Z mé strany to pro tento zápas bude všechno. Děkuji vám za pozornost a přeji příjemný zbytek večera, na počtenou!
A je dobojováno! Kanada rozdrtila Švýcarsko 7:2 a slaví výhru ve skupině A! A to zcela po zásluze.

Do vedení dnes šla už v první minutě, to když se prosadil Tyler Seguin. Švýcarsko ale dokázalo v sedmé minutě vyrovnat díky gólu Morrise Trachslera. V závěru první periody si Kanada vzala své vedení zpět, skóroval Nathan MacKinnon.

Druhá třetina začala gólem Kanady ve 28. minutě, puk do branky dokázal napálit mladý obránce Aaron Ekblad. Závěr třetiny Kanadě vyšel náramně a ukázalo se to jako klíčový okamžik. Ve 39. minutě se prosadil Jordan Eberle a vteřinu před koncem druhého dějství Cody Eakin.

Ve třetí třetině dokázalo Švýcarsko zásluhou Damiena Brunnera snížit, ale kanadští útočníci Sean Couturier a Claude Giroux se postarali o další dva zásahy a konečný výsledek 7:2!

Nejlepší hráči: Patrick Geering – Sean Couturier

Střely: 25:46 (12:16, 4:18, 9:12)
60:00
59:27
Burns ale hned po buly vyhodil kotouč.
59:22
A další vyloučení na kanadské straně. David Savard (CAN) dostává dvě minuty za sekání. Švýcarsko tak zápas dohraje v pěti proti třem.
58:54
Ještě tu máme vyloučení. Za podražení dostává dvě minuty Aaron Ekblad (CAN).
Dnešní utkání sleduje 17003 diváků.
58:27
Tvrdou Fialovu střelu ze strany Smith vyrazil.
58:13
Pochopitelně už se nyní zápas spíše jen dohrává, ale Švýcaři se ještě snaží dát alespoň gól.
57:08
Kanada právě vstřelila branku!
Javorové listy využívají další přesilovou hru a dávají svůj sedmý gól v tomto zápase! Burnsovu střelu z blízkosti vyrazil Berra a o bleskurychlou dorážku se postaral CLAUDE GIROUX! Asistence: Brent Burns a Ryan O'Reilly.
56:30
Sidney Crosby to udělal náramně a přihrával na Burnse, který by před sebou měl prázdnou branku, ale puk mu hůl přeskočil!
56:05
Spezza se snažil lobovat Berru, ovšem ten se nenechal zaskočit.
55:52
Barrieho střela od modré rovněž nebyla přesná.
55:33
Hall střílel ze strany, ale branku trefit nedovedl.
55:24
Kevin Fiala (SUI) usedne na trestnou lavici, dostal totiž dvě minuty za vysokou hůl.
55:05
Girouxovu střelu se snažil tečovat O'Reilly, ale neuspěl.
54:26
Po nahození Crosbyho Berra raději podržel puk, jelikož k dorážce už spěchal Eberle.
54:10
Nathan MacKinnon (CAN) a Timo Helbling (SUI) se mezi sebou postrkovali a oba dostali dvouminutový trest za hrubost.
54:08
Dobrou šanci si tentokráte dokázal vytvořit Matt Duchene, který se pokusil vymíchat Berru. Švýcarský brankář se ale roztáhl, vyrazil puk na tyčku a posléze ho i pokryl, díky čemuž tak hru přerušil.
53:35
Snížit ale nyní mohl Kevin Romy, jenže Mike Smith jeho střelu vyrazil do bezpečí!
53:02
Utkání už se bude zřejmě jen dohrávat, ani Švýcarům už se moc nechce kombinovat.
52:27
