To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Československá stopa v utkání:

Roman HORÁK (CEC) 0+0 5 střel, čas na ledě 22:10

Robert KOUSAL (NOV) 0+1 2 střely, čas na ledě 18:32
Dnešní utkání nakonec končí vítězstvím Viťazu, který vydřel vítězství 2:1 až v samostatných nájezdech. Utkání bylo hodně bojovné, na obou stranách bylo spoustu vyloučených, pohledných akcí bylo poskrovnu.
65:00
V samostatných nájezdech zvítězil tým Viťaz Moskevská oblast.Ryan Stoa (NOV) neproměnil svůj nájezd a domácí tak vítězí v nájezdech 1:0.
60:01
Šedesát minut neurčilo vítěze, v tomto zápase se tak bude rozhodovat v pětiminutovém prodloužení, případně v samostatných nájezdech.
60:00
59:37
58:20
58:00
Poslední dvouminutovka třetí třetiny.
57:37
No jo, jenže hosté o výhodu přicházejí, Robert Kousal dostává dvouminutový trest a poměr sil na ledě se tak vyrovná.
56:20
Oddechový čas pro hosty.
56:20
Igor Golovkov (Viťaz) dostává osobní trest 2+10 za úder do hlavy a krku!!
55:11
Hra je trochu nervózní, ani jeden z týmů nechce udělat chybu.
51:16
Domácí znovu před brankou Novokuzněcku, Afinogenov zkouší bekhendem skórovat, ale Poďjapolskij vyrážečkou vytěsnil.
50:51
Ježov pronikl před branku Novokuzněcku, Poďjapolskij vyráží.
50:00
Posledních deset minut třetí třetiny, stav stále nerozhodný, čeká nás prodloužení?
46:15
Musin velice chytře tečuje puk před domácí brankou, Sjateri ale chytá.
45:37
43:37
Roman Maňuchov vloučen, domácí mají přesilovou hru.
40:01
Další třetina začne přibližně v 20:20.
Ve druhé třetině jsme zaznamenali jediný gól, kterým domácí srovnali skóre na 1:1.
40:00
39:00
Poslední minuta druhé třetiny.
36:38
34:38
Denis Ježov vyloučen na dvě minuty za hákování, přesilová hra pro Novokuzněck.
32:43
32:16
30:58
Střela Soloďuchina se odrazila do hlediště, Poďjapolskij nemusel zasahovat.
30:43
Přesilová hra Viťazu je u konce, Denis Abdulin vyloučen na dvě minuty za sekání, poměr sil na ledě se vyrovná.
30:16
A v Ice Hockey Center může být ještě veseleji, Viťaz má totiž hned vzápětí další přesilovou hru, Robert Kousal dostává dvouminutový trest.
29:27
Viťaz právě vstřelil branku!
Domácí vyrovnávají! Viťaz proměňuje přesilovou hru, do jejíhož konce zbývalo již pouhých devět vteřin! Poďjapolského překonává IGOR MUSATOV. Asistence: Georgij Berďukov a Vjačeslav Soloďuchin.
28:22
Berďukov získal puk a vyhodil ho ze třetiny Viťazu.
27:51
Jeronen chytře nahodil puk na branku, puk se ale odrazil od bránícího hráče.
27:36
Michael Kuklev (NOV) vyloučen na dvě minuty, přesilová hra Viťazu.
27:32
Domácí kontrují, střela Berďukova však trefuje přímo Poďjapolského.
27:16
Jažkov s Kuvajem ztroskotali na výborně bránícím Kostromitinovi.
26:49
Sinkjevič pálí od modré, velmi dobrý pokus, Poďjapolskij však neskutečným zákrokem zachránil svůj tým!
26:22
Elitní formace Viťazu nyní "zatopila" defenzivě Metallurgu, ale branka z toho není.
25:12
25:02
Pohledná akce Musina, který ale na domácího Sjateriho nevyzrál.
24:41
Hosté se zatím spíše "zastřelují", jako nyní, kdy puk letí mimo ledovou plochu.
23:12
Maxim Afinogenov (Viťaz) vyloučen na dvě minuty za hákování, přesilová hra Metallurgu Novokuzněcku.
20:01
Další třetina začne přibližně v 19:21.
První třetina skončila vítězstvím Metallurgu, který dokázal jednou skórovat, když se v 16. minutě prosadil Musin.
20:00
19:00
Posledních šedesát sekund první třetiny.
16:42
Kučerjavenko uniká po pravém křídle, přihrává před branku, ale tam puk zablokovala hůl obránce a dokutálel se k Poďjapolskému.
15:52
Metallurg Novokuzněck právě vstřelil branku!
Hosté sice nevyužili přesilovou hru, ale krátce po jejím skončení jdou do vedení, po přihrávce českého internacionála Roberta Kousala překonává Sjateriho ILJA MUSIN. Asistence: Robert Kousal.
14:14
13:36
Sjateri zatím nepřekontelnou překážkou pro Novokuzněck.
12:14
Denis Abdullin vyloučen za hákování, Metallurg má přesilovou hru.
11:36
Ale tento zákrok Poďjapolského při střele Soloďuchina nebyl příliš jistý!
10:13
Kempe a Horák zkouší pozornost Poďjapolského, ten chytá.
09:58
Amirov nahazuje puk do útočného pásma, Sjateri chytá a raději přerušuje hru.
09:36
Robert Kousal, ve spolupráci s Orlovem, se dostali ke střele v útočné třetině, ale Sajteri obě střely vyrazil.
06:40
04:40
První vyloučení v zápase, Denis Ježov vyloučen na dvě minuty, hosté si zahrají přesilovou hru.
00:01

Viťaz Moskevská oblast: Sjateri (Saprykin) – Sinkjevič, Jeronen, Kostromitin, Berďukov, Ježov, Golovkov, Voronkov, Vaščenkov – Horák, Kempe, Palola – Soloďuchin, Koroljov, Kučerjavenko – Makjejev, Krysanov, Afinogenov – Abdullin, Kokšarov, Musatov

Metallurg Novokuzněck: Poďjapolskij (Karejev) – Maňuchov, Fairchild, Kousal, Postnikov, Amirov, Skutar, Antonovskij, Kamalov – Kaprysov, Karavajev, Stoa – Orlov, Komarickij, Kuklev – Berdnikov, Musin, Romanov – Jažkov, Drugov, Kuvajev

Rozhodčí: Kadyrov, Kuljov – Novikov, Sislo.
Metallurg Novokuzněck
Novokuzněck patří již několik sezón po sobě k "otloukánkům" soutěže. Pravidelně končí téměř u dna tabulky Východní konference, kde mu poslední tři sezóny dělá společnost ještě hůře hrající Chabarovsk. Těžko říci, co od Novokuzněcku očekávat v nové sezóně, zda-li Metallurg překročí svůj stín a vyhoupne se trochu výše, či zda to bude i letos boj o přežití.
Viťaz Moskevská oblast
Moskevský klubu vstupuje do nového ročníku s ambicemi zlepšit své postavení z posledních sezóny, kdy se pravidelně umisťoval ve spodních patrech tabulky Západní konference a již dlouho dopředu ztrácel možnost zahrát si play-off.
Vítejte u onlajn přenosu utkání základní části KHL, v němž VIŤAZ MOSKEVSKÁ OBLAST přivítá na svém ledě METALLURG NOVOKUZNĚCK.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.