To je ode mne pro tuto chvíli vše, děkuji za pozornost a u dalších on-line přenosů napočtenou.
Je dobojováno! Nakonec přeci jen slaví vítězství Ufa, která se nejvíce prosadila v první třetině. Od druhé třetiny jsme viděli hodně vyrovnaný hokej.
59:30
Gusev dostal přihrávku k druhé tyči, ale je střela z první letěla mim tři tyče.
59:01
Probíhá poslední minuta třetí třetiny.
58:35
Hosté se ihned ujímají kotouče a snaží se o kontaktní branku, zatím se jim to nedaří.
58:10
Oddechový čas pro hosty.
58:10
Dubrovskij (UFA) dostává dvě minuty za podražení.
57:47
Soin měl před sebou odkrytou branku, ale jeho střela z první letěla těsně vedle tyče.
56:41
Lepisto pálil od modré, ale jeho prudká střela letěla jen do zadního plexiskla.
55:40
Hostům se vůbec nedaří dostat k puku, domácí neustále kombinují na útočné polovině.
54:16
Dopředu se hnal Mamkin, ale jeho nepřesná přihrávka na Panova, končí na hokejkách domácích.
53:27
Hosté se derou za vyrovnáním, ale vůbec se jim nedaří přechod přes modrou čáru.
51:55
Hra se hodně uklidnila a nyní diváci nepozorují zase tak výživný hokej, hraje se nahoru a dolů.
50:45
Domácí se usazují v útočném pásmu.
49:40
Volkov se snažil vymanit z rohu a následně zakončovat z pravého kruhu, ale jeho střela letěla mimo.
48:55
Až nyní se daří hokejistům Jugry usadit se v útočném pásmu, ale to už přesilová hra vzápětí končí.
48:16
Ufa opět vyhazuje, tentokrát až k hostujícímu brankáři. Jugra to bude mít hodně těžké.
47:42
Domácí se ale puku ihned ujímají a vyhazují do středního pásma.
47:08
Bodrov (UFA) dostává dvě minuty za hrubost.
46:54
Domácí jsou již dávno v plném počtu, ale i přesto jsou u kotouče spíše jen hosté.
45:49
Ufa se vůbec nemůže dostat k puku. Hosté ji dostávají svými přesným přihrávkami.
45:29
Domácí brankář si připisuje další úspěšný zákrok, tentokrát po střele Ivanova.
45:08
Panov dostal nabídku před branku, jeho střelu z první vyrazil Svedberg jen tak tak.
44:46
Hráči Jugry se snaží rozjet útočnou akci zpoza vlastní branky, což se jim následně daří.
44:30
Hosté se po vyhraném vhazování ihned usazují před Svedbergem, ten zatím nemusel zasahovat.
44:03
Lisin (UFA) dostává dvě minuty za hákování.
43:40
Nyní se už k puku ale dostávají také hosté, ti se pokoušejí o založení útočné akce.
43:09
Domácí stále okupují útočné pásmo.
42:30
Omark zavezl puk za hostující branku, odkud následně rozehrál před branku, tam byl připraven pálit Makarov, ale ten nedokázal prudký pas zpracovat.
41:47
Domácí se ale v útočném pásmu příliš dlouho neohřáli a dopředu se nyní ženou hráči Jugry.
41:10
Hosté se nedomluvili na rozehrávce a nyní už u puku zase hráči Ufy.
40:18
Po vyhraném vhazování se k puku dostali domácí, ti nyní kombinují v útočném pásmu.
40:01
Vypadá to, že už je vše připraveno, druhá třetina může každou chvíli započít.
Oba týmy jsou již na ledové ploše.
Je za námi i druhá třetina, ta nám nabídla taktéž tři branky jako ta první, akorát s rozdílem, že na straně domácích padal jen jedna a na straně hostům padly dvě banky. Jugra se hodně hratelně zlepšila a nyní hraje s Ufou vyrovnaný hokej.
Další třetina začne přibližně v 15:12.
40:00
39:59
Ano bylo! Rozhodčí branku Grigorenkovi neuznávají, ten smolně odchází do kabiny, byl blízko hattricku.
39:59
Domácí se radují z branky, rozhodčí se musí poradit s video rozhodčím, zda už nebylo po siréně.
