Andrej Nestrašil (CAR) – 0+0, 0 střel, čas na ledě 13:45

Hvězdy utkání

1. Josh Gorges (BUF) – 1+0
2. David Legwand (BUF) – 1+0
3. Rasmus Ristolainen (BUF) – 0+1
Domácí se dokázali prosadit i ve třetí třetině a to zásluhou Davida Legwand, jehož trefa pečetila fakt, že dva body dnes zůstanou v First Niagara Center! Já se s Vámi loučím a přeji krásný víkend!
59:32
Hosté v poklidu dohrávají zápas s pukem na hokejkách.
59:10
Carolina už nemá síly na nějaké dramatizování zápasu.
58:20
Počet střel: Buffalo – 21, Carolina – 28.
58:01
Na druhé straně raději Johnson přikryl puk před dotírajícím Raskem.
57:45
Girgensons zaváží puk do útočného pásma.
56:41
Domácí Sabres se dlouho drželi v pásmu soupeře, jenže nedokázali ohrozit Lacka.
55:31
Hra je nyní velmi rozháraná, tato část zápasu není příliš pohledná.
55:06
Versteeg nestihl dojet vyhozený kotouč, což vede k odpískání dalšího icingu.
54:06
Hosté se velmi snaží alespoň o zdramatizování zápasu, avšak dnes jim není nejspíš přáno.
53:20
Rozehrávka se Hurikánům nepovedla, odpískán icing.
53:11
Slavin musí začít další akci až od vlastního brankáře.
52:21
Sabres se proviňují proti pravidlům vyhozením na zakázané uvolnění.
52:09
51:45
Versteeg se vytočil do středu hřiště a vystřelil, jenže proti přesnému zásahu stál Johnson.
50:53
Kombinace Caroliny je pomalá a nepřesná. Domácím se podařilo vyhodit puk.
50:09
Deslauriers (BUF) je vyloučen na 2 minuty za hákování.
49:47
Foligno mířil sám na Lacka, jenže vohužel pro domácí nedokázal svůj únik přesně zakončit – branku minul!
48:54
Eichelovo zakončení z pravého křídla vyráží pozorný hostující brankář.
48:29
Počet střel: Buffalo – 19, Carolina – 25.
46:36
Sabres právě vstřelili branku!
Domácí nejspíše definitivně rozhodují dnešní zápas. Schaller dával puk za branku na McGinna, jehož přihrávka našla v mezikruží připraveného DAVIDA LEGWANDA. Hostující útočník střelou vedle levého betonu donutil Lacka poprvé kapitulovat. Asistence: Jamie McGinn, Tim Schaller.
46:23
Na druhé straně raději přidržel puk Lack.
46:09
Nestrašil od pravého mantinelu přestřelil domácí bránu.
45:22
Carolina se momentálně snaží hrát, Buffalo pouze vyhodilo na zakázané uvolnění.
44:57
Hosté se usadili v pásmu svého soupeře, avšak po chvíli se vyhnali nepřesnou přihrávkou.
43:50
Girgensons z kraje pásma trefil jen lapačku Lacka, který svůj zákrok náramně prodal.
43:00
Hainseyho střelu od modré nedokázal dorazit z bezprostřední blízkosti Nestrašil.
41:55
Další gól mohl přidat Eichel, jenže jeho pokus nepustil na bránu Liles.
41:21
Skinner se prokličkoval až na osu hřiště, odkud trefil Colaiacova.
40:57
Deslauriers nezasáhl dobře, a tak půjdou kupředu hosté.
40:27
Slavin po buly jen vyhazuje kotouč.
40:01
Změna v hostujícím brankovišti! Cama Warda před třetí třetinou nahrazuje Eddie Lack!
40:01
Velmi zajímavou druhou třetinu nakonec vyhráli domácí hokejisté v poměru 2:1. Nejprve ale za hosty srovnával Victor Rask, po jehož brance vrátil Buffalu vedení Jack Eichel. To ještě ovšem nebylo vše, protože necelou půl minutu před druhou sirénou dostal puk odrazem od tyče a betonu hostujícího brankáře za brankovou čáru Brian Gionta.
Další třetina začne přibližně v 2:54.
40:00
39:37
Domácí jdou v poslední minutě druhé třetiny do dvougólového vedení. Moulsonovu střelu nasměroval BRIAN GIONTA jen do pravé tyče hostující brány. Od té se ovšem puk odrazil do betonu Warda, od něhož si puk zamířil za brankovou čáru. Asistence: Matt Moulson.
39:25
Gorges nahazuje puk do útočného pásma, kde se ho zmocňují hosté.
38:59
Domácí rozherávají puk zpoza vlastní brány. Sabres rozhodně nikam nepospíchají.
38:27
Hanifin vyhazuje puk pouze na zakázané uvolnění.
38:04
Kane pálil z otočky jen do mantinelu za hostující brankou.
36:54
Malone mířil sám na Johnsona, avšak jeho zakončení šlo jen vedle pravé tyče domácí brány!
36:26
Pesceho střela od modré se odrazila od clonících hráčů jen těsně vedle levé tyče.
35:23
Počet střel: Buffalo – 11, Carolina – 22.
34:29
Po zakázaném uvolnění Buffala se bude hra stěhovat před Johnsona.
32:24
