Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek večera a někdy příště opět na shledanou.
Zákroky brankáře: Simon Mignolet – 3
Zákroky brankáře: Ferran Pol – 5
Dnešní utkání je za námi. Hosté dnes byli zcela jasně lepším týmem a zaslouženě tak zvítězili 1:4. Na první branku tohoto utkání jsme si museli počkat do 19. minuty, když se krásně trefil dalekonosnou střelou Nainggolan. Druhou branku hostujících vstřelil ve 42. minutě krásnou střelou z přímého kopu De Bruyne. Domácím se podařilo v 51. minutě snížit na rozdíl jedné branky, když se z pokutového kopu trefil obránce Lima. Hosté však svému soupeři opět odskočili na rozdíl dvou branek v 56. minutě, a to když se také z pokutového kopu prosadil Hazard. V 64. minutě zvyšoval už na 1:4 Depoitre po skvělém centru Mertense. Hazard ještě mohl v 78. minutě zvýšit na 1:5, druhý pokutový kop však neproměnil. Hosté však měli postup jistý už před dnešním zápasem, a tak do dnešního zápasu naskočili převážně hráči, kteří si moc nezahrají. Ovšem hosté to zvládli skvěle.

Držení míče: 25% – 75%
Střely celkem: 4 – 20
Střely na branku: 3 – 9
90+3
90+3
Už nám běží poslední nastavená minuta a rozhodčí tak za malou chvilku ukončí dnešní utkání.
90+2
Hosté nyní drží míč na svých kopačkách a spíše už dohrávají dnešní zápas.
90+1
Rozhodčí nastavuje ještě 3 minuty.
90
Právě se nám rozběhla poslední minutka zápasu.
89
Hra se nyní pohybuje spíše ve středu hřiště.
88
Fanoušci hostujícího týmu nyní už slaví výhru svého týmu.
87
Hosté nyní drží míč na svých kopačkách a kombinují s ním na polovině soupeře.
85
Domácí střídají. Hřiště opouští Vieira a místo něj nastupuje Peppe.
85
Depoitre se nyní dopustil útočného faulu a hrát tak můžou domácí.
83
García nyní vyfasoval za faul na jednoho z protihráčů od rozhodčího žlutou kartu.
82
Hosté nyní drží míč na svých kopačkách, ale dopředu už příliš nepospíchají.
81
Hosté střídají. Hřiště opouští Meunier a místo něj nastupuje Cavanda.
79
Hosté střídají. Hřiště opouští Hazard a místo něj nastupuje Bakkali.
78
Hazard poslal míč z pokutového puntíku doprostřed branky, tam však zůstal i Pol a pokutový kop tak chytá.
77
Další pokutový kop pro hosty! Riera zahrál ve vápně rukou a rozhodčí ani chvilku neváhal a odpískal již druhý pokutový kop pro hostující celek. Riera navíc vidí od rozhodčího žlutou kartu.
77
Hosté budou zahrávat rohový kop.
75
Opět nepřesnost na straně hostů a míč tak opět končí v zámezí. Tentokrát ho tam poslal Depoitre.
74
Hazard si nyní nerozuměl na levé straně hřiště s J. Lukakuem a míč tak od něj končí v zámezí.
73
Domácí střídají. Hřiště opouští Moreira a místo něj nastupuje Riera.
72
Depoitre se nyní dopustil útočného faulu a od rozhodčího za tento faul vidí žlutou kartu.
71
Hosté střídají. Hřiště opouští Mertens a místo něj nastupuje Chadli.
70
De Bruyne si nyní nerozuměl na levé straně hřiště s Hazardem a míč tak končí pouze v zámezí.