A je to 6:2, Kanada již zřejmě definitivně rozhoduje o dnešní výhře. Střelu Tylera Toffoliho z pravého křídla dokázal Berra vyrazit pouze na hůl SEANA COUTURIERA, který bez potíží doklepl puk do branky! Asistence: Tyler Toffoli a Dan Hamhuis.
52:00
Švýcaři jsou v plném počtu a znovu mohou pomýšlet na útočení.
51:46
Spezza posílal střílený pas na Halla, kterému to ovšem nevyšlo dle představ.
51:00
Schäppiho střela z mezikruží šla nad branku Smithe.
50:45
Na druhé straně Eberleho pokus dokázal vyrazit Berra.
50:32
V oslabení dopředu vyrazil Ambühl, ale ke střele ani nedošlo.
50:00
Další chyba Švýcarska při střídání a opět tu tak máme vyloučení za příliš mnoho hráčů na ledě. A opět u toho byl Timo Helbling, kterého trefil puk do brusle před odjetím na střídačku. Trest odpyká Simon Bodenmann (SUI).
49:47
Grossmann zachyboval v obraně a trestat mohl Tyler Toffoli, jenž proti sobě měl jediného obránce, který ale dokázal střelu zblokovat!
49:25
Další protiútok, ale Brunnerova přihrávka na Almonda neprošla.
49:00
Na druhé straně tečoval střelu Matt Duchene, Berra byl připraven a svými betony vyrazil puk.
48:32
Nabito dostal Streit, kterému se ale střela vůbec nepovedla.
48:13
Barrieho střelu tečoval před Berrou Eberle, jenž puk ztlumil tak moc, že z toho nebylo nebezpečí.
47:41
Kevin Fiala spěchal za volným kotoučem, pro který si dojel i Mike Smith, jenž si s touto situací velice dobře poradil.
47:17
Claude Giroux kličkoval v útočném pásmu a poté střílel, jenže trefil pouze Schäppiho. Hra je nyní přerušena a to dává prostor komerční přestávce.
46:04
Couturier dobruslil puk a poslal ho na Savarda, jemuž ale střela moc nesedla.
45:26
Duchene hodil puk z pravé strany před Berrovu branku, ale ten se nenechal zaskočit.
44:58
Ofsajdové postavení Švýcarska.
44:18
Nahození Grossmanna bylo lehce tečováno a skončilo na tyči Smithovy branky! Teď měli Kanadští štěstí.
44:00
Fanoušci Švýcarů ožili a opět pějí chorály, kterými svůj tým povzbuzují k dalšímu gólu.
43:17
Kanada si uvědomila, že ještě není hotovo a trochu zlepšila obrannou hru. Navíc se sama opět snaží útočit.
42:17
Švýcarsko právě vstřelilo branku!
A odměnou je jim snižující branka! DAMIEN BRUNNER se zmocnil v útočném pásmu volného puku a se štěstím ho procpal pod Smithem do branky, díky čemuž tak dává svou první branku na turnaji! Bez asistence.
42:04
Švýcaři se snaží se zápasem ještě něco udělat, momentálně jsou aktivnější.
41:16
Reto Suri unikl všem obráncům po levé straně a vystřelil, ale Smith si připsal další dobrý zákrok.
40:40
Roman Josi je hodně při chuti, ale zatím mu není přáno. Nyní švýcarský obránce objel branku a vystřelil, jenže Mike Smith byl připraven.
40:27
Smith špatně rozehrál za brankou a Švýcaři tak útočí.
40:01
Třetí perioda už se blíží začátku.
Kanada dnes sice nehraje úplně s maximální snahou, přesto vede 5:1 v pohodě tak kráčí za vítězstvím ve skupině A. Třetí třetina už se zřejmě bude jen dohrávat v poklidném tempu.

