Já se s vámi pro dnešek loučím a přeji krásný zbytek středečního večera.
Slovan Bratislava začíná sezónu KHL prohrou. Slovenský celek dnes nevyužíval své přesilovky a vyložené šance. Hosté hráli více přímočařeji, dávali branky a zaslouženě si domů vezou tři body.

Stav utkání otevřel povedenou tečí Kirill Voronin. Ve druhé třetině se hosté radovali podruhé. Alexandr Kuzněcov zvýšil vedení svého týmu střelou o brusle Milana Bartoviče. Domácím se sice povedlo o dvě minuty později snížit, ale to od nich bylo ovšem, ačkoliv v utkání hráli dvakrát přesilovku, která trvala čtyři, či pět minut. Tečku za utkáním udělal Jegor Jakovlev.
59:17
Až do této doby byl puk u zadního mantinelu a domácí hráči se k němu prostě nemohli dostat. Poté rozhodčí hru přerušil.
58:45
Hosté drží puk za brankou Slovanu, kde kontrolují stav utkání. Zbývají pouze poslední sekundy.
58:07
Na druhé straně pálil Alexandr Gorškov, ale jeho střela na přední tyčku byla hodně nepřesná. Tato hra hostům vyhovuje.
57:27
Slovan dnešní utkání nejspíše nesrovná. Jejich útočné snažení nikam nevede, obrana Admiralu je hodně pozorná.
56:38
Další rozvíjející útok domácích nebyl dokonán. Lukáš Kašpar dostával puk do jízdy, ale nakonec na něj ideálně nedosáhl.
56:18
Kirill Voronin lehkou střelou od modré čáry vybojoval pásmo pro svůj celek. Právě toto bylo nejspíše úmyslem ruského hráče.
55:48
55:20
Niclas Bergfors se dostal po pravé straně až do útočného pásma, odkud posílal přihrávku před branku, ale tam nikdo z jeho spoluhráčů nebyl.
54:57
Po dlouhém snažení dostat se do útočného pásma se k puku dostal Milan Bartovič. Střela z levé strany byla hodně tvrdá, ale skončila jen v držení brankáře Ivana Nalimova.
54:05
Po špatném odrazu puku se do středního pásma dostal Niclas Bergfors, jenž puk nahodil za branku Garnetta a ušetřil další čas.
53:48
Další šance pro domácí. Konstantin Makarov dostává dvě minuty za vyhození puku mimo hrací plochu.
52:57
Z pravé strany kluziště střílel Milan Bartovič, ale jeho střela z velkého úhlu skončila jen v pohotovosti brankáře Nalimova.
52:34
Hosté hrají v klidu a jen pozorně brání zoufalé útoky slovenské Bratislavy. Když je prostor, hosté zaútočí, pokud ne, najedou si do středního pásma a puk nahodí.
51:56
Jakmile hosté přežili další větší oslabení, jejich hra je opět lepší, než ta Slovanu. Ve vyrovnané hře se prostě více daří Admiralu.
51:22
50:55
Marek Viedensky vybojoval puk a poslal jej na Tomáše Surového, který ovšem neobešel jednoho z bránících hráčů Admiralu.
50:12
Alexandr Kuzněcov dostal puk před branku, kde byl jeden z jeho spoluhráčů, kterému se bekhendem nepovedlo překonat Garnetta. Ten se zaskvěl skvělým zákrokem pravým ramenem!
49:22
Dvě minuty dostává za celkem zbytečný zákrok Milan Bartovič. Další šance pro hosty, naopak pro domácí čas utíká.
48:50
Admiral hraje nyní v šesti hráčích, protože má výhodu. Podruhé v tomto střetnutí bude vyloučen Milan Bartovič.
48:17
Střela z levé strany neslavila úspěch, ačkoliv Anatolij Protasenja výborně stínil brankáři, jehož zásah byl celkem nejistý.
47:45
Na druhé straně ujel Andrej Šťastný, který ale vyjetého Ivana Nalimova nepřekonává!
47:30
Pascal Pelletier se pokoušel o další chytrou přihrávku před branku, ale ta neprošla přes bránící hráče.
46:45
Admiral Vladivostok právě vstřelil branku!
Aktivita domácího Slovanu se jeví vniveč. Po rychlé akci po pravé straně se prosazuje JEGOR JAKOVLEV, který těžil z přesné přihrávky Kirilla Voronina. Asistence: Kirill Voronin, Arťom Podšendělov
46:11
Následoval návrat do obranného pásma Admiralu. Puk se dostal na hokejku Marka Viedenského, který ale z pravého kruhu nepřekonal brankáře Nalimova.
45:27
Směrem dopředu se poprvé v této periodě vydali i hosté z Vladivostoku, ale těm se až do útočné třetiny s pukem na holi nepovedlo projít.