68
Meunier nyní poslal nepřesný pas na Mertense a míč tak získávají na své kopačky domácí.
67
Meunier nyní poslal do vápna centr z pravé strany, míč však skončil pouze v rukavicích Pola.
66
Mertens se nyní dostal do úniku po pravé straně, míč si však v poslední fázi příliš předkopl, a ten tak následně skončil v rukavicích Pola.
64
Belgie právě vstřelila branku!
Hosté vedou už o tři branky! Mertens poslal do vápna přízemní centr z pravé strany, na hranici malého vápna se k míči dostal LAURENT DEPOITRE, a ten se následně do poloodkryté branky nemýlil.
63
Hosté nyní drží míč na svých kopačkách a snaží se vymyslet něco směrem dopředu.
61
Domácí střídají. Hřiště opouští Sonejee a místo něj nastupuje Rodrígues.
61
Mertens nyní dostal příliš dlouhý pas za obránce od jednoho ze svých spoluhráčů a míč tak končí pouze v zámezí.
60
Meunier se nyní ocitl v ofsajdu a k míči se tak dostávají domácí.
59
Sonejee se nyní dopustil útočného faulu a hrát tak můžou opět hosté.
57
Domácí nyní drží míč na svých kopačkách.
56
Hosté vedou opět o dvě branky! EDEN HAZARD poslal míč k pravé tyči, Pol zůstal uprostřed branky a hosté tak vedou 1:3.
55
Vieira nyní zahrál ve vápně rukou a i hosté budou zahrávat pokutový kop!
55
54
Meunier nyní našel přihrávkou z pravé strany ve vápně volného Mertense, tomu se však následně nepovedlo zakončení a míč tak končí daleko vedle levé tyče.
53
De Bruynovi se nyní nepovedl centr do vápna z levé strany a míč tak končí pouze v rukavicích Pola.
52
Hosté nyní kombinují s míčem na polovině soupeře.
51
Andorra právě vstřelila branku!
Domácí snižují na rozdíl jedné branky! ILDEFONS LIMA poslal míč přesně k levé tyči, Mignolet skočil na opačnou stranu a domácí tak snižují na 1:2.
51
Domácí budou zahrávat pokutový kop! Sánchez byl ve vápně faulován Vertonghenem a rozhodčí neváhal ani chvilku a odpískal pokutový kop. Vertonghen navíc vidí od rozhodčího za tento faul žlutou kartu.
49
J. Lukaku si nyní nerozuměl se svým spoluhráčem na polovině soupeře a k míči se tak dostávají domácí.
48
Meunier se nyní dostal s míčem na pravé straně hřiště do zámezí, a tak nemohl dále pokračovat směrem dopředu.
47
Tak nakonec ne, Mertens už je zpět na nohou a hodlá pokračovat dále.
47
Mertens nyní zůstává ležet na trávníku po jednom ze soubojů, a tak bude muset být ošetřen.
46
Hosté rozehráli druhý poločas a ihned se tlačí do útoku.
46
Druhý poločas začne přibližně v 21:49.
První poločas je za námi. Hosté jsou zatím jasně lepším týmem a zaslouženě tak vedou 0:2. Na první branku dnešního zápasu jsme si museli počkat do 19. minuty, když se do střely poblíž hranice vápna opřel Nainggolan a míč tak poslal za záda Pola. Druhou branku vstřelil ve 42. minutě z přímého kopu Kevin De Bruyne. Domácí se v prvním poločase nedostali do nějaké větší příležitosti, když tedy nepočítám střelu z přímého kopu od Vieiry, kterou v pohodě chytil Mignolet.

