Je konec! Metallurg Magnitogorsk nezvládl roli favorita, a v domácím prostředí podlehl Slovanu Bratislava 2:3!

Slovenský celek zažil velmi povedenou první třetinu. S favoritem dnešního utkání sehrál vyrovnanou partii. Do vedení se dostal navíc právě Slovan! Rok Tičar našel před brankou volného Andreje Šťastného, který poslal kotouč do růžku branky! O dvě minuty později nahození Surového tečoval Ladislav Nagy, a kotouč skončil v síti. Z branky se navíc pakoval Vasilij Košečkin!

Ve druhé třetině jsme sledovali vyrovnanou hru obou celků! Velké šance v první polovině druhé třetiny měl domácí Filippi a Zaripov, ani jeden však nebyl úspěšný. Ve 31. minutě tak udeřil Slovan, Patrik Lušňák povedenou akci navýšil vedení svého týmu na 3:0! Za 21 vteřin však Metallurg bleskově udeřil! Svůj tým udržel ve hře brankou Vladislav Kaletnik! Hned poté měl ještě obrovskou šanci Danis Zaripov, který však zaváhání Brusta nedokázal potrestat!

Ve třetí třetině jsme viděli velký tlak Metallurgu, který se pokoušel o snížení. To přišlo až necelé dvě minuty před koncem! Nahození Antipina tečoval Oscar Osala! Metallurg se v závěru ještě pokoušel o vyrovnání, neúspěšně!

ČESKOSLOVENSKÁ STOPA
Jan Kovář (MET) – 0+1, žádná střela, TOI – 22:31
Tomáš Filippi (MET) – 0+0, 5 střel, TOI – 18:17

Václav Nedorost (SBA) – 0+0, 1 střela, TOI – 16:28
Filip Novák (SBA) – 0+0, žádná střela, TOI – 20:24

Z mé strany je to vše, a u dalšího textového přenosu se na vás budu těšit brzy nashledanou!
59:50
Deset sekund před koncem vyhodil Slovan kotouč na zakázané uvolnění. Miloš Říha si bere oddechový čas!
59:34
I další nahození hráčů Slovanu na prázdnou branku neskočilo úspěchem! Tentokrát se skvěle vrátil Viktor Antipin, který zachytil kotouč ještě před brankovou čárou!
59:03
Ve středním pásmu se dostal ke kotouči Tomáš Surový, jehož střela na prázddnou branku byla pomalá, a Chriss Lee to stihnul!
58:43
Samsonov hned po vhazování spěchal na střídačku, a Metallurg to zkouší opět v šesti!
58:41
Domácí celek si bere hned po vstřelené brance oddechový čas!
58:41
Metallurg právě vstřelil branku!
Tak závěrečné minuty ještě nabídnou drama! Metallurgu se podařilo snížit na rozdíl jediné branky! Z pravé strany poslal kotouč před branku Viktor Antipin, jehož pokus tečoval OSCAR OSALA, a kotouč skončil v brance! Asistence: Viktor Antipin, Jan Kovář
58:00
Samsonov je na střídačce, a Metallurg to dvě minuty před koncem zkouší bez brankáře!
57:36
Až teď domácím pomohl Ivan Švarný, který vyhodil kotouč na zakázané uvolnění!
57:14
Slovenský celek zvládá výborně závěr zápasu hlavně v defenzivě! Metallurg se nemůže přes skvěle bránící Slovan dostat do útočného pásma.
56:36
Metallurg kombinuje ve středním pásmu, nicméně se mu nedaří dostat přes modrou čáru do útočného pásma.
55:59
Slovan důležité oslabení zvládl, a Žiga Jeglič je zpět na ledě! Pro Metallurg je tak situace již kritická ...
55:39
Před branku tentokrát dostal krásnou přihrávku Danis Zaripov, který se pokoušel akci ještě vylepšit přihrávkou na Jana Kováře, tomu však zablokoval hůl Novák, a český útočník se do zakončení nedostal!
55:09
Po křížné přihrávce Jana Kováře střílel z pravé strany Sergej Mozjakin, jehož pohotová rána však mířila mimo!
54:39
Metallurg se hned na začátku přesilové hry dokázal dostat do kombinace v útočném pásmu. Do zakončení se však zatím nedostal!