Střely: 16:34 (4:18 v této třetině)
Další třetina začne přibližně ve 22:00.
40:00
39:59
Branka skutečně platí, CODY EAKIN zvyšuje v samotném závěru druhé periody na 5:1! A prosadil se dorážkou, když do branky dokázal přesně sekundu před koncem třetiny doklepnout střelu Seana Couturiera. Závěr třetiny tak Kanaďanům vyšel náramně. Asistence: Sean Couturier a Aaron Ekblad.
39:59
Se signálem oznamující konec třetiny dopravil Cody Eakin puk do branky, jestli gól ale bude platit, to nám ještě řekne videorozhodčí!
39:45
Od modré nyní střílel Hamhuis, ale Berra vyrazil puk.
39:00
Obrovský tlak Kanaďanů skončil gólem, je to 4:1 pro javorové listy! Přesilovou hru využívá JORDAN EBERLE, který dokázal úspěšně dorazit Crosbyho tvrdou střelu ze strany! Sice až na druhý pokus, ale dokázal, a to se počítá. Asistence: Sidney Crosby a Brent Burns.
38:35
Burnsova tvrdá rána od modré šla mimo, posléze ještě pálil Giroux, který ale trefil boční síť.
38:15
Švýcaři špatně střídali a do hry se zapojil Timo Helbling, jenž byl v tu dobu šestým hráčem na hrací ploše. Trest za příliš mnoho hráčů na ledě pro švýcarskou lavičku.
37:35
Po neúspěšné kličkované Duchena se snažil zasunout puk do branky Jordan Eberle, ale Reto Berra byl připraven a nechal si vyprášit své betony!
36:58
Brunnerův pokus z úhlu byl spíše jen propagační, Smith ani nemusel zasahovat.
36:34
Tyler Toffoli se chtěl prokličkovat k zakončení, ale nakonec k tomu vůbec nedošlo.
35:49
Reto Berra podržel puk a hra je přerušena.
35:43
Švýcarsko je v plném počtu.
35:15
Tyler Seguin vyslal dělovou ránu a trefil tyčku za Berrovo brankou!
35:05
Lahůdková přihrávka z hole Taylora Halla došla přímo ke Spezzovi, který se snažil bekhendem zasunout puk za Berru, ale nedokázal to!
34:37
Útok Kanady byl přerušen kvůli postavení Burnse v brankovišti.
34:11
Po Eberleho neúspěšné akci byla posunuta švýcarská branka, hra je tedy přerušena.
33:43
Savard byl zahákován Damienem Brunnerem (SUI), který tak dostává dvě trestné minuty.
33:22
Pěknou zadovkou nahrál O'Reilly opět na MacKinnona, jehož pokus byl zblokován.
33:05
Spezza se snažil před branku nahrát na MacKinnona, ale úmysl nevyšel.
32:23
Taylor Hall to zkusil ze strany, ale na Berru si nepřišel. Následuje komerční přestávka.
31:55
Kanada je v plném počtu, soupeř byl v této početní výhodě neškodný.
31:26
Brunner si vybral moc velké sousto, když chtěl jít do tří protihráčů.
31:09
A stále to tak je...
30:23
Giroux se postaral o vyhození až k Berrovi, Švýcarsko se nemůže usadit v útoku.
29:55
Brent Burns (CAN) neudržel nervy na uzdě a Ambühla fauloval, za což vidí dvě trestné minuty.
29:52
Andres Ambühl mířil dopředu po levé straně, ovšem nedokázal vystřelit.
29:02
Jenže Walker z něj nedokázal zakončit.
28:40
Před napadajícím Spezzou nyní dobře zapracoval obránce Josi, který založil útok Švýcarů.
28:19
Muzzin tvrdou ránou trefil pouze MacKinnona, který v menších bolestech míří na střídačku. Hra je přerušena a máme tu komerční pauzu.
27:59
Rázem ale Kanaďané odskakují do dvoubrankového vedení! AARON EKBLAD dostal přesnou přihrávku od Couturiera přímo mezi kruhy a napálil kotouč za Berrova záda! Švýcarský brankář neměl na tuto dělovku nárok. Asistence: Sean Couturier a Cody Eakin.
27:19
Švýcarsko je v plném počtu. Kanada kromě posledních pár sekund vůbec nic nepředvedla.
27:04
Dobrou ránu vyslal Brent Burns, nicméně ani tento pokus úspěch neslavil.
26:59
Konečně Kanada v přesilovce něco předvedla. Hallovu střelu dobře tečoval Ennis, který poté čekal i na dorážku, ale Reto Berra puk nepropustil.
26:45
Barrie na modré moc kličkoval a byl za to potrestán, Romy ho totiž obral o puk a vyhodil.
26:15
Walker odvedl velmi dobrou práci a Švýcarsko opět ušetřilo několik sekund v početní nevýhodě.
25:49
