Hvězdy tedy dokázaly uspět na půdě Nashvillu. Výhra v prodloužení znamená, že mají stále stejně bodů jako první Chicago. Navíc mají na Jestřábi pořád tři zápasy k dobru.
63:49
Dallas právě vstřelil branku!
Hosté využili jeho zaváhání k vítězné brance. Seguin sice napoprvé Huttona nepřekonal, ale následně poslal kotouč na druhou stranu a MATTIAS JANMARK neměl problém trefit odkrytou klec. Asistence: Tyler Seguin.
63:41
Neal se nedokázal prosadit proti trojnásobné přesile.
62:20
Smith nabíral rychlost, ale na útočné modré ho připravili hosté o kotouč.
61:35
Na druhé straně dopadl úplně stejně Johansen.
60:57
Klingberg tak dlouho rozmýšlel svou střelu, až nakonec ideální čas promrhal.
60:01
Začalo prodloužení.
Dallas sice svého soupeře přestřílel 30:25, ale rozhodující branku nedokázal vsítit, a že měl k ní Benn hodně blízko. V Nashvillu se tak bude muset jít do prodloužení.
60:00
Třetí třetina skončila.
58:01
Poslední dvě minuty závěrečné části.
56:45
Smith se pokoušel o individuální akci, ale proti trojnásobné přesile Stars neměl šanci.
55:39
Jamie Benn odmítl rozhodnout zápasu. Ačkoliv byl sám před Huttonem, tak ho ani natřikrát nedokázal překonat.
54:54
Johansenova rána mířila jen těsně vedle hostující svatyně.
54:06
Oba týmy se začínají soustředit na obranu a čím dál, tím více se hraje ve středním pásmu.
53:00
na domácího gólmana si nepřišel ani Eaves.
51:40
Ničuškin sice objetím branky Huttona nepřekonal, ale puk se dostal ke Sceviourovi. Ten však trestuhodně netrefil prázdnou branku.
50:36
Hvězdám se tato přesilovka vůbec nezdařila. Josi se vrací do hry.
49:55
Hosté se navíc sami vyhánějí z pásma kvůli hře vysokou holí.
49:25
Predátoři ale vyhazují puk přes všechny čáry.
48:36
Josi (NHS( si půjde odpočinout na dvě minuty na trestnou lavici, když se dopustil zbytečného krosčeku.
47:47
Fisherova střela se otřela o břevno!
46:36
Klingberg uklidňuje hru a vyčkává s ním v obranném pásmu.
45:21
Povedenou kombinaci hostů mohl zakončit Eaves, to by se ale nesměl utopit ve svých kličkách.
44:29
Demers se vrací zpátky na led.
43:45
Od modré pálil Ellis, jeho pokus Niemi vyráží.
43:15
Hosté se ale dokázali osvobodit.
42:29
Nicméně tlak domácích bude pokračovat, neboť je vyloučen Demers (DAL) za podažení.
42:25
Smith dostal perfektní přihrávku na útočnou modrou, ale zakončení mu nevyšlo dle jeho představ a Niemi proti němu ukázal svou lapačku.
41:15
Hosté byli od vhazování po celou dobu v útočném pásmu, ale závěrečná střela Sharpovi nevyšla a skončila v ochranné síti.
40:01
Po čtyřiceti minutách je stav nerozhodný. Dallas sice dvěma brankami během 77 sekund otočil skóre zápasu, ale čtyři minuty před koncem vyrovnal za Predátory Forsberg. O vítězi tak rozhodne závěrečné dějství, které začne ve 4:02
40:00
39:01
Poslední minuta prostřední periody.
38:16
Špatná rozehrávka domácích znamená zakázané uvolnění.
36:18
Nashville právě vstřelil branku!
Smith vybojoval puk za mantinelem a poslal puk před branku, kdy byl osamocený FILIP FORSBERG, jenž neměl problém trefit odkrytou klec. Asistence: Craig Smith.
35:42
Až nyní musel Hutton zasahovat.
35:00
Střetů začíná přibývat, naopak gólmani nemají nyní žádnou práci, poněvadž ani jeden z týmů nestřílí.
33:45
Další rvačku obstarali Gaustad (NSH) a Fiddler (DAL). Ta byla tentokrát rychlejší než ta první, protože domácí útočník předvedl rychlé KO.
33:45
32:37
Roussel (DAL)opět provokoval před domácí brankou a tak si ho vzal na starosti Weber (NSH). Kapitán Nashvillu vyhrál následný pěstní souboj a oba si půjdou nyní odpočinout pět minut na trestnou lavici.
32:37
31:33
Finský gólman nyní nemusel zasahovat proti bekhendovému pokusu Jarnkroka.
30:33
Nealovu teč těsně před brankou vyrazil Niemi.
29:05
Dallasu se ale početní výhoda vůbec nepodařila.
28:56
