Fotbalovým výsledkem 1:0 tedy poráží Lada Togliatti Viťaz. Hráči Togliatti si tak mohou připsat teprve třetí vítězství v sezoně a jako poslední celek se přesouvá alespoň přes hranici deseti bodů. Masalskis si připisuje první čisté konto v letošní sezoně.
59:53
Až nyní se hosté zmocnili kotouče. Musatov (CEC) vyloučen na n dvě minuty za nedovolené bránění.
58:48
Hosté půjdou navíc do čtyř. Tohle už by si Lada měla pohlídat.
58:01
Poslední dvě minuty třetí třetiny.
56:41
Masalskis teď drží svými zákroky Ladu od ztráty vedení.
55:21
Lada přežžila důležité oslabení a a čas se Viťazu krátí.
54:30
Už déle jak minutu je Viťaz v útočném pásmu. Střela ale nepřišla zatím žádná.
53:21
Možnost pro hosty. za podražení dostává dvě minuty Krysanov (TOG).
52:22
Berďjukov vypálil z rohu. Masalskis se ale překvapit nenechal.
50:30
Masalkis jen tak tak nyní odrazil pokus hostů.
49:40
Hraje se ve velkém tempu. Nahoru dolů. Moc se nepřerušuje. Jenom ty góly zápasu chybí.
47:45
Afinogenov se hnal do protiútoku, ale byl včas zpacifikován domácí obranou.
46:30
Mastrjukov mohl navýšit vedení domácích, ale nedokázal procedit puk přes mnoho těl před ním.
45:10
na druhé straně je pozorný také i Sateri.
44:20
Šitikov se dostal ke dvěma střeleckým pokusům, ale ani jednou nedokázal překonat Masalskise.
43:01
Mastrjukov sice zavezl puk do pásma, ale nenašel podporu ve svých spoluhráčích.
42:15
Hosté se dostávají do obranné třetiny Lady pouze za cenu nahazovaných kotoučů.
41:30
Viťaz se marně snažil zabydlet v útočném pásmu.
40:50
Domácí celek se hned v úvodu třetiny usadil v útočném státu.
40:01
Zápas není zatím na branky moc bohatý. Nicméně jednu už jsme viděli, když se v polovině zápasu trefil Vorobjov a je tak zatím jediným, kdo se zapsal mezi střelce. Druhá třetina začne v 18:37.
40:00
39:01
Poslední minuta druhé třetiny.
37:50
Domácí celek jel opět ve dvou na jednoho. Šenfeld ale na Belousova puk nedostal.
36:39
Viťaz přežil úvodní oslabení bez úhony.
34:22
Třikrát se dostal Zaťovič ke střele, ale ano jednou na Sateriho nevyzrál.
33:39
První vyloučení na straně Viťazu. Ježov usedá za katr kvůli hákování.
31:05
Lada je při chuti a znovu se hraje na polovině Viťazu.
30:39
Togliatti právě vstřelilo branku!
Trvalo to polovinu zápasu, ale přeci jenom jsme se dočkali branky. První gól zápasu střílí DMITRIJ VOROBJOV po přihrávce Belousova. Asistence: Georgy Belousov, Stanislav Romanov.
29:41
Šitikov se řítil sám na Masalkise, ale ani jemu se nepodařilo otevřít skóre.
28:47
Akci dvou na jednoho v podání domácích zakončil Mokšancev. Sateri se ale stihl proti němu přemístit.
28:02
Togliatti hraje opět plném v počtu.
26:50
Hokejisté Lady ale dokáží vyhazovat puky.
26:02
Ne na dlouho. Za vyhození puku – zdržování hry střídá na trestné lavici Valuského Šenfeld (TOG).
24:31
Domácí jsou v plném počtu.
23:57
Bumagin posílá puk do bezpečí přes všechny čáry.
23:10
Viťaz se sice zabydlel v útočném pásmu. Masalskis ale zatím odolává.
22:31
Valuskij (TOG) podrazil svého soupeře a půjde si odpočinout na dvě minuty.
21:23
Strelcv se pokoušel najít zpoza branky Gurjanova. ten ale netrefil puk.
20:47
Flood od modré vypálil. Sateri byl ale připraven.
20:01
Úvodní část je za námi a nepřinesla žádnou brankou. Ono se není ani čemu divit, poněvadž oba týmy se nedostaly do souvislejšího tlaku či gólové příležitosti. Druhá třetina začne v 17:53.
20:00
19:01
Poslední minuta 1. třetiny.
18:45
Dvakrát se teď Sateri postaral o to, že je stav 0:0. parádní zákroky předvedl hostující gólman.
17:30
Brďjukov se dostal hluboko do pásma Lady, ale na Masalskise nevyzrál.
16:19
Mastrjukov to zkoušel individuálně, ale proti trojnásobné přesile ztratil kotouč.
15:02
Flood nahazoval chytře před branku, ale nikdo z jeho spoluhráčů nedokázal tečovat puk do branky.
14:10
Podobně si počínal i v dresu Viťazu Viksna. Masalskis ale proti němu předvedl parádní semafor.
13:17
Zaťovič od modré vystřelil těsně nad branku Sateriho.
12:20
Bělousov se dostal až před Staeriho. Gólmana Viťjazu ale dokázat nepřekonal.
11:29
Nikulin se dostal ke střele. Masalskis byl ale pozorný.
10:10
O ojedinělý útok domácích se pokusil Flood, ale jeho rána byla nepřesná.
09:15
Opět zmatky před bránou Lady. Domácí ale dokázali vyhodit puk na zakázané uvolnění.
08:29
Hodně dlouho se nyní bojuje ve středním pásmu. Ani jeden z týmů není schopen dostat se do útočného pásma.
07:20
Hráči Lady se nemohou zabydlet v útočném pásmu. Hosté vždy poslušně do středního pásma.
06:10
O minutu později se situace opakuje na opačné straně. Také zde o vyřešil až Sateri přikrytím kotouče.
05:03
Afinogenov udělal rozruch před brankou domácích. Puk zakryl až Masalskis lapačkou.
04:07
Krysanov neudržel puk na útočné modré a Togliatti tak musí zpět do středního pásma.
03:15
Hráči Togliatti se hned hnali do protiútoku a Gurjanov pálil z první. Sateri byl ale připraven.
02:58
Lada už je kompletní.
02:02
Domácí hokejisté se ale dokázali osvobodit.
01:20
Hráči Viťjazu se ihned odhodlali ke střele. Premiérový pokus ale zamířil mimo.
00:58
Hned po 58 vteřinách usedá na trestnou lavici Stanislav Romanov (TOG) za hákování.
00:01