44:36
Obrovská šance Lukáše Kašpara a poté i Andreje Nedorosta. Český útočník obtáčel branku a puk se zjevil před druhým jmenovaným, kterému se zblízka nepovedlo skórovat!
44:25
44:02
Střela Michala Sersena skončila na obránci Fisenkovi. Přesilovka pomalu a jistě končí.
43:34
Veliký tlak domácích hokejistů pokračoval, ale ani jeden z hráčů nedokázal vstřelit branku.
42:54
Milan Bartovič vystřelil mimo, puk se odrazil až z útočnéhp pásma směrem k brance Garnetta.
42:20
Slovan se po pohledné kombinaci musí vrátit do obranného pásma, kam vletěl puk po vyhození jednoho z hostů.
41:26
Tvrdá bomba Michala Sersena brankáři Nalimovi vypadla, ale puk nakonec skončil jen těsně mimo branku.
40:58
Sersenova střela od modré čáry skončila ve výstroji brankáře Nalimova. Toto nahození mělo spíše sloužit k tečování.
40:25
Ivan Glazkov nebezpečně, ačkoliv nechtěně trefil Jegliče do obličeje, který dostává 2+2 minuty. Přesilovka pro domácí hokejisty.
40:08
Od Lukáše Kašpara se dostal puk na střídačky. Vhazovat se bude ve středním pásmu.
40:01
Dvě branky byly k vidění ve druhé třetině. Nejdříve se v přesilové hře prosadil Alexandr Kuzněcov, jenž trefil brusle Milana Bartoviče. Dvě minuty na to se radovali i domácí, a to po celkem šťastné brance Michala Sersena.

Slovan má do třetí části co zlepšovat, Admiral je zatím lepší a v útočné části slovenský tým naprosto přehrává. Další třetina začne přibližně ve 21:17.
40:00
39:52
Chytrá akce Admiralu. Nikita Filatov dostával přihrávku k pravé tyči, odkud ihned hledal své spoluhráče. Před brankou Garnetta ovšem nikdo nebyl.
39:12
Pokus Oskarse Bartulise od modré čáry byla sražena bránícím hráčem domácích.
38:07
Marek Viedensky byl tísněn, což bylo vidět i na jeho střele, která byla dokonce i ztečována.
37:51
37:28
Dmitrij Lugin se dostal k další střele poté, co Garnett vyrazil puk těsně před něj. Ruský útočník puk špatně trefil.
37:15
Kombinace Admiralu byla zakončena přihrávkou na levou stranu, kde byl Dmitrij Lugin, ale ten pravou tyčku míjí.
36:18
Po pravé straně ujel jeden z hostů, kterému se ovšem nepovedlo lehčí střelou překonat pozorného Garnetta.
35:51
David Skokan opět horší situaci. Zbytečným faulem posílá svůj celek do oslabení.
35:14
Konstantin Makarov se vzápětí dostal do velké šance. Z levé strany dostal přihrávku před branku, kterou ovšem nezakončil gólově!
34:36
Slovan právě vstřelil branku!
Hodně kuriózní branku nyní obdržel Ivan Nalimov. Po vyhrané buly se puk ve středním pásmu dostal na hokejku MICHALA SERSENA, který přesnou střelou k tyči snižuje! Asistence: Marek Viedensky, Andrej Šťastný.
34:25
Tomáš Starosta ujížděl sám na branku Ivana Nalimova, ale slovenský obránce jej střelou pod víko ani nyní nepřekonává!
34:10
Domácí musejí se stavem utkání něco dělat, což se jim aktuálně moc nedaří.
32:47
Přesilovková kombinace pokračovala. ALEXANDR KUZNĚCOV dostal přihrávku k pravé tyči a následně hledal na druhé straně své spoluhráče. Jehpo přihrávka se ovšem odrazila od brusle Milana Bartoviče a skončila v síti. Asistence: Viktor Alexandrov
32:25
Zpoza branky si vyjel Alexandr Kuzněcov, kterému se aktuálně nepodařilo překonat Garnetta střelou po zemi.
32:15
Ivan Švarný odjíždí na trestnou lavici za zákrok do obličeje projíždějícího hráče. Naprosto zbytečný zákrok.
31:28
Kombinace domácích v útočném pásmu ovšem není úplně nejlepší, vše se slovenští hokejisté snaží vyšperkovat.
30:27
Na opačné straně kluziště byl v tutové šanci Osipov, který v nadějné pozici ovšem nepřekonal Michaela Garnetta!
30:02
Domácí byli aktivní před brankou Nalimova, ale ten ani nyní nebyl překonán.