Držení míče: 23% – 77%
Střely celkem: 3 – 14
Střely na branku: 3 – 6
45+1
45+1
Witsel nyní napřáhl ke střele poblíž hranice vápna, jeho střelu však dokázal tečovat jeden z obránců, míč se však dostal ve vápně na hlavu Depoitreho, jeho následná pokus však dokázal Pol skvěle vyrazit do zámezí.
45+1
Rozhodčí nastavuje ještě 1 minutu.
45
Právě se nám rozběhla poslední minutka prvního poločasu.
44
Hosté nyní opět kombinují s míčem na polovině soupeře.
42
Hosté vedou už o dvě branky! KEVIN DE BRUYNE poslal míč z přímého kopu přesně k pravé tyči a Pol tak neměl proti této střele žádnou šanci. Opravdu krásná branka v podání tohoto belgického talenta.
41
Hazard byl nyní tvrdě faulován blízko hranice vápna soupeře a hosté tak budou zahrávat zajímavý přímý kop. Sonejee navíc vidí od rozhodčího za tento faul žlutý kartónek.
40
Sánchez se nyní snažil projít s míčem na polovině soupeře mezi dvěma obránci, to se mu však nepovedlo a o míč přichází.
39
Mertens nyní zahrál poblíž hranice vápna soupeře rukou a hrát tak můžou domácí.
37
Mertens si nyní nerozuměl na hranici velkého vápna soupeře s Witselem a míč tak od něj končí pouze v zámezí.
37
Nicolás nyní špatně vhodil autové vhazování na polovině soupeře a k míči se tak dostávají opět hosté.
36
Mertens nyní našel přihrávkou z pravé strany hřiště ve vápně Depoitreho, ten ještě narazil volnému De Bruynovi, ten však svou střelou z úhlu trefuje pouze levou tyč.
35
Domácí převážně brání ve všech lidech a hosté to tak mají velmi těžké směrem dopředu.
34
Witsel se nyní dostal ke střele z hranice vápna, jeho střela však končí pouze na jednom z obránců.
34
Moreira už je za pomezní čárou a hra tak může pokračovat dále.
33
Moreira nyní zůstává ležet na trávníku po jednom ze soubojů, a tak bude muset být nejspíše ošetřen.
32
Mertens nyní poslal do vápna centr z pravé strany, míč se však dostal ve vápně pouze na hlavu Limy, a ten ho následně poslal do zámezí.
31
Witsel se nyní dopustil útočného faulu a hrát tak můžou domácí.
30
Hazard nyní dostal skvělou přihrávku do vápna od De Bruyneho, v momentě přihrávky byl však v těsném ofsajdu, a tak jeho následný střelecký pokus nemůže být uznán.
29
Vieira to zkusil přímo na branku, jeho pokus mířící doprostřed branky však dokázal Mignolet v pohodě chytit.
27
Sánchez byl nyní faulován zhruba třicet metrů od branky soupeře a domácí tak budou zahrávat zajímavý přímý kop. Navíc J. Lukaku vidí za tento faul od rozhodčího žlutou kartu.
27
Mertensovi se nyní nepovedl centr do vápna z pravé strany, hosté však u míče i nadále zůstávají, neboť jeden z obránců míč poslal přímo na nohu Alderweirelda.
25
Míč se z následného rohového kopu dostal pouze do rukavic Pola.
25
Meunier nyní dostal skvělou přihrávku do vápna od Mertense, u míče však byl nakonec jeden z obránců a míč tak poslal do zámezí.
24
Nainggolan se nyní dopustil útočného faulu a hrát tak můžou domácí.
22
Hosté opět drží míč na svých kopačkách a kombinují s ním na polovině soupeře.
21
Alderweireld nyní zahrál zhruba na polovině hřiště rukou a hrát tak můžou domácí.
20
Hosté nyní dostali větší chuť ke hře a svého soupeře ve všem přehrávají.
19
Hosté se dostávají do vedení! RADJA NAINGGOLAN vyslal na branku skvělou střelu poblíž hranice vápna, míč zaplaval přesně k levé tyči a Pol tak proti této střele neměl žádnou šanci.
18
De Bruyne se nyní ocitl na zemi po jednom ze soubojů poblíž hranice vápna a dožadoval se faulu, rozhodčí však zůstal v klidu a faul neodpískal.
17
Hazardovi nyní nevyšel centr do vápna z pravé strany hřiště a míč tak končí pouze v rukavicích Pola.
16
Mertens nyní vyslal na branku jedovatou střelu z hranice vápna, Pol však jeho střelu dokázal vyrazit nad branku.
15
Hazard nyní napřáhl ke střele poblíž hranice vápna, jeho pokus však končí zhruba metr vedle levé tyče.
15
Tak nakonec ne, Vieira už je zpět na nohou a hodlá pokračovat dále ve hře.
14
Vieira má nyní nějaké zdravotní potíže a bude tak muset být ošetřen.
13
De Bruyne to zkusil přímo na branku, jeho pokus ještě přizvedl jeden z obránců stojící ve zdi a Pol tak měl co dělat aby míč dokázal vyrazit do zámezí.
12
Rebés se nyní dopustil faulu poblíž hranice vápna a hosté tak budou zahrávat zajímavý přímý kop. Navíc Rebés vidí za tento faul žlutou kartu.
12
Vieira se nyní dostal ke střele poblíž hranice vápna, jeho střela však byla zblokována jedním z obránců a Mignolet tak s tímto pokusem neměl větší potíže.
11
Moreira nyní poslal do vápna centr z levé strany, ve vápně však byl pouze Sánchez, který se přes Lukakua k zakončení nedostal.
10
Depoitre se nyní dopustil útočného faulu.
9
Sánchez byl nyní faulován zhruba na polovině hřiště a domácí tak u míče zůstanou i nadále.
9
Hosté si nyní nerozuměli mezi sebou na polovině soupeře a hrát tak můžou domácí.
8
Hazardovi se nyní nepovedl centr z levé strany hřiště a míč tak končí pouze v zámezí.
7
Meunier nyní poslal do vápna centr z pravé strany ve vápně ještě prodloužil na přední tyči míč na hlavu Depoitreho Mertens, Depoitremu však zakončení hlavou příliš nevyšlo a Pol tak neměl problém tento pokus chytit.
6
Nainggolan však nyní opět zkazil přihrávku na polovině soupeře a míč tak končí v zámezí.
5
Hosté kombinují s míčem na polovině soupeře.
4
Nainggolan si nyní nerozuměl poblíž hranice vápna soupeře s jedním ze svých spoluhráčů a míč tak získávají na své kopačky domácí.
3
Rebés se nyní dopustil tvrdého faulu zhruba na polovině hřiště a od rozhodčího tak dostává důrazné napomenutí.
2
1
Domácí rozehráli první poločas a ihned se tlačí do útoku.
1
Oba týmy jsou již na hrací ploše. Domácí dnes nastupují v červených dresech, hosté dnes oblékli černé dresy.