53:59
Slovinský útočník Žiga Jeglič zachytil ve vlastním pásmu kotouč do rukavice, nicméně ho přidržel příliš dlouho, a odchází na trestnou lavici za zdržování hry!
53:33
Chris Lee se ve středním pásmu ostře střetl s Milanem Bartovičem. Vylučoval se však zatím nebude!
52:23
Ladislav Nagy operoval za brankou s pukem, nicméně ho poslal k zemi tvrdým zákrokem Jaroslav Kosov. V jeho akci pokračuje Milan Bartovič!
51:36
Na útočné modré málem zaváhal Jaroslav Chabarov, po jehož chybě se mohl do úniku dostat Michel Miklík. Ruský obránce však svou chybu včas napravil.
51:03
O další ohrožení branky kanadského brankáře se postaral obránce Viktor Antipin, jehož střelecký pokus však Brust moc dobře viděl, a kotouč lapil do náruče!
50:39
Danis Zaripov našel výbornou přihrávkou před brankou Sergeje Mozjakina, kterému se však zakončení nepovedlo, a Brust jeho střelu vyrazil!
49:59
Na druhé straně mohl zahrozit Timkin, který se dostával do zakončení. V poslední chvíli ho však poslal k zemi obránce Starosta, který mu zamezil zakončení!
49:29
Michel Miklík nahodil kotouč za branku, kde jej vybojoval Marek Viedeňský, a Slovan kombinoval v útočném pásmu. Do zakončení se však zatím slovenský celek nedostal.
48:43
Další útočnou akci Slovanu táhla v útočném pásmu opět slovinská dvojice. Rok Tičar našel na modré Tomáše Starostu, jehož rána prolétla mimo branku Samsonova!
48:03
Z rohu kluziště poslal skvělou přihrávku Jeglič, který našel mezi kruhy svého krajana Tičara, jehož rána zprvní však skončila v lapačce brankáře Samsonova!
47:39
Domácí kouč poslal na led opět první formaci, která se však nedokázala dostat do kombinace v útočném pásmu, naopak tvoří Slovan!
46:58
Další velkou šanci měl domácí Sergej Mozjakin, který dostal přihrávku mezi kruhy od Kováře. Jeho střela však skončila přesně v lapačce Barryho Brusta!
46:23
Rafael Bartyšin se pokoušel rozehrát, nicméně jeho spoluhráči střídali, a tak se musel spokojit s přihrávkou na Medveděva, který zajíždí za svou branku!
45:48
Metallurg se pokouší o snížení, nicméně v jeho koncovce je vidět zatím velká nerozvita. Většina pokusů letěla mimo branku Barryho Brusta!
44:58
Oscar Osala dostal přihrávku na útočnou modrou, a přešel do útočného pásma. Jeho následnou střelu zblokoval Rok Tičar, a kotouč skončil v ochranné síti!
44:29
Na druhé straně to zkoušel od modré Sergej Tereščenko, jehož ránu Brust vyrazil pouze před sebe. Oscar Osala se však k dorážce přes bránícího Nováka nedostal.
44:17
Do velké šance se dostal hostující Václav Nedorost, který dostal výbornou přihrávku od Michela MIklíka! Český útočník však nepřekonal Samsonova, který předvedl parádní zákrok!
43:39
Radovan Puliš dokázal na modré uvolnil Patrika Lušňáka. Střelec poslední branky slovenského celku však nedostal prostor, neboť byl velmi rychle dohrán Birjukovem.
42:55
Metallurg se dostal opět do kombinace v útočném pásmu. Tomáš Filippi našel na pravé straně Potěchina, který si vybruslil do středu, a vyslal povedenou ránu, ta však mířila mimo!
42:19
Na druhé straně vyslal hodně tvrdou ránu Ivan Švarný, který si najel na útočnou polovinu. Jeho ostrá střela však mířila nad branku!
41:47
Na modrou čáru dostal přihrávku Vladimir Kaletnik, který pohotově vystřelil. Jeho pokus tečoval Wojtek Wolski, který však mířil mimo!
41:29
Slovan si zatím s útoky Metallurgu nedokáže poradit. Tentokrát se pod tlak dostala opět druhá formace domácích, a kotouč poslal na zakázané uvolnění Surový.