29:04
Hosté se dostali k další střele, brankář Garnett měl lehčí práci. Na druhou stranu vyrážejí hokejisté Slovanu.
28:19
Obrovská chyba Michaela Garnetta byla málem potrestána. Za brankou byl tento zámořský brankář obrán o puk. Jeden z hráčů posílal puk před branku, kde obětavě zakročil Viedensky.
27:44
27:06
27:06
Lukáš Kozák dostal skvělou přihrávku na modrou čáru, ale při střele se mu zlomila hokejka. Veliká smůla pro domácí.
26:30
Ve vyrovnané hře byli aktivnější hosté, Slovan až nyní vyjel s pukem mimo obranné pásmo.
25:44
Milan Bartovič přerušuje přesilovou hru. Je potrestán za hákování. Hraje se čtyři na čtyři.
25:34
Brankář Nalimov byl donucen k dalšímu zákroku, jeden z hráčů v tmavěmodré trefil jeho lapačku, puk se následně odrazil nad branku.
25:06
Viktor Alexandrov následně odpyká trest za příliš mnoho hráčů na ledě. Příležitost pro domácí.
25:06
Viktor Alexandrov si najel před branku, ale slabší střelou nepřekonal domácího brankáře, který raději přerušil tlak Admiralu.
24:19
Dmitrij Lugin se obtáčel kolem branky, ale puk se mu nakonec nepovedlo zasunout za záda Garnetta. Tlak hostí pokračuje.
23:44
Admiral to zkusil po pravé straně. Z úhlu pálil jeden z hráčů v bílém, ale Garnett si svou levou tyčku pohlídal.
22:56
Dvojitá šance domácích. Nejdříve střílel jen do bránícího hráče Lušňák, následná střela od modré čáry skončila jen na betonech Nalimova.
22:36
22:10
Hosté i nadále kombinují v útočném pásmu a nevypadá to na to, že pětiminutová přesilovka bude využitá.
21:38
Alexandr Kuzněcov vyvezl puk, objel s ním branku a dokonce bekhendem zakončil. Bude se vhazovat po levé ruce brankáře Garnetta.
21:14
Vladimír Mihálik posílal puk na pravou stranu, kde byl Ladislav Nagy, ale do přihrávky strčil hokejku jeden z hostů.
20:53
Po vyhrané buly střílel z pravé kruhu Ladislav Nagy, ale brankář Nalimov byl připraven a jeho pokus chytil.
20:25
Domácí se usadili v útočném pásmu, kde budou mít k dispozici přesilovou hru.
20:01
Oči se všech upírají zpět na ledovou plochu, kde jsou hokejisté obou celků. Za malou chviličku začíná druhá třetina.
Hodně útočná první třetina je za námi. Do více brankových příležitostí se dostali domácí, kteří prozatím neskórovali. Po jedné z pár povedených akcí se prosadili hosté, a to po střele Nikity Lisova, kterou ještě tečoval Kirill Voronin. Slovan vstupuje do druhé třetiny s přesilovkou.
20:00
18:41
Pelletier je zpěet na ledové ploše, hosté jsou ve čtyřech.
18:38
Těsně před koncem trestu Pascalla Pelletiera střílel jen do brankáře Nalimova obránce Tomáš Starosta.
18:00
Slovan si vytvořil poměrně solidní tlak, který ovšem nebyl zužitkován v brankový efekt.
17:33
Maxim Mamin nepříjemně fauloval kolenem a dostává trest na pět minut a do konce utkání. Přesilovka pěti proti třem!
17:07
Po akci po pravé straně se puk dostal až před branku, kde byl Andrej Nedorost, kterému se ovšem nepovedlo překonat z bezprostřední blízkosti Nalimova!
16:41
Pascal Pelletier si počínal za brankou Slovanu nedovoleně. Slovenský celek bude mít aktuálně šanci na vyrovnání.
16:37
Hosté jdou po rychlé akci do vedení. Nikita Lisov dostal přesnou přihrávku na modrou čáru. Puk si potáhl směrem na branku a střelou po zemi, kterou ještě tečoval KIRILL VORONIN překonal bezmocného Garnetta! Asistence: Nikita Lisov, Maxim Mamin
16:10
Domácí klidní hru kombinací za svou brankou, odkud se vydají do útočné akce.
15:21
Dmitrij Lugin se hnal sám na brankáře Garnetta. Ruský forvard šel do kličky, ale domácí brankář jeho úmysl pokazil!
15:09
Juraj Valach poslal puk ze střední třetiny směrem na branku Nalimova, který pohotovým zákrokem přerušuje hru.
14:29
Jegor Jakovlev posílal zpoza branky puk do brankoviště. S pukem měl veliké problémy brankář Garnett, jemuž se nakonec povedlo přerušit hru.