Andorra: Pol – San Nicolás, Lima, Llovera, E. García – Rebés, Vieira, Sonejee (C) – Rubio, Moreira – Aarón Sánchez.
Náhradníci: J. Gómes – Lorenzo, S. Moreno, Peppe, Pujol, G. Riera, Rodrígues.

Belgie: Mignolet – Meunier, Alderweireld, Vertonghen, J. Lukaku – Nainggolan, Witsel, De Bruyne – D. Mertens, E. Hazard (C) – Depoitre.
Náhradníci: J-F. Gillet, Sels – Boyata, Denayer, Fellaini, Chadli, Lombaerts, R. Lukaku, Origi, Bakkali, Cavanda, Kums.

Rozhodčí: Gil – Sadczuk, Borkowski – Sapela (všichni Polsko).
Poslední 3 vzájemná utkání

Belgie – Andorra 6:0
Belgie – Andorra 3:0
Andorra – Belgie 0:1
Belgie

Belgie se momentálně nachází v tabulce skupiny B na druhé příčce se sedmnácti body. Po osmi odehraných zápasech mají na svém kontě 5 výher, 2 remízy a 1 porážku. Na venkovní půdě zatím odehráli čtyři zápasy, ze kterých 2x vyhráli, 1x remizovali a 1x prohráli.

Andorra

Andorra se momentálně nachází v tabulce skupiny B na poslední šesté příčce s žádným bodem. Po osmi odehraných zápasech mají na svém kontě osm porážek. Na domácí půdě zatím odehráli čtyři zápasy.

Bosna a Hercegovina – Andorra 3:0
Izrael – Andorra 4:0
Andorra – Kypr 1:3
Andorra – Rovníková Guinea 0:1 (PŘÁTELSKÉ UTKÁNÍ)
Andorra – Bosna a Hercegovina 0:3
Zdravím všechny fotbalové fanynky a fanoušky. Vítejte u dnešního zápasu 9. kola kvalifikace na ME 2016 mezi Andorrou a Belgií.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.