40:44
Druhá fromace Metallurg se pokoušela prodrat do útočného pásma, což se také podařillo. Následně se ke kotouči dostal Novák, který jej poslal na zakázané uvolnění.
40:11
O první nahození do útočného pásma ve třetí třetině se postaral Filip Novák, který poslal kotouč za branku Samsonova.
40:01

Třetí třetina začne v Metallurg Ice Arena přibližně v 17:41!
40:00
39:52
V samotném závěru třetiny se ještě do zakončení dostal Rok Tičar, který však Samsonova nepřekonal!
38:51
V rohu kluziště se dostal ke kotouči domácí Oscar Osala. Finský útočník to zkoušel z velkého úhlu, jeho zakončení však nebylo přesné!
38:19
Mezi kruhy dostal ideální pas Tomáš Filippi, který si kotouč zpracoval, a vystřelil. Střela českého útočníka byla však sražena!
37:33
Do velké šance se mohl dostat domácí Sergej Mozjakin, který si již najíždel do útočného pásma. Na poslední chvíli mu však kotouč přeskočil hůl, a zůstal ležet na modré čáře!
37:07
Sergej Mozjakin hledal v útočném pásmu Jana Kováře. Přihrávka však nebyla příliš přesná, a český reprezentant se k puku nedostal.
36:39
Slovan kontroloval hru ve vlastním pásmu, avšak rozehrávka Cama Barkera nebyla příliš povedená. Ve středním pásmu se ke kotouči dostal Kosov, u kterého byl velmi rychle Surový, a po jejich souboji skončil puk na střídačce Slovanu.
35:43
Nahození Andreje Šťastného zachytil v obranném pásmu Metallurgu Sergej Tereščenko, který zajíždí s pukem za vlastní branku.
35:19
Magnitogorsk chyboval při rozehrávce, a ke kotouči se dostal Václav Nedorost. Český útočník však zaváhání obrany domácích nevyužil.
34:39
Chris Lee nejprve uhlídal Suruového, následně se však dostal ke kotouči Ladislav Nagy, jehož ránu stihl zablokovat právě Lee!
34:09
Domácí Denis Platonov nabral rychlost ve středním pásmu, přebruslil Nováka, a dostal se ke střele. Český bek však stihl vložil hůl do střely Platonova, a kotouč skončil v ochranné síti.
33:41
První formace Metallurgu předvedla zajímavou kombinaci v útočném pásmu. Nahození Jana Kováře však za brankou nikoho z jeho spoluhráčů nenašlo, a tak je u puku Slovan.
33:19
Od modré čáry vyslal tvrdou ránu od modré čáry Patrik Lušňák, do jehož rány však vložil hůl Sergej Mozjakin, a kotouč skončil v ochranné síti. Následuje komerční přestávka!
32:36
Metallurg je po své úvodní brance velmi aktivní! Na druhé straně se pokoušel zahrozit Cam Barker, který však neprošel do útočného pásma přes Chabarova.
31:47
Obrovskou příležitost měl po zaváhání Brusta Danis Zaripov, který obkroužil branku, a pokoušel se zasunout kotouč za záda Brusta. Jeho střela však skončila mimo!
30:40
Magnitogorsk však bleskově odpovídá, a snižuje na rozdíl dvou branek! V rohu kluziště operoval s kotoučem Oscar Osala, který našel před brankou VLADISLAVA KALETNIKA, který dokázal dostat kotouč za záda Barryho Brusta! Asistence: Oscar Osala, Wojtek Wolski
30:19
Slovan právě vstřelil branku!
Slovenský celek vede již tříbrankovým rozdílem, a to již vypadá s Metallurgem hodně špatně! Na útočné modré dostal kotouč PATRIK LUŠŇÁK, který proskočil mezi dvojicí protihráčů, a na jeho přízemní střelu byl Samsonov krátký. Krásná akce slovenského útočníka! Asistence: Michl Sersen
29:54
Zajímavý útok Metallurg táhl po levé straně Sergej Mozjakin, který se vyhnul Švarnému, a vypálil. Slovenský obránce však stihl kotouč srazit do ochranné sítě!
29:09
Slovinský reprezentant se pokoušel dostat do útočného pásma, po jeho souboji s Antipinem skončil kotouč v hledišti, a následuje vhazování ve středním pásmu.