Ambühl a Trachsler se dostali do přečíslení 2 na 1, které ovšem překombinovali.
25:19
Dvě minuty za hákování dostává Mark Streit (SUI). Uvidíme tak další početní výhodu Kanady.
24:55
Na druhé straně Reto Berra dokázal vyrazit prudkou střelu O'Reillyho svou hokejkou.
24:46
Brunner se dobře uvolňoval podél Burnse, který mu ale nedovolil projít až k bráně.
24:15
Roman Josi udělal ve vlastním pásmu parádní otočku a obehrál protihráče, čímž založil útočnou akci a sklidil potlesk.
24:00
Julian Walker se po pravém křídle nedokázal prosadit a tak svou akci musí zakládat Švýcarsko znovu.
23:10
Eberle dnes často spolupracuje s Crosbym, zatím jim to ale ani jednou nevyšlo. Nyní druhý jmenovaný branku přestřelil s přispěním teče.
22:28
A už se opět hraje 5 na 5.
22:21
První šance v přesilovce, kdy Ambühlovu střelu dorážel Suri přímo do Smithe!
21:27
Kanada se zatím ale velmi dobře brání a vyhodila puk po několikáté v řadě.
20:32
Nyní se o to postaral Hamhuis, ale s přispěním mantinelu, takže vylučovat se nebude.
20:28
Jake Muzzin (CAN) vyhodil puk mezi diváky a inkasuje dvouminutový trest za zdržování hry.
20:14
Nahození z rohu poslal Simon Bodenmann, ale Smith si s tím dokázal poradit, i když měl menší problémy.
Střely: 12:16
20:07
A hned z toho byl icing Kanady.
20:02
Úvodní buly této třetiny vyhrál opět Giroux.
20:01
Hokejisté už nastupují na ledovou plochu a chystají se na třetinu číslo dvě.
Po prvních 20 minutách zápasu vede Kanada 2:1, která se nejprve prosadila v první a posléze za vyrovnaného stavu i poslední minutě třetiny. Zápas je ale vyrovnaný a nabízí spoustu šancí.
Další třetina začne přibližně ve 21:09.
20:00
19:42
Kanada se 18 sekund před koncem první třetiny ujímá vedení! NATHAN MACKINNON dostal kotouč na levé straně a nekompromisní střelou švihem překonal Reta Berru, parádní rána! Asistence: Jason Spezza a Patrick Wiercioch.
18:55
Po skvělé přihrávce se Ambühl dostal do samostatného úniku, Wiercioch totiž nestíhal a Seguin bránit moc nestíhal. Švýcarský forvard ale tuto nabídnutou gólovku využít nedokázal, trefil totiž jen připraveného Smithe!
18:23
Jejich přání se snažil splnit Seguin, který se krásně prokličkoval k zakončení, jenž ovšem postrádalo razanci.
17:41
"Pojďte hoši dáme gól," zní pražskou arénou. Je zde opět přítomno i několik českých fanoušků, kteří už si přejí změnu skóre zápasu.
16:53
Velkou chybu v obraně Švýcarska se chystali potrestat Eberle s Crosbym, ale moc to překombinovali a tak nedošlo ani ke střele.
16:21
A nakonec z toho byla dobrá rána Streita, kterou ještě tečoval Damien Brunner. Mike Smith ale puk chytil.
16:07
Duchene přihrávkou z vlastního pásma nezaložil akci a dopředu jde soupeř.
15:33
Vhazování se bude opakovat, Almond je z něj vykázán.
15:30
O'Reilly nedokázal střelou zprava zaskočit Berru, ten puk podržel.
15:05
Giroux stál v mezikruží, kam mu skvěle přihrál Spezza. Jeho pokus ale Berra vyrazil před sebe, kde už na dorážku nikdo nebyl připraven.
14:43
K odraženému puku se po chybě kanadských beků dostal Roman Josi, který si popotáhl puk do střelecké pozice a okamžitě pálil, jenže Smith byl připraven a kotouč chytil!
14:32
Nahození Robina Grossmanna lapil Mike Smith, hra je přerušena.
14:20
Grossmann vyhodil puk na zakázané uvolnění.
14:10
Rychlý kanadský kontr zakončil Eberle střelou do jednoho z bránících hráčů.
13:58
Smith podržel puk a následuje komerční přestávka.
13:50
Kanada je v plném počtu.
13:44
Romy si najížděl před branku na pas, ale puk mu hůl v poslední chvíli přeskočil.
13:25
Josi nabil kolegovi v obraně Blumovi, který vyslal dělovku. Ta byla ještě lehce tečovaná, ale Mike Smith stál přímo v místě, kam šel kotouč.
12:48
Roman Josi to neudělal moc dobře a ihned po přejetí modré o puk přišel.
12:21
Hollenstein byl v útočném pásmu před pukem – ofsajd.
12:11