Hosté se ale nemohou dostat do útočného pásma.
27:05
Predátorům začínají ujíždět nervy. Za sekání je nyní vykázán Johansen (NSH).
26:59
V rychlém sledu hosté otáčejí velmi rychle skóre zápasu. Ničuškinův únik sice Hutton ještě zlikvidoval, ale domácí obrana nedokázala následně vyhodit puk. Černá guma se tak nečekaně dostala k ALEŠI HEMSKÉMU, který z bezprostzřední blízkosti dokázal zvednout puk přes beton gólmana Nashvillu. Asistence: Mattias Janmark, Valerij Ničuškin.
25:42
Jamie Benn si lv klidném tempu vjel do útočného pásma, natáhl na sebe oba běky a poté předal kotouč na mantinel CODYMU EAKINOVI, který z první překonal Huttona. Asistence: Jamie Benn, Johnny Oduya.
25:05
Josi s Weber si dlouho nahrávali, až se ke střele odhodlal prvně jmenovaný. Trefil ale prvního hráče před sebou a hosté rázem vyhodili puk.
24:30
Prvním vyloučeným zápasu je Antiine Rousell, který sekl do Huttona. Měl štěstí, že u byli blízko čároví, poněvadž už se na něj chystali hned tři Predátoři.
23:45
Neal hledal žabičkou Bitetta, ale puk skončil v rukavici Niemiho.
22:40
Eavesovo nahození minulo domácí klec.
21:40
Na druhé straně zablokovala hostující obrana přízemní pokus Ribeira.
20:24
Seguinovu střelu zápěstím Hutton i přes menší potíže nakonec zneškodnil.
20:01
Domácí vytěžili z větší aktivity v průběhu úvodních dvaceti minut pouze jednogólové vedení, které jim zařídil ve dvanácté minutě Smith. Dallas zatím působí hodně zmateně a mnohdy jeho hra vypadá bez jiskry a nápadu. Prostřední perioda začne ve 3:00.
20:00
19:01
Poslední minuta úvodní části.
18:32
Ojedinělý útok Dallasu zastavuje postavení mimo hru.
17:42
Ekholm byl k vidění i v další akci, kdy si pěknou stahovačkou obešel protihráče, následně si ale nepohlídal kotouč a tak místo zakončení musel jet do rohu.
16:40
Od modré pálil tvrdě Ekholm. Jeho pokus ale k Niemimu nedoputoval.
15:29
Hemský se pokoušel otočit od mantinelu. Střelu tahem ale namířil do prvního domácího bránícího hráče,
14:40
Nyní ale musí Hvězdy vyklidit útočné pásmo, jinak by se dostaly do ofsajdu.
13:43
Hosté se snaží odpovědět, ale Vše zatím chytá s přehledem Hutton.
11:32
Nyní už ale finský gólman ve službách Dallasu kapituluje. Nahození Ekholma sice ještě vyrazil před sebe, ale přesně do míst, kde stál CRAIG SMITH, jenž v rychlosti doklepl puk do odkryté branky. Asistence: Mathias Ekholm, Ryan Ellis.
11:23
Gólem neskončila ani individuální akce Watsona.
11:12
Špatná rozehrávka Nashvillu znamená zakázané uvolnění.
10:14
Sharp se rozhodl vzít akci tří proti dvěma sobecky na sebe. Huttona ale nepřekvapil a ten jeho pokus vyrazil do rohu.
09:20
Hosté si mohou na chvíli odpočinout, neboť Predators musí pro kotouč až za vlastní branku.
08:22
Nashville tlačí na Dallas, ale zatím nedokáže ze svého tlaku vytěžit trvalejší nápor a Niemi vše s klidem chytá.
07:30
Ribeiro z bezprostřední blízkosti našel pouze připravenou hruď Niemiho.
06:45
Neal z první minul jen těsně hostující klec.
06:11
Weber měl dostatek času na střelu, ale i tak z hranice kruhu neposlala kotouč do prostoru branky.
05:48
Po nájezdu Benna našel Hutton touš v rukavici.
05:03
Niemi zbrzdil svou rozehrávku a domácí útočníci ho málem vytrestali gólem do prázdné brány. Na poslední chvíli jim ale ujel kotouč.
03:59
Až ke konci čtvrté minuty musel poprvé zasahovat Hutton proti Rousselovi.
03:30
Sám Neal nyní uklidnil hru a dlouho kroužil s pukem ve středním pásmu.
02:56
Od mantinelu pálil Neal, ale jeho pokus byl sražen do ochranné sítě.
02:23
Forsberg byl v samostatném úniku, ale bekhendový blafák nedokončil. Niemi proti němu zázračně natáhl svůj beton.
01:22
Wilson nadvakrát nedokázal vyzrát na Niemiho.
00:49
Hosté se zatím nemohou dostat z obranného pásma.
0:16
Domácí začínají zápas postavením mimo hru.
00:01