28:54
Na útočné modré skvěle napadal Pavel Medveděv, který se však nedočkal pomoci od svých spoluhráčů. Kotouče se následně zmocnil Jeglič, který míří vpřed.
28:05
Kombinace Metallurgu ve středním pásmu nebyla příliš povedená, a po přihrávce Antipina skončil kotouč na holi Nováka, který rozehrává.
27:24
Hostující útočník Patrik Lušňák byl natlačený do branky Brust, která posléze vypadla ze svého původního postavení. Miloš Říhá žádá udělení trestu pro Platonova, hlavní rozhodčí však vylučovat nebude.
26:48
Obrovskou šanci měl nyní Metallurg! Od modré čáry nahodil kotouč Chris Lee, Brust jeho pokus vyrazil, a k dorážce se dostal Jevgenij Timkin, i jeho pokus kanadský brankář vyrazil! Následuje komerční přestávka.
26:11
Po delší době se ke střele dostal také Honza Kovář, který střílel z levé straně. Pokus českého útočníka však mířil mimo branku!
25:23
Slovan ubráněné oslabení viditelně posílilo, a dokázal svého soupeře "zamknout" ve vlastní třetině. Metallurg se následně dostal ke kotouči, nicméně Batyršin ho poslal na zakázané uvolnění.
24:53
Marek Videňský se hned po svém návratu na led zapojil do kombinace, a křížnou přihrávkou hledal na pravé straně Cama Barkera. Tomu však nesedlo zakončení!
24:19
Těsně před koncem přesilové hry vyslal od modré střelu také Jaroslav Chabarov, jehož pokus Brust vyrazil přímo na hůl Filippiho. Český útočník však nemířil přesně!
23:57
První střelecký pokus při přesilové hře Metallurg vyslal Chris Lee, který však mířil pouze do prostoru, kde se nacházel Barry Brust!
23:26
Skvělou práci při vlastním oslabení předvedl Václav Nedorost, který se zmocnil kotouče ve vlastním pásmu, zavezl ho do útočného pásma, a vystřelil. Jeho pokus však Samsonov vyrazil!
22:44
Chriss Lee našel elegantní zadovkou Danise Zaripova, který posílal kotouč před branku na teč pro Kováře. Kotouč však zachytil Filip Novák, který jej poslal do středního pásma.
21:54
Metallurg kombinoval v útočném pásmu. Na konci celé kombinace měla být tvrdá střela od modré čářy Terščenka. Ruskému obránce však pokus vůbec nevyšel, a Slovan vyhazuje!
21:10
Metallurgu se však začátek přesilové hry vůbec nedaří! Ve vlastním pásmu ztratil kotouč Lee, a do šance se dostal Bartovič. Slovesnký útočník se však nacházel v ostrém úhlu, a jeho střela mířila mimo!
20:19
Marek Videnský zasáhl do obličeje Tomáše Filippiho, a protože byla v obličeje českého útočníka krev, odchází slovenský hráč na čtyři minuty na trestnou lavici!
20:01

Druhá třetin začne za stavu 2:0 pro Slovan přibližně v 16:53!
20:00
19:33
Slovan se ještě pokoušel navýšit své vedení v závěru třetiny. Obrana Metallurgu však dokázala dostat kotouč do středního pásma.
18:51
Brust chybně rozehrál, a nabídl kotouč Kaletnikovi, který ještě vylepšil pozici pro Oscara Osalu, jehož rána však směřovala nad branku kanadského brankáře!
18:22
Odražený kotouč se dostal na modré do jízdy Danisu Zaripovi, který vypálil zprvní. Ránu zkušeného ruského útočníka však vykryl Brust!
17:59
Tomáš Surový s Ladislavem Nagym se dostali do přečíslení dva na jednoho. Přihrávka prvně jmenovaného však neprošla přes orbánce Birjukova.
17:28
Na led se dostala druhou formace Slovanu. Ladislav Nagy s velkou porcí štěstí dostal kotouč na Tomáše Surového, jehož ránu zprvní však vykryl Samsonov!
17:04
Po pravé straně zajel do útočného pásma Marek Viedenský, který zkusil nahodit kotouč na branku Samsonova, ten si však na svůj první zákrok musí počkat!
16:29
Slovan nedokázal vytěžit ze svého tlaku v útočném pásmu žádnou střelu. Následně měl ještě starost Filip Novák ve středním pásmu, který však stihl kotouč odehrát přes Kovářem.