Cody Eakin je expert na oslabení, což potvrdil i nyní proti Ambühlovi.
11:50
Dan Hamhuis (CAN) hákoval soupeře u mantinelu a je vyloučen na dvě minuty. První početní výhodu tak budou mít Švýcaři.
11:25
Crosby zadovkou posunul na Eberleho, jenž vyjel před branku a zpětně hledal svého spoluhráče, ale nic z toho nakonec nebylo.
10:57
Hallova střela z otočky byla vyražena betonem Reta Berry.
10:54
Střelecký pokus Nathana MacKinnona dokázal zblokovat obránce Roman Josi, od něhož se kotouč odrazil do ochranné sítě.
10:11
Cody Almond svůj tým vystavil ofsajdu společně s Fialou.
10:00
Toffoli pouze nahodil do útočného pásma a vydal se napadat, ale puk nezískal.
09:20
Kanada nevyužila ani svou druhou početní výhodu.
09:07
Vhazovat se nyní bude po levici Berry, ten totiž po akci Ennise pokryl puk.
08:50
Dobrou akci předvedl Hall, ale jeho pokus z mezikruží byl Berrou vyražen.
08:30
Spezzova střela byla sražená a problémem pro švýcarského brankáře tak nebyla.
08:17
Pokus Brenta Burnse byl Schäppim sražen do ochranné sítě.
08:01
Crosbyho střela z levé strany šla těsně nad branku.
07:38
Tvrdou ránu Burnse od modré čáry vyrazil Berra do bezpečí.
07:32
Ryan O'Reilly si vyměnil puk s Crosbym stojícím u tyče, nicméně Reto Berra jejich úmysl dobře přečetl a puk skvěle chytil!
07:20
Dvě minuty za hru vysokou holí inkasuje Denis Hollenstein (SUI). Kanada tak bude mít druhou přesilovku.
06:34
Zakázané uvolnění Švýcarska.
06:20
A dovedli to až k brance! MORRIS TRACHSLER vjel do útočného pásma podél levého mantinelu a z nulového úhlu s pomocí odrazu od gólmana Smithe dopravil puk do brány! Tohle si kanadský brankář za rámeček rozhodně nedá. Asistence: Reto Schäppi a Mark Streit.
06:10
Oba celky se nyní rozhodly střídat a puk mají v moci holi Švýcaři.
05:38
Spezza vybojoval puk pro Girouxe, jenž si poradil s Josim, ale už ne s Berrou. Měl to těžké, zakončoval bekhendem s holí v jedné ruce.
05:18
Puk v ochranné síti nad Berrou.
05:09
Rozhodčí rozpažil, branka neplatí! Pokračujeme tedy dále za stavu 1:0 pro Kanadu.
05:09
A pozor! Rozhodčí si ještě prohlédnou videozáznam hry!
05:09
Suriho střelu Smith pouze vyrazil, z následných dorážek už nikdo z jeho spoluhráčů nedoklepl kotouč do branky! Mike Smith totiž puk udržel v bezpečí.
04:05
Velmi dobrou šanci Švýcarů na srovnání zakončoval Patrick Geering střelou do dobře připraveného Smithe!
03:59
A už jsou v plném počtu.
03:38
Přesilová hra se Kanaďanům ale ani trošku nedaří, Švýcaři opět vyhodili.
03:22
Další cenné vteřiny za brankou Kanady šetří Romy.
02:48
Dobrou šanci v oslabení si vytvořil Julian Walker, z mezikruží ale branku soupeře přestřelil!
02:38
Claude Giroux vyprášil betony brankáře Švýcarska.
02:14
Eberle se po střele Burnse snažil dorážet, nicméně švýcarský brankář Reto Berra puk vyrazil dobře.
01:59
A máme tu první vyloučení, Švýcarsku se start vůbec nepovedl. Timo Helbling (SUI) inkasuje dvě trestné minuty za krosček.
01:38
Po nahození Švýcarů skončil puk v ochranné síti.
01:25
A další zajímavá kombinace Kanady, nicméně přihrávka na Barrieho byla zastavena.
00:53
Tak to bylo rychlé! Jen 53 sekund stačilo Kanaďanům k úvodní brance. TYLER SEGUIN se trefil popáté na turnaji, když úspěšně dorazil střelu Jakea Muzzina do švýcarské branky! Asistence: Jake Muzzin a Claude Giroux.
00:20
Bodenmann se pokusil střelou z pravé strany zaskočit Smithe, ten se ale nenechal.
00:02
Úvodní vhazování tohoto zápasu vyhrál Giroux.
00:01
Kapitáni Mark Streit a Sidney Crosby se pozdravili a předali si vlaječky obou národů na památku.
A po nich přichází i hokejisté obou celků. Jako první Švýcaři.
Na ledovou plochu právě nastupují rozhodčí.
Moderátor právě oznamuje sestavy obou celků. Obrovský potlesk sklidil útočník Kanady Sidney Crosby, jemuž aplaudovala snad celá hala.