39:27
Ufa má puk pod kontrolou a kombinuje před hostujícím brankáře. Nyní se ke střele dostal z pravého kruhu Grigorenko, ale jeho pokus Gelašvilij likviduje.
39:01
Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:26
Selezňjov (JUG) dostává dvě minuty za vysokou hůl. Domácí mají možnost vzít si své tříbrankové vedení zpět.
37:38
Hosté jsou pod obrovským tlakem a vůbec se nemohou dostat ke kotouči.
36:59
Ufa je hodně aktivní.
36:17
Ufa právě vstřelila branku!
Možná hodně šťastná branka domácích. Ke střele se dostal Arzamcev, jeho rána od modré letěla na zadní mantinel, od kterého se odrazila na najíždějícího IGORA GRIGORENKA, ten prudkou střelu nedal hostujícímu brankáři žádnou šanci. Asistence: Zachar Arzamcev.
35:20
Hartikainen si najel z pravé strany a poslal puk na hostujícího brankáře, ten byl ale připraven.
34:49
Hosté se nemohou dostat ke kotouči, nyní předvádějí zase větší tlak domácí hokejisté.
34:16
33:55
Omark pálil z levé strany, ale jeho prudká střela letěla mimo a dopředu se ženou hosté.
33:16
Ufa se během přesilové hry nemůže dostat do nějaké vhodné pozice ke střele.
32:42
Domácí se ihned usazují v útočném pásmu, kde vymýšlejí nějaké kombinace.
32:16
Dubrovskij JUG) dostává dvě minuty za sekání.
32:06
Ke střele se probojoval Dubrovskij, ale jeho pokus domácí gólman chytá a drží.
31:49
Až teď se to povedlo hostům, ale po nepřesné přihrávce se hra zase obrací na druhou stranu.
31:06
Nyní se hraje nahoru a dolů, žádný z týmů se nemůže usadit v útočném pásmu.
30:35
Domácí se hnali do rychlého protiútoku, ten nakonec zakončoval střelou z vrcholu kruhu Omark, ale hostující brankář byl na jeho střelu připraven, a tak bez problémů chytá.
29:25
Domácí mají ve druhé třetině obrovské problémy dostat se k puku, hosté se o dost zlepšili.
29:00
28:34
Domácí se po dlouhé době osvobozují a vyhazují kotouč přes všechny čáry.
27:58
Volkov si nabruslil do středu levého kruhu, odkud pálil hodně tvrdě, jeho střela byla ale tečována do ochranné sítě. Vhazovat se bude po levici Svedberga.
27:19
Jugra se usadila v útočném pásmu a nyní kombinuje. Zpoza branky si najel mezi kruhy Ivanov, ale jeho následné zakončení letělo mimo tři tyče.
27:09
Po vyhraném buly pálil ihned od modré Mamkin, jeho prudkou střelu ale Svedberg chytá.
27:00
Engqvist (UFA) dostává dvě minuty za podražení.
26:35
Jugra se snaží v útočném pásmu kombinovat, ale Svedberg zatím zasahovat nemusel.
26:01
25:49
Černov si najížděl před branku, kam dostal následně kotouč, ale ten nedokázal zpracovat.
25:18
Ke střele se dostal od modré čáry Lepisto, jeho prudká rána, byla ale zblokována hostujícím obránce.
24:15
Domácí se dostávají do útočného pásma až nyní a snaží se kombinovat, což se jim zatím daří.
24:01
Selezňjov (JUG) dostává dvě minuty za hákování.
23:26
No tak to je pro Ufu obrovská sprcha. Po asistenci Taraťuchina se dostal ke střele MICHAJL MAMKIN, ten přesnou střelou snížil na rozdíl jediné branky. Asistence: Andrej Taraťuchin a Pavel Medvěděv.
23:05
Hosté jsou hodně aktivní a drží Ufu pod tlakem.
22:25
Hosty branka hodně nakopla a nyní domácí hokejisty k ničemu nepouštějí.
21:08
Jugra právě vstřelila branku!
Tak to je nečekaná branka v oslabení. Medvěděv dokázal vypíchnout puk na modré čáře a posunout ho na ARŤJOMA BULJANSKIJEHO, který následně uháněl zcela osamocen na domácího brankáře, toho překonal krásným bekhendovým blafákem. Asistence: Pavel Medvěděv.