Nashville Predators: Hutton (Rinne) – Josi. Weber (C), Ekholm, Ellis, Bitetto, Jackman – Jarnkrok, Johansen, Neal – Forsberg, Ribeiro, Smith – Wilson, Fisher, Arvidsson – Salomaki, Gaustad, Watson. Trenér: Peter Laviolette.

Dallas Stars: Niemi (Lehtonen) – Goligoski, Klingberg, Oduya, Demers, Nemeth, Jo. Benn – Jam. Benn, Seguin (C), Eaves – Roussel, Eakin, Sharp – Ničuškin, Janmark, Hemský – Fiddler, Faksa, Sceviour. Trenér: Lindy Ruff.

Rozhodčí: McIsaan, McCauley – Cormier, Sericolo.
Vzájemné zápasy

Jediný vzájemný duel v této sezoně se odehrál na začátku letošního kalendářního roku, hned 1. ledna, kdy Dallas doma porazil své soupeře vysoko 5:1.
Dallas Stars – 56z, 36 výher, 77 bodů

Dallas je na Západě sice průběžně na třetím místě, ale oproti Chicagu, které má stejně bodů, má výhodu tří zápasů k dobru. Druzí Los Angeles vedou druhou divizi a proto jsou před Dallasem. Poslední porážku Dallas utržil před více jak týdnem doma právě s Chicagem – 1:5. Od té doby Stars zvítězili v Minnesotě, Chicagu a na ledě lídra NHL z Washingtonu.
Nashville Predators – 56z, 26 výher, 61 bodů

Nashvillu se v poslední době příliš nedaří. Pokud se nebude počítat hladká výhra nad Floridou, tak Predators doma porazili pouze San Jose, sice vysoko 6:2, ale naopak 3:6 prohráli s Philadelphií, 3:5 s Washingtonem a také na ledě Tampy Bay. Predátoři se zuby nehty drží mezi první osmičkou Západní konference, kde kvůli horším výsledkům nejbližších pronásledovatelů mají nyní pětibodový náskok na Minnesotu, Arizonu a Vancouver.
Oba týmy do zápasu vstoupí s trochu odlišnou formou. Nashville sice zvítězil v posledním utkání nad Floridou 5:0, ale v předcházejících dvou zápasech utržil porážku. Naopak Dallas drží sérii tří výher v řadě.
V programu noci z pondělí na úterý se spolu střetnou dva týmy ze Západní konference. Nashville Predators přivítají na svém ledě Dallas Stars.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:00.