Ode mě je to pro dnešek vše. Já se s vámi tímto loučím a přeji vám příjemný zbytek dne.
Dnešní utkání sledovalo 9000 diváků!
Dobojováno, Lokomotiv Jaroslavl uhájil na svém ledě vítězství 3:1 nad Viťazem. Ve třetí třetině se toho už moc nedělo. Závěrečný tlak hostů ukončil ranou do odkryté sítě 16 sekund před koncem Jegor Averin. Body tak zůstávají v Jaroslavli.
59:44
Jaroslavl právě vstřelila branku!
Naděje hostů skončily. Viťaz hodně srdnatě bránil odkrytou klec, ale JEGOR AVERIN zamířil přesně po chybě v rozehrávce. Asistence: Daniel Apalkov, Petri Kontiola.
58:48
Hosté jdou do šesti!
50:17
Jurij Kokšarov je vyloučen na dvě minuty za vražení na hrazení. Jaroslavl má možnost odskočit do dvoubrankového vedení.
40:01
Je za námi druhá třetina, v té padly další dvě branky. Nejprve navýšil vedení domácích Emil Galimov. 4 minuty před koncem snížil na 2:1 dorážkou český forward Roman Horák. Jak dopadne poslední třetina?
40:00
36:01
Viťaz právě vstřelil branku!
Hosté pár minut před koncem druhé periody snižují! Viťaz se dostal do přečíslení dva na jednoho. Střelu Maria Kempeho Murygin ještě vyrazil, ale na dorážku ROMANA HORÁKA byl již krátký. Český útočník tak poprvé překonal Murygina. Asistence: Mario Kempe, Denis Abdullin.
28:23
Domácí Vladislav Kartajev je vyloučen za hákování.
25:57
Ilja Ljubuškin si jde sednout na dvě minuty za držení.
25:05
Domácí odskakují na rozdíl dvou branek! Patrick Hersley našel přesným pasem EMILA GALIMOVA, který následně střelou od modré čáry upravuje skóre na 2:0. Asistence: Patrick Harsley, Vladislav Kartajev.
20:01
První třetina poslala do vedení domácí celek, když se trefil v deváté minutě Vladislav Kartajev. Hosté na tuto trefu zatím odpověď nenašli ani při početní výhodě 5 na 3.
20:00
17:51
Bude se hrát 5 na 3! Dvouminutový trest za vražení na hrazení si půjde odbýt Michail Pašnin.
17:30
Pavel Koledov si jde odpykat dvouminutový trest za hákování.
15:05
A další dvojité vyloučení. Na 4 minuty šel z domácího celku Dmitrij Malcev, za hosty zase Igor Golovkov.
15:05
14:16
Současně byli vyloučeni za hrubost Jegor Averin a také Denis Abdullin.
14:16
12:36
Harri Sateri je opětovně vyloučen, tentokrát za zdržování hry. Zužitkují domácí další přesilovku?
09:00
Domácí přesilovku proměnili! Na konci krásné kombinace stál VLADISLAV KARTAJEV, který otevírá skóre tohoto utkání po pasu od Jegora Averina. Asistence: Jegor Averin, Daniel Apalkov.
07:54
Máme zde první vyloučení, hostující Harri Sateri si jde sednout na dvě minuty za podražení.
00:01

Lokomotiv Jaroslavl: Murygin (Kolesnik) – Hersley, Kronwall, Ljubuškin, Pašnin, Gorochov, Koledov, Rafikov – Kontiola, Apalkov, Averin – Loktionov, Mosaljov, Konkov – Galimov, Kartajev, Malcev – Kapustin, Kraskovskij, Enlund

Viťaz Moskevská oblast: Sateri (Saprykin) – Voronkov, Berdjukov, Golovkov, Viksna, Ježov, Peretjagin, Kostromitin, Vaščenko – Vyglazov, Kempe, Horák – Makejev, Afinogenov, Kučerjavenko – Kokšarov, Šitikov, Musatov – Abdullin, Švec-Rogovoj, Nikulin

Rozhodčí: Alexej Anisimov, Sergej Beljajev – Tornike Kučava, Dmitrij Goljak.
Příjemný podvečer u sledování Kontinentální hokejové ligy. Lokomotiv Jaroslavl přivítá na svém ledě celek Viťaz Moskevská oblast, který se aktuálně nachází trochu překvapivě ve středu tabulky. Zápasem vás provede Karel Janeba.