20:16
I v druhé třetině se ujímají po vyhraném vhazování kotouče domácí, těm ještě zbývá přesilová hra z první periody. Ufa už kombinuje na útočné polovině.
20:01
Další třetina začne přibližně v 14:20.
Je za námi úvodní třetina, ta nám nabídla tři branko, a to všechny na jedné straně. Skóre utkání otevřel domácí Engqvist, poté zvyšoval Dubrovskij a nakonec výsledek první třetiny pečetil Grigorenko. Domácí hrají hodně aktivně a hosty k ničemu moc nepouštějí.
20:00
19:55
Kolcov ještě pálil od modré, ale jeho střela se jen odrazila od zadního plexiskla.
19:35
Domácí se po vyhraném vhazování ihned usazují na útočné polovině, kde kombinují.
19:27
Jašin (JUG) dostává dvě minuty za držení.
19:27
Až nyní se hosté dotkli puku, a to po střele Soina. Bude se vylučovat.
18:40
Domácí si přehazují puk ve středním pásmu, nyní rozhodčí zdvihl ruku a mají výhodu.
17:49
Nepřesná přihrávka hostů do středního pásma nakonec končí na zakázaném uvolnění.
17:35
Ufa je neustále před brankou hostí, ale nyní vidíme spíše jen kombinace, beze střel.
17:01
Gelašvilij si připisuje další úspěšný zákrok, tentokrát proti nahození od Lekomceva.
16:29
Kolcov přihrával od modré na Soina, ten po se po krásné kličce zjevil u pravé tyčky zcela osamocen, ale hostující brankář ho perfektním zákrokem vycyhatal.
16:05
Ufa rozjíždí po nepřesné rozehrávce novou útočnou akci zpoza vlastní branky.
15:44
Ke střele se nyní dostal z mezikruží Černov, ale jeho dělovku zblokoval hostující obránce.
14:08
Domácí jsou i nadále hodně aktivní.
12:59
Hosté střídají brankáře. Do branky místo Fokina nastupuje Gelašvilij.
12:59
Tak tohle se hostům nepovedlo. Po krásné předávce za modrou čárou se kotouče ujal IGOR GRIGORENKO, který přesnou střelou nedal hostujícímu brankáři žádnou šanci. Asistence: Sergej Soin a Nikolaj Prochorkin.
12:57
Do rychlého protiútoku se ženou hosté, ale po nepřesné přihrávce u puku zase Ufa.
12:15
Na útočné polovině kombinuje domácí mužstvo. U puku Grigorenko, který ho drží za brankou.
11:46
Ufa musí vystřídat a první formace se nyní pokouší o založení útočné akce z vlastního pásma.
11:10
Hosté jsou již v plném počtu.
10:32
Domácí se až nyní usazují v útočném pásmu.
09:59
Tak dokonce si v přesilové hře připisuje úspěšný zákrok Svedberg, na kterého letěla jedna ze střel od modré čáry, nyní u puku už domácí.
09:45
Domácí ale nyní mají menší problémy s přechodem přes modrou čáru, dokonce se k puku dostávají i hosté.
09:10
Panov (JUG) dostává dvě minuty za nedovolené bránění. Ufa má možnost druhé přesilové hry.
08:10
Netrvalo to dlouho a máme tady druhou branku. Po přihrávce Lepista se puku ujal na vrcholku kruhu JEGOR DUBROVSKIJ, ten na nic nečekal a krásnou střelou zvýšil na rozdíl dvou branek. Asistence: Denis Chlystov a Sami Lepisto.
07:48
Soin si nabruslil z pravé strany, zkoušel přihrávat před branku, kde bylo klubko hráčů, ale nakonec nikoho ze svých spoluhráčů nenašel.
07:34
Nyní se domácí úplně nedomluvili na rozehrávce z vlastního pásma, ta skončila na zakázaném uvolnění. Vhazovat se bude po levici Svedberga.
06:50
Hosté se pokouší o založení útočné akce, ale to se jim vůbec nedaří, vše jim kazí jejich nepřesné rozehrávky, nyní se dostali do ofsajdu.
