kotouč, ale u něho byli jako první zadáci Maple Leafs.
03:17
Toronto je v útočné fázi zatím bezzubé, dopředu už opět míří první útok New Jersey.
02:59
Z levého konce modré čáry pálil Greene, ovšem aktivní Devils se úvodní branky ještě nedočkali.
02:47
Ruutu si najel až před Berniera, na kterého si z bezprostřední blízkosti nepřišel.
02:24
Tootoo se dostal k volnému kotouči, jenže z pravého kruhu gólmana Toronta nepřekonal.
02:06
Střela od modré čáry v podání Gelinase skončila ve výstroji pozorného Berniera.
01:29
Rozjetému Havlátovi se nepovedlo zpracovat kotouč a Devils se vrací do obranné třetiny.
00:57
Devils vystřídali a dvěma nebezpečnými pokusy se uvedl Eliáš, avšak Bernier si v obou případech poradil.
00:23
Jágr na levé straně dostal puk za útočnou modrou, metr za ní o kus gumy ale přišel.
00:05
Na úvodním buly byl úspěšnější Scott Gomez, který před skromně zaplněnými tribunami překonal Tylera Bozaka.
00:01
Vybraní hráči již stepují na modrých čarách, kde si tradičně vyslechnou hymny obou zúčastněných zemí.

New Jersey Devils: Schneider (Kinkaid) – Larsson, Greene, Židlický, Fraser, Gelinas, Merrill – Jágr, Gomez, Henrique – Havlát, Zajac, Eliáš – S. Bernier, Cammalleri, Zubrus – Ruutu, Josefson, Totoo.

Toronto Maple Leafs: J. Bernier (Reimer) – Franson, Holzer, Polák, Rielly, Granberg, Gardiner – Kessel, Kadri, Komarov – Clarkson, Bozak, van Riemsdyk – Santorelli, Holland, Winnik – Pánik, Smith, Booth.

Rozhodčí: Charron, Walsh – Mach, Sericolo.

Toronto Maple Leafs

Javorovým listům několikadenní přestávka mohla jenom pomoct, Toronto se propadlo tabulkou a před dnešním zápasem je až na jedenácté pozici, přičemž ztráta na playoff narostla už na deset bodů. Kanadský celek na výhru čeká od desátého ledna, od té doby hned třikrát ani jednou neskóroval a šestkrát v řadě prohrál. Tristní formu potvrzuje také fakt, že z posledních sedmnácti duelů Toronto vyhrálo jen třikrát.

Nejproduktivnější hráči:
• P. Kessel – 44 bodů (19+25)
• J. Van Riemsdyk – 41 bodů (20+21)
• T. Bozak – 32 bodů (14+18).
New Jersey Devils

Ďáblové se po změně na trenérských postech herně zvedli, což před přestávkou potvrdily výhry na ledě Los Angeles a San Jose. S šancemi na postup do playoff to ale tak růžové není, Devils po sedmačtyřiceti zápasech okupují ve Východní konferenci až čtrnácté místo, ze kterého na osmou příčku ztrácí už patnáct bodů.

• A. Henrique – 26 bodů (10+16)
• J. Jágr – 25 bodů (9+16)
• M. Cammalleri – 21 bodů (15+6)
Všem hokejovým fanouškům přeji příjemnou čtvrteční noc při sledování textového přenosu ze zápasu kanadsko-americké NHL. Od jedné hodiny a třiceti minut se můžeme těšit na duel mezi týmy New Jersey Devils a Toronto Maple Leafs.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:30.