Švýcarsko: Berra (Genoni) – Geering, Streit (C), Blum, Josi (A), Helbling, Grossmann – Fiala, Almond, Brunner – Ambühl (A), Bodenmann, Bieber – Suri, Hollenstein, Romy – Schäppi, Trachsler, Wieser – Walker

Kanada: Smith (Jones) – Hamhuis (A), Burns, Muzzin, Barrie, Ekblad, Wiercioch, Savard – Crosby (C), Hall, Eberle – O'Reilly, Giroux, Seguin – Duchene, Spezza (A), MacKinnon – Couturier, Ennis, Toffoli – Eakin

Rozhodčí: Mayer (USA), Rönn (FIN) – Puolakka (FIN), Lhotský (CZE).
Brankáři
Švýcaři prostřídali brankářské duo Genoni – Berra. Prvně jmenovaný si zachytal o jeden mač více a ani jednou si nevedl vůbec špatně, jeho start se tedy dá očekávat i proti javorovým listům.

V Kanadě je jedničkou Mike Smith, ale dobré výkony podal i Martin Jones. Nicméně prvně jmenovaný je spíše předpokládaný, že se od úvodní bule postaví mezi tři tyče.
Bodování
Švýcaři se v čele bodování zrovna nepohybují. Ale když je na prvním místě bek, vždy se jedná o interesantní záležitost. Roman Josi nastoupil do všech zápasů, dal gól a na dva přihrál. Stejně bodů už posbíral jen Damien Brunner za tři gólové přihrávky.

V Kanadě, to je jiná třída. Taylor Hall dal 5 gólů a na 3 přihrál, má tedy jen o jeden bod méně než Švýcaři gólů na turnaji. Zajímavé, že?. Za ním jsou Jordan Eberle (3+4) a Matt Duchene (2+5).
Dosavadní bilance

Švýcaři za sebou mají celkem pětici utkání. Z toho vyhráli dvakrát a třikrát prohráli na nájezdy či v prodloužení. Ani jedna prohra v základní hrací době, to také není špatné. Zbytek tabulkových čísel ovládly devítky. Devět vstřelených a inkasovaných branek a celkem devět bodíků na účtě.

Kanada, to je prostě suverén. Pět zápasů, pět výher, patnáct bodů. Co víc chtít? Nic, to už nejde. Skóre 32:11 je také velice lichotivé. Nicméně poslední výhra 4:3 s Francií byla "o prsa korejské ženy", ale to je v konečném výčtu jedno, vítězství jako vítězství.
Nominace Kanady

Brankáři: Martin Jones, Mike Smith

Obránci: Tyson Barrie, Brent Burns, Aaron Ekblad, Dan Hamhuis, Jake Muzzin, David Savard, Patrick Wiercioch

Útočníci: Sean Couturier, Sidney Crosby, Matt Duchene, Cody Eakin, Jordan Eberle, Tyler Ennis, Claude Giroux, Taylor Hall, Nathan MacKinnon, Ryan O'Reilly, Brayden Schenn, Tyler Seguin, Jason Spezza, Tyler Toffoli
Nominace Švýcarska

Brankáři: Reto Berra, Leonardo Genoni, Daniel Manzato

Obránci: Eric Blum, Félicien Du Bois, Patrick Geering, Robin Grossmann, Tomi Helbling, Roman Josi, Dean Kukan, Mark Streit

Útočníci: Cody Almond, Andres Ambühl, Matthias Bieber, Simon Bodenmann, Damien Brunner, Kevin Fiala, Denis Hollenstein, Kevin Romy, Tristan Scherwey, Reto Schäppi, Reto Suri, Morris Trachsler, Julian Walker, Dino Wieser
Zdravím všechny hokejové fanoušky a fanynky.
Michal Belšán se na vás těší u on-line přenosu utkání mezi Švýcarskem a Kanadou. Doufám, že si společně se mnou utkání užijete. Přeji vám příjemné počtení!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:15.