06:35
Nyní už u puku zase ale domácí, ti se dostali do útočného pásma, tam ale puk po chvilce kombinování ztratili a dopředu se mohou hnát hráči Jugry.
05:27
Hosté se po obdržené brance dostali ihned k puku a pokouší se o vyrovnání.
04:50
A máme tady úvodní branku. Po krásné přihrávce mezi kruhy se dostal ke střele ANDREAS ENGQVIST, ten se s ničím nepáral a střelou zápěstím využil přesilovou hru. Asistence: Zakhar Arzamcev.
04:16
Taraťuchin (JUG) dostává dvě minuty za podražení, domácí mají k dispozici první přesilovku.
04:05
Grigorenko se prokličkoval k modré čáře, odkud nahodil puk na branku, Fokin chytá.
03:44
Nyní jsou u puku zase hráči Ufy, ti se snaží založit útočnou akci zpoza vlastní branky.
02:49
Michonov se prokličkoval po pravé straně až do kruhu pro vhazování, odtamtud vyslal prudkou střelu zápěstím, ale jeho pokus domácí brankář vyrazil.
02:05
Jugra se dostala ke kotouči po nepřesné rozehrávce domácích a nyní už se snaží dostat k Svedbergovi.
01:42
Gusev se dostal v před brankovém prostoru k dorážce, tu ale Svedberg přečetl a puk bez problému chytil.
01:27
I druhá formace domácích se usadila v útočném pásmu, ale po chvilce o puk přišla.
01:08
Hartikainen obkroužil branku a zkoušel přelstít hostujícího brankáře, ten byl ale připraven.
00:45
Ufa stále před Fokinem, ten si zatím ale kotouče nedotkl, u puku Hartikainen.
00:17
Domácí se po vyhraném buly ihned usazují v útočném pásmu, kde nyní kombinují.
00:01
Vypadá to, že už je vše připraveno, na ledě první formace, utkání může každou chvíli započít.
Oba týmy jsou již seřazeny na modrých čarách, nyní si poslechneme ruskou hymnu.

Salavat Julajev Ufa: Svedberg (Sochatskij) – Kolcov, Lepisto, Derljuk, Bodrov, Lekomcev, Arzamcev, Culjgin, Lisin – Makarov, Omark, Hartikainen – Soin, Grigorenko, Prochorkin – Engqvist, Černov, Lazarev – Chlystov, Dubrovskij, Razumňjak

Jugra Chanty-Mansijsk: Fokin (Gelašvili) -Vasilčenko, Selezňjov, Mamkin, Želďakov, Ďjakov, Pogorišnij,Ugolnikov, Michnov – Jašin, Volkov, Ivanov – Panov, Bortnikov, Gusev – Buljanskij, Taraťuchin, Medvěděv – Jacenko, Varfolomějev, Beljajev

Rozhodčí: Vasiljev, Aljošin – Gusev, Ivanov.
Československá stopa

V tomto zápase nebude figurovat žádný český ani slovenský hokejista.
Salavat Julajev Ufa

Zatímco domácím se vstup do nové sezony vůbec nepodařil Po prohrách nad Omskem (2:4) a nad Astanou (3:5) se drží na poslední pozici, a to s nula body a celkovým skórem 5:9. Co se týče produktivity hráčů, tak je na tom zatím nejlépe Linus Omark, ten dokázal za dva zápasy nasbírat dva body (1+1).
Jugra Chanty-Mansijsk

Hosté nezačali sezonu ani dobře, ale ani ne špatně. Po jedné prohře na nad Nižněkamskem (1:2) a výhrou nad Čeljabinskem (5:3) se zatím ohřívají v celkové tabulce na patnáctém místě, a to se třemi body a celkovým skórem 6:5. Co se týče produktivity hráčů, tak zatím se nejvíce prosazuje Nikita Gusev, který dokázal za dva zápasy nasbírat celkem dva góly a dvě asistence.
Vítám všechny hokejové příznivce. Dnes se střetnou Salavat Julajev Ufa – Jugra Chanty-Mansijsk. Podrobným on-line přenosem Vás provede Adam Soukup. Přeji Vám příjemný hokejový prožitek.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:30.