13:20
Střela Tomáše Surového z levé strany byla Nalimovem vyražena před dotírajícího Nagyho, který ovšem nezakončil!
12:53
Michael Garnett zastavil hru po střele Oskarse Bartulise, který trefil připraveného zámořského brankáře, hájící branku Slovanu.
12:06
Lukáš Kašpar se po pravé straně dostal před branku Nalimova, kterého ovšem nedokázal překonat!
11:20
Dva hráči slovenského celku projeli do útočného pásma, kde se jim ovšem nepovedlo ideálně zakončit.
10:50
Vladivostok se snaží dostávat do obrany Slovanu po rychlým protiútocích. Nyní zastavil akci Rusů obránce Luža.
09:49
Alexandr Kuzněcov se prodíral před branku skrz trojici bránících hráčů Slovanu a jeho snaha byla logicky přerušena.
09:27
09:03
Slovan se podruhé osvobodil a z přesilovky hostujícího Admiralu nejspíše nic nebude.
08:16
Nikita Filatov dostával puk zpoza branky, kde ovšem výborným obranným zákrokem zakročil Milan Bartovič.
07:39
První střela z pozice levého kruhu skončila jen mimo branku, protože byla domácím hráčem zablokována.
07:27
Prvním vyloučeným je domácí Anatolij Protasenja, který se provinil držením hokejky.
06:48
Žiga Jeglič ujel po pravé straně, ale jeho střela zápěstím nedoputovala na branku, byla ztečována.
06:24
Michal Sersen se hnal dopředu, ale místo založení nějaké nebezpečné akce nahodil jen puk směrem na branku.
06:14
Po pravé straně se prodral do útočné třetiny Nikita Filatov, jehož rychlá střela skončila v držení brankáře Michaela Garnetta.
05:24
Z obranné třetiny trošku naivně střílel jeden z hostů, Garnett jeho štiplavý pokus vyráží.
05:00
Je za námi první pětiminutovka. Zatím vidíme hodně rychlý hokej, snad brzy uvidíme i branky.
04:15
Z levé strany posílal puk před branku jeden z hráčů Vladivostoku, ale tam nikdo v bílém nebyl.
03:39
Andrej Nedorost projížděl do útočné třetiny, odkud se mu ovšem nepovedlo zakončit. Jeho střela byla zablokována.
02:28
Do další zajímavé akce se dostával jeden z domácích hokejistů, kterému se ovšem nepovedlo překonat brankáře.
01:38
První střelu domácích vyprodukoval domácí Milan Bartovič, jenž se zpoza branky dostal před branku, odkud se mu bekhendem nepovedlo překonat Nalimova.
00:44
Admiral je v první minutě aktivnější, Michael Garnett byl donucen k dalšímu zákroku.
00:18
Ivan Glazkov se postaral o první střelu utkání, Garnettovi stačilo pouze vyrazit puk do levého rohu.
00:05
Domácí vyhráli úvodní buly dnešního střetnutí. Slovan hraje v tmavomodrých dresech.
00:01
Plný stadion v Bratislavě je připraven na úvodní buly dnešního utkání. Sezóna je tu.
Aktuálně na ledě budou hrát hymny obou zemí. Nejdříve uslyšíme samozřejmě tu ruskou a poté bude následovat i slovenská.
Na led Slovnaft Arény se vydává úvodní pětice domácího celku, kteří vstupují do další sezóny KHL sérií na domácím ledě.
Krásný večer přeji všem fanouškům evropského hokeje. Za pár minut vstoupí do dalšího ročníku Kontinentální hokejové ligy hokejisté ze slovenského hlavního města, Bratislavy. Sledujte náš přenos.

HC Slovan Bratislava: Garnett (Pavlas) – Kozák, Sersen, Starosta, Švarný, Mihálik, Valach, Luža – Surový, Nedorost, Nagy – Jeglič, Skokan, Šťastný – Kašpar, Protasenja, Bartovič – Skalický, Viedenský, Lušňák

Admiral Vladivostok: Nalimov (Bobkov) – Kosmačjov, Bartulis, Osipov, Glazkov, Mnačjan, Lisov, Lysenko, Podšendělov – Filatov, Pelletier, Bergfors – Gorškov, Fisenko, Lugin – Makarov, Kuzněcov, Alexandrov – Jakovlev, Mamin, Voronin

Rozhodčí: Bulanov, Bukin – Majtak, Pronšich.
Na poslední srpnový týden tohoto roku je naplánován start nejrozšířenější evropské soutěže. Jediný československý zástupce, HC Slovan Bratislav vyzve na svém ledě v rámci prvního kola Kontinentální hokejové ligy Admiral Vladivostok.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:30.