15:48
Z hodně velké úhlu to zkoušel domácí Denis Platonov, avšak jeho pokus skončil mimo tři tyče, a Brust nemusel zasahovat.
14:34
Po druhé brance opouští svojí klec Vasilij Košečkin, který přepouští své místo Ilju Samsonovi!
14:34
Slovan Bratislava vede na ledě Magnitogorsku již dvoubrankovým rozdílem! Slovenský celek se dokázal dostat do útočného pásma, avšak střela Nagyho na branku neprošla. Následně se ke kotouči dostal Tomáš Surový, který jej nahodil na branku. Kotouč tečoval právě LADISLAV NAGY, a ten doklouzal do branky! Asistence: Tomáš Surový
13:48
Slovan se dostal ve vlastním pásmu pod velký tlak, a Václav Nedorost vyhodil kotouč na zakázané uvolnění. Následuje vhazvoání přes brankou Slovanu.
13:26
Zajímavý průnik do útočného pásma provedl Filip Novák, který byl za brankou podražen Antipinem. Hlavní rozhodčí však zákrok ruského obránce neposoudil jako nedovolený.
12:59
Metallurg se pokoušel hned odpovědět, a domácí kouč poslal na led čtvrtou formaci. Do zakončení se dostal Potěchin, avšak pozorného Brusta nepřekonal. Následuje komerční přestávka.
12:12
Slovan se překvapivě na ledě Metallurgu dostává do vedení! Z rohu kluziště přihrával před branku Rok Tičar, jehož přihrávka se odrazil od brusle Mozjakina přesně na hůl ANDREJE ŠŤASTNÉHO, který mířil přesně do růžku branky! Asistence: Rok Tičar
11:59
Viktor Antipin našel chytrou přihrávkou mezi kruhy Danise Zaripova, který byl však lehce překvapený, a ke střele se nedostal!
11:26
Na druhé straně se připoměl Milan Bartovič. Bývalý útočník Liberce se dostal ke střele z pravé strany. Košečkin však předvedl další jistý zákrok!
11:05
Metallurgu se vůbec nepovedl přechod přes modrou čáru. Útok zabrzdil Pavel Medvěděv přesně na modré, což neočekával Timkin, a je pískán ofsajd.
10:14
Metallurg je v posledních minutách velmi aktivní. Český útočník Tomáš Filippi podnikl odvážný průnik do pásma, a dostal se až do zakončení. Jeho pokus však vykryl Brust!
09:52
Wojtek Wolski vytvořil střeleckou pozici pro Chrisee Leeho, který však svou střelu mezi tři tyče nenasměroval.
09:06
Slibnou kombinaci předvedla první formace domácích! V rohu zůstal zcela neobsazený Danis Zaripov, který našel před brankou Viktora Antipina. Ruského obránce však vychytal Brust!
08:46
Miloš Říha poslal na led svou druhou formaci, a ta se konečně dostala do zakončení. Z pravé strany vypálil Ladislav Nagy, který však svou utajenou střelou Košečkina nepřekonal. Následuje komerční přestávka.
08:05
Po delší době jsme sledovali postupnou kombinaci domácího celku z vlastního pásma. Ta však nebyla úspěšná, neboť přihrávka Chabarova skončila na holi hostů.
07:24
Na modré čáře se nedokázal uvolnil Denis Platonov, který spadl po souboji s Novákem. Kotouč přebral Filippi, který pouze nahodil kotouč do pásma.
06:46
Patrik Lušňák našel skvělou křížnou přihrávkou před brankou Radovana Puliše, který se však rozhodl kotouč vrátit před branku. Do tohoto prostoru si najížěl Skalický, ten byl tísněn obráncem!
06:09
Dle očekávání se první formace domácích dostala také do kombinace v útočném pásmu. Na modré se však dostal pod tlak Jan Kovář, jehož zakončení nebylo ideální, a kotouč mířil mimo!
05:36
Z pravého rohu se pokoušel střílet Rok Tičan. Jeho pokus byl však zablokoval, a první formace Metallurgu spěchá do útočného pásma!
04:58
Za brankou Barryho Brusta se pokoušel uvolnil Jaroslav Kosov, který spadl po souboji s Tomášem Starostou. Hlavní rozhodčí stál od souboje velmi blízko, avšak vylučovat nehodlá.