Lada Togliatti: Masalskis (Kasutin) – Viklund, Flood, Vorobjov, Romanov, Malenkich, Bolšakov, Gurkin, Volgin – Šenfeld, Belousov, Krysanov – Bumagin, Zaťovič, Gurjanov – Strelcov A., Strelcov V., Bocharov – Valulskij, Mastrjukov, Mokšancev.

Viťaz Moskevská oblast: Staeri (Saprykin) – Voronkov, Berďjukov, Ježov, Golovkov, Viksna, Kudinov, Vaščenko, Kostromitin – Horák, Musatov, Kempe – Kučeravenko, Afinogenov, Makejev – Kokšanov, Nikulin, Abdulin – Šitikov, Švec-Rogovoj, Ivanov.

Rozhodčí: Gusjov, Kiseljov, Nazarov, Sazonov.
Vzájemné zápasy

Oba týmy se v loňské sezoně potkaly dvakrát a pokaždé se z výhry radoval vždy celek hostí. Nejprve vyhrál venku Viťaz 5:4, aby následně o pár dní později prohrál doma se stejným soupeřem 0:2.
Lada Togliatti

Domácí celek je na tom daleko hůře. S pouhými 9 body je na tom nejhůře z celé Kontinentální hokejové ligy. Doposud dokázal vyhrát pouze dva zápasy ze sedmnácti a to je hodně málo. Z posledních pěti duelů dokázala Lada získat pouhé dva body za prohry v nastavení.
Viťaz Moskevská oblast

Hosté měli slibně rozjetý vstup do sezony. Nicméně poslední zápasy už jim to herně tolik nejde a z posledních pěti zápasů přišla pouze jediná výhra. I proto přišel propad až na 10 .místo Západní konference s 25 body.
Příjemné úterní odpoledne. Celkem menu sedmi zápasů nabídne KHL a jednou z položek bude i střetnutí mezi Ladou Togliatti a Viťazem Moskevská oblast.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.