Domácí si berou vedení opět na svou stranu. Po chybné rozehrávce Slavina se puku ujal JACK EICHEL, který přejel útočnou modrou a velmi svižnou střelou zápěstím vymetl všechny pavučinky ve vzdálenějším rohu hostující klece. Bez asistence.
32:16
31:42
Po nepřesné přihrávce mohl Girgensons bez problémů vyhodit kotouč.
30:54
Lindholmova střela od modré byla zablokována jedním z domácích hráčů.
30:35
Domácí musí začínat až od vlastní branky.
30:16
Bogosian (BUF) je vyloučen na 2 minuty za nedovolené bránění.
29:46
Skinner zachytil domácí rozehrávku, vyjel před Johnsona, kterého následně jen natrefil.
28:43
Boj o puk u mantinelu vyhrávají ve vlastním pásmu Sabres.
28:18
Následnou střelu Colaiacova musel Johnson podržet na svém hrudním chrániči.
27:59
Bogosianovu střelu od modré vyráží domácí brankář do rohu hřiště.
24:59
Carolina právě vstřelila branku!
Hosté z menší převahy vytěžili vyrovnání. Lindholm vybojoval puk v rohu hřiště, předal ho Ericu Staalovi, jehož střela se odrazila od betonu domácího brankáře jen na VICTORA RASKA, který našel skulinku mezi betony Johnsona, čímž vyrovanl stav dnešního zápasu. Asistence: Eric Staal, Elias Lindholm.
24:49
Hanifinova střela byla sražena do zadního mantinelu.
24:00
Liles byl po zakončení sražen do brankoviště a jen těžce se zvedá z ledu.
23:53
Počet střel: Buffalo – 7, Carolina – 13.
23:35
Hosté vyhazují puk už mimo své oslabení, proto sudí pískají icing.
23:24
22:43
Eichel se prokličkoval až před Warda, ale ani nadvakrát nedokázal hostujícího brankáře překonat.
22:12
Opět je puk až za Johnsonem.
21:57
Hostům se daří vyhodit.
21:24
Nordstrom (CAR) je vyloučen na 2 minuty za nedovolenou hru vysokou holí.
21:17
Oba týmy jso v plném počtu.
20:01
Utkání, ve kterém je zatím rozhodně střelecky aktivnější hostující tým zatím vedou domácí. Ti šli do jednogólového vedení po brance Joshe Gorgese.
Další třetina začne přibližně v 2:03.
20:00
19:17
Kane (BUF) inkasuje dvě minuty za nedovolenou hru vysokou holí. Nash (CAR) je vyloučen na 2 minuty za nedovolené bránění.
19:11
O´Reillymu se puk zamotal mezi brusle, a tak o něj vousatá hvězda Buffala přišla.
18:52
Skinnerovu střelu vytečovatl do ochranné sítě McCabe.
18:31
Hainseyho nahození od modré trefilo jen betony Johnsona.
17:45
Raskova přihrávka na modré přeskočila hůl hostí až do středního pásma.
17:04
Eichel vracel puk pod sebe na kapitána Giontu, jenže nepřihrál přesně.
16:18
Kane zahrozil svou zpětnou přihráckou před hostující brankoviště, nakonec ovšem nikdo z domácích puk netrefil.
15:24
Další střela Faulka od modré čáry byla zablokována jedním z domácích hráčů.
15:12
Po vyhození puku přes všechny čáry se hra přesune před brankáře Buffala.
14:58
Foligno stihl puk až ve středním pásmu, píská se ofsajd domácích.
14:48
Ale ani hosté se nedokázalai prosadit, protože přišli o puk při boji u mantinelu.
14:23
Faulkovo nahození míří mimo, u puku jsou domácí.
13:58
Počet střel: Buffalo – 3, Carolina – 8.
12:16
Liles také na domácího brankáře nevyzrál.
11:48
Opět musel být v pozoru Johnson, tektokrát čelil střele Rileyho Nashe.
11:09
Jay McClement pálil pouze do připraveného strážce domácí svatyně.
09:14
Po inkasovaném gólu si poprvé na puk sáhl Ward, který zlikvidoval střelu Evandera Kanea.
08:57
Domácí se dostávají do vedení. Ristolainen poslal puk po modré na JOSHE GORGESE, který neváhal a nahodil puk před branku. Nahození domácího obránce Warda překvapilo a dokázalo poprvé rozvlnit síť v hostující bráně. Asistence: Rasmus Ristolainen, Jamie McGinn.
07:36
Velký střelecký rozdíl se stále zvětšuje. Tentokrát je do statistik zapsán pokus Versteega, s jehož ránou si musel poradit domácí brankář.
06:37
Hanifin zkusil vystřelit, avšak trefil jen připraveného Johnsona.
04:19
Slavinova střela gólem nekončí, činit se ale musel domácí gólman.
2:52
Na druhé straně musí zasahovat také Ward. Ten musel chytit Ristolainenovo zakončení od modré.
00:52
První zákrok dnešního zápasu si připíše Johnson proti střele Lilese.
00:01

Carolina Hurricanes

Hosté také neprožívají zrovna radostné období. S 20 body Hurikánům patří dvanácté místo Východní konference.

Buffalo Sabres

Domácím se v poslední době vůbec nedaří, Sabres už šest zápasů v řadě nevyhráli, což dnes budou chtít rozhodně napravit.