04:36
Metallurg se velmi rychle přesunul do útočného pásma, a pokoušel se dostat do zakončení. Úderná druhá lajna v čele s Wolskim však dostala kotouč pouze do ochranné sítě, a bude se vhazovat ve středním pásmu.
03:59
Václav Nedorost se překvapivou přihrávkou pokoušel na útočné modré uvolnil Videnského. Slovenský útočník však přihrávku příliš nečekal, a nedokázal jej zpracovat po souboji s Antipinem.
03:19
Mladý Patrik Lušňák si to namířil do útočného pásma, a lehkým nahození prověřil pozornost Košečkina. Ruský brankář však kotouč s ledovým klidem lapil!
02:44
Třetí lajna Slovanu se pokoušel prodrat do útočného pásma. Jeglič se však na modré čáře ocitl sám, a tak pouze nahodil kotouč do třetiny, a šel střídat!
02:15
Metallurg teď však mohl poprvé ohrozit branku Brusta! Z pravé strany poslal před branku přihrávku Wolski, který hledal zcela volného Kaletnika, tomu však nesedlo zakončení!
01:36
Na vlastní modré udělal velkou chybu Michal Sersen, který nabídl kotouč Tereščenkovi. Ten však nebyl dostatečně rychlý, a v rohu kluziště o kotouč přišel.
01:15
V rohu kluziště v pásmu Slovanu operoval s kotoučem domácí Vladislav Kaletnik, kterého však čistým způsobem odzbrojil obránce Sersen. Následný postup Slovanu do útočného pásma zastavil ofsajd.
00:46
Kolem mantinelu projel hostující Filip Novák, který následně poslal kotouč z otočky na branku Košečkina. Pokus českého beka však mířil mimo.
00:19
První útok Metallurgu se hned vrhl do útoku, a dostal se také do zakončení. Danis Zaripov našel křížnou přihrávkou Mozjakina, jehož střela byla sražena do ochranné sítě.
00:06
Úvodní vhazování vyhrál domácí Honza Kovář, výhodu prvního útoku v tomto utkání tak má domácí Magnitogorsk.
00:01
Příjemné páteční odpoledne! Kontinentální hokejová liga má dnes na programu celkem sedm utkání! My se společně zaměříme na střetnutí Metallurgu Magnitogorsk s HC Slovan Bratislava! Úvodní vhazování je naplánováno v 16:00, a u textového přenosu se na vás bude těšit Jan Havlovic.
METTALURG MAGNITOGORSK
Mettalurgu zatím začátek letošní sezóny příliš nevychází. Tým Jana Kováře se momentálně nachází na šesté příčce Východní konference, což jistě není pozice, se kterou by vedení bylo spokojeno. Se svými výkony naopak může být spokojen Tomáš Filippi, který se po příchodu z Liberce dokázal do týmu zapracovat! Metallurg zažil dvě porážky na svém západním tripu. Nejdříve prohrál s Dynamem Moskva 1:2, a následně podlehl chorvatskému Záhřebu 1:4. Svůj trip však zakončil vítězstvím! V Bratislavě si poradil s místním Slovanem 5:2! V posledním zápase Magnitogorsk oplatil Záhřebu porážku, a v domácím prostředí zvítězil 3:2 po prodloužení. Dvě asistence zaznamenal Honza Kovář, včetně nahrávky na vítěznou branku v prodloužení! I na výkony českých reprezentantů v dresu Metallurgu se dnes můžeme těšit!
HC SLOVAN BRATISLAVA
Jediný slovenský účastník KHL dokázal na poslední chvíli finančně zajistit i právě probíhající sezóně. Začátek sezóny se týmu Miloš Říhy povedl, a v jednu chvíli se Slovan nacházel i na páté příčce Západní konference. V poslední době se však slovenskému celku vůbec nedaří! V posledních pěti zápasech Slovan nepoznal chuť vítězství! Slovan se s Metallurgem střetl nedávno, nicméně prohrál 2:5, což příliš povzbuzující před dnešním zápasem také není. V posledním utkání se Slovan představil na ledě Ufy. Slovan Bratislava inkasoval tři branky v rozmezí jedné minuty a šestatřiceti vteřin! Slovenský celek stihl snížit na 2:3, to bylo však vše, a utkání takto skončilo.